Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
The Chiefs played 3 games against teams with a winning record all year: Chargers twice and Colts.
Ez mondjuk azért elég durva :otenorx
erről igazán nem mi tehetünk
😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The Chiefs played 3 games against teams with a winning record all year: Chargers twice and Colts.
Ez mondjuk azért elég durva :o
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah
a tegnapi meccset inkább felejtsük el
😊
az o-line kb. olyan volt hogy toltak egyet az ellenfelen aztán rágyújtottak egy kávé mellé beszélgetni
ráadásul ilyen pre meccses minimal playbookal nyomtuk
kb. a 2. drive után tudhatta egy jobb DC mi is jön nálunk játékban
amúgy jobban örülök a ravens-nek
a jets szerintem nagyon nem feküdt volna nekünk
nem lesz egyszerű a meccs
meglátjuk
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akármi is lesz a Ravens ellen, már az is gyönyörű számomra amit eddig műveltünk :cool:
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fincsi lesz ez a meccs az Arrowheadben, nagyon nehéz lesz ellenetek...

Győzzön a jobbik! 😊

GO RAVENS!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
2010 AFC WEST DIVISION CHAMPS! :cool:Little Jarry
És az egész nyugat hősei. :cool:

És akkor most már meg is van, az (ex Baltimore) Colts nyert, a Jax vesztett, maradt nekünk a Baltimore Ravens. Nem lesz egyszerű de egyik sem lett volna az. "Play to win the game". És aztán lesz aminek lennie kell. Nem annyira reménytelen, mint sokan gondolják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ravens... 😊 ? 😕 ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2010 AFC WEST DIVISION CHAMPS! :cool:
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Még jó, hogy nem volt tétje a meccsnek! Esélyünk nem volt. Eleinte sem ment a dolog, mert nem akarta nagyon senki, de az még hagyján. Aztán 10-10nél totál leálltunk. Hali meg Dorsey ahogy mindig, hajtottak, meg Berry is, bár ő pont lecsúszott egy TDnál, de nem azért mert nem hajtott. Viszont az Offensive line, hát én még tavalyelőttől sem emlékszem ilyen fos játékra. Tisztán lehetett látni ,hogy amint egy védő kicsit is beindul, már nem számít, hadd menjen. SEm erő sem akart nem volt a játékukban. Sztem mindenki tudta, hogy nem lesz hajtás. De amit az OL művelt, ez minden határon túlment. Charles és Jones szívott ezzel, bár Charles egyet villant szerencsére. Cassel azonban szó szerint menekült végig. Félő volt, kap egy olyat, hogy ott marad. Ennyi sacket (7) benyalni borzalom. És volt még sok QB hit, hurry szinte végig, nem ritkán 3-4 védő jutott át teleporttal. Azt gondolom, ez már nem fér bele, és kapnak majd a falat alkotó srácok Haleytől a pofájukra.
____________________________________


Mindenesetre ez nem változtat azon, hogy mi nyertük a csoportot. :cool:
És a 10 győzelem az nagy dolog szintén. :cool:
És az külön óriási, hogy valaki csoport utolsóból csoport győztessé fejlődik. :cool:
Valamint ezzel bent vagyunk a rájátszásban. :cool:
Charles lett a legjobb futó a ligában. :cool: Amivel hozta a legjobb futást a csapatnak a ligában. Ebben Jones sokat segített, ezt kár volna tagadni. De Jamaal űrszámai (az egy külön csoda, amit NFL all time legjobbként művelt a futásátlaggal) a döntők. :cool:

A védelem is ahhoz képes, hogy előző szezonban kezdtük a 3-4-et, nagyon is jó volt egész évben. Főleg ,ha azt nézzük mennyi a fiatal. Jó lehet ez évekig. Ez sem mindegy, fiatalok vannak minden csapatban, de a dominánsak az öregebbek, és a fiatal "majd beálik" nálunk ők beváltak, ők kezdenek, és nagyon jók. Ez fontos. :cool:
Az OL a mai meccsen kívül hihetetlen sokat javult. én néztem egy halom listát, siteot, táblázatot év közben. Mindenhol TOP 10, TOp 5, TOp 3, TOP 2 voltak. És a támadás az OLben kezdődik. :cool:

Cassel is beérett a végére, nagyon jól dobált, jó statisztikákat hozott. Nem egy Manning, de nekünk nem is kell. Ha így futunk, akkor bőven elé ez. Kell egy WR1, és nagyon kemény lesz az offense. Itt is a két rookie a slot McCluster, és a TE Moeaki nagyon jók voltak. ÉS nem mint rookie, hanem mindenkivel összevetve. Ők sem lesznek rookiek jövőre, tehát valószínű nem romlanak, hanem vagy ilyen jók vagy jobbak lesznek. Főleg ha lesz WR1. Az sokat dob egy passzjátékon a többieknek is.
Mert hogy csak Bowe a WR, azért azt le lehet védekezni bár az 1000 yardja megint megvolt idén is. (Akkor nem volt, amikor 5 mecset nem játszott, akkor 600 volt). :cool:

De nem csak a rookiek fejlődtek. Ne feledkezzünk meg a még fiatal ,de 2-3-4 éve játszó emberinkről is. Hali az egyik legjobb pass rusher lett a ligában, Derrick Johnson úgy belejött a 3-4-be, hogy szintén sztem elit kategória. Dorsey is beérett 3-4 DEnek, nekem egyik legfontosabb embernek tűnik az egész csapatban.

Átképzésen esett át a G majd ROTként is jó Albert, és lett egy jó LOT-nk. Aki harmadéves. De harmadéves a CB szuperduó mindkét tagja Carr és Flowers is. Dorsey is, de a pass rusherként a ligában sztem legjobb 3-4-es DE pass rusher Gilberry is (7 sack két FF, és ő csak egy Nickel 3-4 DE back up). harmadéves Studebaker OLB csere, az én kedvenc FBem Cox, és Battle a powerback, aki FBnek is jó most már.
Castille is jó FB, ő is tud mindent , és ők ketten negyedévesek Bowe-al.

Vagy ott a másodéves Succop 💋‍, aki sztem irtó nagy vétel volt a draft utolsó pickjével. Megbízható közelről, távolról, szoros meccsen, akármikor, akárhol. jól rúgja a Kick offot is, nagyon jó játékos lett.

Rookiek meg volt már szó róluk prszor a szuper draft miatt. Berry, Lewis, Arenas, McCluster, Moeaki, Asamoah, mind jók. Sheffiled meg kiderül elvileg őt mindenki dicséri.

Nem sorolom végig. De a kulcsembereink mind fiatalok. Lilja és Shaun Smith (kezdő LDE) 29 évesek (ez már nálunk öregnek számít), van bennük még pár jó év. Az ő posztjukon van bőven.
Náluk öregebb, aki számít is, Thomas Jones (32). De futót találni bármikor akár drafton 4ik körben is Charles mögé. Waters (33), de neki megvan az utódja Asamoah (rookie), és jó is, már most bevált. Weigmann a korelnök 37 évével, mögötte a tavaly kezdő Niswanger van ha muszáj, de Centert fogunk hozni gondolom. Vrabel (35) helyére is van Sheffield, és még lehet hozunk versenytársat. Valamint az NT Edwards 31, még pár éve van, de én örülnék, hogy jönne egy elit NT, mert sokat számít, és tényleg nem kell senki, kész a csapat ,miért ne hozhatnánk egyet akár drágán ( vagy korai pickkel)?

Tehát a csapat már jól játszott idén is. Sok rookie=sok rookie hiba. Ez volt, de jövőre ez nem lesz ennyire, már év végén sem így volt. Ezért lesz érdekes a rájátszás is. Hadd szokják, rájuk fér. Tehát még nincs vége a 2010es szezonnak ez mindent elmond, egy épülő csapat fejlődéséről. Ez nekem sokkal jobban tetszik, mint bármi. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A Front 7 rovat legújabb gyöngyszeme megtekinthető.

A meccsről annyit, hogy egy fő, Donald Washington (DB back up) szerepel a "listán". Egész évben megúsztuk, most sincs másképp. Manapság ez már fél siker. Amit sikerült egész sikerré nemesíteni.
Remélem nyer a Chiefs, megérdemelnék a srácok. Bár ha nem, akkor sem rossza hangulat, de azért sokkal jobb lenne nyerni nyilván. Sztem egyébként nyerünk, ha játszunk normálisan. Jobb csapat ez, mint a Raiders.ulpianus
nah hja
a lényeg, hogy senki ne sérüljön le
kb. ennyi tét van a meccsben
😊ehh
Meg a leendő ellenfél 😀
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah akkor a weis
én sajnálom
de ha inkább elmegy újra szopni college-ba akkor menjen
ott legalább ő hívja a playeket
😊
haley mellé meg kell valami olyan OC aki csak névleg az
mert lássuk be
ő igazi diktátor ezen a területen
😊ehh
főedzőnek volt gyenge, a Notre Dame offense évről évre a liga legjobbjai közé tartozottJJ Tiller
nyilván nem teljesen komolyan írtam azt amit
😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
nah akkor a weis
én sajnálom
de ha inkább elmegy újra szopni college-ba akkor menjen
ott legalább ő hívja a playeket
😊
haley mellé meg kell valami olyan OC aki csak névleg az
mert lássuk be
ő igazi diktátor ezen a területen
😊ehh
főedzőnek volt gyenge, a Notre Dame offense évről évre a liga legjobbjai közé tartozott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah akkor a weis
én sajnálom
de ha inkább elmegy újra szopni college-ba akkor menjen
ott legalább ő hívja a playeket
😊
haley mellé meg kell valami olyan OC aki csak névleg az
mert lássuk be
ő igazi diktátor ezen a területen
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
A Front 7 rovat legújabb gyöngyszeme megtekinthető.

A meccsről annyit, hogy egy fő, Donald Washington (DB back up) szerepel a "listán". Egész évben megúsztuk, most sincs másképp. Manapság ez már fél siker. Amit sikerült egész sikerré nemesíteni.
Remélem nyer a Chiefs, megérdemelnék a srácok. Bár ha nem, akkor sem rossza hangulat, de azért sokkal jobb lenne nyerni nyilván. Sztem egyébként nyerünk, ha játszunk normálisan. Jobb csapat ez, mint a Raiders.ulpianus
nah hja
a lényeg, hogy senki ne sérüljön le
kb. ennyi tét van a meccsben
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Front 7 rovat legújabb gyöngyszeme megtekinthető.

A meccsről annyit, hogy egy fő, Donald Washington (DB back up) szerepel a "listán". Egész évben megúsztuk, most sincs másképp. Manapság ez már fél siker. Amit sikerült egész sikerré nemesíteni.
Remélem nyer a Chiefs, megérdemelnék a srácok. Bár ha nem, akkor sem rossza hangulat, de azért sokkal jobb lenne nyerni nyilván. Sztem egyébként nyerünk, ha játszunk normálisan. Jobb csapat ez, mint a Raiders.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A "nem kézfogásnál" Haley is mondhatja, hogy nem dolgozik ilyen emberrel. Meg persze a JMD is mondhat bármit. És inkább Pioli (GM) Haley igényeit veszi figyelembe.
Hogy ki hívja a playeket, meg ki nem, azt nem tudjuk, de én attól tartok lehet lesz még pár változat.
De ha végül nem jönne senki, (vagy csak papíron), és Haley hívja a playeket, azzal is jobban állunk mint a liga jó része. 😛

Weis meg azért csak vigyázzon, mert college az nem nfl, ő aztán igazán tudhatná. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊JJ Tiller
Én is olvastam. Nem rossz OC ő, és a lehengerlő idei Denver playbookot is ismeri. Az más kérdés, hogy Headköcsögnek nem volt jó, de offenseben attól jó. Valamint Casselel sem lenne gondja. Aztán, hogy ő mennyire bírná Haley konkrét elképzeléseit, az megint egy új történet.ulpianus
Cassellel tuti jól kijönne, de ha nem hívhatja a play-eket, akkor szerintem nem megy.zinedine5
Állítólag Weis sem annyira szerette ezt - mondjuk melyik OC szeretné - és ez közrejátszik a lelépésében. Pöcsfej McDanielsnek meg akkora az egoja, amilyen kicsi ugye, olyan helyre nem megy ahol nem hívhatja a playeket. Bár ahhoz speciel ért is.

Meg azért volt az a nem kézfogásos dolog is, nem biztos hogy imádják egymást Haleyvel.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀ulpianus
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊JJ Tiller
Én is olvastam. Nem rossz OC ő, és a lehengerlő idei Denver playbookot is ismeri. Az más kérdés, hogy Headköcsögnek nem volt jó, de offenseben attól jó. Valamint Casselel sem lenne gondja. Aztán, hogy ő mennyire bírná Haley konkrét elképzeléseit, az megint egy új történet.ulpianus
Cassellel tuti jól kijönne, de ha nem hívhatja a play-eket, akkor szerintem nem megy.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja leszJJ Tiller
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀ulpianus
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊JJ Tiller
Én is olvastam. Nem rossz OC ő, és a lehengerlő idei Denver playbookot is ismeri. Az más kérdés, hogy Headköcsögnek nem volt jó, de offenseben attól jó. Valamint Casselel sem lenne gondja. Aztán, hogy ő mennyire bírná Haley konkrét elképzeléseit, az megint egy új történet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja leszJJ Tiller
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀ulpianus
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja leszJJ Tiller
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Explicite nem mondta ki hogy Cassel, Charles kezd, és nyilván nem fognak kockáztatni, és az első bibinél lehozzák a fontosabb kezdőket. De ha pihentetni akar egy csapat, akkor elmondják előre szép diplomatikus körítéssel hogy XY franchise QB nem játszik, nem terelnek a jegyeladás miatt.

Meglátjuk, igazából mondjuk tökmindegy.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem lesz pihentetés:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d44b97/article/chiefs-plan-is-to-go-with-starters-sunday-vs-raiders?module=HP_headlinesDöme
Egyébként már jártam úgy ,hogy olvastam valamit a sajtóban ,vagy láttam a TVben aztán nem is úgy volt végül, ahogy valaki nyilatkozta. 😊

De most komolyan. Szted eladják a jegyeket, ha lenyilatkozza Haley, hogy "mi majd úgysem fogunk játszani, mert lényegtelen meccs". Másrészt amikor egy meccs 100-0, akkor is illik játszani még az utolsó percig, de legalábbis úgy csinálni. Nem lehet lejönni a pályáról.

Ezektől függetlenül én azt gondolom, hogy a Chiefs nem adja ingyen a győzelmet, ezt mondtam is. De ha nem alakul jól, akkor nem, és kész. Nem fognak erőlködni, kockáztatni meg főleg nem. Veszteni sem akarnak, ez nyilvánvaló. Egyrészt csoport rivális, másrészt 7-0 most a hazai meccsek átlaga, azt szeretnék akkor már 8-0-ra hozni.
Viszont nem hiszem, hogy a Chiefs most 100%al készül ere a meccsre, és ott gondolkodnak tuti playbookon, mintha esetleg ezen múlna a PO. Úgy értem lehetett volna úgy is. És akkor egyértelmű, hogy muszáj győzni.

Mert kimennek a Chiefs szurkolók a stadionba ünnepelni, nem azt akarják látni, hogy lefekszenek a Raidersnek. De ha elkezdenek erőlködni hátrányban, és valaki megsérül, mert a pár kisebb sérülés után Charlesnak kell 67szer futni, vagy Dorsey rásérül a Titans utánira a negyedik negyedben, mert akkor is ő tolong középen, vagy bármi, akkor nagyon keményen fogják osztani az edzőket, mert ennek semmi értelme.

Én nagyon sajnálom ezt, kellene egy jó meccs, és lehet is. Mert tényleg nincs nyomás a csapatokon nincs semmi tétje.
Csak azért ha már rájátszásba jutott volna a Raiders, most te is írnád, hogy Asot ne küldjék be a Chiefs ellen feleslegesen. Legyen fent az elején, meg játszon, hogy ne essen ki a formájából ,de aztán pihi amennyit csak lehet. És majd a wild card meccsen legyen mindenki csúcsformában. ezzel nem csak Chiefs lehet így, meg ez nem az első eset lenne, és nem is az utolsó. A látszaton felül is játszani kell, de ésszel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Nem lesz pihentetés:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d44b97/article/chiefs-plan-is-to-go-with-starters-sunday-vs-raiders?module=HP_headlines