Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja leszJJ Tiller
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Explicite nem mondta ki hogy Cassel, Charles kezd, és nyilván nem fognak kockáztatni, és az első bibinél lehozzák a fontosabb kezdőket. De ha pihentetni akar egy csapat, akkor elmondják előre szép diplomatikus körítéssel hogy XY franchise QB nem játszik, nem terelnek a jegyeladás miatt.

Meglátjuk, igazából mondjuk tökmindegy.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem lesz pihentetés:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d44b97/article/chiefs-plan-is-to-go-with-starters-sunday-vs-raiders?module=HP_headlinesDöme
Egyébként már jártam úgy ,hogy olvastam valamit a sajtóban ,vagy láttam a TVben aztán nem is úgy volt végül, ahogy valaki nyilatkozta. 😊

De most komolyan. Szted eladják a jegyeket, ha lenyilatkozza Haley, hogy "mi majd úgysem fogunk játszani, mert lényegtelen meccs". Másrészt amikor egy meccs 100-0, akkor is illik játszani még az utolsó percig, de legalábbis úgy csinálni. Nem lehet lejönni a pályáról.

Ezektől függetlenül én azt gondolom, hogy a Chiefs nem adja ingyen a győzelmet, ezt mondtam is. De ha nem alakul jól, akkor nem, és kész. Nem fognak erőlködni, kockáztatni meg főleg nem. Veszteni sem akarnak, ez nyilvánvaló. Egyrészt csoport rivális, másrészt 7-0 most a hazai meccsek átlaga, azt szeretnék akkor már 8-0-ra hozni.
Viszont nem hiszem, hogy a Chiefs most 100%al készül ere a meccsre, és ott gondolkodnak tuti playbookon, mintha esetleg ezen múlna a PO. Úgy értem lehetett volna úgy is. És akkor egyértelmű, hogy muszáj győzni.

Mert kimennek a Chiefs szurkolók a stadionba ünnepelni, nem azt akarják látni, hogy lefekszenek a Raidersnek. De ha elkezdenek erőlködni hátrányban, és valaki megsérül, mert a pár kisebb sérülés után Charlesnak kell 67szer futni, vagy Dorsey rásérül a Titans utánira a negyedik negyedben, mert akkor is ő tolong középen, vagy bármi, akkor nagyon keményen fogják osztani az edzőket, mert ennek semmi értelme.

Én nagyon sajnálom ezt, kellene egy jó meccs, és lehet is. Mert tényleg nincs nyomás a csapatokon nincs semmi tétje.
Csak azért ha már rájátszásba jutott volna a Raiders, most te is írnád, hogy Asot ne küldjék be a Chiefs ellen feleslegesen. Legyen fent az elején, meg játszon, hogy ne essen ki a formájából ,de aztán pihi amennyit csak lehet. És majd a wild card meccsen legyen mindenki csúcsformában. ezzel nem csak Chiefs lehet így, meg ez nem az első eset lenne, és nem is az utolsó. A látszaton felül is játszani kell, de ésszel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Nem lesz pihentetés:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d44b97/article/chiefs-plan-is-to-go-with-starters-sunday-vs-raiders?module=HP_headlines
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Gratulálok a PO-helyhez, szép munka volt. Kíváncsian várom a folytatást.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Gratula nektek az AFCből a Pats mellet nektek drukkolok így szívesen néznék meg egy Pats Chiefs AFc döntőt onnan meg mindegy ki jönne az SB-be (mi persze oda jutunk 😊 ) kevésbé lennék szomorú ha kikapnánk. Szóval sok sikert nektek a PO-ba aztán majd meglátjuk találkozunk-e.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A kevés sérültet én alapból beszámolom a siker egyik zálogának. Az új edzői kar is igaz. Haley igazi passplay rajzoló zseni sztem. Elékpesztő ravasz, de kivitelezhető dolgokat álmodik meg. Ez már a Cardinalsban is feltűnt, amkor ott volt, és megnéztem a régabbi meóhelyét a Dallas passzjátékat Haleyvel, és ott is csodaszép playek voltak. Bár azt csak utólag, akkor még nem tudtam ki az a Haley.

Weis és Crennel meg igazán jó szakemberek, ezt azért ki lehet jelenteni, Todd Haleyvel meg dolgoztak is együtt a Jetsben, ez 99.9%, hogy így van, de most nem erősítem meg wikivel. A többi segédedző meg szintén órási munkát végez, ezt pont tegnap vagy mikor írtam. Érdemes megemlíteni Bill Muir nevét még, aki az OL edző, és az OL nagyon jó idén. Egy rakat fosból csinált csodát.
Csak egy táblázat erről például a footballoutsiders ol statja alapján. A futásblokkot elég megnézni a meccseken, vagy a futásaink számadatait.

De az edzők érdeme a kiváló draft is.
1/5 Eric Berry S. tökéletes választás, mindenre jó játékos, gyors, erős, nem csinál penaltyt, bár idén szopóra tette pár rutinos játékos genya dogokkal, műeséssekkel, de rá fog jönni a dolgokra. Akár FSként, akár a boxban kvázi LBként is profi munkát végez. Futás ellen kapásból király volt, passz ellen meg mostanra (4-5 meccse) lett meghatározó.

2/4 Dexter McCluster WR/HB. zseni szintén. Amint beindul elkapás vagy hand off után, azonnal életveszélyes. Nagyon jó returner is.

2/18 Javier Arenas. Nagyszerű nickelback. Nincs igazi gyengéje, zóna vagy m2m neki megy. Blitz meg a specialitása. Nagy ütköző is. kiváló returner, és nagyon bírja az ütést.

3/4 Jon Asamoah (G). Azért az, hogy valaki rookieként beáll egy Wates-Lilja helyére sérülés esetén is, és fel sem tűnik senkinek, az magáért beszél. Pedig ők ketten nagyon jó munkát végeznek idén. Abszolút megbízható, nem szabálytalankodó, született Guard. Nagy lehetőségek vannak benne.

3/30 Tony Moeaki (TE) sztem a liga talán legjobb rookie TE-je. De maximum második legjobb. 3/30-ra ez csodás eredmény sztem. És ez csak az elkapás. Viszont Moeaki fantasztikusan blokkol is. Futáshoz passzhoz, neki mindegy. Volt pár rookie hibája blokkban, de alig akadt ilyen. Ellenben csodaelkapással kompenzálta.

5/5 Kendrick Lewis (FS). kezdő FS nem szokás rookiera bízni, főleg nem ötödik körösre. Lewis is megégette magát eleinte jobb QBk ellen néha. De aztán belerázódott, és megbosszulta hogy továbbra is dobáltak rá. Lassan megszokják a QB-k, hogy nem érdemes. Futás ellen ő is kapásból jó volt. Ami persze köszönhető (és a sérülések ritkasága is) a kőkemény fizikális felkészítési időszaknak. Amit év közben is egyszer lenyomatott Haley, amikor kezdtünk puhulni.

5/11 Cameron Sheffield (OLB) ős pre meccsen nagyon bekezdett, futás és passz ellen is, pass rushban is nagyon élt, de lesérült. IR. Nem tudni milyen, de hamar kint is volt a kórházból, azóta edz, és állítólag jó. Tegyük fel, hogy ő mégsem válik be, de ez a maximum rossz amit a draftról mondhatunk majd utólag.

És végül a schedule sem volt előnytelen. Az NFC West idei gyengeségét nem kell magyarázni túlságosan. Például a Denver Donkeys érdekes módon egyszer (Seattle) tudott ezzel élni, inkább az AFC Southból nyomott le kettőt (Titans+Texans), plusz minket. De a Denver 2010ben fura dolgokat produkált egyébként is.
De a schedule jövőre teljesen más lesz., és idén ez nagyon is kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Szóval nem biztos hogy lesz itt pihentetés...Döme
Jó volna egy jó Raiders-Chiefs meccs. Rosszat láttunk eleget mostanság. Az idei is az volt, legalábbis a Chiefs annál rosszabbul idén csak kétszer játszott. Szal nem valószínű, hogy megint így lesz. Nyomás nincs rajtuk semmi, önbizalom van ezerrel. Casselben is bíznak már egy ideje. A futás eddig is ment, de már nem kell erőltetni. A védelemben a sec volt eddig safety poszton sokszor gyenge év elején passz ellen, de már Berry is, Lewis is leszokott a rookie hibákról, és akkor még finoman dicséretem őket. Szal ez már egy egész más meccs lesz vagy lehet. A Raidersen sincs nyomás, az sem mindegy.

Továbbá otthon játszunk, ahol eddig 7-0 ide. És most ha elkezdünk játszani akkor felrobban a stadion. Nem biztos, hogy leadjuk az elejét ,de a végét sztem igen. Semmi értelme kockáztatni. Senki nem tenné. Láttam már POba jutott gárdát utolsó nem tétmeccsen, azért gondolom, hogy ha esetleg nem alakul simán a meccs, nem fogunk erőlködni, annak aztán nincs értelme, hogy Charles lesérüljön vagy Cassel a friss vakbélműtéte után, vagy bárki. A nagy semmiért.

Ez nem jelenti ,hogy hagyjuk nyerni a Raiderst, és bunda lesz. Csak azt, hogy bolond aki ilyen helyzetben kockáztat bármit is. Nyerni mindig jó, leereszteni nem jó, hajtani kell, de ésszel.ulpianus
hát én max. ilyen preseasonbeli max. első félidőt fenn a kezdők meccset szeretnék látni
jó lenne elhúzni valamennyivel az elején
és utána játszanak a cserék
megérdemlik ők is, hogy pályára lépjenek élesben hazai pályán
még ha ki is kapunk
a lényeg azon van, hogy semmi sérülés
ez az év ebből a szempontból is nagyon jól sikerült
alig volt sérültünk
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulálok srácok. A kívülállók számára nem volt kérdés,hogy ez a FO meghozza a PO-t 😊
Külön öröm,hogy a Chargers-t ütöttétek el 😊
AFC döntőben találkozunk az eredménykövetőben 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Gratula a PO-hoz! AFC-ből nektek drukkolok. Végre egy új színfolt!!! 😉egozo
kösz neked is meg mindenkinek a Chiefs nevében, a csapat megérdemli. Nagyon jól játszanak idén.

Stat alapján a Jets a legkisebb rossz, a Steelers a legnagyobb, minő meglepetés. 😊ender1112
Ha nem a statokat nézem, akkor a Jets egy nagyon erős gárda, csak állandóan szívatják magukat, mint a Dolts, csak a J.E.T.S. a végén így is összehozza a győzelmet. Az a nem mindegy. Véleményem szerint van esély a POban bárkinek bárki ellen. Persze nem 50-50% feltétlen, viszont nem is 1%-99%. Ha egy erősebb csapat hátrányba kerül POban, akkor hamar kapkodás lehet a vége. Nálunk is sok a fiatal (a liga élvonalában vagyunk e-téren), csak mi underdogként hátrányban sem aggódunk, csak nagy hátrányban. Akkor meg sztem úgyis mindegy. Ha nem tudjuk az időhúzós, futós taktikánkat nyomni, akkor vége, jó eséllyel.

A Steelers is verhető, jól fogják a futást ,de a Charles-McCluster féle ultra gyors emberek meg tudják őket zavarni. És Charles a legjobb HB idén a ligában. Ha valaki képes erre, akkor az ő. Továbbá a zone blocking is akár eredményes tud lenni a Vasas ellen, és azt mi jól játsszuk. Moeaki+McCluster, Charles passzai vannak és Bowe, de első 3 azért gyors rövid passz, az sem fekszik a Steelersnek. Ettől még esélyesebbek, de a Ravnes is, a Jets is az. Viszont verjenek meg, mert magunktól mi sem fogunk kiesni, ha már bejutottunk. Az itt már mindegy, hogy eredetileg ez nem is volt kimondott terv. Kimondatatlan persze mindenhol volt minden csapatnál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Gratula a PO-hoz! AFC-ből nektek drukkolok. Végre egy új színfolt!!! 😉
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ha nem nyerünk az uccsó meccsen ellen, a Colts meg igen, akkor másik csapatot kapunk, nem ?ender1112
Elméletben még a Steelerst is kaphatjuk, de leginkább a Jets-Ravens páros egyikét, szal nagyjából tök mindegy.

Ezzel tudsz játszani a témában:
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machineulpianus
Stat alapján a Jets a legkisebb rossz, a Steelers a legnagyobb, minő meglepetés. 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szóval nem biztos hogy lesz itt pihentetés...Döme
Jó volna egy jó Raiders-Chiefs meccs. Rosszat láttunk eleget mostanság. Az idei is az volt, legalábbis a Chiefs annál rosszabbul idén csak kétszer játszott. Szal nem valószínű, hogy megint így lesz. Nyomás nincs rajtuk semmi, önbizalom van ezerrel. Casselben is bíznak már egy ideje. A futás eddig is ment, de már nem kell erőltetni. A védelemben a sec volt eddig safety poszton sokszor gyenge év elején passz ellen, de már Berry is, Lewis is leszokott a rookie hibákról, és akkor még finoman dicséretem őket. Szal ez már egy egész más meccs lesz vagy lehet. A Raidersen sincs nyomás, az sem mindegy.

Továbbá otthon játszunk, ahol eddig 7-0 ide. És most ha elkezdünk játszani akkor felrobban a stadion. Nem biztos, hogy leadjuk az elejét ,de a végét sztem igen. Semmi értelme kockáztatni. Senki nem tenné. Láttam már POba jutott gárdát utolsó nem tétmeccsen, azért gondolom, hogy ha esetleg nem alakul simán a meccs, nem fogunk erőlködni, annak aztán nincs értelme, hogy Charles lesérüljön vagy Cassel a friss vakbélműtéte után, vagy bárki. A nagy semmiért.

Ez nem jelenti ,hogy hagyjuk nyerni a Raiderst, és bunda lesz. Csak azt, hogy bolond aki ilyen helyzetben kockáztat bármit is. Nyerni mindig jó, leereszteni nem jó, hajtani kell, de ésszel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ha nem nyerünk az uccsó meccsen ellen, a Colts meg igen, akkor másik csapatot kapunk, nem ?ender1112
Elméletben még a Steelerst is kaphatjuk, de leginkább a Jets-Ravens páros egyikét, szal nagyjából tök mindegy.

Ezzel tudsz játszani a témában:
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Egyébként ez már deklarálva lett Haley által?Döme
Most nem hiszem, hogy Haleyt ez érdekli. Most a pezsgő érdekli. 😊 Meg egyébként sem mondhat ilyet, először fogyjanak el a jegyek.ulpianus
Ha nem nyerünk az uccsó meccsen ellen, a Colts meg igen, akkor másik csapatot kapunk, nem ?ender1112
Akkor tiétek az 5. seed, amúgy a 6. lesz ami biztosan a Jets. Az 5. esélyesen a Ravens vagy ha kikap a Brownstól a Steelers, akkor ők.

Szóval nem biztos hogy lesz itt pihentetés...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Szóval akkor pihengetünk a záró meccsen. Nehogy lesérüljön valaki.ulpianus
Egyébként ez már deklarálva lett Haley által?Döme
Most nem hiszem, hogy Haleyt ez érdekli. Most a pezsgő érdekli. 😊 Meg egyébként sem mondhat ilyet, először fogyjanak el a jegyek.ulpianus
Ha nem nyerünk az uccsó meccsen, a Colts meg igen, akkor másik csapatot kapunk, nem ?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szóval akkor pihengetünk a záró meccsen. Nehogy lesérüljön valaki.ulpianus
Egyébként ez már deklarálva lett Haley által?Döme
Most nem hiszem, hogy Haleyt ez érdekli. Most a pezsgő érdekli. 😊 Meg egyébként sem mondhat ilyet, először fogyjanak el a jegyek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Szóval akkor pihengetünk a záró meccsen. Nehogy lesérüljön valaki.ulpianus
Egyébként ez már deklarálva lett Haley által?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szóval akkor pihengetünk a záró meccsen. Nehogy lesérüljön valaki. Majd Jones meg Battle fut középen vagy 139 alkallommal, meg Crolye kiélheti magát, dobálhat Coppernek meg Tuckernek.
De kit érdekel mi lesz ott? 😀 Azt se bánom, hogy a hazai 100%os mutatót bukjuk. Rájátszásban a Kansas Ctiy, és a többi másodlagos, lehet beszélni majd azokról is, de lényeg ennyi.

A Raiders is vesztett, bár semmi jelentősége nem volt a PO esélyeinkre tekintettel. És a Denver nyert a legvégén, de csak a teljesség kedvéért. Nekik számít, jobb így zárni az évet.

A Bengalsnak is köszönhetjük. De magunknak csináltuk meg. És ez a legjobb idén. Hogy nem mázlikkal nyerünk, hanem jobbak vagyunk! Ez nem mindegy. A pehelysúlyú NFC West kellet idén nekünk is a sikerhez, de nyerjük amit kell, és tényleg jó játékkal.

Cassel is egyre jobb és jobb. Ma kimondottan ő volt a legjobb játékos nálunk. Ne tessék csodálkozni ,ha esetleg ezt elismerik majd páran.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sok sikert a PO-ba skacok. 😛 Jövőre ugyanitt 😛
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Megvan a PO karácsonyi ajándéknak, 😀 igaz nem magyar idő szerint 😂
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nah igen
a mai csodálatos játékunk után a cinci megagyalta a chargerst
2003 óta végre megvan a csoportgyőzelem
😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
playoff vaze playoff 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nagyon simán nyertünk. Bowe, Cassel, Charles, Dorsey, Hali, DJ, Arenas, Berry, Lewris, mindenki jó volt. Kivéve Jones. Ő ma nagyon nem tudott alkotni semmit, de nem kellett. Beküldtük a darálóba és ennyi, ott megölték, azt ment az óra. Annyira simán vezettünk, hogy ez volt a fő cél már a harmadik negyed végén is.

Szóval akkor 10 győzelem! Nem semmi. A Raiders ezzel kiszállt. A San Diego most épp hátrányban van, de az nem lesz 0-7-es meccs. Ha mégis vesztenek, akkor az csoportgyőzelem ide. Rajtuk áll, most még van idejük.


Állat vagyok, ami enni kér...