NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
A szurkolók kirajzottak a "kaptárból" ez elég szarul eshetett nekik, sajnáltam Őket ezt azért nem érdemelték meg. Nagyon nem ment de a végjátékban kb.5p a vége előtt az a "10" szurkoló látványa sokkolhatta Őket.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Megnéztem tegnap a meccseteket. Na ez nem az a Chiefs volt, amelyet az alapszakaszban láttunk. Ez a meccs nagyon nem jött össze se a futóknak, se Casselnek. Viszont ettől függetlenül tényleg jó csapatotok van! Majd a következő szezonban.
Nem rosszindulatból mondom, de nálatok a stadionban a felelős tűzoltók nem nagyon aggódhatnak, olyan gyorsan ki tud ürülni, hogy csak lestem. (Na igazából ez a közönségnek szólt)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A lehető legtávolabb állt tőlem lebecsülni Charlest. Nálam ő az Offensive Player of the Year, sőt még kampányoltam is mellette Fosterrel szemben...
De tavaly pl CJ2Knak az MVP címet is odaadtam volna, és róla se gondoltam h megismétli a tavalyit. Pedig neki se csak a tavalyi éve volt jó, a tavalyelőtti szezonja után elvileg már mindenkinek fel kellett volna készülnie belőle.
Ez mondjuk nem kell hogy érdekelje Jamaalt főleg h ott van mellette Thomas Jones is, akivel tökéletesen kiegészítik egymást...

A köcsögz meg általában azért csak megnyerte a divíziót és idén is annyi hiányzott nekik, h ők a bengals, pats duót 0-2vel hozták, ti meg a Browns Bills duót 2-0-val. Nem mintha a Browns nem lett volna erősebb a Bengalsnál, de összességében mégis nekik volt nehezebb a sorsolás. Arra meg nem lehet számítani, hogy még egyszer ennyi béna hibát kövessenek el, mint idén, és azok nélkül...
Sportban nincs ha, és teljesen megérdemelten nyertetek, de a jövőre vonatkozó esélylatolgatásba szvsz nem előnyös bekalkulálni, h elszerencsétlenkedik. Top3 O és top3 D voltak igaz könnyű sorsolás mellett...

Na nem rontom itt tovább a levegőtöket...

szerk: Az év játékosa szavazáson szavazhattok Jamaalra... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is úgy van, hogy most egy pár évre valszeg megalapozta magának a Chiefs az első két hely valamelyikét a csoportban!
Ők egy fiatal csapat, akik már kész is vannak majdnem és még fejlődnek, az idősebbeket meg lehet pótolni a drafton! A Raiders közeledhetett volna hozzá, de valóban most valami szörnyűség játszódik le ott és egyre több a kérdőjel!
A Chargers meg ugye mindig jó lehet, de valamiért szerencsétlenek! A Denver meg sztem egy éves lemaradásban van jelenleg, de ha ott összeállnak a dolgok Tebow körül akkor ők is jók lehetnek!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Jamaal tavaly 1100 yardot futott 5.9es átlaggal. Felkészültek belőle idénre? futott 1500 yardot 6.38as átlaggal. De kezdő évéban aho LJ mögött volt lehetett volna ez igaz, ahol is 5.3as átlaggal futott párszáz yardot. Sok ilyen elsőéves átlag romlik le. De Charles már rég más kategória. Amit ő ezzel a 6.38-al elárt az nem "jó egy fiatalhoz képest" vagy rookie ccsoda. hanem minden idők második legjobb teljesítménye. Csak nem 1967ben futotta, hanem 2010ben. Ez sem mindegy. Manapság elvileg nem lehetne ezt elérni ezt mondták eddig. Most mindenki vakarja a fejét, hogy akkor hogy is van ez? Szóval ez nem olyan, mint ami tényleg gyakori, hogy egy rookie egyéves csoda (5.4-es átlaggal, nem 6.4) eltűnik második évben. Ez nem carrier high 1000 yard, ez All Time NFL rekord amit hajszál híján beállított ( 6.38 a 6.4hez a harmadik helyezett 6.1 csak a miheztartás végett).

A csoporttól nem félek. A Bolts jobb évek óta mindhárom másik csapatnál ,csak épp nem ér vele semmit.
A Raiders most hullik atomjaira. Sok kérdés van ott ,ha marad Aso, ha megy. De főleg a támadóknál az OL, a WR sor, a QB, mind rendezendő kérdés. És az edzők.

A Denver meg maga sem tudja, hogy mi is lesz a terv egyáltalán a csapatra, nemhogy összeállt volna. Szóval ott sok a munka, sok volt a kulcs távozó, Orton is megy, de hogy aztán mi lesz? Tebow lesz? okés, és akkor jó lesz a Denver 2011ben kapásból egy ekkora gödörből? Tebow ha egyáltalán jó lesz ,nem old meg egy halom kérdést. És az edzők.

Szóval az, hogy a Chiefsben back up posztra kell pár ember, és a ost játszó Weigmann lehet marad lehet nem, van egy cseréje aki évekig kezdett oda kell embe. Meg hogy Bowe 1000 yardos szezonok után kap egy társat, kia átveszi a WR1 posztot vagy marad Bowe. Vagy hogy Ron edwards idén is jó volt sokszor már Ntnek, de lehetne egy elit NT inkább. És akkor be is fejezem a sort. Van egy állítólag jó LOLB pass rusherünk aki IRen volt, de attól jó. viszont mivel nem kell más, hozzunk egyet, mert valakit draftolni kell jövőrei is. És Cassel sem volt rossz idén, de sztem drága, hozhatnánk Croyle helyére egy QB-t mögé, ás ha Cassel nem javul tovább, akkor játsszon ő.

De azért ezek a problémák nincsenek egy súlyban. Mert ez a Chiefs így ahogy most van képes kiállni egy új szezonra. Passzjáték van egyre jobb, futás ligaelső. Runstop közepes, pass def jobb mint közepes, és javul mecscről meccsre. Punter nagyon jó, kicker nagyon jó.
Tehát ha így kiállna, jó lenne megint. De javítani kell mindig mert draft lesz, FA lesz, pénzünk van. És az edzőink megvannak, és jól működnek. Ha lesz OC,ha nem lesz, mert Haley kvázi OC is, nem is rossz.

Továbbá ami fontos, hogy a kulcsjátékosaink fiatalok mind. Tehát nem romlanak jövőre. hanem javulnak. Ez nem így van az AFC Westben mindenhol azért. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A meccsen eleinte mentünk, de csak a védelem miatt. Az offense=Charles, és ennyi volt. Casselt nem engedték dobni, aztán igen, de kár volt. Megint izgult, nem engedte el a labdát. a régi Casselt láttuk, akit annyit szidtunk anno.
Ez van. A védők jók voltak, de a Ravens offense sem épp csodás, ez is benne volt. Bírói segítséggel, meg red zone ból indított driveokkal tudtak pontot szerezni. Nem TD-t feltétlen, pontot, ami nagy fegyvertény volt a fiatal védőinktől.
Jobb csapat a Ravens, ha nem is sokkal, de jobb, az tény. Mindenesetre nem mi voltunk az esélyesek, kitartottunk, amíg lehetett. Szerencsénk egyszer volt, inkább vicces volt, mint hasznos. Hazai pálya nem volt sehol megint.

De sztem jó úton járunk. Nem sok ember kell már, annyit lehet szerezni egy offseasnoban is. Olyan 4-5 ember kell. Ami reális is, nem arról beszélek ,hogy a liga legjobbjai lennének minden poszton akkor, egy jó csapatról beszélek, amit el lehet érni. És ez már egy jó csapat, pár hiányzóval. És már 4 ember is elég, LOLB-C-WR-NT például elég volna. Ha Weigmann marad akkor LOLB-ROT-WR-NT. ez nem irreális sztem. És más tényleg nem kell. Mindenki megvan. Esetleg egy QB, de sztem Cassel marad.ulpianus
Grat. Minden elismerésem a szezonotok iránt tényleg, és 100%ig egyetértek, h jó úton jártok...
de amikor a jövőt tervezitek ne feledjétek el, h idén nagyon könnyű volt a sorolásotok, jövőre nehezebb lesz. A divíziót megérdemelten nyertétek meg, mert mindenkinek könnyű volt a schedule, és jövőre se csak nektek lesz nehezebb, de ahhoz azért még kell gyúrni, h a POban meccs(eke)t nyerjetek. A Chargers se hinném h még1× ennyit bénázik mint idén...
És feltehetően nem csak ti fogtok erősíteni az offseasonban +Sanszos, h jövőre jobban felkészülnek Jamaalból. Az év legjobb RBjei általában visszaesnek a következő szezonjukra mostanság...

Ha nem mi, akkor remélem jövőre is ti nyeritek a divíziót, de ahhoz azért tényleg kell még egy ilyen jó offseason...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ja igen, ezt én is elfelejtettem megemlíteni. Berry hatalmas nagy király

több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 024 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az utolsó előtti bekezdés nagyon költői lett 😊
De a vége a lényeg: go Chiefs !
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Ja, így a meccs vége felé a kényelmes székeket is szemügyre vehetted, mivel ember nem takarta el azokat a szemed elől! 😀

Nincs semmi szégyellni valónk, egy rutinos, kemény csapat volt az ellenfél. Számomra a meglepetést a mi győzelmünk jelentette volna. Nem is reméltem, hogy megfoghatjuk a Ravens-t. Talán 7-3-nál egy percre megcsapott a győzelem mámora, de a félidő előtt írtam a Hollóknak drukkoló havernak, hogy a második félidő az övéké lesz. Nem tévedtem.

Ami nem tetszett, az Cassel játéka volt. Illetve Haley háborgása sem az oldalvonal mellett és a csapatunk viselkedése sem akkor, amikor ráeszméltek, hogy elment a meccs. Minek kellett keménykedni a pályán fölöslegesen? Tudom, tudom, adrenalin, hajtás, remények, amik elszálltak - de Haley-nek legalább szólnia kellett volna a fiúknak, hogy tessék emelt fővel, alázattal elfogadni a vereséget. De nem tette meg, ez zavart azért kissé.

És akkor Cassel. Valahogy nekem nem volt ő ma vezér. Bowe-t levették a pályáról - pontosabban őt is -, ezzel ki is húzták aa csapatunk méregfogát. Szépen levédekezték a WR-einket, a futást pedig megölték a baltimore-iak. Jól csinálták. De Cassel meg csak végignézte ezt. Mint egy zavarodott madár a kalitkában, neki-nekiment a rácsnak és annyi. Csak vergődött.

Összességében valami ilyesmire számítottam, csak kevesebb kapott ponttal.

Gratulálok minden játékosnak, edzőnek és drukkernek, akik a KC sikeréért hajtott. Jó szezon volt, a vége ilyenre sikerült. De emelt fővel hagyhatjuk magunk mögött a szezont és tekintsünk előre, a szebb jövőbe, mert hiszem, hogy fényesen fog ragyogni a csapat csillaga fent az égben a következő szezonokban is!

Go Chiefs!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Huh most látom először így "nagyképernyőn" a stadionotokat és kibszott jól néz ki!85
Sztem a legszebb stadion. Nekem is nagyon tetszik.

A meccsen eleinte mentünk, de csak a védelem miatt. Az offense=Charles, és ennyi volt. Casselt nem engedték dobni, aztán igen, de kár volt. Megint izgult, nem engedte el a labdát. a régi Casselt láttuk, akit annyit szidtunk anno.
Ez van. A védők jók voltak, de a Ravens offense sem épp csodás, ez is benne volt. Bírói segítséggel, meg red zone ból indított driveokkal tudtak pontot szerezni. Nem TD-t feltétlen, pontot, ami nagy fegyvertény volt a fiatal védőinktől.
Jobb csapat a Ravens, ha nem is sokkal, de jobb, az tény. Mindenesetre nem mi voltunk az esélyesek, kitartottunk, amíg lehetett. Szerencsénk egyszer volt, inkább vicces volt, mint hasznos. Hazai pálya nem volt sehol megint.

De sztem jó úton járunk. Nem sok ember kell már, annyit lehet szerezni egy offseasnoban is. Olyan 4-5 ember kell. Ami reális is, nem arról beszélek ,hogy a liga legjobbjai lennének minden poszton akkor, egy jó csapatról beszélek, amit el lehet érni. És ez már egy jó csapat, pár hiányzóval. És már 4 ember is elég, LOLB-C-WR-NT például elég volna. Ha Weigmann marad akkor LOLB-ROT-WR-NT. ez nem irreális sztem. És más tényleg nem kell. Mindenki megvan. Esetleg egy QB, de sztem Cassel marad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 024 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Köszönjük a meccset, gratulálok a szezonotokhoz. Mondjuk azért egy kicsit a közönséget nem értettem. Az oké, hogy csalódottak voltak, de azért mégiscsak egy sikeres szezonon vagytok túl, na mindegy biztos én gondolkozok rosszul.Bondi
Biztos nagyon hideg volt 😉
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A meccstől függetlenül nagyon állat védelem kezd kialakulni Kansas-ben, már csak az LB sort kell jobban megerősíteni, de a secondary állat, az élen Berryvel (hihetetlen, hogy mindenhol ott van, mindenhova odaér), és a DL is nagyon adja.

Gratula, hogy a tavalyi 4-12 után ilyen szezont produkáltatok, sok a fiatal, újonc játékos, tapasztalatnak ez nekik nagyon jó volt, jövőre még jobbak lesztek.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Köszönjük a meccset, gratulálok a szezonotokhoz. Mondjuk azért egy kicsit a közönséget nem értettem. Az oké, hogy csalódottak voltak, de azért mégiscsak egy sikeres szezonon vagytok túl, na mindegy biztos én gondolkozok rosszul.

több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 024 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A meccsen szívtunk, de az idény ennek ellenére jól sikerült. Casselt remélem lapátra tesszük és hozunk egy jó QB-t, bár hogy kit, fogalmam sincs. Mert ha nem cseréljük le, jövőre sem leszünk előrébb.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Huh most látom először így "nagyképernyőn" a stadionotokat és kibszott jól néz ki!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
srácok, mivel egyik általam kedvelt csapat sem került be a po-ba, így nektek szorítok a hatalmas feljavulás miatt, úgyhogy tessék ma megnyúzni a hollókat. 😊
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 024 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Hááát, Haley itt se nem friss, se nem ropogós!mirdal
De legalább jókedve van 😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Hááát, Haley itt se nem friss, se nem ropogós!

😀😀😀

És igazad van, a PO menetrendre nem emlékeztem pontosan...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Azért az utolsó meccsben az is benne volt szerintem - bár nem jellemző ez a Chiefs-re -, hogy nem akartunk a Pats-szel játszani az első körben. Ha jól tudom, győzelem esetén velük meccseltünk volna, nem a Hollókkal.

Javítsatok ki, ha rosszul tudnám.mirdal
A Pats-szel semmiképp nem lehet játszani Wild card meccset, mert nekik nem kell (és a Steelersnek sem AFCben). Nekünk vagy a Ravens jöhetett (esetleg a Steelersel cserélnek), vagy a Jets.
És akkor akik nyernek a wild cardon azokkal játszik a két kiemelt.
Kerestem egy táblázatot is hozzá:
http://www.chiff.com/recreation/sports/NFL-brackets.htm

Iderakok egy képet a mostanra megviselt Haley fejéről. friss ropogós:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Azért az utolsó meccsben az is benne volt szerintem - bár nem jellemző ez a Chiefs-re -, hogy nem akartunk a Pats-szel játszani az első körben. Ha jól tudom, győzelem esetén velük meccseltünk volna, nem a Hollókkal.

Javítsatok ki, ha rosszul tudnám.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tudjuk,hogy kell győzni,mind a négy meccsünket pár ponttal,a végén buktuk elkátrány
Ez sztem pont ellentmondás. 😛

ulpianus
😊 csak négyet buktunk,többe is benne volt az égés.
A Pats-től hosszabbításban kaptunk ki,a Falcons utolsó drive-ján pedig a bírók őrző szeme bábáskodott.
A Steelers-t elb*sztuk
a Bengals,mindig szívat minket.
A jól futó csapatok idén érvényesültek ellenünk,így ti is,de csak az kevés lesz,sztem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Tudjuk,hogy kell győzni,mind a négy meccsünket pár ponttal,a végén buktuk elkátrány
Ez sztem pont ellentmondás. 😛

Mindenesetre a hóesésben a Cassel féle biztonsági passzjáték még tud menni. A Chiefs féle futójáték szintén, ahol beáll a "8 tagú fal" és ZBben tolódnak ki szélre, vagy erőből középen nekiesnek valami érdekes blokksémában az ellenfélnek. Ebben a hóesés nem akkora faktor, mint a Hollók játékában sztem. Az Arrowhead félelmetes hangulata meg mindig segített a csapaton, mióta ott játszunk. Idén a teljesen felesleges utolsó meccsünket buktuk el, mert mindegy volt. De előtte 7-0 otthon.

A fumbliktől tartok, mert a hó is kétélű fegyver. De a lényeg, hogy minden ami kicsit is szokatlan az mindig az esélytelenebbnek jön jól. A default meccs az esélyesebbnek, a kockáztatás, az adok-kapok vagy bármi extra az underdognak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Úgy néz ki, hogy akár hóesésben is játszhatják a meccset a csapatok holnap. A chiefs játékosoknak a hideg nem gond, az Arrowhead nem egy szauna eleve. Hangos mint állat, erről hírhedt, de hőség az nincs. A Ravens játékosoknak viszont ez így nem kedvez. Érdekes lenne az biztos. Hóban lehet futni, nekünk ez nem biztos, hogy probléma, ha egyáltalán így lesz. Azt mondják Mr. Aigner kollégái, hogy -3/-8 közt marad végig a hőmérséklet hétfő reggelig (celsiusban értem), aztán hétfőn 90% valószínűséggel fog esni a hav (esetleg vasárnap). Ettől még sztem lehet ez holnap bekövetkezik, ki tudja? Láttam én már havon varjút, vagy hogy van ez.ulpianus
Hmm,Maryland sem a pálmafáiról híres,ilyenkor már Baltimore-ban is hideg van.
Legalább egy havas meccsünk van Cleveland-ben és Pittsburgh -ben is.
Tavalyelőtt a PO meccs Miami ellen(remélem jól emlékszek 😛 ) 500 önkéntes lapátolta a havat,hogy legyen meccs,mert leesett vagy 20centi éccaka.
Nem a hidegen vagy a havon fog múlni,részünkről.
Jobban félek attól:
1.az offense-ünk mely arcát mutatja,az 1-2 negyedre felvillanó pazar vagy az 1-2 negyeden uralkodó semmit
2.fogalmam sincs hogy fogunk futni,a 3-4-es csapatok ellen szenvedtünk.A falunk szar,bárhogy variálták idén Yanda és Birk a két legény,aki általában jó,majdnem mindig,Grubbs,Chester és Oher,középszerű vagy rosszabb
Unbalanced line ,ami tavalyelőtt működött,most kevés,nulla, 😛

Tudjuk,hogy kell győzni,mind a négy meccsünket pár ponttal,a végén buktuk el,senki nem gyalogolt át rajtunk.

A 100yard futásotok az tuti meglesz,+ Jones is összeszorgoskodik 60-70 yardot,ha hozzuk a meccset,az a tapasztalat miatt lesz,mi tele vagyunk PO hőfokon edződött játékossal.
Kívánják a PO-t ,mint az adrenalint az extrém sportolók,kell a dopamin az agyba... 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Khmm, egykicsit kijavítalak, ha nem bánod!

Nem hav, hanem HAW!

😛
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Úgy néz ki, hogy akár hóesésben is játszhatják a meccset a csapatok holnap. A chiefs játékosoknak a hideg nem gond, az Arrowhead nem egy szauna eleve. Hangos mint állat, erről hírhedt, de hőség az nincs. A Ravens játékosoknak viszont ez így nem kedvez. Érdekes lenne az biztos. Hóban lehet futni, nekünk ez nem biztos, hogy probléma, ha egyáltalán így lesz. Azt mondják Mr. Aigner kollégái, hogy -3/-8 közt marad végig a hőmérséklet hétfő reggelig (celsiusban értem), aztán hétfőn 90% valószínűséggel fog esni a hav (esetleg vasárnap). Ettől még sztem lehet ez holnap bekövetkezik, ki tudja? Láttam én már havon varjút, vagy hogy van ez.


Állat vagyok, ami enni kér...