Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Hááát, Haley itt se nem friss, se nem ropogós!

😀😀😀

És igazad van, a PO menetrendre nem emlékeztem pontosan...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azért az utolsó meccsben az is benne volt szerintem - bár nem jellemző ez a Chiefs-re -, hogy nem akartunk a Pats-szel játszani az első körben. Ha jól tudom, győzelem esetén velük meccseltünk volna, nem a Hollókkal.

Javítsatok ki, ha rosszul tudnám.mirdal
A Pats-szel semmiképp nem lehet játszani Wild card meccset, mert nekik nem kell (és a Steelersnek sem AFCben). Nekünk vagy a Ravens jöhetett (esetleg a Steelersel cserélnek), vagy a Jets.
És akkor akik nyernek a wild cardon azokkal játszik a két kiemelt.
Kerestem egy táblázatot is hozzá:
http://www.chiff.com/recreation/sports/NFL-brackets.htm

Iderakok egy képet a mostanra megviselt Haley fejéről. friss ropogós:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Azért az utolsó meccsben az is benne volt szerintem - bár nem jellemző ez a Chiefs-re -, hogy nem akartunk a Pats-szel játszani az első körben. Ha jól tudom, győzelem esetén velük meccseltünk volna, nem a Hollókkal.

Javítsatok ki, ha rosszul tudnám.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tudjuk,hogy kell győzni,mind a négy meccsünket pár ponttal,a végén buktuk elkátrány
Ez sztem pont ellentmondás. 😛

ulpianus
😊 csak négyet buktunk,többe is benne volt az égés.
A Pats-től hosszabbításban kaptunk ki,a Falcons utolsó drive-ján pedig a bírók őrző szeme bábáskodott.
A Steelers-t elb*sztuk
a Bengals,mindig szívat minket.
A jól futó csapatok idén érvényesültek ellenünk,így ti is,de csak az kevés lesz,sztem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tudjuk,hogy kell győzni,mind a négy meccsünket pár ponttal,a végén buktuk elkátrány
Ez sztem pont ellentmondás. 😛

Mindenesetre a hóesésben a Cassel féle biztonsági passzjáték még tud menni. A Chiefs féle futójáték szintén, ahol beáll a "8 tagú fal" és ZBben tolódnak ki szélre, vagy erőből középen nekiesnek valami érdekes blokksémában az ellenfélnek. Ebben a hóesés nem akkora faktor, mint a Hollók játékában sztem. Az Arrowhead félelmetes hangulata meg mindig segített a csapaton, mióta ott játszunk. Idén a teljesen felesleges utolsó meccsünket buktuk el, mert mindegy volt. De előtte 7-0 otthon.

A fumbliktől tartok, mert a hó is kétélű fegyver. De a lényeg, hogy minden ami kicsit is szokatlan az mindig az esélytelenebbnek jön jól. A default meccs az esélyesebbnek, a kockáztatás, az adok-kapok vagy bármi extra az underdognak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Úgy néz ki, hogy akár hóesésben is játszhatják a meccset a csapatok holnap. A chiefs játékosoknak a hideg nem gond, az Arrowhead nem egy szauna eleve. Hangos mint állat, erről hírhedt, de hőség az nincs. A Ravens játékosoknak viszont ez így nem kedvez. Érdekes lenne az biztos. Hóban lehet futni, nekünk ez nem biztos, hogy probléma, ha egyáltalán így lesz. Azt mondják Mr. Aigner kollégái, hogy -3/-8 közt marad végig a hőmérséklet hétfő reggelig (celsiusban értem), aztán hétfőn 90% valószínűséggel fog esni a hav (esetleg vasárnap). Ettől még sztem lehet ez holnap bekövetkezik, ki tudja? Láttam én már havon varjút, vagy hogy van ez.ulpianus
Hmm,Maryland sem a pálmafáiról híres,ilyenkor már Baltimore-ban is hideg van.
Legalább egy havas meccsünk van Cleveland-ben és Pittsburgh -ben is.
Tavalyelőtt a PO meccs Miami ellen(remélem jól emlékszek 😛 ) 500 önkéntes lapátolta a havat,hogy legyen meccs,mert leesett vagy 20centi éccaka.
Nem a hidegen vagy a havon fog múlni,részünkről.
Jobban félek attól:
1.az offense-ünk mely arcát mutatja,az 1-2 negyedre felvillanó pazar vagy az 1-2 negyeden uralkodó semmit
2.fogalmam sincs hogy fogunk futni,a 3-4-es csapatok ellen szenvedtünk.A falunk szar,bárhogy variálták idén Yanda és Birk a két legény,aki általában jó,majdnem mindig,Grubbs,Chester és Oher,középszerű vagy rosszabb
Unbalanced line ,ami tavalyelőtt működött,most kevés,nulla, 😛

Tudjuk,hogy kell győzni,mind a négy meccsünket pár ponttal,a végén buktuk el,senki nem gyalogolt át rajtunk.

A 100yard futásotok az tuti meglesz,+ Jones is összeszorgoskodik 60-70 yardot,ha hozzuk a meccset,az a tapasztalat miatt lesz,mi tele vagyunk PO hőfokon edződött játékossal.
Kívánják a PO-t ,mint az adrenalint az extrém sportolók,kell a dopamin az agyba... 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Khmm, egykicsit kijavítalak, ha nem bánod!

Nem hav, hanem HAW!

😛
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Úgy néz ki, hogy akár hóesésben is játszhatják a meccset a csapatok holnap. A chiefs játékosoknak a hideg nem gond, az Arrowhead nem egy szauna eleve. Hangos mint állat, erről hírhedt, de hőség az nincs. A Ravens játékosoknak viszont ez így nem kedvez. Érdekes lenne az biztos. Hóban lehet futni, nekünk ez nem biztos, hogy probléma, ha egyáltalán így lesz. Azt mondják Mr. Aigner kollégái, hogy -3/-8 közt marad végig a hőmérséklet hétfő reggelig (celsiusban értem), aztán hétfőn 90% valószínűséggel fog esni a hav (esetleg vasárnap). Ettől még sztem lehet ez holnap bekövetkezik, ki tudja? Láttam én már havon varjút, vagy hogy van ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Én nem mondanám, hogy mindig ugyanazok a csapatok vannak a rájátszásban, mint a Cardinals 8akik 1920 óta léteznek és van 8 azaz nyolc rájátszásuk) vagy most a Seahawks (1976 óta léteznek, a '90-es években igazoltan távol voltak szinte végig, 80as és 2000es mentek be szépen).
És általában mindenki oda szokott érni pár évente, egy két kivétel van csak. A Chiefs 2006, előtte 2003, azelőtt 1997 (itt volt akkor 6 év) előtte viszont 1990 és 1995 közt mindig bent voltunk hatszor zsinórban. Inkább a hetvenes+nyolcvanas évek volt gyengébb (milyen kis áttekintőt kanyarítok mindjárt 😀). A csapat 1960ban alakult (mert eleve akkor alakult a liga (a Chiefs főnöke alapítja, szal büszkék lehetünk rá. Jó is az AFL-AFC azóta is, nagyszerű hogy Lamar Hunt kiötölte sztem). Továbbmenve akkor a teljesség kedvéért tehát 1986 és 1971 még PO szezon a Chiefsnek, ami már NFL (AFC).
AFLben 1962, 1966, 1968, 1969ben lett rájátszás.
Ezekből viszont az 1962, 1966 AFL bajnoki cím. Az 1969-es pedig már az összevont AFL-NFL (mostani NFL nagyjából) bajnoki cím (a Vikings ellen), ez a Super Bowl IV.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én szeretem az üde színfoltokat a ligában. Mint most a Chiefs.
Unalmas már mindig ugyanazokat a csapatok látni a PS-ben.
Meg a Ravens mindig nagy mumusa a Dolphinsnak ( utolsó kettő PS-beli első körös szereplésünket elrontották :mad: )
Ezért Chiefs előre.
Legyen színes és változatos a PS. 😊danyly
pre season még odébb vanbriareos
Bocs én playoff seasons-ra értettem de ez így akkor ciki. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én szeretem az üde színfoltokat a ligában. Mint most a Chiefs.
Unalmas már mindig ugyanazokat a csapatok látni a PS-ben.
Meg a Ravens mindig nagy mumusa a Dolphinsnak ( utolsó kettő PS-beli első körös szereplésünket elrontották :mad: )
Ezért Chiefs előre.
Legyen színes és változatos a PS. 😊danyly
pre season még odébb van

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én szeretem az üde színfoltokat a ligában. Mint most a Chiefs.
Unalmas már mindig ugyanazokat a csapatok látni a PS-ben.
Meg a Ravens mindig nagy mumusa a Dolphinsnak ( utolsó kettő PS-beli első körös szereplésünket elrontották :mad: )
Ezért Chiefs előre.
Legyen színes és változatos a PS. 😊danyly
úgy érted PO-ban 😀
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én szeretem az üde színfoltokat a ligában. Mint most a Chiefs.
Unalmas már mindig ugyanazokat a csapatok látni a PS-ben.
Meg a Ravens mindig nagy mumusa a Dolphinsnak ( utolsó kettő PS-beli első körös szereplésünket elrontották :mad: )
Ezért Chiefs előre.
Legyen színes és változatos a PS. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Én nagyon várom már a holnapi meccset és remélem, hogy tudunk meglepetést okozni a Ravens-nek, valamint a ligának is!. Évek hosszúsora óta adós a Chiefs a szurkolóinak egy tisztes helytállással a PO-ban, mert ugye az első körben mindig kivertek onnan minket - márha eljutottunk egyáltalán addig... Az idei szezon mindenkinek meglepi volt, legyen már a PO is az!

Ron Edwards helyére pedig igazán hozhatnánk már valakit! Most valóban a "nem volt rossz" kategóriában volt idén nálam is, de ha biztos, stabil játékost akarunk a poszton, akkor frissíteni kell.

És idén végre jó volt Chiefs fan-nak lenni!

😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Waters is fog játszani, edzeni már edzett ma ő is. Akkor tehát a kifogások ideje lejárt. A Raiders ellen még lehetett utólag magyarázkodni, itt erre nem lesz lehetőség.

Érdekes lesz ám, hogy tudunk-e és akarunk-e és mennyit futni? De az még inkább, hogy melyik Ron Edwards (NT) fut ki a pályára? Aki megöli a futás minden formáját, és passznál végig duplázni kell, vagy az ,akit észre sem lehet venni, csak a kupac alján néha ahogy szenved. Mert idén elég kétarcú volt, és sztem ez döntő lesz a Ravens ellen. A többiek hozzák amit tudnak, ki mennyit, de Edwards mindig egy lutri. Ez is jobb, mint tavaly, amikor végig rossz volt és kész, meg előtte évekig.

Nem csak rajta múlik persze ,de nélküle nehéz lesz. A két rookie safety is elsőre POba jutott, bár mindketten játszottak komoly tétmeccseket collegeban, de akkor is ez más (Ole Miss illetve Tennessee), nickelback is rookie (Alabama), a két harmadéves corner a "nagy öregek" hátul, szóval ez sem épp kedvező. De a LB sorban meg például a strong sideon Vrabel egyre kevesebbet visz el, akkor meg marad a két small school project (mondjuk mindkettő bevált de így jól hangzik) Belcher (Maine Black Bears) illetve Studebaker (Wheaton College). De Hali mellett ha nem lesz pass rush a túloldalt (ahogy nem szok) ,akkor megint hagyunk dobálni, menekülni egy QB-t és a megint nem lesz vicces.

Támadóknál Casselnek nehéz dolga lesz, bár most az OL sztem le lett cseszve a múltheti idei messze legrosszabb teljesítménye után, szal nem lesz pofájuk nem jól játszani. A múlt hetet kivéve jók voltak végig, szal van alapja a bizalomnak. De Cassel akkor tud játszani nem csak felkelni a fűből. És Chambers sztem most összekapja magát, nem a szezoneleji munkakerülő életmódot veszi elő. Most lesz mindenki McCluster, Moeaki is, Charles is fontos célpont, a két FB is, szal lesz célpont bőven Mattynek. Már ha futás nem megy, mert lehet nem fog eleinte úgy robogni a Rush Brothers, mint sokan remélik. Lehet, hogy nem is erőltetjük ezt a korai szakaszban. Bár rájátszásban szokás többet futni, aztán SBban meg kevesebbet. Mi már sokkal többet nem tudunk azért. 😊

Mindent be fogunk vetni, nekünk nincs alapunk rejtegetni semmit. Előkerülnek megint a KC hívek korai öregedését előidéző playek Haleytől, Weis könyvéből is a lángoló lapok. Nem lesz cicózás, hacsak nem lesz korai előny véletlen.

Én azt gondolom, hogy a Ravens az esélyes, ez tiszta sor. De ahogy egész évben sokan még mindig a tavalyi Chiefs ellen futottak ki a pályára, és kikaptak, úgy ha a Baltimore nem veszi fel a kesztyűt első perctől, akkor meg fog lepődni. Sztem minden erős csapat veri a Chiefst, ha jól játszik, de a KC fő erénye idén az, hogy magát nem igazán veri meg. le kell győzni. nincsenek penaltyk, nicsenek fumblik, nincsenek pickek, le kell győzni a csapatot, aki nyerni akar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bowe már edzett ma, Waters nem.

Ha továbbra sem edz, kell egy Guard Lilja+Asamoah (rookie) mögé a meccsre. De sztem akárhogy de be fog állni, komoly harcos Waters, ha járni tud, játszani fog. Csak aztán jó is legyen.

Berry lett a hónap újonc védője! 😊 Szép teljesítmény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ulpi küldtem pm-et, majd nézz már rá légyszíves.Döme
Oké. Válaszoltam is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Ulpi küldtem pm-et, majd nézz már rá légyszíves.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Bowe nem edzett. talán ezért is hoztak egy WR-t. Bár nem hiszem, hogy rajta múlik idén bármi, inkább Bowe számít a másik (két) úr kevésbé.ulpianus
bowe és waters elvileg betegek
remélhetőleg mindkettő felépül vasárnapra
amúgy curtist kedveltem anno
jó kis kiegészítő wr (volt) aki főszereplővé is elő tudott lépni
csak ugye a kor és a sérülések
mondjuk nálunk vasárnap valószínűleg nem játszik
ill. régen rossz lenne nekünk ha játszania kellene
bowe nagyon kell, hogy játszon
és ugye asamoah-nak se lenne leányálom a ravens dline
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bowe nem edzett. talán ezért is hoztak egy WR-t. Bár nem hiszem, hogy rajta múlik idén bármi, inkább Bowe számít a másik (két) úr kevésbé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kevin Curtis le lett igazolva. Washington ment IR-re.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Lewis érdekesen volt ám sérült. lesérült egy kicsit. És aztán nem játszott ,de több meccsen muszájból mégis (4 mecset hagyott ki teljesen, de még 4en sérültként játszott legalább). Mert a csere FS McGraw is lesérült. Az ő cseréje Washington, aki kábé egy perc után lesérült. BÁr ő is játszott aztán is muszájból. Price is lesérült kicsit, meg ő szar is. Akkor játszhat akár Lewis is.
Tehát Lewis jobb mint most tűnik. Pedig nem tűnik rossznak.

És pechje is van idén. De tényleg. Mondok egy példát. Van asszem fejből 3 pickje. De volt neki nem viccelek, 2 még. el is kapta őket, már rohant vissza amikor late flag lett valahol a pálya olyan részén amit a kamera sem mutatott. Szal lehetne 5 pickje, és nem elejtette megfogta. És volt még egy FFje, amit szintén nem adtak meg utólag, mert egy csapattárs (már nemtom ki volt) valami ostoba értelmetlen büntit hozott össze. Ezért van egy és nem kettő.

Játéka. Lewis passz ellen volt gyengébb a szezon jó kétharmadáig. Futás ellen első meccstől olyan, mint egy jobb storng safety. Én draft után vártam ,hogy az lesz, és Berry lesz a FS, de Berry meg úgy ütközik, hogy öröm nézni. (Nem véletlen nem én döntök.)
Leginkább az volt vele a gond, ami a rookiekkal szokott. elnéznek egy paly actiont, mert nagyot akarnak játszani. elvét egy tacklet, mert nagyot akar ütközni. Ninsc hozzászokva, hogy a támadó eleve DPIre játszik, nem érdekli a labda. Stb. (Ez utóbbival Berry többet szopott, de már pár meccse láttam, hogy figyel rá.)

Lewis a csapatban. Igaza lehet ehhnek ,hogy ha a hibák eltűnnek, akkor a Berry-Flowers-Carr sorba ő bőven elég lehet. Az LBink sztem 3an jók, a DEk szintén. NT kell és LOLB (pass rush FŐLEG, mert a weak sideon Hali-Dorsey-Derrick Johnson borítja a zsebet, viszont a QB kitáncol mindig strong sideon, mert ott nincs veszély), de FSnek Lewisnál nem kell jobb.

Kellenek a kiegészítő emberek, és Lewis annak jó de szem jobb is. Nem éri meg költeni jobbra. Mivel eleve 5 elsőkörös védőnk van, nem kell mindenkinek sztárnak lenni, sem pénzben sem semmiben nem jó az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Kendrick Lewisról nyilatkozzatok nekem. Amikor KC meccset néztem akkor mindig sérült volt, viszont a számai nem rosszak. Mi van vele? Kezdő lehet vagy már az is?haromt
ha nem sérült akkor kezdő
és elég jól játszik ahhoz képest, hogy 5. körös volt
persze vannak hiányosságai, néha elnézi a covert
de ha így folytatja akkor nem kell a továbbiakban FS-t néznünk
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kendrick Lewisról nyilatkozzatok nekem. Amikor KC meccset néztem akkor mindig sérült volt, viszont a számai nem rosszak. Mi van vele? Kezdő lehet vagy már az is?
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
amúgy hali lett az év sack leadere az AFC-ben
sajnos ware-nak is nagy meccse volt tegnap
így ő beelőzte ligaszinten