Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Idefér még egy kedvcsináló Chiefs highlights 2010 is:
http://www.youtube.com/watch?v=80PHRscpGsc&feature=player_embeddedulpianus
Úgy látom Al Pacino szövege kihagyhatatlan klasszikus lett 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az AFC Westben most fontos meccsek lesznek. De érdekes lehet a QB kérdés is.

Tebow most már passzolni lesz kénytelen, és előző meccsen, amennyire figyeltem leginkább a WRekre hagyták az érdemi részt, ő csak mélyeket dobált, meg dump pass, screen, stb. De a irányítóknál igazán mérvadó dobásokból kevesebb volt. Ez okos döntés volt. Nem azért nem nyertek a lovacskák, mert így játszatták Timet. De most ki lehet próbálni a Houston secondary ellen ,hogy mit is ér Tebow a zsebben? (Sztem legalábbis, ami nem egy nagy dolog. 😛)

Rivers fordítva ül a lovon, nála az lehet a kérdés, hogy képes-e nyerni, amikor muszáj? Mert nála én mindig úgy vagyok, hogy szuper irányító ,de soha nem nyer SB--t ,mert amikor nagyon kell, úgyis elbukja. Azonban most csúcsformában van. MVP díj is lehet belőle, ha kicsit még koncentrál.

Campbell esetében az a kérdés, hogy képes-e tartósan (mondjuk 3 meccsen egymás után) jól játszani? Most elvileg lehet passzolni mindkét találkozón, nem a rettenet nagy secondaryk jönnek. És nyerni is lehet, nem elképzelhetetlen kétszer sem. De ha bukik, akkor Campbell a fosztogató létet veszélyezteti. Nem mindegy ez két forduló neki sem.

Cassel idén jó. Nem egy nyerőgép, nem pörög ki a 9 cseresznye, de amit kell megoldja. Nem adja el a labdát, 24 TDra dobott 5 picket, a 3rd down javult. ötödik legjobb QB rating (96.2). Run heavyben az pompás.
A 2 minute játék már ha jól tudom legjobb a ligában első félidő végén (legtöbb ekkor szerzett ponttal), de meccs vége sem rossz. A RZ alakul de még kéne egy kicsi. Meg úgy általában kéne egy kicsi néha, de nagy panasz nem lehet rá. Viszont szép lóvét kellene kapjon. Megéri-e a KCnek ezt az áldozatot? Ha most nyer, főleg, ha bevezeti a rájátszásba a chiefst, akkor nem lesz vita. De ha "csak" jól játszik ,akkor sem. 9-7 már garantált, az is jó, 10 vagy 11 estén azt gondolom, hogy Cassel hátradőlhet off seasonben. (jó mondjuk ő pont munkamániás típus, de képletesen)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az szokásosan rendkívűl szórakoztató front 7 elemzés a múlt heti teljesítményekkel:
http://www.arrowheadpride.com/2010/12/24/1895036/kansas-city-chiefs-front-seven-evaluation-nfl-week-15

Valamint a Titans elemzés:
http://www.arrowheadpride.com/2010/12/23/1892576/kc-chiefs-vs-titans-analyzing-tennessees-football-tendencies

Donald Washington (DB) sérülése miatt megint nem játszik. Amennyiben elveszítjük a hazai veretlenségünket, akkor az nem miatta lesz. Aki fontos az játszik.
___________________________


Ha nyerünk esetleg, az nagyon jó esély. Bár a záró meccsünkön az Oakland ez esetben is sztem keményen fog küzdeni a csoportsöprésért, de ha jól játszunk (Az Arrowheadben szintén), akkor csak nem őrültködnek a végén, nekünk meg muszáj mindenképp mindent megtenni. Akkor is, ha nyerünk most, akkor is ha nem. A Dolts mindkét napon utánunk játszik, nekünk nem matekozni kell tehát, meg pislogni, hogy ki kapjon ki, meg semmi. Csak "You play to win the game" mostantól, az nekünk elég, ha bejön. De mi még egyet talán bukhatunk, akkor viszont már nekünk is imádkozni kell, hogy bukjon a Dolts.

Idefér még egy kedvcsináló Chiefs highlights 2010 is:
http://www.youtube.com/watch?v=80PHRscpGsc&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Sheffield file.
Őkelme egy ötödikes draftolt játékos, és mindenki okosabb mint egy ötödikes. Igazából az van, hogy Sheffield amint bement a kórházba komolyabbnak nézett ki a nyaksérülése, aztán már augusztusban ki is engedték. És hamar felépült, csak akkor már IRen volt, mivel Hali ha kell, másfél embernyi playt elvisz. És Vrabel meg Studi megoldják elvileg a túloldalt, tehát viola! milyen jó lesz. Meg hoztak azóta nem egy OLBt, csak nem váltak be. És volt-van rosteren mindig egy halom LB PSben is. Csak ők sem.

De igazából Sheffieldet én nem is azért várom nagyon, mert mekkora pass rusher. Bár az alapelvárás vele szemben, ez a tudása vitte őt ki a draftra tisztán. És a mostaniak mifelénk pont ezt nem tudják (főleg Studebaker). Hanem az érdekel még, hogy mennyire jó coverben? Mert ez is fontos, ha startert keresünk. És Sheffield DE volt, pass rusher. De már egyetemen is betették LBnek és coverben nagyon ígéretesen mozgott. Ő is azt nyilatkozta, hogy élvezi a zónázást, emberezést, nagyon érzi is a nyilt trepen való mozgást. Valamint az edzői is azt mondták, hogy nagyon gyorsan beletanult. Ez azért jól hangzik. Csak kérdés, meddig tud fejlődni?
Elvileg egész szezonban edzett már, és nekünk jó az LB edzőnk is. Bár az IR miatt nem játszhatott élesben, de mindenki meg van vele elégedve. Az is valamit jelez.

Ezért mondom mindig, ha elhangzik az OLB draft (ami sztem is lehetséges), hogy nem biztos az, főleg nem első körben. Persze látni kéne meccsen, vagy legalább pre meccssen. Bár pre meccsen láttuk, és jó volt. Azóta Lewis (FS) nagyon jól bevált sztem, Arenas (CB) is, Moeaki (TE) is, Berry mondjuk nem volt kérdés, és sztem Asamoah (G) sem volt kérdés, utóbbi kettő sztem szinte garantált volt, hogy jó lesz. De akkori önmagukhoz képest hasonlítva Cameron sem volt rosszabb.
Aztán bármi lehet, de sztem kap egy esélyt Cameron Sheffield.
_____________________________________________________



Ha már említettem a jó LB edzőnket, akkor név szerint ő Adam Zimmer (Mike Zimmer fia), és sztem elképesztő jó munkát végez.
De említsük meg, hogy most már nyilvánvalóan bevált a defensive back edző is. A Cheifs HOF tag, SB győztes ex CB (visszavonultatott 18as mezszámmal) Emmitt Thomas is. Azért ő volt jó pár évig NFL DC, nem most kezdte a szakmát.
Mindenesetre elég sokat fejlődött sztem minden secondary játékosunk, és mind futás, mind passz ellen egyre jobbak, az összhang köztük nagyszerű, bár idén voltak rookie hibák, meg Lewis, McGraw vagy Flowers sérülése visszavetette a teljesítményt olyan 3-4 meccsen, főleg jó cserék hiányában. De egyébként ez egy vállalható, és még fejlődő secondary. Ha Leggett felépül, már oda sem kell ember. Pedig Lewis is ötödikes rookie, úgy volt, hogy jó, ha majd back up szinten játszik. Főleg idén. Erre mostanra jobb, mint Page volt. Jövőre még jobb lehet. FS poszton nagyon sokat számít a rutin ugyanis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
ehh szerint 3-4 OLB is lehetne (gondolom főleg strong side. Lehet így van és egyszer még az lesz), sztem meg inkább ha akarunk érte valami többet, mint egy szituációs pass rushert, akkor inkább el kell adni 4-3ba LDE poszton, ott simán kezdő játékos lehetne, méghozzá sztem jó. Ott a sebessége és az ereje is tökéletes, akár RDEnek is, DE ínséggel küzdő csapatba, talán elég lenne amit tud.

ulpianus
oké
én már revideáltam ezt a nézetem
tulajdonképpen a másik OLB problémáját nem oldaná meg
neki itt van tökéletes helye nálunk nickel felállásokban
és azért elég sokat áll fel a védelem nickel-ben
szóval így tökéletes
😊
drafton meg jöjjön valami jó kis olb
aztán hello
vagy sheffield project
kérdés hol tart a rehabja
az oké, hogy pre-ben jól mozgott
élesben még azért nem láttuk
de hali másik oldalával kellene már valamit kezdeni
mert ez így nem jó
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Fucu véleménye a minap felmerült Gilberry témában. "A (Rams) támadófal teljesítményéről mindent elmond, hogy a „jó nevû” Wallace Gilberry háromszor vitte földre Bradfordot"

Ez igaz is, meg nem is. Gilberry nagyon jó pass rusher DE. Az igaz, hogy máshoz nem ért, ezért örökké back up lesz, de pass rushernek, nem csak sackjei miatt jó játékos. Meg lehet nézni a meccseit. rendre zavarja QBket, amikor fent van, Nickelben leginkább. Beáll ám középre is, meg bármelyik oldalra, sok technikában, de azért többnyire speed rush a fő fegyvere, és nagyon jól kerüli meg a blokkot, főleg nagyon gyorsan. Megtartani nem tudja sokáig, de megkerülni igen. Ez van, erre jó. És futás ellen sem rossz teljesen ám, de neki nagyon hiányzik, hogy nincs NT mellette (Edwardsra gondolok), duplázással teljesen kikapcsolható futás ellen, meg futásnál eleve power OL ellen egy igazán jó OL ember meg tudja fogni az esetek nagy többségében. Azért akárki nem.

ehh szerint 3-4 OLB is lehetne (gondolom főleg strong side. Lehet így van és egyszer még az lesz), sztem meg inkább ha akarunk érte valami többet, mint egy szituációs pass rushert, akkor inkább el kell adni 4-3ba LDE poszton, ott simán kezdő játékos lehetne, méghozzá sztem jó. Ott a sebessége és az ereje is tökéletes, akár RDEnek is, DE ínséggel küzdő csapatba, talán elég lenne amit tud.

Amit tud nálunk, hogy 3-4ből DEként idén 7 sack (az nem kevés ám még kezdő poszton sem, lehet, hogy 3-4- DE poszton ligaelső vele, nem nézem meg) tavaly 4.5, úgy, hogy cserejátékos, ennek megfelelő playszámmal. Első évében alig játszott, meg DLben az első év csak a született zseniknek sikerül amúgy is.
Most harmadéves, leírtam a sack számokat. Szerelés számai pedig akkor 22 mindkét évben (ebből 4 előtte 2 assist rookieként nem játszott ugye szitne semmit 2 tackle 5 meccsen, de tényleg nem játszott ott sem).
Továbbá idén két FFje is volt (meg egy PD is, a teljesség kedvéért). És ő is Alabama játékos volt (van a Cheifsben egy pár).
Most erre a 3 sackre megérdemelte, hogy foglalkozzunk vele ennyit legalább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
derrick johnson lett a hét AFC védőjátékosa
megérdemelteehh
Volt pár nagyon nagy játéka. És az elején már szinte megfogott egy picket, ha az megvan, az már túlzás is. De tényleg eredménykövetőben is írtam ,hogy nevetséges, miszerint tavaly itt sírtunk ,hogy miért nem játszatják. Hanem helyette a misstakle gyár Williams a menő, aki ezen kívül nulla "playmaker"séggel rendelkezik, DJ meg fumbliban is ITben is sackben is kiváló. (Zónában emberezésben egyaránt) faltól falig bejátssza a pályát a LOStól a safety zónáig. Ezt a kettőt hogy bírták így összehasonlítani?
Azt még megértettem volna, hogy a small school ifjonc, könnyűsúlyú Belcher a rutinosabb, erősebb Mays kárára nem játszhat, hiába nyilvánvalóan jobb. És DJ melletti poszton rajtuk megy a vita. De hogy Williams kontra DJben Williams nyert? Ez nekem azóta is magas.

Jamaal továbbra is partiban maradt az NFL all time futásátlag versenyben.
Így néz ki a dolog a minimum 1000 yardot futott játékosok közt:
B. Feathers (1934) 8.4
J. Perry (1954) 6.1
J. Brown (1967) 6.4
B. Sanders (1997) 6.1
J. Charles (2010) 6.4 (1303 yard)

Még két meccs van hátra. A Titans meg az Oakland. Igazából mindkettő tud futás ellen védekezni, és Jamaal is sérüléssel küszködik. De azért mindkét csapat ellen van esély, hogy Jamaal jól fog teljesíteni.
Igazából ha nem fut egy centit sem, akkor is megvan a rekord, de ahogy ismerjük Jamaalt ő futni akar, amíg járni tud. Ha tőle függne csak, 1500 yardig meg sem állna.

Chambers jutott eszembe még, hogy miután leszólták sok fórumon a szurkolók, mivel nem teljesít semmit csak sír. Most belehúzott a dolgokba. Leesett neki sztem ,hogy nem igazán lesz szerződése, ha nem csinál semmit ,csak kifogásokat gyárt, hogy miért is nem akar játszani épp aznap meg edzeni. Nem olyan fiatal, és nem akkora sztár, hogy ezt megtehesse. csak kellett neki pár hónap, hogy erre rájöjjön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
derrick johnson lett a hét AFC védőjátékosa
megérdemelte
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
felőlem cover team is lehet. De azért olyan sok variáció már nem maradt, hogy most sem tudod, amikor tudod. 😛

OLB nem csak blitzel ám. Szóval az okés ,hogy jó pass rusher, mert jól válik le a blokkról belül. mivel robbanékony (és erő is kell ám oda, csak annyi már nincs, ami run stopban kell ,de azért nulla erővel beborítanák NFLben, bármilyen gyors).

És ez segít kívül is, de ott a sebessége kevés eleve. De igazából a gond, hogy Gilberry mondjuk egy Gates-en az óriási mismatch. Vrabel is, de messze nem annyira. Ott elég ha Berry félig besegít. Ellenben ha Berry fogja tisztán végig a TE-t akkor azt ki lehet játszani. Továbbá zónázni is kell, és Gilberry azt sem tud. Szóval DEként annyi van .hogy power I meg Goal line esetén nem jöhet szóba, meg ha nagyon rövid yard kell, de egyébként jó, és pass szituban meg király DE. ÉS olcsó back up. Szóval nagyon nem szeretném ha e helyett egy használhatatlan OLB lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
azon gondolkodom, hogy gilberry-ből nem lehetne-e csinálni valami OLB-t?
bár így nickelben endben sem rossz
és ha jövőre jön valami top olb akkor meg felesleges is lenne
mert azért ő ilyen szituációkban aranyat tud érni

amúgy charles jelenlegi átlaga 6.4 ami ha így maradna a végére akkor ligarekord lenne
gyanítom nem fog
de akkor sem lesz rossz

viszont az ST borzalom szar munkát végez labdaszerzésben dolgot nem tudom értelmezni
😊ehh
ST ugye több van. Egyik fele visszahord (punt return team, Kick return team). másik fele labdát szerez elvileg, (punt team, kick off team). Harmadik fele kapura rúgással foglalkozik (field goal team, FG block team).
Na most a visszahordás okés, a FG team okés, bár egy nagy hiba volt és azon a meccsen egy punt team hiba is volt (szupergagyi hiba volt mindkettő).
De igazából a visszahordás is meg a többi is megy rendesen. Nem csúcs de jó az. Viszont a labdaszerző teamek nagyon gyenge durva hibákkal dolgoznak már év közepe óta. Eleinte jó volt, de most néha lélegezni sem merek olyat látok. Facepalm lenne, de a kezem is lebénul a döbbenettől. Erre gondoltam. Berry is játszik pedig ott már (újra), meg mindenki, de rettentő nagy fejetlenség születik a dologból. Nemtom ki a felelős, de picsán kéne rúgni.

Gilberry nem lenne jó OLB. Lassú ő ahhoz. Most is kergette a nagyreményű fiatal QB gyereket, de esélye nincs neki erre. Ott láthatod a sebességét. Ő 3-4es DE, arra tökéletes. Nagy dolog ám ez. Mert van egy pass rusher DE-nk, ami 3-4ben a rotációban óriási előny. Nem engedheti meg a csapat a pass rusher luxust magának DE poszton vagy csak Dorsey féle zsenikkel kik egyszerre jók midnenben, de az arany áron kapható. Szóval nagyon jó ember drága backupnak,. De ha van egy király pass rusher, aki Nickelben azárt futás elen is elmegy, és még olcsó is, és fiatal is, és elég neki a back up poszt, akkor szuper. Kell egy jó run stopper csere még és ha a két kezdő DE rendben, ilyen négyessel nagyon jól lehet dolgozni. TJax most back up, Shaun Smith váratlan erős játéka miatt, de ő lesz a kezdő egy két éven belül.

Inkább az kéne, hogy Edwards legyen csere NT és egy fiatal jó NT-t hozzunk, bár ez sem létszükséglet.

OLB meg Sheffield lesz jövőre sztem. Állítólag jó, csak ugye IR-en kezdte a szezont, most nem tudjuk meg milyen. De nem küldtük el, szal gondolom nem szar. De jobb lenne hozni valakit. Studi sem egy nagy ász ,főleg nem pass rushban (1.5 sack és idén meg tavaly végig játszik, tavaly 0 sack). Vrabel egyre öregebb szintén.

Tehát sztem a fő az ,hogy vagy NT vagy OLB legyen első két körben, vagy egy jó FA, a védelemnek ennyi elég lehetne. Mindkettő is lehet, de egyik már elég lenne sztem. DE poszton meg pont jó így, kár lenne belenyúlni.ulpianus
még mindig nem tudom mire gondolsz a labdaszerző csapat alatt
a cover team-re?
mondjuk jobb lenne akkor a labdamegállítónak nevezni őket
😊
amúgy a szezon első felében jók voltak
a jax ellen volt az első nagyobb visszahordás ellenünk, de ott jött az arenas fumble szerencsére
a raiders ellen katasztrófa volt
és bár azóta sem kaptunk nagyobb visszahordást (a rams ellen monjuk volt egy 42 yardos return puntból ha jól emlékszem)
de az én gyomromnak sem tesz jót a látványuk
visszaestek rendesen


gilberry persze nem gyors
de erős oldalon lehetne próbálgatni
mert azért ő futás ellen 3-4 alapfelállásban borzasztó kevés
de OLB-ben simán menne neki a dolog
bár tény sok értelme nem lenne
kívülről ő elég lassú hozzá
viszont belülről sokszor veri a falat és egyből ugrik az irányítóra
a line oké
TJ/shaun smith kettős jó lesz erős oldalra évekig (ha marad shaun smith)
az NT...hát...kell
igazából akkor ment jól amikor shaun smith és edwards rotálgatták egymást
a prémium OLB azért jól esne
nem mindig halit kellene figyelni az ellennek
mert kb. ez most a helyzet
a másik oldalról semmi veszély
nem mintha sokat nyomnánk a 3 vagy 4 emberes rushon kívül mást is
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
azon gondolkodom, hogy gilberry-ből nem lehetne-e csinálni valami OLB-t?
bár így nickelben endben sem rossz
és ha jövőre jön valami top olb akkor meg felesleges is lenne
mert azért ő ilyen szituációkban aranyat tud érni

amúgy charles jelenlegi átlaga 6.4 ami ha így maradna a végére akkor ligarekord lenne
gyanítom nem fog
de akkor sem lesz rossz

viszont az ST borzalom szar munkát végez labdaszerzésben dolgot nem tudom értelmezni
😊ehh
ST ugye több van. Egyik fele visszahord (punt return team, Kick return team). másik fele labdát szerez elvileg, (punt team, kick off team). Harmadik fele kapura rúgással foglalkozik (field goal team, FG block team).
Na most a visszahordás okés, a FG team okés, bár egy nagy hiba volt és azon a meccsen egy punt team hiba is volt (szupergagyi hiba volt mindkettő).
De igazából a visszahordás is meg a többi is megy rendesen. Nem csúcs de jó az. Viszont a labdaszerző teamek nagyon gyenge durva hibákkal dolgoznak már év közepe óta. Eleinte jó volt, de most néha lélegezni sem merek olyat látok. Facepalm lenne, de a kezem is lebénul a döbbenettől. Erre gondoltam. Berry is játszik pedig ott már (újra), meg mindenki, de rettentő nagy fejetlenség születik a dologból. Nemtom ki a felelős, de picsán kéne rúgni.

Gilberry nem lenne jó OLB. Lassú ő ahhoz. Most is kergette a nagyreményű fiatal QB gyereket, de esélye nincs neki erre. Ott láthatod a sebességét. Ő 3-4es DE, arra tökéletes. Nagy dolog ám ez. Mert van egy pass rusher DE-nk, ami 3-4ben a rotációban óriási előny. Nem engedheti meg a csapat a pass rusher luxust magának DE poszton vagy csak Dorsey féle zsenikkel kik egyszerre jók midnenben, de az arany áron kapható. Szóval nagyon jó ember drága backupnak,. De ha van egy király pass rusher, aki Nickelben azárt futás elen is elmegy, és még olcsó is, és fiatal is, és elég neki a back up poszt, akkor szuper. Kell egy jó run stopper csere még és ha a két kezdő DE rendben, ilyen négyessel nagyon jól lehet dolgozni. TJax most back up, Shaun Smith váratlan erős játéka miatt, de ő lesz a kezdő egy két éven belül.

Inkább az kéne, hogy Edwards legyen csere NT és egy fiatal jó NT-t hozzunk, bár ez sem létszükséglet.

OLB meg Sheffield lesz jövőre sztem. Állítólag jó, csak ugye IR-en kezdte a szezont, most nem tudjuk meg milyen. De nem küldtük el, szal gondolom nem szar. De jobb lenne hozni valakit. Studi sem egy nagy ász ,főleg nem pass rushban (1.5 sack és idén meg tavaly végig játszik, tavaly 0 sack). Vrabel egyre öregebb szintén.

Tehát sztem a fő az ,hogy vagy NT vagy OLB legyen első két körben, vagy egy jó FA, a védelemnek ennyi elég lehetne. Mindkettő is lehet, de egyik már elég lenne sztem. DE poszton meg pont jó így, kár lenne belenyúlni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
DJ, Dorsey, Lewis, Berry, Gilberry mind nagyot játszottak, de még Vrabel is villant párat a védők közül.

Charles sérült térdének nem tett jót a meccs. kétszer lent maradt, a végén nem is küldték már be. Pedig most kell majd igazán Jamaal. Bowe és Moeaki is jól teljesített ,bár Bowe dropot kezdésnek egy csúnyát. Meg aztán utána még egyet de az kint is volt, későn is jött, rossz passz volt nagyon. Ne is számít dropnak, csak mondom.
Chambers végre mutatott pár elkapást. Nem értem miért kellett neki könyörögni ehhez majdnem egész szezonban, hogy játsszon ne sírjon.
Shaun Smith megint fent volt TD Goal line helyzetben és jól blokkolt. Jones meg is csinálta a TD-t. Aki egyébként átlépte a 10ezer futott yardot ma. Nem semmi.

A ST pedig néha megint borzalom szar munkát végez labdaszerzésben, de a visszahordás már jobb.ulpianus
azon gondolkodom, hogy gilberry-ből nem lehetne-e csinálni valami OLB-t?
bár így nickelben endben sem rossz
és ha jövőre jön valami top olb akkor meg felesleges is lenne
mert azért ő ilyen szituációkban aranyat tud érni

amúgy charles jelenlegi átlaga 6.4 ami ha így maradna a végére akkor ligarekord lenne
gyanítom nem fog
de akkor sem lesz rossz

viszont az ST borzalom szar munkát végez labdaszerzésben dolgot nem tudom értelmezni
😊
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ja és a W-L 9-5, pozitív mérlegű szezon, yeeaah 😀 .
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nyertünk. Ez a lényeg. És igazából nem játszottunk rosszul ,de volt már jobb is. Csak a Rams ellen ez is elég volt. Eleinte magunkat szívattuk, akkor voltak gondok. De egy negyedet mindig adunk az ellenfeleknek valamiért. És ez leginkább vagy az első vagy az utolsó negyed. De igazából a játék minden elemében jobbak voltunk. Még Cassel is normális volt, bár semmi extra, kivéve pár jó futást. De a futás meg a védelem nyerte a meccset.

DJ, Dorsey, Lewis, Berry, Gilberry mind nagyot játszottak, de még Vrabel is villant párat a védők közül.

Charles sérült térdének nem tett jót a meccs. kétszer lent maradt, a végén nem is küldték már be. Pedig most kell majd igazán Jamaal. Bowe és Moeaki is jól teljesített ,bár Bowe dropot kezdésnek egy csúnyát. Meg aztán utána még egyet de az kint is volt, későn is jött, rossz passz volt nagyon. Ne is számít dropnak, csak mondom.
Chambers végre mutatott pár elkapást. Nem értem miért kellett neki könyörögni ehhez majdnem egész szezonban, hogy játsszon ne sírjon.
Shaun Smith megint fent volt TD Goal line helyzetben és jól blokkolt. Jones meg is csinálta a TD-t. Aki egyébként átlépte a 10ezer futott yardot ma. Nem semmi.

A ST pedig néha megint borzalom szar munkát végez labdaszerzésben, de a visszahordás már jobb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
remélem Cassel rendbe jön és játszik, mert a backup QB-k ellen az idén csak szívunk 😉DiamondsHead44
Ez nem jött be 😊 . Mi pedig egy győzelemmel beljebb vagyunk. Úgy érzem, nagy izgalmak elé nézünk még :cool: .
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
remélem Cassel rendbe jön és játszik, mert a backup QB-k ellen az idén csak szívunk 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Igen nyerhetünk minden meccset is akár, az egyértelmű PO. A Raiders azért csak akkor számít, ha végig nyer mostantól, és aztán minket is ütnek otthon. Nem fognak. Nekik a 9-7 mindenkinek is elég lehetne, de sztem ez nagyon esélytelen forgatókönyv.
A Dolts már inkább nyerhet. Nekik a lényeg, hogy velünk egyenlő mérlegük legyen. Szal egyel többet nyerjenek mostantól, mint mi, akkor egál. Persze akár többel is elhúzhatnak, de ez elég lenne. Ez azért kevésbé fantazmagória. Simán jobb esélye van, mint hogy mi háromból hármat nyerünk. Inkább nekik is az van, mint eddig, hogy magukat ne verjék meg, az már nem fér bele még egyszer.
Ja és persze a Denver, de hát ezen gondolkozni sem lehet. Nekik egész más céljaik vannak egy ideje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
az ilyen vereségeket szeretem
nem kellett izgulni, fejünket a falba verni, hogy 1-2 ponttal vagy valami kritikus hibával kaptunk ki
mint pl. a texans vagy a raiders ellen
😊
amúgy az edzői stáb eléggé benne van az egész dologban
ilyen gameplan-t hívni kb. azt jelentette, hogy kikapni jöttünk ide és nem akarunk semmit
hát ennyi
innen nyerni kell minden meccsünket
és ha az nem is jön be...hát reménykedni a többiek buktájában
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem beáldozta. Vagyis csak az utolsó negyed vége felé éreztem, hogy rájött, itt ma nem terem babér. akart egy FG-t, de aztán nem jött be semmi, ez sem, és akkor kezet fogott, mert Turner túljárt az eszén ma nagyon. És akkor térdelt, ott már értelmetlen lett volna bármi. De ez szokás, például a Cards is térdelt a meccs végén asszem kettőt is, mert ott már kár emberkedni.

Ez így szokás, íratlan szabály, tényleg ritka hogy valaki ne tartsa be. Mint például JMD az első Denver meccsünkön. Ezért nem fogott kezet vele Haley, de ez nagyon ritka. Inkább elismeri az ember, hogy vesztett, a másik meg nem kínozza tovább. Itt már nem volt mit tenni végül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azért én nem gondoltam volna, hogy ezt a meccset ilyen könnyen beáldozza Haley, független attól, hogy a Chargers tényleg jobb. Minimális próbálkozás az elején, aztán kész. Na mindegy, jövő héten meglátjuk, jó tette-e.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sima alázás volt ez a meccs, de a legfurcsább, mintha ez senkit zavart volna igazából. Mintha Haley azt mondta volna: megszívtuk, de nem érdekel. Fura. 😐ender1112
Nem ez a meccs a mi nagy esélyünk. A Chargers jobb csapat mindenki tudta. Ha felszívják magukat, hozzák a legjobb POra készült playbookot, és koncentráltan játszanak ,akkor a mi kis friss épülő csapatunknak semmi esélye. Ezt láthattuk. Egyszerűen jobbak ennyivel. Talén kicsit több yard bennünk maradt, mert szerencsénk sem volt, az tény. De akkor lett volna max 31-7 de nagy mákkal 31-10. Ennél több semmi körülmények közt.

El kell fogadni és menni tovább az igazi esélyünk felé. Nem lesz álom és habkönnyű vége a szezonnak, hanem harcolni kell tovább. Akkor harcolni kell. Ez van. Még mindig a mi kezünkben a sorsunk, amíg nyerünk, a Dolts a fejére is állhat meg bárki, akkor is mi megyünk rájátszásba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Sima alázás volt ez a meccs, de a legfurcsább, mintha ez senkit zavart volna igazából. Mintha Haley azt mondta volna: megszívtuk, de nem érdekel. Fura. 😐
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
charles hosszabítás fasza
croyle fasza
már csak nyerni kellene
😊
amihez azért passzolni is kellene, a csak futást felejtsük el
ja és a szerződések
hali és carr szerződése is lejár
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akit érdekel, egy érdektelen rookie TOP 10 lista, megnézhető, Berry van rajta tőlünk. Ahány lista, annyi sorrend, de legalább egy mondat erejéig indokolják is, szal pár perc szórakozás garantált.

És egy kis kedvcsináló video (amit érdemes azonnal teljes képernyős üzemmódba kapcsolni sztem) a KC miért is nyeri meg a Superbowlt témában. 😊
http://www.chiefscoalition.com/Chiefs/chiefs-video/3134-got-to-love-the-2010-kansas-city-chiefs.htmlulpianus
Szerintem nagyjából rendben van a lista.
Drukkolok nektek ma este. Szívesen látnálak titeket a PO-ban.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Akit érdekel, egy érdektelen rookie TOP 10 lista, megnézhető, Berry van rajta tőlünk. Ahány lista, annyi sorrend, de legalább egy mondat erejéig indokolják is, szal pár perc szórakozás garantált.

És egy kis kedvcsináló video (amit érdemes azonnal teljes képernyős üzemmódba kapcsolni sztem) a KC miért is nyeri meg a Superbowlt témában. 😊
http://www.chiefscoalition.com/Chiefs/chiefs-video/3134-got-to-love-the-2010-kansas-city-chiefs.html


Állat vagyok, ami enni kér...