Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mivel senki nem értette a poént, sőt észre sem vette, asszem nem lehetett túl jó 😊 . De majd a legközelebbi 😉 .
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Van olyan város, hogy Kansas, ami nem random Kansas állambeli City, hanem Kansas (semmit "tetszőleges" nincs benne ez a neve), és Kansas államban van. És van egy Kansas City, ami meg Missouriban van (ezért írtam zárójelbe az államok nevét, hogy érhető legyek.
Tehát amikor azt írtad, hogy Kansas városában, az nem helyes. Az helyesen Kansas City városában, Kansas egy MÁSIK város, másik államban. De nem akkora baj, és mások nyugodtan írják is, csak mi KC szurkolók ne tegyük, főleg ebben a topicban ne. Ahogy lehet Payton Manningezni, csak ne egy Colts szurker írja le. Sztem.
Szóval valóban kötözködök, ez igaz. De akkor is így van, csak félreértetted, pedig igyekeztem érthető lenni. De remélem akkor most már tisztáztuk a dolgot.ulpianus
Ha jól értelek, akkor szerinted a Kansas City nevével való viccelődés sértő a csapatra nézve? Szvsz ez nem így van, van rosszindulatú és jóindulatú poénkodás, az enyém egyértelműen jóindulatú. Éppen ezért valszeg a jövőben is előfordulhat hasonló, bocs, de ez van 😊 .ender1112
Nem sértő. Csak nem jöttem rá, hogy ez vicc volt. "Kansas városában". Mi ebben a vicc? Én most sem értem, de mindegy igazából. Azért írtam csak, mert úgy tűnt, hogy rosszul tudod, de ha vicc, akkor elnézést, lehet sokan röhögtek is rajta meg ilyesmi, csak én nem vágom a lényeget. Gondolom akkor így van. Pedig értem a poént általában. De most tényleg, mi itt a poén?ulpianus
Nem értem én sem... Biztos velünk a baj, Ulpi.

Mellesleg egyáltalán nem zavar az, ha a csapat nevén szórakoznak. És akkor mi van? A Rayders, a Broncos nevével mi magunk is "játszottunk" már. Akkor meg semmi alapunk besérülni azon, ha mások ezt teszik a mi csapatunk nevével. Tehát ez ilyen és kész, nincs itt poén, nem tudom, mit akarsz ezzel viccelni? Játsz a szavakkal és akkor talán valami vicces kijön belőle, de max ennyi, ami humoros lehet. Mondj valamit Dorothy-val vagy ilyesmi... Esetleg Bádogemberrel vagy Oroszlánnal, esetleg a Madárijesztő meg a forgószél és akkor már Oz is jöhet. De szerintem ezek is lerágott, elásott csontok - jó néhány külhoni topic-ban olvastam milliót s egyet, több kevesebb sikert arattak azok is.

De ha neked van kedved játszani a szavakkal, nosza neki, ígérem és nagyon igyekszem majd megérteni!

De ugye nem baj, ha nem sikerül?

Végezetül pedig annyit, hogy ha már nem Kansas City-t írsz, hanem magyarosítasz, akkor legalább így írd: Kansas Város. Mert akkor legalább tükörfordítás és nincs vele semmi baj, max az, hogy bénán hangzik, de legalább helyes.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Olvastátok, hogy szurkolók egy része bizony Bill Cowher-t szeretné idehozni edzőnek, mert elégedetlenek Haley-vel?

Furcsállom, hogy ennyire éles kritikákat kap Haley. Sajnos sokaknak lételemük a kritizálás, mindig a "ha van rajta sapka" effekt van beütve náluk. Alig ért véget a szezon, máris azon nyekegnek, hogy túl sűrűn forognak nálunk a coach-ok és nincs állandó garnitúra, ami nem jó a csapatnak. És ezt az ő nyakába akarják varrni és egy "nagyobb névvel" helyettesíteni őt.

Még jó, hogy ez nem történhet meg. Pioli bízik benne és azt hiszem mi is köszönhetünk neki elég sokat, hiszen 2003 óta nem voltunk a csoportunk bajnoka.mirdal
Az edzők meg a bírók "dolga", hogy legyen kit szidni. Bolond ,aki szerint valóban rossz edző. Jó volt ő a Cardsban is, de a Dallas pass felelőseként is jó volt, és itt is jó. Az, hogy hozott nagy neveket, és csináltak egy csodaszezont, aztán akkor kapásból le is tudta igazoltatni magát Weis, az logikus. Ki ne akarna oylan edzőt collegebe, akinek jó a college+nfl renoméja támadási fővezérként, és az utolsó (most 2010es) évben is eredményes volt? Nincs ezzel gond. Haley is oka volt Weis távozásának, de azért ez így szokott lenni néha.
Majd jön más, vagy most vagy később.

MSW pedig sztem jó WR de nekünk jobb kellene. Ő nem egy 1000 yardos WR, mint Bowe. Bowe talán egyetlen hátránya (én a dropokat nem számolom, mert sztem nem teljesen igaz), hogy nem jó mélységi célpont mert nem extra gyors. Nem lassú, de azért nem egy Jacoby Ford. De nem Ford féle sprinter kell, hanem egy komplett elit WR. Aki elkapásban is ász, hozza a sok yardot, de gyors is, RZban EZban is veszélyes. Tehát egy WR1. Nekünk ő kéne, nem MSW, akit szeretek, csak Nem biztos, hogy előrébb vagyunk vele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Van olyan város, hogy Kansas, ami nem random Kansas állambeli City, hanem Kansas (semmit "tetszőleges" nincs benne ez a neve), és Kansas államban van. És van egy Kansas City, ami meg Missouriban van (ezért írtam zárójelbe az államok nevét, hogy érhető legyek.
Tehát amikor azt írtad, hogy Kansas városában, az nem helyes. Az helyesen Kansas City városában, Kansas egy MÁSIK város, másik államban. De nem akkora baj, és mások nyugodtan írják is, csak mi KC szurkolók ne tegyük, főleg ebben a topicban ne. Ahogy lehet Payton Manningezni, csak ne egy Colts szurker írja le. Sztem.
Szóval valóban kötözködök, ez igaz. De akkor is így van, csak félreértetted, pedig igyekeztem érthető lenni. De remélem akkor most már tisztáztuk a dolgot.ulpianus
Ha jól értelek, akkor szerinted a Kansas City nevével való viccelődés sértő a csapatra nézve? Szvsz ez nem így van, van rosszindulatú és jóindulatú poénkodás, az enyém egyértelműen jóindulatú. Éppen ezért valszeg a jövőben is előfordulhat hasonló, bocs, de ez van 😊 .ender1112
Nem sértő. Csak nem jöttem rá, hogy ez vicc volt. "Kansas városában". Mi ebben a vicc? Én most sem értem, de mindegy igazából. Azért írtam csak, mert úgy tűnt, hogy rosszul tudod, de ha vicc, akkor elnézést, lehet sokan röhögtek is rajta meg ilyesmi, csak én nem vágom a lényeget. Gondolom akkor így van. Pedig értem a poént általában. De most tényleg, mi itt a poén?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Van olyan város, hogy Kansas, ami nem random Kansas állambeli City, hanem Kansas (semmit "tetszőleges" nincs benne ez a neve), és Kansas államban van. És van egy Kansas City, ami meg Missouriban van (ezért írtam zárójelbe az államok nevét, hogy érhető legyek.
Tehát amikor azt írtad, hogy Kansas városában, az nem helyes. Az helyesen Kansas City városában, Kansas egy MÁSIK város, másik államban. De nem akkora baj, és mások nyugodtan írják is, csak mi KC szurkolók ne tegyük, főleg ebben a topicban ne. Ahogy lehet Payton Manningezni, csak ne egy Colts szurker írja le. Sztem.
Szóval valóban kötözködök, ez igaz. De akkor is így van, csak félreértetted, pedig igyekeztem érthető lenni. De remélem akkor most már tisztáztuk a dolgot.ulpianus
Ha jól értelek, akkor szerinted a Kansas City nevével való viccelődés sértő a csapatra nézve? Szvsz ez nem így van, van rosszindulatú és jóindulatú poénkodás, az enyém egyértelműen jóindulatú. Éppen ezért valszeg a jövőben is előfordulhat hasonló, bocs, de ez van 😊 .
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Azt látom, hogy Mike Sims-Walker-rel nem hosszabbít a Jax szerződést.

Mit szólnátok hozzá? Elég biztos keze volt idén a srácnak, őt simán el tudnám képzelni vörös-arany mezben!
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Olvastátok, hogy szurkolók egy része bizony Bill Cowher-t szeretné idehozni edzőnek, mert elégedetlenek Haley-vel?

Furcsállom, hogy ennyire éles kritikákat kap Haley. Sajnos sokaknak lételemük a kritizálás, mindig a "ha van rajta sapka" effekt van beütve náluk. Alig ért véget a szezon, máris azon nyekegnek, hogy túl sűrűn forognak nálunk a coach-ok és nincs állandó garnitúra, ami nem jó a csapatnak. És ezt az ő nyakába akarják varrni és egy "nagyobb névvel" helyettesíteni őt.

Még jó, hogy ez nem történhet meg. Pioli bízik benne és azt hiszem mi is köszönhetünk neki elég sokat, hiszen 2003 óta nem voltunk a csoportunk bajnoka.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Ohh, igen, fő a tisztánlátás, drága barátaim! Most, hogy nekünk már tartaz offseason, nincs min csámcsogni, nosza, kicsit menjük egymás agyára! 😀

Weis-et sajnálom, de ha Haley veszi a kezébe az irányítást, akkor nem lehet komoly baj jövőre sem...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
egyelőre jól alakulnak számunka a csoportbeli dolgok

ugye denverben jött fox, egyelőre nem lehet tudni mit fog játszani az amúgy sem veretes védelmük (és sok minden más is elég homályos)
a raiders-nél al megkavarta a szart (nagyon helyes), ott is van pár homályos dolog a jövőre nézve, ráadásul aso-val 99% nem találkozunk évente kétszer (hurrá!)
és a chargers-ből is lelépett rivera

csak így tovább
😊ehh
Tőlünk meg Weis lépett le. AFC lost.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ulpianus, asszem, mi jól elleszünk meccsek hiányában is 😀 .
Ha kinézed belőlem, ha nem, pontosan tudom, hogy a Kansas City Chiefs nevű csapat Kansas City városában található, nem pedig Kansas állam egy tetszőleges városában. A "Kansas városának lakói" kifejezés pedig szvsz jól hangzik, hiába is kötözködsz 😛
A jövő év messze van, de ha csak a csoportban tudnánk jól szerepelni, a többi csapattól pedig kikapnánk, én bizony elégedetlen lennénk, és szvsz elégedetlen lenne a Chiefs-fanok zöme is, akár Kansas Cityben laknak, akár Kansas cityjeiben, akár bármelyik cityben a világon 😂 .ender1112
Van olyan város, hogy Kansas, ami nem random Kansas állambeli City, hanem Kansas (semmit "tetszőleges" nincs benne ez a neve), és Kansas államban van. És van egy Kansas City, ami meg Missouriban van (ezért írtam zárójelbe az államok nevét, hogy érhető legyek.
Tehát amikor azt írtad, hogy Kansas városában, az nem helyes. Az helyesen Kansas City városában, Kansas egy MÁSIK város, másik államban. De nem akkora baj, és mások nyugodtan írják is, csak mi KC szurkolók ne tegyük, főleg ebben a topicban ne. Ahogy lehet Payton Manningezni, csak ne egy Colts szurker írja le. Sztem.
Szóval valóban kötözködök, ez igaz. De akkor is így van, csak félreértetted, pedig igyekeztem érthető lenni. De remélem akkor most már tisztáztuk a dolgot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
egyelőre jól alakulnak számunka a csoportbeli dolgok

ugye denverben jött fox, egyelőre nem lehet tudni mit fog játszani az amúgy sem veretes védelmük (és sok minden más is elég homályos)
a raiders-nél al megkavarta a szart (nagyon helyes), ott is van pár homályos dolog a jövőre nézve, ráadásul aso-val 99% nem találkozunk évente kétszer (hurrá!)
és a chargers-ből is lelépett rivera

csak így tovább
😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Chiefs sign linebacker Bakhtiari - 6 feet 3 and 250 pounds

A PS-ünkben szerepelt két meccsen át '10-ben, '09-ben pedig a Titans-nél játszott 3 mérkőzést a spec team-ben.
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
És a jövő évi naptár?
mirdal
Asszem jövőre Kansas városának lakói megemlegetik a magyarok istenét 😊 . Legalább megtudjuk pontosan mit is tud ez a csapat.ender1112
Ezt nemtom, hogy Kansasben mi lesz (Kansas állam, és igazából fele annyian élnek itt, mint Kansas Cityben), de hogy Kansas Cityben (Missouri állam) kemény dolgok lesznek, az tuti. Mert ha megint jó eredmény lesz, akkor azért, ha meg nincs rajta sapka akkor azért.

Ezt másnak nem szoktam mondani állandó jelleggel, csak egy Chiefs fannek érdemes lehet tudni.
Nem kötözködésből írtam, csak tényleg így van.

A jövő év meg messze van. Lehet bármi. Először is maradjunk a csoporton belül. Itt mi nagyjából tudjuk, hogy mit fogunk játszani, a Bolts is. A másik két csapat még ezt sem tudja. De sztem ha komolyan POra készülni akarnak, az bravúr lesz. Szóval én annyira nem félek tőle, hogy nem lenne esélyünk. Nagy eligazolások nem lesznek, sem játékos sem edzők. Nem kezdünk újra semmit. Folytatjuk a megkezdett munkát. Hogy mire elég, az más kérdés, de sztem jól állunk már most is a 2011es csapattal.ulpianus
Ulpianus, asszem, mi jól elleszünk meccsek hiányában is 😀 .
Ha kinézed belőlem, ha nem, pontosan tudom, hogy a Kansas City Chiefs nevű csapat Kansas City városában található, nem pedig Kansas állam egy tetszőleges városában. A "Kansas városának lakói" kifejezés pedig szvsz jól hangzik, hiába is kötözködsz 😛
A jövő év messze van, de ha csak a csoportban tudnánk jól szerepelni, a többi csapattól pedig kikapnánk, én bizony elégedetlen lennénk, és szvsz elégedetlen lenne a Chiefs-fanok zöme is, akár Kansas Cityben laknak, akár Kansas cityjeiben, akár bármelyik cityben a világon 😂 .
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
És a jövő évi naptár?
mirdal
Asszem jövőre Kansas városának lakói megemlegetik a magyarok istenét 😊 . Legalább megtudjuk pontosan mit is tud ez a csapat.ender1112
Ezt nemtom, hogy Kansasben mi lesz (Kansas állam, és igazából fele annyian élnek itt, mint Kansas Cityben), de hogy Kansas Cityben (Missouri állam) kemény dolgok lesznek, az tuti. Mert ha megint jó eredmény lesz, akkor azért, ha meg nincs rajta sapka akkor azért.

Ezt másnak nem szoktam mondani állandó jelleggel, csak egy Chiefs fannek érdemes lehet tudni.
Nem kötözködésből írtam, csak tényleg így van.

A jövő év meg messze van. Lehet bármi. Először is maradjunk a csoporton belül. Itt mi nagyjából tudjuk, hogy mit fogunk játszani, a Bolts is. A másik két csapat még ezt sem tudja. De sztem ha komolyan POra készülni akarnak, az bravúr lesz. Szóval én annyira nem félek tőle, hogy nem lenne esélyünk. Nagy eligazolások nem lesznek, sem játékos sem edzők. Nem kezdünk újra semmit. Folytatjuk a megkezdett munkát. Hogy mire elég, az más kérdés, de sztem jól állunk már most is a 2011es csapattal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
De persze lényeges, hogy egy WR 72, aztán a többi 20 vagy alatta. Nem véletlen lett a WR need a legfontosabb, sőt sztem az egyetlen elkerülhetetlen. Bár továbbra is tartom, hogy lehet lesz elit FA a piacon, drágán, de nekünk megérheti.ulpianus
VJ, Sidney Rice, Santonio Holmes, Braylon Edwards, Malcom Floyd, Steve Smith (NYG), TO, Randy Moss, Mike Williams (SEA), James Jones, Breaston nekik mindannyiójuknak lejár a szerződése biztos lesz közülük néhány aki elérhető lesz FA-n.empty taxi
azért az edwards-bowe dropgyár odabaszna rendesen
cassel kb. a harmadik fordulóban kapna infarktust
😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
De persze lényeges, hogy egy WR 72, aztán a többi 20 vagy alatta. Nem véletlen lett a WR need a legfontosabb, sőt sztem az egyetlen elkerülhetetlen. Bár továbbra is tartom, hogy lehet lesz elit FA a piacon, drágán, de nekünk megérheti.ulpianus
VJ, Sidney Rice, Santonio Holmes, Braylon Edwards, Malcom Floyd, Steve Smith (NYG), TO, Randy Moss, Mike Williams (SEA), James Jones, Breaston nekik mindannyiójuknak lejár a szerződése biztos lesz közülük néhány aki elérhető lesz FA-n.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
És a jövő évi naptár?
mirdal
Asszem jövőre Kansas városának lakói megemlegetik a magyarok istenét 😊 . Legalább megtudjuk pontosan mit is tud ez a csapat.
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Orton asszem fejből egyidős Ortonnal és Croyle-al. Csak Orton már sok éve kezdő, nem fog fejlődni. Ő ennyit tud. És most már Casselről is tudjuk, hogy mennyit ér. Sztem neki is ennyi fejlődési lehetősége volt.ulpianus
Mármint Cassellel 😊 . Croyle egy évvel fiatalabb náluk.
Látom átírtad, de már késő 😛ender1112
átírtam 21:10kor te meg ezt 21:12kor írtad be. másfél perc alatt fogtad föl? 😛 😀
Majd még egy perc, mire feltűnt, hogy már nem is az van ott?ulpianus
Legjobb védekezés a támadás 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az elkapások száma pont ma került szóba az Oakland topicban, és Vipera úr mondta, hogy, ha az Oaklandben lett volna egy 70-80 catch WR akkor nyerhetékvolna a divíziót. Érdekes felvetés. Bár sztem nem igaz így ez, de jót mosolyogtam magamban, mert emlékeztem, hogy nálunk hasonlóan alakult a HB-TE elkapás, és megvolt az egy 70-80 catches WR és nyertünk. 😊

De persze lényeges, hogy egy WR 72, aztán a többi 20 vagy alatta. Nem véletlen lett a WR need a legfontosabb, sőt sztem az egyetlen elkerülhetetlen. Bár továbbra is tartom, hogy lehet lesz elit FA a piacon, drágán, de nekünk megérheti.ulpianus
Nem biztos, h csak az hiányzott nekik, de az biztos hiányzott 😊
Amúgy Gaffneyt esetleg lehet h megpróbáljuk eltrade-elni mert Lloyd jobb nála és van mögötte 2 tehetséges újonc +Royal slotban. Tehát nélküle is lenne 4 jó WR és akad poszt ahova fontosabb lenne egy hasonló képességű játékos, akár a draftról is. De ha megy, akkor szívesebben látnám őt az nfcben valahol...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Egyébként elgondolkodtató ez a Bowe dolog.

Nyilván ő volt az egyetlen, akinek Cassel tudott érdemben passzolni, de ezt tudták az ellenfelek is, mégis összehozott ennyi elkapást a védői mellett. Ebből látszik a nagysága és az elszántsága.

Max respect neki!

Go Bowe, go!
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Ulpi belenyúlt a szerkesztésem alatt, ezért még egyszer beírom:

Haley wins NFL 101 Award

Chiefs coach Todd Haley has received the NFL 101 Award as AFC Coach of the Year!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az elkapások száma pont ma került szóba az Oakland topicban, és Vipera úr mondta, hogy, ha az Oaklandben lett volna egy 70-80 catch WR akkor nyerhetékvolna a divíziót. Érdekes felvetés. Bár sztem nem igaz így ez, de jót mosolyogtam magamban, mert emlékeztem, hogy nálunk hasonlóan alakult a HB-TE elkapás, és megvolt az egy 70-80 catches WR és nyertünk. 😊

De persze lényeges, hogy egy WR 72, aztán a többi 20 vagy alatta. Nem véletlen lett a WR need a legfontosabb, sőt sztem az egyetlen elkerülhetetlen. Bár továbbra is tartom, hogy lehet lesz elit FA a piacon, drágán, de nekünk megérheti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Jajj, de jót nevettem! A könnyem is kicsordult! 😀

Ezt találtam, lehet, hogy ti is olvastátok már: összesen csak kettő játékos kapott el fele annyi passzt, mint Bowe egymaga a csapatunkban.

Chiefs’ leading receivers
Catching up to do

72
Dwayne Bowe

Wide receiver

47
Tony Moeaki

Tight end

45
Jamaal Charles

Running back

22
Chris Chambers

Wide receiver

21
Dexter McCluster

Wide receiver

És erre egy srác bekérdezett:


Chris Chambers had 22 catches? Is that counting ones he made in practice?

Kiráááály! Nekem bejött!

😀 😀 😀

És a jövő évi naptár?

HOME OPPONENTS

Denver

Oakland

San Diego

Buffalo

Green Bay*

Miami

Minnesota

Pittsburgh*

ROAD OPPONENTS

Denver

Oakland

San Diego

Chicago*

Detroit

Indianapolis*

New England*

N.Y. Jets*

*Made playoffs in 2010

Na ezért nem lesz ugye jövőre 10-6-unk. De ha sikerül fejlődni az offseasonban, akkor azért okozhatunk mi ezeknek a csapatoknak még meglepetéseket!

És a végére egy jó hír:

Haley wins NFL 101 Award

Chiefs coach Todd Haley has received the NFL 101 Award as AFC Coach of the Year!

Grats!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Az SI.com szerint nekünk Gabe Carimi lesz a választásunk az első körben.

mirdal
az csúnya lenne
😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Az SI.com szerint nekünk Gabe Carimi lesz a választásunk az első körben.

A visszalépett WR-ek meg csak tanuljanak tovább. Ide nem kellenek aluliskolázott elkapók. Még a végén nem tudják megtanulni a playbook-ot... 😀😀😀