Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jonathan Baldwin
6’5, 230 pounds | Wide receiver | Pittsburgh

Acceleration: Has to take long strides to build up speed and will need some space to accelerate. Isn’t a quick-twitch mover who will get open immediately. Because of his lack of acceleration, Baldwin can get held up on the line.

Agility: Baldwin has very good jumping ability, but he doesn’t always time his leaps properly. Because of that, he doesn’t always high point the ball.

Body control: Possesses an excellent head fake, which he uses to create separation. Uses his lower body strength to keep his balance when working his way through routes.
Blocking: When Baldwin plays with good effort, he can be solid as a blocker. Has the strength to control defensive backs and open up wide rushing lanes. Of course he’s not perfectly sound in his technique, but he does a nice job extending his arms.

Hands: This is perhaps Baldwin’s top area. He frequently makes big catches outside his frame that most receivers wouldn’t be able to pull in. Consistently squeezes that ball outside his frame to make the catch.

Release: For such a big player, Baldwin has some issues getting off the line of scrimmage. His first step footwork is a little slow. Surprisingly, Baldwin struggles when he’s jammed.

Route running: Has run a variety of routes at Pitt and will not have to be coached complex routes. Needs to learn how to run tighter and more crisp routes. Tends to round them off which allows corners to close distance.

Size: Possesses impressive size for a wide receiver. Has a big frame and long arms. Knows how to use his body to his advantage. Is hard to bring down after the catch.

Speed: Has excellent deep speed for such a big receiver. But it takes Baldwin some time to get up to top speed. Is a long strider who needs some space to build up speed. Is faster than he is quick, so it’s questionable how much his speed will get him open.

Final word: It’s easy to fall in love with Baldwin as a prospect. He has excellent size and good speed once he really gets moving. His hands are good and he catches the ball routinely away from his frame. However, there are a lot of questions out there about Baldwins effort. He’s had some lapses of inconsistency throughout his career, which are concerning.

Still, it can be a little hard to judge Baldwin. He’s never had a great quarterback throwing him the ball. As a junior, the Pittsburgh quarterback play was especially poor. Baldwin still managed to finish the season with 53 receptions for 822 yards and five touchdowns.

In May of 2009, Baldwin was charged with assault, harassment and disorderly conduct. The charges were later dropped.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Nekem személy szerint ne jöjjön ide Jackson! Eddig megúsztuk hisztis játékos nélkül, nem kell idehozni, hogy itt játsza a király csávót...mirdal
nem hisztizik ő sem ha megkapja a pénzét és a szerződését
ami újabb ok arra, hogy ne jöjjön hozzánk, tőlünk nem kapna zsíros szerződést az biztos
😊
meg a bolts is ragaszkodik azért hozzá
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
LOL. Jackson ha idejön, megeszem a kalapom. 1. számú opció, hogy tageljük. 2. számú még nincs. 😀szaba
nekünk az is megfelel ha hisztizik nálatok a tag miatt
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
LOL. Jackson ha idejön, megeszem a kalapom. 1. számú opció, hogy tageljük. 2. számú még nincs. 😀szaba
Sztem sem engedik el, de nem azért, mert a Dolts fanek nem tudják elképzelni. Attól még lehet bármi. A tag lesz, de akkor mi van? örökké tag lesz évekig?
Mindenesetre sokan hiszik, hogy mert ők szurkolóként nem mennének elvi okból ide vagy oda, ez egyáltalán egy kicsit is érdekli a játékosokat. De nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LOL. Jackson ha idejön, megeszem a kalapom. 1. számú opció, hogy tageljük. 2. számú még nincs. 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Shaun Smith-szel kapcs azért azt vegyétek figyelembe h idén nagyon mély 3-4 DE poszton a draft class!empty taxi
persze
és minél mélyebb
annál többen nem fognak beválni
😊ehh
😀 😀 Ez a beszéd. 😀
Remélem marad Shaun Smith. Nagyon jó volna még pár évre aláíratni vele nem túl drágán. Aki meg drafton akarja megoldani a 3-4DE posztot, lelke rajta.

VJ-t nem engedi el a Dolts sztem. Ha mégis, jöjjön csak ide. Nagyon jó lenne nálunk. És a Chiefs is nagyon jó lenne vele. Pont egy ilyen ember hiányzik a gépezetből sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Nekem személy szerint ne jöjjön ide Jackson! Eddig megúsztuk hisztis játékos nélkül, nem kell idehozni, hogy itt játsza a király csávót...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Shaun Smith-szel kapcs azért azt vegyétek figyelembe h idén nagyon mély 3-4 DE poszton a draft class!empty taxi
persze
és minél mélyebb
annál többen nem fognak beválni
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Jujj és ahogy tovább lapozgatok, hát mit látok?

Vincent Jackson "állítólag" nem boldog SD-ban és a csapat sem örül neki, ezért elképzelhető, hogy az első pick-ünket odaadjuk nekik érte.

Na, ha ezt meghúzzuk, akkor Raiders fan leszek! 😀 😀 😀mirdal
csak tisztán első kört nem érne meg
de ha adna mellé a chargers egy második esetleg harmadik kört
nah az már remek lenne
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Hallottatok róla, hogy Brad Smith, Jason Babin és Steve Smith is szóba jöhet nálunk potenciális jelöltként az FA piacon?

Ezen nevek közül nagyon maximum Brad öcsit tudom itt elképzelni. A többieket nem. Akkor már szivesebben látnám a DL-ünkben Ngata-t!

😀

És remélem, hogy nem lőjük el akkor az első pick-ünket a drafton WR-re.mirdal
már ha lesz FA
😊
brad smith-nek semmi értelme, van elég visszahordónk,wildcat-et nem igazán nyomunk, máshova meg minek?
babin játszott ugye nálunk, nekünk nem kellett
steve smith...hát...jókat hisztizne cassel csodásan pontos mélységi passzain
ngata meg 3-4ben inkább DE ha jól tudom, na oda nekünk azért nem nagyon kell ember
😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jujj és ahogy tovább lapozgatok, hát mit látok?

Vincent Jackson "állítólag" nem boldog SD-ban és a csapat sem örül neki, ezért elképzelhető, hogy az első pick-ünket odaadjuk nekik érte.

Na, ha ezt meghúzzuk, akkor Raiders fan leszek! 😀 😀 😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Hallottatok róla, hogy Brad Smith, Jason Babin és Steve Smith is szóba jöhet nálunk potenciális jelöltként az FA piacon?

Ezen nevek közül nagyon maximum Brad öcsit tudom itt elképzelni. A többieket nem. Akkor már szivesebben látnám a DL-ünkben Ngata-t!

😀

És remélem, hogy nem lőjük el akkor az első pick-ünket a drafton WR-re.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Shaun Smith-szel kapcs azért azt vegyétek figyelembe h idén nagyon mély 3-4 DE poszton a draft class!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Megtaláltam Shawn Zobel Senior Bowl-on készített interjúját Christian Ballard-dal. Akit érdekel a nyilatkozata, az elolvashatja. Nem bonyolult a srác, teljesen normálisnak tűnik.

😊

Csak az nem szimpi, hogy a Chiefs nincs a listáján!

😉
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jajj és Wiegmann nálam olyan kabala féle. Nem is értettem, minek engedtük el anno. A W-W-W o-line legenda volt annak idején, hátha most is hozunk valami W-vel kezdődő nevű embert és akkor a legenda újraéled!

😀mirdal
Valóban 3 W volt. Waters, Weigmann és Welbourn (na, ő nem volt annyira jó, de négy zseni mellett elfért). A két másik versenyző pedig keresztnévben volt W. Will Shields és Willie Roaf. Ezért volt ez W wall. Vagy azért mert Wucking good (magyarul Wurva jó) volt. 😊

Centerből van egy Stefen Wisniewski, akit most második körre várnak. Ő lehet maximum, de az azt jelenti, hogy Weigmann nem játszik. Vagy Niswanger lesz G+C is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jajj, sügér vagyok. Nem tudom, miért emlékeztem én úgy, hogy nem jár le a szerződése még, amikor rajta van a neve az FA listán!

:rolleyes:
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Akkor Smith-t trade-eljük? Mondjuk pick-re vagy más posztra? Ha pick-re, akkor milyenre? Mert hátsó körös pick-ért is lehet idén jó playákat húzni.mirdal
Neki lejár a szerződése, ha jól tudom egy évre írt alá. Vagyis meg kell vele állapodni újra, mert FA lesz. De azt gondolom, hogy másnak esetleg megéri sokkal jobb ajánlattal megkeresni őt, mint nekünk. Lehet így lesz, akkor viszont nem biztos, hogy megéri nekünk tartani a tétet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Waters esetében is van véleményem. Sok helyen miatta írnak Guard needet hozzánk. Pedig Waters nem akar elmenni. Szeretne egy jó 5 éves körüli szerződést, jó lóvéval. És visszavonul Chiefsként. Érthető, ki akarna mást? Egész pályáját (2000ben érkezett) itt töltötte, bejutott (idén is) ötször a pro bowlra, megbecsült, ismert játékos lett, mit akarhatna? Újrakezdeni máshol?
És Waters nem problémás nagyszájú ember, sőt! Nagyon kedves, nyugodt pali (2009ben sem véletlen kapott "Walter Payton Man of the Year Award" díjat. Azt nem football teljesítményre adják).

Amikor Weigmann elment, akkor ők ketten reklamáltak kicsit pénz miatt, de Weigmann is visszajött, Waters meg akkor is maradt. Nem hiszem, hogy bármi gond lenne itt. Persze a csapatvezetés sem olyan, hogy mindenki megkapja azt az összeget, amit ki bír mondani.

Na most megnéztem, és 2011ben Waters kap 3.9 millió$-t aztán lenne FA.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jajj és Wiegmann nálam olyan kabala féle. Nem is értettem, minek engedtük el anno. A W-W-W o-line legenda volt annak idején, hátha most is hozunk valami W-vel kezdődő nevű embert és akkor a legenda újraéled!

😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Akkor Smith-t trade-eljük? Mondjuk pick-re vagy más posztra? Ha pick-re, akkor milyenre? Mert hátsó körös pick-ért is lehet idén jó playákat húzni.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hali na kapjon taget, kapjon sok pénzt. Amikor Hali jött, akkor ő volt az, aki Jared Allen túloldalára kellett, hogy ne menekülhessen a QB, mert jön Allen menetrend szerint mint a 6:20as gyors. Vagyis legyen a túloldalon is nyomás.
Most pedig neki kell ugyanígy valaki, aki ha nem is szuperfantasztik pass rusher, csak legalább jó átlaggos, és bent tartja a zsebben az irányítót. Persze még jobb, ha olyan veszélyes, mint Hali, akkor már tényleg nincs hova menekülni. Mindig kell egy társ, ha a pass rush főleg standard 4-5 emberes külső blitzekből áll.

Fizessük meg Halit, nincs benne kockázat, mióta itt van (2006), jól játszik. Évi 7-8 sacket hoz, idén többet is (14,5). Nagyon sok snapet elvisz, nem sérül le, nála jobban nem hajt senki a ligában, ezt le merem fogadni. És 27 éves. Meg kell fizetni ,és örülni, hogy találtunk egy ilyen embert. Nem vele kell spórolni, meg tagelni.

Carr hasonló. Flowers a liga egyik legjobb CBje volt idén, csak nem hypeolják. De neki kivételesen van társa, ami az elit CBk nagy "hibája" szokott lenni. Mármint, hogy nincs minőségi társ, és szétdobálják a túloldalt. Nekünk van Carr, és jók is vagyunk hátul. Meg kell fizetni, és sanyi.

Én ezen a két emberen nem is aggódok, mert annyira nyilvánvaló, hogy meg is fizeti őket mindenki aki normális.

Richardsonról leírtam mi gondolok, backupnak tökéletes, ha más nincs, starter lesz megint, az is jó.

Thomas Jones jó párja Charlesnak, de powerbacket nem akkora gond találni. Túlfizetni nem szabad.

Shaun Smitht is leírtam, hogy őt meg kel fizetni, nagyon komoly teljesítményt tett le az asztalra. Csak nekünk nem kell 3 drága DE. és nagy a hiány minőségi 3-4- DEből a ligában, lehet valaki ad neki nagy lóvét. Megérdemli Shaun, és akkor el fogjuk engedni. De baj nincs, akkor Tyson Jax a kezdő és hozunk egy cserét, LDEnek, mert RDE, meg Nickelben úgyis Gilberry kezd, szal kevés snapszámra kell egy ogre, az már elég is. Olyat meg lehet találni. Ezért nem szabad 3 drága DE-t (Dorsey+Jackson+S. Smith) tartani, mert a csere pass rusher DE (Gilberry)-vel az már sok. (Ezt ara is írom, hogy DE sok helyen szerepel, mint need, az általad írt cikkben is és sztem ez óriási baromság, ha Smith marad).

Vrabel mindegy, hogy visszavonul-e? Mert ott van Hali, Studebaker mint kezdők. Sheffield mint reménybeli kezdő Studi helyére, és lehet draftolunk is egyet (kezdő vagy csere).

Weigmann esetében mindegy, hogy most vagy jövőre, de hozni kell centert. Ha befejezi a pályáját, akkor idén. De center poszton lehet játszani 38 évesen, és Weigmann nem sérülékeny, vagy ilyesmi (ha emlékszünk, nemrég volt egy rekordja, hogy 10.000 azaz tízezer snapet nyomott le zsinórban). Bírja az öreg, nem puding.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ulpianus tényleg olyan elemzéseket ír ide, hogy a USA Today labdába sem tud rúgni (illetve labdát se tud passzolni) 😊 .
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Klassz Ulpi, köszi a hsz-t!

A USA today feltalálta a spanyolviaszt és leírta, hogy vezetőink komoly döntéseket kell, hogy meghozzanak 23 játékos szerződésével kapcsolatban, miszerint menjenek vagy maradjanak 2011-re.

Sok okosságot és újdonságot nem is tudtak mondani, mint:

1. A legfontosabb, hogy Hali-t szerződtessük - ő vezette az AFC-t 14.5 sack-kel - és kapjon egy tag-et

2. További kezdők vannak még szerződés nélkül: Brandon Carr, Barry Richardson, Shaun Smith

3. Vajon mit kezdünk az öregebb játékosokkal, mint: Casey Wiegmann (37 éves/15 éve játszik), Mike Vrabel (35/14), Thomas Jones (32/11) és Brian Waters (33/11).

4. Szerintük komoly frissítés szükséges az alábbi posztokon, amit draft-on vagy FA-n szerzett játékosokkal tudunk megtenni: center, guard, wide receiver, nose tackle, inside linebacker, defensive end.

Tehát az USA Today is ott tart, ahol mi. Semmivel sem okosabba kint! 😀 😛

Nos, Waters tuti marad, Jones lehet trade alap, Wiegmann remélem marad még - bár nem tudom, hová mehetne még -, Vrabel sorsa meg még talány.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A játékoselemző rovatban most Branden Albert kerül terítékre.

Albert 17 évesen kezdte a focit, előtte kosarazott (a Cavaliersben). Igazából a Virginia egyetemen tanították meg focizni. Egyértelmű OL tehetség volt, de ennyire tapasztalatlanul nem lehetett Tackle, pláne Center. Vagyis a draftra mint Guard érkrezett, de addigra mint a draft legjobb guard prospectje. A Virginában játszott keveset OTként, (és DT-t is játzsott), de annyival lehetetlen lett volna OTként nekivágni a draftnak.

A Chiefs 1/15ön választott, és Albertre voksoltunk. Eredetileg nem volt ilyen pick, Jared Allenért cserébe kaptuk (és még kettő harmadik köröst, ott Jamaal Charles valamint DaJuan Morgan (S) jöttek). Eleinte sok vita volt a szurkolók közt, hogy megérte vagy nem, most már egységesen elfogadott tény, hogy jól jártunk. Jamaal miatt is, Albert miatt is, és a 3-4 miatt.

Albert első perctől kiváló Guard volt, viszont nekünk sokkal nagyobb szükségünk volt OT-re. Elég ha ilyesztésképpen "Sackintosh" nevét megemlítem. 😛 Mivel Albert úgyis gyorsan tanul, villámléptű, és intelligens, átképezték. Annyira jól sikerült, hogy hamar átkerült a vakoldalra.
Első ilyen évében nem is volt túl jó, ennyit azért még ő sem bírt fejlődni. Főleg, mivel fogyasztania kellett, nem is a guard poszt miatt ,hanem mert átálltunk Zone blockingra, amit megint csak meg kellett közben tanulnia. De egyre jobb és jobb lett, míg 2009 végére már egészen pofás kis LOT vált belőle.

2010ben többen azon a véleményen voltak, hogy nem (a megüresedett) ROT, hanem LOT posztra kell ember. Albert továbbra is futás ellen kiváló, passz ellen inkább jó közepes teljesítmény adott le. És ez ROT poszton sokkal hasznosabb kombináció.
Valamint nem is kell a Chiefsnek már csak egy kezdő ember, a cserék (Richardson OT, Asamoah G, Niswanger C) megvannak, a kezdők szintén (LG Waters, C Weigmann, RG Lilja, ROT Albert tehát).

Vagyis ha egy tehetséges OT-t hozunk, akkor max egy ideig ROT lesz, és betanul, majd váltja Albertet.
Egy center kell Weigmann helyére most vagy jövőre. Majd 4-5 év múlva egy G Waters helyére és így tovább, de a fal kész lenne évekre. És nagyon jó lenne (idén már így is a jobbak közt volt)

Miért nem fogadják el LOTként Albertet, amikor igazából nem rossz? A pass protecion miatt. Albert nem tökéletes pass blokkoló, csak közepes. Nem rossz, de sokat elárul sztem, ha azt mondom, hogy senki nem csinál annyi cut blockot mint ő (nem számoltam meg, de egészen biztos, hogy így van). Ez egy guardnál okés, de hogy egy LOT erre kényszerül?
2010ben 11 sacket kaptunk róla (nálunk ez elég magas), és 23 QB pressure-t. És év végéhez közeledve esett vissza a teljesítménye. Vagyis a fejlődésére nem lehet fogni a számokat.

Ellenben futás ellen csodás Albert. Erre is hozok példát. Ahogy néztem Albert elég sokat kap egyszemélyes pullingot, és párszor a túloldalra is (!). Ilyenkor vagy LOTből kell átfutnia a RG-ROT közé, ROT helyére. Vagy ROTként áll föl, és fut szélre, mert nagyon gyors lábon Albert. Mint egy TE, úgy száguld. Hihetetlen őt nézve ilyenkor, hogy ez az ember 316 fontot nyom.

Persze azt is látni kell, hogy a FB, HB, TE blokkok áldásos támogatását passz esetén Richardson kapta, mert ő még így is megkerülhető volt. És Albert egyedül állt hely a legjobb pass rusherekkel amíg Cassel (nagy nehezen) megszabadult a labdától. Ezt egyébként ki is figyelték év végére a DC-k, és küldték a blitzeket Albertre. Azt akarom mondani ezzel, hogy ha egy jó ROT van, és Albert is kaphat erősebb támogatást, akkor jobb lehet ő is. Kisebb sérülése is volt (egy meccset hagyott ki), valamint 26 éves, 3 éve profi, fejlődhet.

Tehát ezért kerül szóba sok mock drafton OT első körben a Chiefsnél. Mert ne mindenki egyértelműen ROT-t hanem LOT potenciaállal rendelkező ZBsbe is elég gyors, akár drága OT-t is el tudna fogadni. Akkor meg lehet első kör is. Például Tyron Smith, aki vagy kiváló ROT lesz nflben vagy akár LOT, és mindenképpen nagyon gyors, ami nekünk tökéletes (ilyen mock írója szerint).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Missouri állam HOFjei közé jelölték az egykori Chiefs RB Priest Holmest. Nekem a kedvencem volt tőle a superman figura (amikor a kis RB átugrik a fal fölött, ami Priest esetében szó szerint volt értendő 😊).
Ezen a vidijón látható is pár ilyen.

Holmes karrierje számokban:
* Baltimore Ravens (1997–2000)
* Kansas City Chiefs (2001–2007)

Rushing yards 8,172
Rushing average 4.6
Touchdowns 94


Állat vagyok, ami enni kér...