Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Smith futott párat FBként, és blokkot még párat ugyanott. Sőt eleinte blokkolt, és utána lett futás is belőle. De már utána más csapatok is átvették ezt, hogy egy benga DL ember (akik azért gyorsak rövidtávon) blokkol vagy fut az offenseben 4th&short és hasonló szitukban.

Inkább az a kérdés Shaun Smithnél sztem, hogy marad-e? Mert nagyon jó 3-4-es DE, nekünk abból most akkor van 3 kezdő szintű. A (FA) szerződése lejár. Run stopban király, pass rushban is jó, nem sérülékeny, és 29 éves, tehát nem is öreg. Ahhoz képest, hogy mekkora hiány van most a ligában jó 3-4es DEből, olcsó is. Mi meg nem tudom ennyire fogunk 3 embert is keményen megfizetni egy poszton, ha kap egy jó ajánlatot? Mert Dorsey 25, Jackson 24 éves, mögöttük egy jó pass rusher DE marad Giberry személyében, aki 26 éves. Szóval akkor is jól állunk, ha hozunk egy akár közepes DE-t akárhonnan.

Waters tud centert játszani, de akkor meg Guard kell. Bár Lilja nagyon jó, és Asamoah is. DE az akkor is kettő. Az azt is jelenti, hogy Weigmann nem folytatja. De sztem akkor is egyszerűbb egy centert hozni, mint átképezni a tuti Guardunkat. Ha nem jön be, akor lehet ,hogy se guard se center, és ahhoz Waters drága azért.

Idei drafton is akadnak olyan centerek, akik nekünk jók. Mert pár egyetemi center fizikálisan nem NFL kompatibilis, de a technikája, hozzáállása, és meccsrutinja megvan. Vagyis ZBs-be tökéletes és relatíve olcsó centert lehet találni. Ami más csapatnak reach, nekünk perfect. ZB Guardot már rizikósabb így keresni, akkor inkább ROT-t könnyebb sztem. És ZBben a guard fontos poszt, nekünk vannak jó Guardjaink, működik is a rendszer.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Nézegettem 2010-es statokat és azt talátam látni volt - 😊 -, hogy Waters 2000. óta mindössze 17.5 sack-et kapott. Nem semmi a pasas!

És azt csiripelik a kansas-i forgószelek, hogy elképzelhető, hogy C poszton játszik majd jövőre.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jó meglátás. Tényleg valahogy ez lehet a koncepció.

Viszont nehogy az legyen, hogy T-Jax helye tuti legyen, ezért Shaun Smith-t átképezzük FB-nek. Mert ugye láthattuk őt ezen a poszton TD-t futni. Igaz, hogy az egy goal line szitu volt és egy gigantikus, 1 yard-os futás volt, de akkor is futás és kész!

De ismerve a csapatunk átképzési sikerét, nem fűzök túl nagy reményeket ahhoz, hogy Smith-t jövőre FB poszton találjuk!

😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azt nem tudum, hogy észrevettétek-e, de pár WR-t megfigyelünk és érdekes módon mindegyik kis termetű,. Akárcsak az általam korábban említett Woodhead és nálunk McCluster.

Ez vajon csak véletlen?mirdal
Igen, sztem figyeltek jobbra, figyeltek balra, láttak pár gyors elkapókokat és aztán mivel túl közelről nézték, csak utána jöttek rá, hogy nem is olyan nagyok.
Ki tudja, de mélységi célpontot ha akarnak, aki nagyjából ebben ki is merül,akkor azt lehet későbbi pickkel is húzni. Én továbbra is töretlenül reménykedem egy blokkolni is jól tudó és/vagy tipikus WR1ben.

De másvalamit meg én figyeltem meg a rendkívül nagy eszemmel. Kétféle módja van mifelénk a pozíciók betöltési metódusainak.

1. ahol van egy lyuk, és nincs közepes szintű ember sem rá, ott minőségi embert hozunk és meg van oldva. (például T-Jax 1/3ra). A mögé érkező csere is egyértelmű csere, aztán pont T-Jax esetében Shaun Smith beelőzte de a terv ez volt és a jövő is ez, hogy Jackson kezd. És tuti volt szinte, hogy Smith cserének elég lesz, költöttek rá és ki van pipálva. De Thomas Jones vagy mást is mondhatnék. Berryr is, mert igaz volt Pollard, de őt Haelyék nem akarták tehát totál lyukra húzták a csodafantasztik numero uno safety reménységet és készen is van.

2. megoldás, hogy addig hozunk olcsó jánosokat, akik tehetséges projectek, amíg bele nem találunk. Így a késői pickek (olcsó FA-k) mennyisége minőségbe fordul, meg így több mint lutri, mert tényleg találsz valakit, ha nem adod fel, hanem ötösével hozod az embereket.
Például small school ILB Belcher is így lett felfedezve. OLB Studebaker is,. bár ő csak stabil csereszint, de amit adtunk érte az is jó. Nem sorolom a neveket. Bár OLB Sheffiled emíltésre méltó. Bár ötödik körös ő is, mégis lehet leváltja Studit, és lehet jön idén is OLB. Bár ott lehet, hogy az LB sor átkerül első metódusba, mert ahol a csere tutira megvan (és ellenoldali poszt (ROLB) kész, ott ez lehetséges.

Tehát sztem a WR poszt is ilyen. Jött itt már sok WR (Chambers volt még közepes költség, de Tucker, Cutter, Lawrence, Horne, Urban, C. Williams, hogy csak az utolsókat mondjam) is leginkább mind mélységi célpontoknak valók. Csak egyik sem vált be. Szóval lehet az én WR1 elméletem itt bukik el, és megyünk tovább a nagy számok törvénye elvvel, és nem áldozunk drága picket, FA költséget WR-re.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Azt nem tudum, hogy észrevettétek-e, de pár WR-t megfigyelünk és érdekes módon mindegyik kis termetű,. Akárcsak az általam korábban említett Woodhead és nálunk McCluster.

Ez vajon csak véletlen?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Haley valóban nem buddhista pacifista Teréz apa.

Senior Bowlon a kis titkos favoritom Hankerson (WR) még a végén feltornássza magát a második kör közepére. Pedig úgy szurkoltam, hogy maradjon nekünk a második körre. De mindegy, úgysem hiszem, hogy egyezik az ízlésünk Haleyval, csak annyira megérte volna idehozni, és nem volt hypeolt ember, Például Julio Jonest vigye aki akarja. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Olvastátok a pletykát arról, hogy Brad Childress neve felmerült OC posztra? Mivel Haley nem akar tandem melót végezni állítólag.

Csakhogy az lehet a buktató, hogy Haley-nek és neki is nagyon kemény feje van, s ezáltal mennek a sajátjuk után. És állítólag Weis sem tudta elviselni Haley egóját...

Kíváncsi leszek, mi lesz ebből!mirdal
na abból csúnya baleset lenne
lehetne fogadni, hogy ki vág először a másik hátába egy baltát
😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Olvastátok a pletykát arról, hogy Brad Childress neve felmerült OC posztra? Mivel Haley nem akar tandem melót végezni állítólag.

Csakhogy az lehet a buktató, hogy Haley-nek és neki is nagyon kemény feje van, s ezáltal mennek a sajátjuk után. És állítólag Weis sem tudta elviselni Haley egóját...

Kíváncsi leszek, mi lesz ebből!
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Respect, Ulpi!

Jól összeszedted itt nekünk a safety posztot. Akkor amennyiben Kansas C-ben is így látják Lewis fejlődését és egyben jövőjét, akkor ez a része a csapatnak rendben van.

Az általad említett Ballard meghallgatása akkor talány. Lehet, hogy csak figyelemelterelés. 😊
Mondjuk nem sok értelme lenne pont most ködösíteni, de hát ugye ki tudja, mi járhat Pioli fejében is...

A fejlesztést pedig a pénz összefüggésében említettem. Van pénz FA-kra, nyilván oda kell a sok suska. Az a csapat meg, aki nem akar fejlődni offseasonban, annak hülye a vezetése. Még Belicsek is tudott fejleszteni a szuper csapatán, lásd Woodhead-et. Jó kis play-eket építettek rá.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Újabb ember, akiről elemzés született az Kendrick Lewis (FS). Lefordítom ide a lényeget, valamint kiegészítem, véleményemmel átszövöm.

A volt Rebels érkezése után is papíron McGraw kezdett, mindketten voltak sérültek (ugyanannyit nagyjából). Mégis látható a snap számokon a valóság:
Kendrick Lewis: 879 snap (13 meccsen)
John McGraw: 456 snap (14 meccsen)
Ebbe nincs beleszámolva a Playoff, ami egy meccs.

Vagyis papíron kezdő csak McGraw, ahogy Thomas Jones is kezdő Jamaal Charles előtt, de a valóság az tükörkép mindkét poszton.

De hogyan lehet egy ötödik körös zöldfülű kezdő, ha van két biztos safety egy csapatban? Főleg egy sztár rookie, de akkor is másik rookie mellett? Hiszen Safety poszton, ha valahol akkor ott igazán kell(ene) a rutin. És az évekig kezdő Page elengedésről akkor még nem is beszéltünk.

Mindenesetre első 3-4 meccsen ez tisztán látszott, hogy gond. Vissza visszatérő rookie hibák miatt pár csúnya big play becsúszott.
Persze a Chiefs defense talán legnagyobb gyengéje a pass rush=Hali problematikája sem segítette a fiúkat hátul. Aztán egyre jobban belejöttek. Kár, hogy addigra meg az szezon elején élete formájában játszó NT (Ron Edwards) széthullott, és jobban nyeltük a futást, ami addig nem volt jellemző.

Lewisra visszatérve futás ellen nem várta tőle senki, hogy rossz lesz, de nagyon semmit nem vártak tőle e-téren. Főleg mert a sebessége nem extra. Ami NCAAben jó, az NFLben átlag. Viszont vannak emberek, akik hiába nem nagy sebességgel futnak óra ellen, a pályán viszont mindenhol ott tudnak lenni (és van fordítva is). Lewis pont ilyen. Ki tudja hogy, de ott van amikor kell. Nagyot ütközik, kőkeményen, ellenben eleinte nem szerelt elég biztosan, ez sokat fejlődött év közben nála.

Lewis most ott tart, hogy hiába kell továbbra is safety (hárman vannak igazán, ami mindenképp nyugtalanító, és McGraw sem fiatal), de már nem kell korai körös, mert nem kell kezdőjátékos.

Kendrick Lewis számai (regular season):
28 tackles (8 missed)
6 PD
3 IT
2 FF

Érdekes lehet, hogy volt két pickje még, amit azért vettek el, mert egy csapattárs valami ostoba büntetést hozott össze, aminek nem sok köze volt a playhez, csak szabálytalan, és így minden érvénytelen. Ez pech, és egyben jogos, de én emlékszem rá attól még, és nagyon szép pickek voltak.
A 2 FF már önmagában jelzi, hogy valóban keményen ütköző FSvel állunk szemben, de aki látta őt játszani, az e nélkül is tudja ezt.
Érdekes továbbá, hogy Lewis 4 meccsen nem játszott, abból hármat buktunk el (10-6os szezonban). Egyik a Denver elleni nagy fiaskó, ahol nyeltük a passzokat sorban. Másik a Houston elleni fordítás, ahol szintén a végén láthatóan nem nem volt FS szintén. Harmadik az Oakland elleni, ahol szintén pár mély passzal buktunk el végül. Nem ennyire egyszerű, ezt véletlen sem lehet kijelenteni, de hiányzott Lewis, ezt viszont ki lehet jelenteni.

Mindent összevetve, Lewis a szememben steal a draftról, és bár még van hova fejlődnie (jobban szerelhetne, elfelejthetné a felbukkanó helyezkedési hibákat), elmondható, hogy jó eséllyel kezdő FS maradhat hosszú évekig. A hibái rookie évben szokványos hibák, van esély tehát a további javulásra. Ha a pass rush megoldódik, és/vagy Berry tovább fejlődik, akkor szintén.

Így én (is) azt mondom nincs szükség komoly FS igazolásra. McGraw is FS, bár ő is lehet SS back up, nemrég írtam, hogy sztem az a jó draft taktika, hogy nem húzunk safetyt, hacsak nem marad bent késői körben egy steal gyanús safety. Mindegy, hogy FS vagy SS, behúzzuk, és a másik (csere) lesz McGraw onnantól.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a Senior Bowl alkalmával minden csapat elbeszélget pár játékossal, és aztán ki ki levonja a maga következtetéseit ebből.
A Chiefs esetén négy név merült fel.

OT Anthony Castonzo (Boston College) Richardson helyére gondolom.

S Quinton Carter (Oklahoma), Berry a SS, Lewis FS, de őazért nagyon je ember esetén kiszorítható. Mégis inkább az a gond, hogy Van mögöttük McGraw, aki amolyanmost divatos "elephant" pozícióban játszik, félig SS félig LB, azonban ő az FS csereként nyomja ezt. De Berry mögött is ő van, vagyis ott most nincs senki igazából az új (HA lesz) safetytől függ, hogy FS vagy SS csere lesz McGraw (aki nem megy el, ő a ST kapitánya és nagyon kell oda), de tud SS-t, vagyis ő rugalmas, amit jobban találunk, gondolom én.

DE/DT Christian Ballard (Iowa). Ő már érdekesebb. Mert ha Shaun Smith marad, akkor ő meg TJax elég LDEnek, Dorsey és Gilberry RDenek (mind jók is), szal Ballard meg 6'4 és 288 font 3-4ben NT nem igazán lehet, DE van. OLBnek nem is elég jó pass rusher, meg coverben óriási kérdőjel. Érdekes.

G Stephen Schilling (Michigan). Guard megint nem kell sztem. minden posztra a falba nem lehet rosteren ember. Az OL nem vihet el 10 posztot. És 3 jó Guard meg van. Talán ROT lenne?

Persze beszélgetni valakivel nem jelent semmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az a baj ezzel, hogy rendben van az általad leírt szitu, de itt most nagyon fejleszteni akarnak. Pénz van, játékosok vannak a célkeresztben, akkor meg miért is ne?mirdal
Mármint az általam leírt szitu a valóság. Richardson 6'6 magas. Ez tény. Meg hatodik körös. A tackle számok is tények amiket írtam. Stb.

Azt meg hogy pénz van, hozhatunk bárkit. A drafton ha ROT-t vagy OLB-t vagy akármit választhat a csapat, ennek semmi köze az árhoz. FA piacon már van, de ott ugyanaz mégis. El kell dönteni, hogy akarunk-e ROT-t vagy nem és kész, pénz van rá. Vagy akarunk-e ILB-t, pénz van rá.
Én azt mondom, hogy közepes ILB-t nem éri meg, mert olyan van épp elég. drága és igazán jó ember pedig alig hoz változást, mert olyan a rendszer, hogy nem a power ILB fog nagyot játszani, oda jómunkásember pont annyit hoz, mint egy sztár. Szal alig valamivel jobbért, nagyon sokat kellene fizetni.


Másrészt azt mondom én is, hogy fejleszteni kell. Ez egyértelmű. Soha nem lesz csapat offseasonben, aki mást mond. Ebbe az irányba nem is érdemes elindulni, hogy majd nem kell. A kérdés mindig az ,hogy hol kell és hol nem (fejleszteni)? Mert azért végtelen roster sincs. És végtelen pénz sincs. Tehát én azt fejtegettem, hogy megéri-e ILBt hozni ,amikor a mostani egyik ILB a liga egyik legjobbja (DJ), a másik meg tökéletesen kiegészíti, és a fő feladata neki a run stop, abban kiemelkedő. Akkor minek hozni valakit? Főleg, hogy a cserék is megvannak. El tudok képzelni egy back up olcsósítást, Mays helyett, vagy ilyesmi. De amit pár helyen láttam, hogy ILB jöjjön 2-3-4. körben vagy minőségi FA, na az pazarlás sztem.

Ennyire nem állhat jól egy csapat sem. Nekünk is kell ember. Ha QB nem jön, mert Cassel mögé project sem kell, és NT sem jön, mert Edwards marad, és C sem kell, mert Weigmann is marad, akkor is kell WR (akár kettő is), kell CB (kezdőpáros meg egy tisztán nickel van és utánuk a vízözön), kell OLB, de akár egy FB is jöhet, bár ez sem létszükséglet (két jó közepes FB van, de lejár a szerződésük). Battle helyett megint jöhet egy HB, tehát van ki hozni, bár sztem a NT és a QB kérdés sem dőlt el. Tehát hogy ILBt hozzunk mert mindig jó egy jó játékos helyett még jobbat hozni ,azért az nem feltétlen célravezető. Úgysem lehet 53 sztárod, kellenek a (Jó és használható) kiegészítőemberek.

ROT-t én hoznék, más meg azt nem. Sztem annyira kevés need van, hogy egy 2-3. körös ROT sokat dobna a csapaton, és azt lehet hozni ott még. Akár Richardson maradna meg mögötte, akár eladnánk, és O'Callaghan maradna ROT back up.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Az a baj ezzel, hogy rendben van az általad leírt szitu, de itt most nagyon fejleszteni akarnak. Pénz van, játékosok vannak a célkeresztben, akkor meg miért is ne?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most pedig Barry Richardonról (ROT) is volt egy cikk, meg szavazás, hogy jó kezdő ROT ő, vagy megéri hozni valakit? Mert persze ő nem olyan jó, mint Belcher de OLben egy közepes ember elfér, ha mindenki más jó (és itt így van).

Richardson szintén olcsó ember. hatodik körös OT volt, project ,ezt tudta mindenki. Nem akarom elnyújtani, de a lényeg az, hogy gyenge passz blokkban. Nem totál fos, mint egyik elődje nemrég McIntosh, de gyenge ez tény. Ellenben nagyon jó run blocker. ÉS ROTnél ez inkább fontos, mint LOT esetén. Mármint fontos a passz prot, csak itt látja a QB a bajt leginkább (egy idő után nem, mert holt térbe táncolnak a DE (OLB, akárki)-vel.

Másik, hogy Richardson nagy. 6'6 és és 319 font. Vagyis neki a ZB nem is igazán fekszik. Lehet el kéne cserélni, mert egy power falba egy starter évet letudó, jó run blockert el lehet adni ROT nek.
Vagy még inkább maradjon csere, de akkor jöjjön mögé tanulni egy ZBsbe jó fiatal, és majd szépen átveszi a helyét (ha tudja).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Érdekes számomra továbbra is, hogy chiefs mock draftokban vannak ILB jelölések. Értem ,hogy nem DJ, hanem Belcher, de ez jó nagy baromság sztem. Mit vártak? Belcher 2009ben undrafted volt. Alig kapott pár playt, mint csere. Williams és Mays mögött DJ kapott snapet ő nem.
Aztán ez a srác lett a kezdő ILB DJvel, mert ők egy pár. Pedig tényleg alig volt pályán.
És Belcher div IIIból jött (Maine Bears, aki nem ismeri a NCAA-t szal az nagyon kis suli, onnan egyátalán ST játékosnál többre vinni nagy dolog, de már az NFLbe kerülni is. És akkor is évekig kell képezni adott játékost).

Szóval egyszer csak kezdő lett. 23 évesen, a profi ligában. És milyen volt? Okés pass coverben átlag alatti, de nem rossz. sok nagy nevű ILB rosszabb. De egy ILB nem feltétlen kell, hogy zónázásban Isten legyen. Zone blitz esetén még csak csak, de ott is tudnék rosszabbak mondani Belchernél. Emberezésben is vannak gondjai, de ez megint olyan, hogy akkor ne ő fogja Gatest.
Legyünk reálisak, ő nem kap 10 milliót. És nem ez a fő dolga egy power ILBnek. (alapból egyik ILB rombol, másik playmaker)
Belcher másik hátránya (több tényleg nincs és ez a durva), hogy alulméretezett. Nem nagyon csak súlyban kicsit. Ez számomra érdem, mindjárt kiderül miért.

Mert Belcher atom jó futás ellen. Jobb, mint DJ, vagy bárki az LB sorban. Nagyon jó, szal, innentől engem nem érdekel, hogy elvileg kéne súly a run stophoz, ha megy akkor jobb, mint ha megvan a súly de nem megy. Szal sztem butaság ezzel őt kritizálni. Meg igazából 228 font, az DJnél 14-el kevesebb.

Na szóval Belcher dolga az, hogy DJ nagy playmaker játékát támogatva, hagyja őt szabadon játszani ,és egyedül ölje a futást, ha DJ bármit is tesz. És megteszi.
84 tackle (31 assist), 1 sack, 1 FF, 2 PD.

Most akkor nézzük az idén egyik legjobb ILB-t Timmonst. Azért őt, mert őt szeretem is 😛
95 takckle (39 assist), 3 sack, 2 FF, 10 PD, és neki volt 2 ITje is.

Az playmaker DJ nálunk, nézzük meg őt is, mert így korrekt:
94 tackle (24 assist !), 1 sack, 3 FF, 15 PD, 1 IT (TD).

Akkor most hogy is van ez? A tackle száma jó, továbbá állítom a stop/futott yard átlaga sem lenne csúnya, nagyon gyorsan földre viszi az embereket. És playmaker meg nem lehet, mert mindketten nem mehetnek kalandozni. Azt nem is tudja úgy, de nem is kell. Blitz neki alig jut, de megy.

És akkor egyesek szerint ha hozunk valaki mást akkor sokkal jobb lesz a védelem. Sztem nem. Lehet, ha egy igazán drága ILB-t hozunk, akkor kicsit jobb lesz, de sztem egyáltalán nincs szükségünk újabb ILBre.
Nemrég volt erről egy cikk, és ott hozzám hasonlóan értelmezte egy szurker a dolgokat, meg én is mondogatom ezt már jó ideje. Arra jutott a srác, hogy talán várjuk meg, hogy még egy évet játszhasson, akkor is 24 éves lesz, két kezdő szezonnal. Ha csak ennyire jó lesz, mint idén, már megérte. Ha rosszabb lesz, akkor olcsó, hozzunk mást.

Egyébként meg itt van az én kis kedvencem Greenwood (még több potenciál van benne, mint Belcherben).

De igazából a mostan cserék Williams és Mays STben jók, szituációs cserének jók (Mays lyukat tömni, meg erőfocizni, rombolni tud, Williams meg tiszta passz szitukban blitzelni, meg coverben). Sztem ez így jó, és költséghatékony, kár elbarmolni. Csere sem kell. Nem hogy kezdő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a szezon videóösszeállításai:
http://www.kcchiefs.com/media-center/all-videos.html
csak a szépre emlékezünk
😊ehh
Jó kis video.
Bowenál külön érdemes például figyelni, hogy miért is lehe, hogy az évenkénti 1000 yardjából 300 YAC nagyjából. 😀 Állat az a srác.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
a szezon videóösszeállításai:
http://www.kcchiefs.com/media-center/all-videos.html
csak a szépre emlékezünk
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
charles all pro lett
bowe pedig all pro second team
hali persze most sincs sehol
hihetetlen mennyire nem értékelik
oké ő elsődlegesen pass rusher OLB (azért futás ellen sem olyan rossz)
de mindezt egy olyan csapatban ahol tulajdonképpen ő volt az egyetlen ember akire külön oda kellett figyelnie az ellenfél offensének
95 total pressure (sacks,hits és hurries) fűződik a nevéhez, a ligában nem volt ennél több senkinek

és akkor még flowers nem is került szóba
pedig ő is minimum second team
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah
hali és berry is mennek a pro bowl-raehh
egy kép is elég lett volna
http://cms.mumbaimirror.com/portalfiles/19/96/200908/Image/Halle_Berry.jpgBébé
Ha ő is megy a Pro Bowlra ,akkor lehet megnézem én is, hogy mit teljesít. (Mert egyébként nem érdekel ez a felesges meccs.)ulpianus
nah az engem sem szokott
de ha már ennyien vannak ott
belenézegetek
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Egy ilyen ruciban Hali asszem' rendesen a földre döntené, ahogy azt egy igazi Főnöknek tennie is kell!

MELLesleg én is megnézném neki - izé, bocs, vele a Pro Bowl-t!

😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
nah
hali és berry is mennek a pro bowl-raehh
egy kép is elég lett volna
http://cms.mumbaimirror.com/portalfiles/19/96/200908/Image/Halle_Berry.jpgBébé
Ha ő is megy a Pro Bowlra ,akkor lehet megnézem én is, hogy mit teljesít. (Mert egyébként nem érdekel ez a felesges meccs.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
nah
hali és berry is mennek a pro bowl-raehh
egy kép is elég lett volna
http://cms.mumbaimirror.com/portalfiles/19/96/200908/Image/Halle_Berry.jpg
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah
hali és berry is mennek a pro bowl-ra
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Amely csapatoknak nagy a szavazóbázisa (Dallas, N.Y. Giants, Oakland, Pittsburgh)ulpianus
Hát az Oaklandnek aztán irtózatos szavazóbázisa van...Döme
Van is. Ne csak azt nézd, hogy az USAban mennyien szavaznak. Internet van külfüldön is. 😉 És ott nagyon is divat az Oaklandnek szurkolni, mert fekete, meg jól néz ki, meg rablók, stb okból. És ők is szavaznak keményen.ulpianus
Teljes mértékben igaza van Ulpinak, Döme! Nem egy haverom szavazott Oakland-be, pontosan az említett okok miatt. Mert állat a szurkolóbázis, a tv-ben is ilyesztő alakokat mutogatnak, ami rengeteg drukkert szerez a csapatnak. 😊 Azok közül, akiknek tetszik a Raiders, biztos, hogy nem fognak más csapatra szavazni!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Amely csapatoknak nagy a szavazóbázisa (Dallas, N.Y. Giants, Oakland, Pittsburgh)ulpianus
Hát az Oaklandnek aztán irtózatos szavazóbázisa van...Döme
Van is. Ne csak azt nézd, hogy az USAban mennyien szavaznak. Internet van külfüldön is. 😉 És ott nagyon is divat az Oaklandnek szurkolni, mert fekete, meg jól néz ki, meg rablók, stb okból. És ők is szavaznak keményen.


Állat vagyok, ami enni kér...