Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Cassel nem utazik a csapattól, Mr. - ahogy Ulphi írta - "bedobom fekve is" Croyle kezd.
Amúgy Croyle 16 meccsen játszott eddig karrierje során az NFL-ben, 9szer kedzőkétn. Ezalatt: 8 TD, 8 interception, 1631 yard, 57,7% 300 passzből.deny79
A bedobom fekve részt pont ehh írta. Bár sok hasonlót írtam.

És Cassel nem szállt föl az anyahajóról valóban. Érdekességként a Chiefs elutazása után a Giants viszont egy éjszakára megszállt Kansas City szép városában, hogy ne maradjon profi footballcsapat nélkül. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cassel nem utazik a csapattól, Mr. - ahogy Ulphi írta - "bedobom fekve is" Croyle kezd.
Amúgy Croyle 16 meccsen játszott eddig karrierje során az NFL-ben, 9szer kedzőkétn. Ezalatt: 8 TD, 8 interception, 1631 yard, 57,7% 300 passzből.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azért aki öt évig TOP HB tud lenni, mázlista is, mert mindenki lesérül, ez ilyen poszt. Vagy egy nagy sérülés viszi le, vagy a sok kicsi megeszi. De ha 5ből négyet tol 4.5 fölött már nagyon megérte.

Másik, hogy nem idén lett jó. LJt amikor leváltotta, akkor kapásból ilyen jó lett. ÉS az igazán megdöbbentő az volt, hogy mindenki tudta, hogy elusive back lesz, bár nem a legnagyobb név a drafton, de csak mert középen nem lesz hatékony. Elvileg kicsi is, nem kéne jól futnia, gyakorlatilag meg pont olyan jó, mint egy powerback. Nem tudom hogy csinálja, de tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Sztem ez főleg a Chiefsnek előnyös...Rolni
Ha tudja tartani ezt a szintet, akkor nagyon jó boltot csinált a Chiefs.Döme
Ja, bár most, h megnéztem pár RB szerződést azt mondom, h korrekt, de lehet a Chiefs nagy boltot csinált ahogy mondod...Rolni
Azt kell nézni, hogy ha az idei 6,3-as átlagból egy egész yardot elveszít mondjuk a következő négy év egészében, teljesítményéhez képest még akkor is nagyon pici pénzért fog rohangálni.

Nem öröm ez. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Korrekt, megérdemelte, nagyon jó idén.tenorx
Sztem ez főleg a Chiefsnek előnyös...Rolni
Ha tudja tartani ezt a szintet, akkor nagyon jó boltot csinált a Chiefs.Döme
Ja, bár most, h megnéztem pár RB szerződést azt mondom, h korrekt, de lehet a Chiefs nagy boltot csinált ahogy mondod...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Korrekt, megérdemelte, nagyon jó idén.tenorx
Sztem ez főleg a Chiefsnek előnyös...Rolni
Ha tudja tartani ezt a szintet, akkor nagyon jó boltot csinált a Chiefs.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Korrekt, megérdemelte, nagyon jó idén.tenorx
Sztem ez főleg a Chiefsnek előnyös...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Korrekt, megérdemelte, nagyon jó idén.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jackpot: Kansas City reached agreement with RB Jamaal Charles on a five-year, $32.5 million deal that includes $13 million guaranteed.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mindenki olvassa el a heti csoportelemző cikket, megint nagyon jó lett. Mindig az, szerencsénkre Döme kiváló munkát végez.
Charles is benne van, hogy mennyire alulértékelt HB. Ami igaz, én is írtam, valaki kapásból le is oltott itt, hogy mit fényezem, nem is nagy szám. Pedig aztán semmi hype-ot nem írtam, csak hogy elit a futójátékunk, különösen Charles. Úgy látszik ez egy ilyen ország. Mindig van aki leszólja a másikat, hiába tesz akármilyen csodás dolgot. (mármint nem engem, hanem Jamaalt)

Charles pedig tényleg olyan rekordot készül megdönteni, amit azt hittek már ebben a modern fociban lehetetlen. Jim Brown (a piszkos tizenkettőben például láthatjuk futni 😊) 1963-as rekordját. Ahol 6,4-es átlagot ért el, és 1000 yard fölötti futásban. Charles most is 6,3 fölött jár, 12 meccs után 1137 yarddal, úgy, hogy egyértelműen nem egyedüli futó.

Thomas Jones visiz a futások másik felét.Aki szintén NFL all time rekordot dönt(ött) meg azzal, hogy soha senki nem futott 5 különböző csapatban 500 yard fölött. 5 csapatban rengetegen játszottak. Nem ez a kulcs. De neki úgy tűnik nem szerencséje van, hanem tényleg kiváló powerback. A mi zone blockingunk is nem épp a downhill runnerekre van kihegyezve, ezért nem is küldjük Jamaal a zúzdába többek közt. És Jones nem tehermentesíti valami rossz átlaggal Charlest ,hanem fut gyönyörűen. 765 yard 4.1-es átlaggal. Sztem legtöbb csapat elfogadna egy ilyen második számú futóteljesítményt.

És a cikkben említett "stretch" futás. Az egyszerűen a két zone blocking futásból a harmadik. Van külső ZB, van belső ZB futóséma (ezeket külön is veszik) és van a stretch, ami annyit jelent, hogy a legszélső blokkoló belső oldalán megy a futás. (Aki lehet a TE is például). Nos, ezt játssza meg a Chiefs. Ez minden évben minden csapatban megy, hogy valamit kitalálnak és aztán vagy megy ,vagy nem. Például a Broncos tavaly bekezdett egy 6-0val, mert iszony módon tolták a screen playeket. De azt utána levédekezték és vége lett a dalnak. Nem ilyen egyszerű, más oka is volt, meg szerencséjük is volt eleinte aztán nem. De ez is benne van. Idén például a Play Actiont tolják. Ami jó futójátékkal párban nagy fegyver tud lenni, ha jól játssza valaki.
Mi meg a strecth-t. Bár nem visszük túlzásba, nehogy valaki azt higgye hogy mindig ez van, vagy hogy Charlesnak meg a csapatnak könnyű dolga van. Mert akkor mindenki ezt játszaná. Nem véletlen nem teszik. ÉS nem azért mert nem ZB fal van, ennyit meg lehet tanulni.
___________________________________________________

Most érdekes lesz, mert a Dolts eléggé jól védekezik is, nemcsak jól támad. Sztem továbbra is meglepetés szinten lenne egy győzelem, de én nem bízok benne. Legalább egy jó negyed kell, hogy meggyőzzön az ellenkezőjéről.
De vannak elemzések a Dolts védelméről illetve a támadásáról a meccs tükrében.

Sérülések tekintetében Cassel szinte biztosan nem játszik, Lewis (rookie FS) és Washington (CB/S csere) pedig valószínűleg igen. A többiek játszanak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
És aztán ettől mindig elbízza magát ,és elkezd dobni két dologra. Ami mozog, meg ami nem. ulpianus
Ez aranyköpés gyanús 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Hát nem tom, a statja alapján a Pats-ben is csak közepes teljesítményt nyújtott, pedig ott meg volt minden, ami kell egy jó QB-nek. Egészen idáig én is bíztam benne, hogy majd feljavul, de a Denver elleni meccs óta már nem. Ő volt a hónap támadója, amikor meg kellett volna a jó teljesítmény, megint semmi.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Érdekes vagy vicces, hogy mi vagyunk a nyugati faszagyerekek. Mivel csak mi rendelkezünk a két WEST divízióban pozitív mérleggel. (van négy 6-6-os gárda meg 3 negatív mérlegű). Bár hiába, sztem a Bolts most javít ezen a csúnya jelenségen. Muszáj nekik nyerni, de nem ezért, egyszerűen ha jó formában vannak (főlek kötsög úr), akkor sztem esélyünk kicsi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Cassel jó kezdőnek is, ahol pass focus van. Ott dobálhat kedvére, nincs rajta ekkora nyomás. Ahol megtehetik hogy van 3-4 király WR ,mert nem a futásra (run blocker OL, 2 jó FB stb) meg védelemre költenek. Ott Cassel jó lenne, de run heavyben nem az. Pedig annyin múlik a dolog, hogy a képességeit használja. Simán bármit elérhetnénk vele, ha nem izgulná szét magát már végre. Csak két éve erre várunk hiába. Minden képessége megvan. Én még bízom benne, hogy beválik, mert egyre több a jó meccse, egyre kevesebb a homály. Sokkal kevesebb a pick esélyes dobás, folyamatosan csökken. Már volt idén két meccs ahol időben engedte el a labdát. Aztán persze megint izgult, és visszatért régi önmagához. Ezzel nem tudnak mit kezdeni az edzők, hiába minden. Téthelyzetben nem tud higgadt maradni. Pedig képes lenne megdobni, ez a legidegesítőbb. Ha marad Cassel nekem jó. De véleményem szerint, mivel sok needünk nincs, ha tudnak szerezni jó QB-t, akkor hamar elengedik Casselt.

Mindenesetre most a jó szezon után majd el kell kezdeni kiosztani a lóvékat. És Halit meg többieket ki fogják fizetni akármi lesz. De vannak nem csak fiatalok, akiknek fizetni kell keményen. A veteránjaink beváltak. Thomas Jonest mindenki ismeri, de mondok egy másik példát. Shaun Smith. Őt csere LDEnek hoztuk run stopper csere és NT csere. Aztán túl jó lett. Kiszorította a jó LDE kezdőt, Tyson Jacksont, miután az lesérült. De most már egészséges T-Jax, csak Shaun Smith túl jó, nem lehet lehozni. Ő is fog kérni egy kis extra lóvét. És attól még T-Jaxet is ki kell fizetni kezdő pénzen, mert jó. És még jó páran így lesznek. Van aki már meg is kapta a moneyt. És ezért sem tolerálható Cassel pénze, a játéka tükrében.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ha bejuttok PO-ba elválik milyen van-e benne több.undisputedly
Ha bejutunk a PO-ba, isten mentsen meg minket attól, hogy Casselen múljon bármi.
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ulpianusnak igaza van, Cassel max közepes QB, tartaléknak jó, kezdőnek gyenge. Amennyi pénzt kap, annyit semmiképpen nem ér. Év végén remélem elbúcsúznak tőle, és jön egy igazi QB, mondjuk PM, lehet most meg tudnánk szerezni, biztos elege van a Coltsból 😀 😀 . Vagy maradjon Cassel sokkal kevesebb pénzért, backupnak, egy új QB mögött.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha bejuttok PO-ba elválik milyen van-e benne több.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Írtam, hogy elfogult vagyok vele, mert játszott az én kedvenc csapatomban és ez alapján is írtam.

Igazából nekem az a fura, hogy Croylet és még Thigpent is egyértelműen többre tartják nála, pedig egyik sem bizonyított semmit.Kicsit olyan mintha az első pillantban eldöntötték volna, hogy szar és így ragadt. Persze értem, hogy nem ugyanaz az OL meg a csapat, de ez van.

Ja és valamiért csak ő lett egy hónap játékosa.zinedine5
A statisztika miatt lett a hónap játékosa azért ezt te is tudod.

Én speciel biztos, és legtöbben egyáltalán nem tartjuk jobbnak Croylet, és Thigpent meg főleg nem. Most is írtam ezt szó szerint. De akkor ez még egyszer. (És hogy Thigpen nem bizonyított semmit? Nem is láttad őt sztem a Chiefsben ha ilyet mondasz. Magához képest nagyon is jó volt. Nem lesz starter soha, de bizonyította a tehetségét. aki látta anno a pistolban, sztem megerősít engem. Persze már akkor is írtam, hogy Gailey kellett hozzá jórészt. De akkor is megcsinálta Thiggy ezen nem értelmetlen vitázni, nyert meccseket azzal a fos Cheifsel. Elég meglepő volt, azt mondhatom.)

Cassel jobb, mint Croyle, és biztos jobb ,mint Thigpen, viszont aránytalanul többe kerül.
Vagy legyen drága, de akkor meg játsszon úgy, hogy passzal nyerhessünk, nem csak kiegészítve a futásokat, meg gyatra secondaryk ellen királykodjon (akkor is a futás árnyékában).

Engem nem érdekel, hogy más csapatban mi volt hogy volt. Mert akkor ott van Trent Green legyen irányító nálatok, itt tök jó volt. Vagy JMR milyen jó volt már az LSUban. Ez azért már nem szempont nála, ahhoz túl régóta van itt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Írtam, hogy elfogult vagyok vele, mert játszott az én kedvenc csapatomban és ez alapján is írtam.

Igazából nekem az a fura, hogy Croylet és még Thigpent is egyértelműen többre tartják nála, pedig egyik sem bizonyított semmit.Kicsit olyan mintha az első pillantban eldöntötték volna, hogy szar és így ragadt. Persze értem, hogy nem ugyanaz az OL meg a csapat, de ez van.

Ja és valamiért csak ő lett egy hónap játékosa.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyre inkább úgy fest, hogy Matt nem játszik, szóval hajrá Croyle! Ki kéne próbálni, mert ha Matt el lesz küldve esetleg, akkor jó volna tudni mire számíthatunk.ulpianus
Ok, hogy sokan nem szeretik Casselt és a tavalyi éve után, még egy olyat nyomott volna elzavarták volna, de azért az idei után ez nagy hülyeség illetve oriási vicc lenne.
Jól mondjátok lehet, hogy tudna ennyit más is egy jobb o-fal mögött, de ez csak LEHET.
Plusz Croyle ha jól tudom, 0-9 kezdőként. Cassel meg a lejobbak között van statjai alapján.

Elfogult vagyok Cassellel, de az utobbi meccsek után nem lehet kérdés, hogy neki kell maradnia.zinedine5
0-9 lett volna akárki azzal a Chiefsel nagyjából. Rossz támadás, rossz védelem minden ellen, pocsék OL, stb. stb. És Cassel nem ott játszott ugye. Sztem ezt összehasonlítani sem igazságosabb.

Cassel játsszon a te kedvenc csapatodban és nézd hétről hétre, aztán meglátjuk mit mondasz. Nem Cassel miatt nyertünk ennyit. Cassel ellenére nyertünk ennyit. Ez óriási különbség.

Ha itt egy normális irányító volna, akkor nem kéne izgulnom minden héten, hogy a jó védelem, a szuper futás ellenére kitől kapunk ki? Mert olyan OL van Cassel előtt, hogy nincs oka panaszra. Harmadik legkevesebb sack (17) abból 7 sack Cassel hibája. Értelmetlen belemenni, de nagyon jó OL ez.

Bowe elit WR, élete formájában, de Cassel szívatja minden második meccsen pocsék labdákkal. Moeakit már most Gonzalezhez hasonlítják, olyan formában van. Ami főleg abból látszik, hogy nagyon rossz labdákat is elkap nagy biztonsággal. ÉS jönnek is a rossz passzok. McCluster és Jamaal meg Cox elkapnak mindent, de el sem találja őket sokszor 3 yardról sem, még nagyjából sem. Csak Charlesnak elrontott vagy 3-4 tiszta TD passzt facepalm szinten.

A védelem mindenki ellen meccsben tartja az offenset, állandóan a mienk a labda a meccsek 60-70%ban. Meg lehet néni az időket. A Denver elleni első meccsen kapitulált a defense, de ennyi. A többin mind jó volt. persze nem tökéletesek de jók.
Jó field position is minden meccsen visszatérő eset.

Szóval Cassel statjai szépek, és jó képességű QB Cassel. Nem is az a bajunk vele hogy totál rossz. Egy közepes irányító, kiváló back up. Csak két baja van vele mindenkinek (aki nem statokat néz):
1. Nem nyerő ember. Ha tálcán hozza a csapat a győzelmet, elvan, nem adja el a labdát, de nem több. Az hogy nem vezér, az rendben. Amikor nagy ritkán a csapat nem tud nélküle (vagy ellene) nyerni, akkor hozzon pár jó döntést, hozza vissza a meccsbe a csapatot, és Jamaalék onnantól nyernek. Ez egyszer nem történt meg. Ha Casselen múlt, akkor buktunk.
2. Messze nem érdemli meg a pénzt, amit kap. Ezt fele (kevesebb) pénzért 10 másik QB is hozná. Croyle vagy más, nem tudom ki, de ez a csapat sok QBnek csodaszezon lenne röhögve.

Mindenki ezt mondja, aki látta őt meccseken. Itt a siteon is, meg külföldön is állandó téma Cassel, hogy meddig tolerálható. Persze a csapat nyer, és ez Cassel nagy szerencséje. Legtöbbször alig bírnak nyerni, de nyernek.
A statok egy dolog, de vagy mindenki hülye, vagy Cassel tényleg gyenge sajnos. Én szeretem Casselt és dicsérem is, amikor és amiben megérdemli. De tudom, hogy nagyon visszafogja a Chiefst. És ez a fő bajom vele. A többiek sikereiből él. Nagyon szimpatikus ember, én kedvelem. Nagyon sokat hajt, edzésmániás. Megvannak az alapvető képességei is, tehetséges. Belefér, hogy midnen meccsen bohóc dolgokat művel egyszer-egyszer. Ő ilyen, elejti a snapet, kiseik a kezéből a labda dobás közben (senki nincs ott) elesik a saját lábában, elbassza a handoffot (ez is vagy 5x volt) stb. Belefér. Csak amikor nagyon kell dobja meg az egyébként jó playeket.

Mert Haley nagyon jó dolgokat rajzol meg. Csodás playeket játszunk néha. Elképesztő fantáziadús, ötletes, bátor palyeket. Casselnek legalább 8 TDja olyan volt, hogy én is megdobom, úgy eltévedt a védelem. Azokról nem is beszélve, amikor Dexter, Jamaal meg Bowe is egy rossz passz után szlalomoznak végig 20-30 yardokat, és TD. És az nagyon jó QB stat növelő. Jobb Cassel, mint sok ellensége látja, de nem jobb, mint ahogy a chiefs fanek látják világszerte egyöntetűen. Jó közepes ember, aki semmi extrát nem tud felmutatni. És ehhez képest túl drága. Ezért lehet ,hogy elküldik ,vagy újratárgyalják a dolgokat. De igazából ha lenne egy jó QB, az lenne a megoldás, a pénz megvan rá. És akkor te is elhinnéd, hogy milyen más ez a Chiefs, ha valaki elkezdene itt jó passzokat dobálni. Nagyon sokat számít.

De tényleg ha kell ,nekem minden meccs megvan, láttam őket legalább 15-20szor playenként. Nézd meg te is és aztán meglátjuk mit mondasz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Egyre inkább úgy fest, hogy Matt nem játszik, szóval hajrá Croyle! Ki kéne próbálni, mert ha Matt el lesz küldve esetleg, akkor jó volna tudni mire számíthatunk.ulpianus
Ok, hogy sokan nem szeretik Casselt és a tavalyi éve után, még egy olyat nyomott volna elzavarták volna, de azért az idei után ez nagy hülyeség illetve oriási vicc lenne.
Jól mondjátok lehet, hogy tudna ennyit más is egy jobb o-fal mögött, de ez csak LEHET.
Plusz Croyle ha jól tudom, 0-9 kezdőként. Cassel meg a lejobbak között van statjai alapján.

Elfogult vagyok Cassellel, de az utobbi meccsek után nem lehet kérdés, hogy neki kell maradnia.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
bírja az ütést amennyire kellulpianus
nagyjából egyetértek a többivel
viszont croyle nem bírja az ütéseket
a vállára kap egy erősebbet és neki annyi
anno asszem a titans ellen ütötték ki huard-ot
aztán beállt croyle és percekre vitték is le pl.
😊

hja esetleg még az alabama qb dolog
hát ott aztán játszottak mostanában istenadta tehetségek
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Akkor ez a Croyle valamilyen géppuska kezű egyén?ThundersNFL
Croyle alapvetően jó irányító. Az Alabamában játszott, és nem rosszul. NFLben azért ritka, hogy totál tehetségtelen ember QBként bejusson.

Méretei is jók, fizikálisan is jó Croyle. Jól fut, bírja az ütést amennyire kell, erőset dob mint állat. Pontos is nagyjából, bár vannak jobb mesterlövészek. Nem tartogatja a labdát ,bár nem is a leggyorsabban dob. Jól mozog a zsebben, és még jobban mozog ki a zsebből. Bár ott nehezebben dob jót sztem.

A gondom vele az, hogy egy driveot simán lenyom pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen. És aztán ettől mindig elbízza magát ,és elkezd dobni két dologra. Ami mozog, meg ami nem. Akkor néha parádés dobások jönnek, néha facepalm. De ekkor sem géppuskakezű feltétlen. Tartogatja normális ideig a bőrt. Igazából el nem tudom képzelni ilyen üzemmódban mi alapján dönt? Nekem ez nem logikus, sztem összevissza hoz döntéseket, dob ha kell ,vagy dob ha nem, nem dob ha kell vagy épp pont nem. Semmi rendszert én még nem fedeztem fel. Sztem a playbook sem úgy van, ahogy ő játssza, elkezdi de rögtönöz. Sztem egyébként ezt nem csípik benne az OC-k sem. Ezért nem fog kezdeni.

Másik dolog, hogy oanno Huard cseréjének jött az akkor sztem a liga egyik legfosabb fala mögé. Nem véletlen ,hogy Thigpen is játszott ott, mert Huardot (előtte Greent) és Croylet is agyonütötték a részemről évekig csak "Offline"nak titulált borzalom mögött. Tehát lehet ,hogx Croyle jól játszik a mistani rendes OL védelmében. Cassel is sokkal jobb. Tavaly a sok sack, hurry, hit miatt dobott annyi picket mint TD-t. Idén ez messze sokkal jobb. Liga szinten is kiemelkedő igazából. És a futásunk is segíti a QBről levenni a terhet. Minden értelemben.

Vannak a Chiefs rajongók közt Croyle hívők, (ehh de mirdal is bírja, én pont nem), van aki egyenesen jobbnak tartja, mint Casselt. Nem lehet ezt így megítélni. Ezért lenne érdekes, hogy ha játszana. Sztem nem jobb, mint Matt ,de nem is rosszabb. A kérdés inkább az, hogy hasznosabb-e? Mert Cassselel az a gond, hogy jó játékos, de a Chiefsnek amire kell egy QB, néha pont azt nem tudja megcsinálni. Aztán hiába dob 3 szépet, ha a red zoneban azt az egyet nem dobja meg 3&5re, ami nekünk kell. De Cassel is fejlődik, főleg mert elképesztő jó munkamorálja van. Szét hajtja magát Matt mindig. Ezért adnak neki minden snapet, igazi edzők kedvence. Bár ez sokadlagos szempont, de azért tény.

Egyre inkább úgy fest, hogy Matt nem játszik, szóval hajrá Croyle! Ki kéne próbálni, mert ha Matt el lesz küldve esetleg, akkor jó volna tudni mire számíthatunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nemtom ki fog nálatok irányítani de 1 vakbélműtét után én nem nagyon pattognék....ThundersNFL
még összevissza mondanak kinn is mindent egyelőre
játszik...nem játszik
mondjuk ha egy ilyen műtét után hasbafejelnek
hát...
😊
croyle jó lesz
illetve nem jó...érdekes
főleg ha elkapók nélkül bekattan és gunslinger üzemmódba vált hátrányban
mert ő aztán nem szarozik...bekúrja triple coverbe fekve is labdát lesz ami lesz alapon
😊ehh
"ehh"
Ez nem gyenge vélemény róla, megmosolyogtató nem kicsit!!! 😊 😊 😊

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Akkor ez a Croyle valamilyen géppuska kezű egyén?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018