Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Jó kis offseason ez nekem eddig, tele érdekes hírekkel edzőkről és játékosokról.

Most Shockey sorsa érdekel a leginkább a mi játékosainkon kívül persze. A 'Fins és a Titans is a lehetséges végállomásai között szerepel. Mindkét csapat nagyot fejlődne vele, hajrá csak! És ha már Saints, akkor Bush. A szerződését szeretnék módosítani, hogy "csak" 11.8 milla legyen 2011-re a fizuja. Érdekes a szitu, mert ha akar, akkor marad ennyiért ott, de ha valamelyik csapat megadná neki a 22 millát, amit amúgy jövőre kapna, akkor lehet, hogy kéri a trade-et. Ha ő is menne, akkor furcsa lenne nekem a Saints nélkülük...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Mennek már a kombájn nyilatkozatok a játokosok részéről. Vicces dolgok kerekedhetnek ki ezekből, de természetesen komolyan kell venni ezt a fajta "háborút" is, hiszen az önbizalom fontos dolog és ami ennél is fontosabb, a figyelem is ráirányul a nyilatkozókra, amiből aztán profitálhatnak is. Most Carimi OT nyilatkozta le, hogy ő a legjobb OT a draft-on. Persze rögtön meg is írták ezt és jöttek a reakciók: Carimi "csak" a második legjobb Tyron Smith mögött, míg a Pro Football Weekly szerint Carimi a harmadik helyen áll Smith és Anthony Castonzo mögött. Mike Mayock draft listáján viszont csak a negyedik helyen áll.

De fő az önbizalom! Mellesleg Carimi-nek örülnék, ha a Chiefs-be jönne!
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Bocsi a copy/paste-ért, de érdekes a dolog és fáradt vagyok lefordítani, bocsi.

😊

"As we flip the numbers over and look at down side of the Chiefs statistics for the 2010 season two things clearly jump out – the Chiefs need to improve their short-yardage offense and the red-zone defense.

When it comes to those sub-offense and defense, they lagged behind in what their production was overall. They led the NFL in rushing, but were terrible on 3rd-and-1. In the red zone, they finished No. 31 overall, giving up a score 97.3 percent of the time when the opponent got inside the 20-yard line.

Here are the areas where their statistics hit rock bottom in the league.

32nd

Conversion percentage on 3rd-and-1: The Chiefs offense converted just 42.3 percent of the time on situations where it faced just one yard to move the sticks. They converted 11 of 26 plays where they faced 3rd-and-1. The K.C. offense was six of 14 in the run game and five of 12 in the passing attack. The league average was more than 20 percent better at 65.4 percent.

Comment: Considering their status as the NFL’s top rushing offense, the inability to get one yard on eight of 14 runs at 3rd-and-1 is very hard to understand. Naturally, defenses plug the gaps and crowd the line of scrimmage against running teams, and especially in short yardage situations. But execution should win out more often than 42.9 percent of the time and 42.3 percent overall.

31st

Conversion percentage on 3rd-and-short (4 yards or less): They converted 45.9 percent of their opportunities when it was 3rd-and-4 yards or less. The Chiefs offense converted 28 of 61 times. That was 14 of 28 on running plays and 14 of 33 on passing plays. Only Denver was worse at 42.6 percent. New England was the best offense in the league on 3rd-and-short yardage, converting 76.4 percent of the time. The league average was 57.6 percent

Comment: It’s not hard to believe the offense would have an overall problem on 3rd-and-short when it couldn’t convert on 3rd-and-1. There’s no question that better execution will lead to better conversion rate. The K.C. run game relied so much on the speed of RB Jamaal Charles that the blocking may have been more about maneuvering and finesse than power. Given the physical characteristics of the Chiefs offense line, they are more geared to movement and with the exception of LG Brian Waters, not so much strength.

Opponents 3rd down conversion percentage in the red zone: On the defensive side, the Chiefs had trouble closing out opponents inside the 20-yard line on 3rd downs, allowing conversions 52.2 percent of the time. Only Buffalo was worse at 55.6 percent. Arizona was the best at 20 percent. The league average was 37.7 percent.

Opponents TD percentage in the red zone: Once opponents got inside the 20-yard line against the Chiefs defense, they scored 26 touchdowns, or 70.3 percent of the time. That was nine rushing TDs and 17 passing TDs. Only Philadelphia was worse at 76.7 percent. The best defense in the league was Arizona, giving up a red zone TD just 39 percent of the time.

Opponents yards per play in the red zone: When the Chiefs defense faced opponents inside the K.C. 20-yard line, they gave up 3.6 yards per play. Only Atlanta had a tougher time, giving up 3.84 yards per play. The best defense was Arizona, giving up 2.07 yards. The league average was 2.84 yards.

Comment: These three poor finishes in important red zone defensive stats provides an indication of just what Romeo Crennel is likely working on these days in planning for his defense. Whether it was something about Crennel’s red zone schemes that allowed opponents so much success, or a lack of appropriate personnel to run the defense the cause of the problem does not show itself clearly in the numbers. Here’s another stat from playing defense in the red zone – the Chiefs did not have a takeaway inside their own 20-yard line. That ranked them No. 30. The NFL average was three.

There’s no doubt the Chiefs have holes to plug in the red zone defense.

Other statistical categories where the Chiefs showed poorly during the 2010 season were average starting field position after a kickoff, net passing yards per game and they were among the lowest ranked team in the number of plays in scoring drives, averaging seven."

Bob Grtez-től származik, mittoménmárhol találtam.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tényleg, Wiegmann-ről nem tud senki semmit? Szeretném, ha maradna. Annyi rutinja van, hogy akár fél lábbal is végigharcolna még egy szezont. Segíthetne a csapatnak annyit, hogy aláír még egy évre, hogy ne kelljen C posztra "elszórni" egy pick-et.mirdal
50-50% hogy marad, de szerződése még nincs, lehet nem is lesz.
De ha marad, akkor is lehet Centert húzni. Azt nem ússzuk meg. Vagy most vagy jövőre ,de center kell. Nem baj az ,ha PSben vagy aktívon van egy project hátsó körös. Vagy akár első körös is, nem igazán van a WR-en kívül lyuk a csapatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
No, "hivatalosan" is csicsergik a amadarak, hogy mid-round-or-later quarterback pick is lesz a drafton nálunk.

Akik megmérettetnek a kombájnon: Cam Newton, Colin Kaepernick, Jake Locker, Ryan Mallett, Andy Dalton, Ricky Stanzi and Christian Ponder.

Ezekből aki maradhat jó eséllyel, azok Dalton és Stanzi. Már ha Croyle barátom nem kap szerződést. 😊mirdal
Gabbert? Bár azért ebben a listában több olyan név is szerepel, akik középső, hátsó körökben már nem lesz benn.deny79
Nem is azt írtam, hogy ők lesznek bent középső-hátsó körökben, hanem hogy ők ott lesznek a kombájnon.

"The first and second day quarterback prospects and whether or not they will throw at the NFL Combine. According to PFT, Cam Newton, Colin Kaepernick, Jake Locker, Ryan Mallett, Andy Dalton, Ricky Stanzi and Christian Ponder will all throw at the combine. Greg McElroy, who I don't see being a first or second day prospect, will not throw due to an injury he sustained at the combine. "

Nyilván a nagy nevek elmennek az első körökben, de maradnak ám jó kis QB-k a hátsóbb körökre, ahol tudunk magunknak Croyle helyére valakit hozni.

És Gabbert nem megy kombájnolni...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Tényleg, Wiegmann-ről nem tud senki semmit? Szeretném, ha maradna. Annyi rutinja van, hogy akár fél lábbal is végigharcolna még egy szezont. Segíthetne a csapatnak annyit, hogy aláír még egy évre, hogy ne kelljen C posztra "elszórni" egy pick-et.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na igen. Azért ez a lista így nem teljesen mid-round-OR-LATER. ÉN hiszem, hogy Croyle lapátra játszotta magát 2010ben. Én soha nem tartottam nagyra, nem gond. dE amikor Cassel vakbélműtétje miatt nem játszott egy meccset, akkor volt Croyle, és nagyon borzalmas produkciót nyújtott. Pedig már 2010ben volt normális (jó) támadófal, a futást ugye tudjuk, eleve csak managerkedni kellett volna neki, még Cassel szintjét sem kérték tőle.

De azért Casssel lesz 2011ben az irányító. Sztem az egész drafton nincs Casselnél jobb irányító, aki beáll és jobb. Van pár projecct, de én még ilyen gyenge QB felhozatalt nem láttam (ami nem nagy dolog persze). Szóval nem most kell franchise QBt igazolni.

Tehát kel egy project, aztán hátha olcsón megússzuk, és mákunk lesz. Ennyit megér a dolog. Kell egy back up mindenképp. Croyle-al egy évest aláíratni sztem nem megoldás semmire a világon. Az kifújt (bár eleve ő Herminator kedvence volt, csak Cassel jött a mostani rezsimmel, és rajtuk maradt Croyle, tartaléknak meghagyták).

Akkor pedig ,ha jól tévedek, ez valóban a mirdal által írt mid-round-or-later. ÉN azt mondom továbbra is, hogy lső három kör leginkább NT-OLB-WR, ízlés és bent lévő emberek szerint. Aztán BPA alapon QB is lehet, ha épp lesz bent jó pick értéken valaki a vezetésnek szimpi, és kész, esetleg második harmadik körben ha olyan QB marad ránk (mert nem félnek a chiefs QB drafttól az elején), tlán egyet behúzunk. De első szándékból negyedik kör előtt nem lesz irányító draft tervezve.
Negyedik körtől meg mindenképp BPA lesz már, kivéve ha Weigmann visszavonul. Esetleg ROT lehet elsődleges prioritás, de inkább semmi, BPA megosztva több poszt közt (ILB-C-ROT-CB-WR-FB-QB-RB-S).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
No, "hivatalosan" is csicsergik a amadarak, hogy mid-round-or-later quarterback pick is lesz a drafton nálunk.

Akik megmérettetnek a kombájnon: Cam Newton, Colin Kaepernick, Jake Locker, Ryan Mallett, Andy Dalton, Ricky Stanzi and Christian Ponder.

Ezekből aki maradhat jó eséllyel, azok Dalton és Stanzi. Már ha Croyle barátom nem kap szerződést. 😊mirdal
Gabbert? Bár azért ebben a listában több olyan név is szerepel, akik középső, hátsó körökben már nem lesz benn.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
No, "hivatalosan" is csicsergik a amadarak, hogy mid-round-or-later quarterback pick is lesz a drafton nálunk.

Akik megmérettetnek a kombájnon: Cam Newton, Colin Kaepernick, Jake Locker, Ryan Mallett, Andy Dalton, Ricky Stanzi and Christian Ponder.

Ezekből aki maradhat jó eséllyel, azok Dalton és Stanzi. Már ha Croyle barátom nem kap szerződést. 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jöjjön talán akkor egy kis McElroy versus Cassel.

McElroynak van kezdő QB tapasztalata. Cassel ugye csere volt egyetemen végig Palmer és Leinart mögött (utóbbi egyetemen még Palmernél is nagyobb név volt sokak szerint). Szal a USCben esélye nem volt, aztán betették Brady mögé, mondani sem kell, hogy nem játszott.
Azonban drafon az egyik legfontosabb amit sok csapatvezetés számításba vesz: A starter QB poszton (lehetőleg tétmeccsen) eltöltött találkozók száma. Függetlenül is, meg nem is, a győzelmek (egyebek) mutatóitól.
Greg pro styleban játszott, ami szintén fontos legtöbb edzőnél.

McElroynak jó a TD-IT mutatója+ egyéb statok (70.9% CMP, 2,987 Passing Yards, 20 TD, 5 INT 2010ben. 2009 hasonló, előtte két év pad, kevés snap), de ez a jó arány Casselre 2009ben nem volt igaz, csak 2010ben.

McElroy dobómozdulata az, ami süllyeszti őt a drafton, mert totál teljesen de abszolút rossz. Casselnek semmi gondja nincs ezzel.

McElroy lassan mozog a zsebben és főleg azon kívül. Cassel átlagos a zsebben, jól fut egy pocket QBhez képest, sőt blokkolni is jól szokott ha kiengedik a zsebből.
McElroy nehezen és nem is mindig jó döntéseket hoz, Cassel szintén.
Greg McElroy született vezér a pályán, magas játékIQval. Matty is magas IQval játszik, de nem vezér.

Matt leginkább azzal vívja ki társai elismerését, hogy fanatikusan edz (Greg ugye dobni sem hajlandó megtanulni a könyv és az edzők szerinti módon). Továbbá azzal, ahogy a meccseken mindent de mindent a csapat sikerének rendel alá (Cassel). Ő nyerni akar, de csapatban, ha kell, mint írtam blokkol, de azt is tiszta erőből, kőkeményen teszi (elkapni is ment ,akkor is picket dobott a FB (Castille), Cassel leütközte teljes erőből a védőt).
Nála nem elfogadható a 99%os teljesítmény.

Egyébként sztem ettől is rossz Matt. A tökéletes dobásra vár miden egyes snapnél. Csak az nem jön el. Bíznia kéne a többiekben, a szerencsében, a tehetségében, az elvégzett munkában, akármiben, és dobni dobni dobni. Több, nála tehetségtelenebb QB tűnik jobbnak, mert ők dobnak mindenre. Annak is van hátránya (sőt), de szurkolói szemmel jobban értékelhető utóbbi, mert ha bejön, akkor győzelem, főleg passzal győzelem=a QB jó, vagy fejlődik, vagy villant, vagy szezontól stb-től függ, de jobb.

McElroy szintén lassított felvétel, sok sacket kap azért, mert vár a sült galambra, hogy dobhassa neki. Pedig mindketten tudnak mélyet is dobni jól, meg rövidet is, csak aztán mégse. McElroy ugyanúgy elfelejt mindent, amint nyomás alá kerül, mint Matt, gyakran a hátsó lábán állva dob például (ilyen esetben).

ehhnek igaza van abban, hogy McElroy = Croyle 2.0, mert mindkettő Alabama Crimson Tide növendék, és irányítók.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Ja, aki hajaz Cassel-re.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Egy hét körös mock draft, amivel én ki is egyeznék, tehát nem fog megtörténni. 😀
http://nflmocks.com/2011/02/22/mock-draft-arrowhead-addition/

Főleg azt nehéz elhinni, hogy Hankerson és Salas. Nagyon jól hangzik, de mások is draftolnak majd, nem hiszek én abban ,hogy ez megvalósulhat.ulpianus
ehe
mcelroy a croyle utód
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy hét körös mock draft, amivel én ki is egyeznék, tehát nem fog megtörténni. 😀
http://nflmocks.com/2011/02/22/mock-draft-arrowhead-addition/

Főleg azt nehéz elhinni, hogy Hankerson és Salas. Nagyon jól hangzik, de mások is draftolnak majd, nem hiszek én abban ,hogy ez megvalósulhat.ulpianus
Nagyjából pedig reális mondjuk Sheard szvsz még kimegy a 3. kör előtt.empty taxi
Hankerson senior bowlon bejátszotta magát a második kör elejébe sztem. (mi a 1/21el kezdünk aztán 2/55). Bár én ngyon szerettem volna Hankersont, és most is, csak azóta sajnálkozom, hogy túlságosan reflektorfénybe került. Bízom benne, hogy lesz pár workout warrior, aki beelőzi. Nem feltétlen D. Heyward-Bey szintű reachre gondolok, csak éppen hogy maradjon 55-ig. De sztem nem lesz iylen szerencsénk. Már ha abból indulok ki, hogy akkor őt draftoljuk. Ami nem tőlem függ.
______________________________________


Tavalyi draftról azt nyilatkozta Pioli, hogy Kendrick Lewist (Ole Miss- Free S.) azért tudtuk draftolni, mert Lewis rossz 40 yardot produkált combineon (4.77, az átlag 4.5-4.6). De ők akárhogy nézték a szalagokat, nem tűnt egyáltalán lassúnak Lewis. És valóban, anno láttam a Rebelsben, és nem volt vele semmi gond, a combine előtt 3-4ik körbe várták, aztán csúszott vagy 2-3 kört kapásból. Így könnyedén hoztuk az ötödikben (overall 136). Megérte, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egy hét körös mock draft, amivel én ki is egyeznék, tehát nem fog megtörténni. 😀
http://nflmocks.com/2011/02/22/mock-draft-arrowhead-addition/

Főleg azt nehéz elhinni, hogy Hankerson és Salas. Nagyon jól hangzik, de mások is draftolnak majd, nem hiszek én abban ,hogy ez megvalósulhat.ulpianus
Nagyjából pedig reális mondjuk Sheard szvsz még kimegy a 3. kör előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy hét körös mock draft, amivel én ki is egyeznék, tehát nem fog megtörténni. 😀
http://nflmocks.com/2011/02/22/mock-draft-arrowhead-addition/

Főleg azt nehéz elhinni, hogy Hankerson és Salas. Nagyon jól hangzik, de mások is draftolnak majd, nem hiszek én abban ,hogy ez megvalósulhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Ha már videó, itt van egy Haleyről, kicsit gonosz, de vicces: http://www.youtube.com/watch?v=pbyh-9VxAzM&feature=relatedender1112
Aranyos...

A második fele jobban tetszik, főleg, amikor a játékosokat osztja!

😊
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ha már videó, itt van egy Haleyről, kicsit gonosz, de vicces: http://www.youtube.com/watch?v=pbyh-9VxAzM&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/team/KC
NFL discipline against the Detroit Lions will benefit the Chiefs in the 2011 NFL Draft. Commissioner Roger Goodell ruled against the Lions on a tampering charge filed by the Chiefs. Detroit lost its seventh-round choice and must swap spots with the Chiefs in the fifth round, a difference of 14 spots from No. 23 to No. 9.

Hoppá! A lényeg, hogy elcserélték velünk az ötödik körös pickjüket, meg bukták a hetedikest.
Kicsit részletesebben:
http://www.arrowheadpride.com/2011/2/18/2001402/lions-tampering-chiefs-draft-picks#storyjump


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Van újabb TOP 10 Chiefs 2010.
http://www.kcchiefs.com/media-center/top-10.html
Eddig volt a TOP10 Sacks, TD Catches, Takeaways (nekem ez a kedvencem), és most van TD runs top 10 is. Ez se rossz. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Höri említette a podcastben Bowe-t, hogy idén milyen jó is volt. Neki és mindenki másnak ajánlom a Dwayneről készült sztem legjobb hálájc sorozatot ami Bowe első három évéről szól. A 2010es (Bowe Show 4) vagy nincs kész, vagy csak én nem láttam.
Bowe Show 1
Bowe Show 2
Bowe Show 3

Tisztán látszik, amit én legjobban bírok Bowe játékában, hogy milyen fizikális játékos, valamint mennyire jó possession WR egyúttal. Például milyen pontosan kapja el a vonal mellett állandóan, érzi a pályát.
Pedig aztán sosem dolgozott jó QBval, és elkapó társa sem szok lenni, nagyon nehéz dolga van. Ez utóbbiban tehát abszolút egyetértek Hörivel.

Kár, hogy (egy kivétellel a 3ban egy Cassel futásnál) nem látszik, milyen fantasztikusan blokkol D-Bo futásnál.ulpianus
hja
tényleg nagyon jól blokkol
az év egyik jelenete volt nálam amikor jones 70 yardos futásánál kiosztott egy akkorát a jagars safety-nek levállva az addig blokkolt cb-ről(ami miatt lehetett meg a futás)
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Höri említette a podcastben Bowe-t, hogy idén milyen jó is volt. Neki és mindenki másnak ajánlom a Dwayneről készült sztem legjobb hálájc sorozatot ami Bowe első három évéről szól. A 2010es (Bowe Show 4) vagy nincs kész, vagy csak én nem láttam.
Bowe Show 1
Bowe Show 2
Bowe Show 3

Tisztán látszik, amit én legjobban bírok Bowe játékában, hogy milyen fizikális játékos, valamint mennyire jó possession WR egyúttal. Például milyen pontosan kapja el a vonal mellett állandóan, érzi a pályát.
Pedig aztán sosem dolgozott jó QBval, és elkapó társa sem szok lenni, nagyon nehéz dolga van. Ez utóbbiban tehát abszolút egyetértek Hörivel.

Kár, hogy (egy kivétellel a 3ban egy Cassel futásnál) nem látszik, milyen fantasztikusan blokkol D-Bo futásnál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy talán csak Chiefs szurkolóknak érdekes Playoff video egy szurkoló kamerájával. De a sztem csodaszép Arrowhead stadion láthatjuk legalább. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=SedYwPHVwcY&feature=player_embedded#at=101


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
nem tudom volt-e,
Shaun Rogers jön Kansasbe látogatóbaStez
öreg is
sérülékeny is
az utóbbi időkben már inkább endet játszott amire nincs szükségünk
NT-nek erősen kérdéses
ráadásul ha kimarad egy év mégöregebb lesz
passz
😊ehh
Egyetértek. Nem jó ő nekünk.

Tehát passz itt is.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Hali megkapta a taget.szaba
Igen, megelőztél a jó hírrel!

😀

Végre valami biztos dolog történt!

Ájmhepi!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hali megkapta a taget.