Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bill Muir lett az OC

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Persze, hogy bármi beüthet. És az is lehet hogy soha többet running back nem lesz HOF tag. 😛

De ha mégis van olyan, hogy fiatalon is legyen esélye cantontra, ahhoz pont ilyen kezdet kell, hogy NFL all time második lesz valaki. És előző szezonja is szuper volt (5.9es átlag sem akármi). Erre azt mondtam, hogy ha így folytatja, ott lehet a HOF várományosok közt. Az pedig, hogy ez gyűrű kérdése az nem igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Jamaal Charles nyerte a FedEx Ground Player of the Year díjat. Magyarul ő lett a liga legjobb futója 2010ben. Az lett volna fura, ha nem így lesz.
Megérdemelte. De igazából Charles neve ettől függetlenül bekerült a nem létező nagy football könyvbe, le merem fogadni, hogy hosszú évekig megint senki a közelébe nem kerül annak amit idén fel tudott mutatni.
Ha így folytatja (tavaly is elképesztő jó számokat hozott. Csak az is el van felejtve, én mondogatom csak keményen 😀), akkor olyan könnyen sétál be a HOF csarnokba, mint nem sokan. De addig még sokat kell loholnia. Viszont nagyon jó úton indult el.ulpianus
Azzal azért tisztában vagy, hogy minimális az esélye hogy ezt a teljesítményt fenntartsa. HOF-hoz azért még 6-8 ha nem is ilyen, de közel ilyen szezon kell, és azért bármikor bármi beüthet. Pl. eddig szerencséje volt a sérülésekkel is. Szerintem még nagyon korai a Charles to HOF dolgot forszírozni.Döme
helyes
megérdemelte

nah igen
HOF kicsit még korai
😊
elég ha csak egy merriman kettő hátulról letépi a nyakát
ugye
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Cassel egy hálás és örök téma lesz, ameddig a Chiefsnél játszik. Márpedig sajnos itt fog játszani még jó pár évig, úgy néz ki (hacsak Haley nem lép valami nagyon meglepőt). De legalább lesz kit anyázni 😀 .
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Jamaal Charles nyerte a FedEx Ground Player of the Year díjat. Magyarul ő lett a liga legjobb futója 2010ben. Az lett volna fura, ha nem így lesz.
Megérdemelte. De igazából Charles neve ettől függetlenül bekerült a nem létező nagy football könyvbe, le merem fogadni, hogy hosszú évekig megint senki a közelébe nem kerül annak amit idén fel tudott mutatni.
Ha így folytatja (tavaly is elképesztő jó számokat hozott. Csak az is el van felejtve, én mondogatom csak keményen 😀), akkor olyan könnyen sétál be a HOF csarnokba, mint nem sokan. De addig még sokat kell loholnia. Viszont nagyon jó úton indult el.ulpianus
Azzal azért tisztában vagy, hogy minimális az esélye hogy ezt a teljesítményt fenntartsa. HOF-hoz azért még 6-8 ha nem is ilyen, de közel ilyen szezon kell, és azért bármikor bármi beüthet. Pl. eddig szerencséje volt a sérülésekkel is. Szerintem még nagyon korai a Charles to HOF dolgot forszírozni.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahhoz legalább egy gyűrű sem ártana azért...
Ez nem a Steelers.

Csak egy nevet mondok, Sharpe
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jamaal Charles nyerte a FedEx Ground Player of the Year díjat. Magyarul ő lett a liga legjobb futója 2010ben. Az lett volna fura, ha nem így lesz.
Megérdemelte. De igazából Charles neve ettől függetlenül bekerült a nem létező nagy football könyvbe, le merem fogadni, hogy hosszú évekig megint senki a közelébe nem kerül annak amit idén fel tudott mutatni.
Ha így folytatja (tavaly is elképesztő jó számokat hozott. Csak az is el van felejtve, én mondogatom csak keményen 😀), akkor olyan könnyen sétál be a HOF csarnokba, mint nem sokan. De addig még sokat kell loholnia. Viszont nagyon jó úton indult el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Casselre térve most megint megy a vita, hogy legyen ő a franchise QB vagy ne? (Mármint a Chiefsben. 😀)
Nem írom le megint a pro és kontra érveket.

Viszont kezeljük egyben a problémát Croyleéval, akinek a szerződése lejár. Amikor Brodie Croyle játszott Matt vakbélműtétje után, abból nem kérünk többet, tehát tudjuk hol tart most. Látszólag lehetne hozni Cassel mögé valakit, és kész. De mennyit áldozunk rá? Drafton eleve nem lesznek nagy nevek QB poszton sztem. 1/21re meg senki nem éri meg, aki bent lehet. Ettől fognak még draftolni sok QB-t csak az olyan, mintha Croyle maradna.
És itt kezd érdekes lenni a történet Crolye szempontjából. Mert ha nem nagy tehetségű ,de megbízható back up szinten áldozunk irányítóra, akár maradhatna Croyle is. Mármint ha Cassel a mi vezérünk. Mert akkor minek drafton bohóckodni? Jöjjön egy WR maximum vagy az se, de legyenek védők korai körökben. Legyünk defense központú csapat, költsünk arra. Ehhez Crolye jobb is, mint egy újonc.

De mi van, ha Cassel nem lesz a Chiefs irányítója? Croyle akkor mire jó? Lesz ő meg egy újonc?

Így nagyon az jön ki, hogy Mattnek muszáj maradni. És akkor nem lehet back up egy rookie mögött. Egy ilyen év után semmiképp.
Pedig Haley sincs ám megelégedve annyira, mint ahogy nyilatkozik, miszerint Matty a Chiefs irányítója, nincs itt kérdés meg blabla. Emlékszem például, amikor a Raiders ellen 10 vagy 13-0 volt és dobott egy picket, de úgy ,hogy RZban TD kellett volna legyen. Azonban felpattant, és persze hova máshova, egy Raiders védő kezébe esett. Ott kezdődött a baromsághullám, amikkel végül vesztettünk is. De Haley egy percig üvöltött Cassellel, és viszont. De más meccseken is láttam ezt. Haley nem egy nyugodt Buddha, az s tény, de Mattel ordított legtöbbet sztem.
Csak valahogy nincsenek opcióink QB poszton. Mert ha Cassel pocsék rossz volna, akkor egyértelmű a döntés. De nem az, hanem jó. Csak pont amikor kéne, akkor esik szét. Következő meccsen meg nyer(ünk) simán. Szóval, ha elküldik és jön egy rossz QB, akkor persze mindenki, aki most Matt fejét akarja, egyből elkezdi osztani Haleyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hali mellett Jamaal Charles sem nyert díjat. De szavazatot sem kapott! 😀 Ez már erősen LOL kategóriába sorolja a szavazás értékét. Végül is Charles az NFL all time rekordot is majdnem elérte, minimális dolgon múlott. 2010ben még az utca végéről sem látták őt a követői. Jim Brown volt aki anno hajszálra majdnem ugyanezt tudta, egy tizeddel jobbat is (igazából annyi sem). 1350 (fejből írom, de annyi lesz) futott yard önmagában liga második legjobb, és 6.4es átlaggal meg elképesztő, ez a rekord benne. 5ös átlag fölött már nagy teljesítmény 1000 yardot futni. Mikor lesz ilyen megint? Majd várunk 40 évet? És ha hiába várunk?
És Jamaal emellett nagyon jól kapott el, szal összyardra sem lehet hivatkozni. De RBnél nem ez számít. És blokkolt is jól, de az már aztán tényleg ne számítson. Meccseket nyert meg, ez sem lehet kifogás. Az egész szezon többnyire ő nyerte meg.

Brady meg Polamalu jó játékosok, de idén egyik sem volt a legjobb sztem. Én speciel nagyon szeretem mindkét játékost. Lehet mellettük érvelni, mert a legjobbak közt voltak mindketten, de az nem ugyanaz. Troy még érthető, de hogy Brady? Miért nem Peyton Manning, vagy Favre akkor már? Tök ismert emberek. Ennyi erővel lehettek volna ők is, meg 2011ben lehetne a "Polamalu logika" alapján (nem ő volt a legjobb idén, de volt már legjobb) Dan Marino 2011 legjobb támadója. Sztem volt szuper éve Dannek. 😛ulpianus
Többségében egyetértek Veled, a Charlesról írtakkal meg teljes egészében. Brady nyilatkozta nemrég, hogy az MVP cím sajnos a QB-k között dől el. Ezt ki lehet terjeszteni idén az OPoY címre is, a szavazatok 78%-át kapta QB. Ez tényleg nevetséges.
Brady mellett talán három all time rekord szól: 36TD-4INT, 9:1 arány, amikor a 2,5-3:1 arány már kiemelkedőnek számít, 9 meccs zsínórban 2 TD 0 INT mutatóval és a 355(?) passzkísérlet INT nélkül.
Szóval reálisabb lett volna egy Brady-Charles (esetleg még Vick) verseny a címért.
Nagyon jó, magas színvonalú elemzéseket írsz, aki egy kicsit is kíváncsi a Chiefsre, az Tőled és a többiektől teljes képet kap.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A csapaépítés, roster változás, játékos elemzés rovatban új célpontunk van.
Wallace Gilberry Defensive End.

Ő is olyan ember, mint az eddigiek. Vagyis nem stabil kezdő poszt, de nagyon hasznos játékos, több, mint back up teljesítménnyel. Érdemes átfutni a lehetőségeken.
A Chiefs DL sora változatos, különböző emberekből lett felépítv, mégis logikus, és működőképes. Nem egyedi eset ez, sok DLben alkalmaznak külön Nickel (egyel több DB felállás) DL sort. A nickel sokszor "nem indokolt" esetben is mehet, vagyis FB es felálások ellen, passz szitukhoz (3&sok tipikusan). Nálunk is (Gilberry miatt is) elég sok ilyen "indokolatlan" Nickel volt 2010ben.
De miért? Ennyire jó Gilberry? Akkor miért nem ő kezd?

Wallace Gilberry ugyanis tisztán pass rusher 3-4es DE. futás ellen gyenge, bár vannak rosszabbak, Viszont Pass rushban kiváló. Akkor legyen OLB, kiscit fogyasztjuk, és szuper, nem is kell draftolni Halinak társat. Igen, csak 3-4ben az OLB nem lehet pass rusher tisztán. Hali sem, de egy még hagyján (ROLB), viszont hogy kettő, az nagy öröm lenne AFCWest OC körökben. Ezt nem lehet. Gilberry futás ellen nyílt terepen még rosszabb, mint a falban, egyszerűen nem ért hozzá.
Akkor adjuk el 4-3-ba DE-nek. Ezzel az a gond, hogy ezt lehetne, a kevés snap (meccsenként 31, olyan 50-60 lenne az átlag itt) képest sok sack (7.0) jól néz ki, eladható. QB perssure 29, az is jó. Tackle 11 (missedd 2) már nem annyira fényes (3-4 DEben sem).
Viszont ha hrmadik vagy negyedik kört kapunk, akkor szerzünk egy újabb Gilberryt, ha szerencsénk van. Ha nincs szerencsénk, akkor egy bustot. Ennek így sok értelme nincs. Gilberry is fiatal (26), és jó neki a back up poszt ennyi snappel, meg ennyi sackkel, pár évet még eljátszik nálunk, vagy akár sokat is. Ő nem akar menni, nem ez a kérdés. Hanem hogy ki ad érte valamit?

De maga a DL sor így épül fel:
Kezdő Smith (LDE)-Edwards(NT)-Dorsey(RDE). És Tyson Jackson az LDE csere, aki lesérült szezon elején, sokat kihagyott, és nem is volt az igazi utána sem. Viszont sokba kerül, ő is megérne egy misét. Smith kezd tehát, de ő jó run stopper, gyenge pas rusher.RonEdwards rossz mindenben, max double teamet visz el néha, az is valami, meg év elején villant párat, de ennyi. Tehát Nickelban meg deafult Edwards-Dorsey van de inkább Gilberry-Dorsey, esetleg Smith-Dorsey ha futás is lehet, meccs végén meg Smith-Gilberry. Mert Smith beáll NTnek, jobb is mint Edwards.
Vagyis nem rossz ez a rendszer.

Lehetne egyes szurkolók szerint visszaállni 4-3ba. Valahogy így:
Gilberry-Smith-Dorsey-Hali
Studebaker-Belcher-D. Johnson
Vagy Williams i lehet LB, meg Edwards is DT. DE lényeg, hogy Gilberry LDe lenne, Dorsey vissza UTnek, úgyis az a posztja, és Hali vissza DEnek, úgyis az a posztja. DJ meg ROLB, úgyis az a posztja.
Ezzel több gond is van. Studebaker nem elég 4-3ba, de hozunk valakit mondjuk. Belcher nem elég 4-3ba, de hozunk valakit. Gilberry ettől nem tud futás ellen védekezni. H oda is huznk valakit, akor elbujuk Gilberryt, Belchert, és 7ből 3 kérdés lesz. Most meg nincs kérdés. Minden ember megvan, Edwards helyett NT jöhetne, de végül is van NT. back upok, hogy jobban érezzék magukat sztem ez értelmetlen.
Másik fő gond, hogy Crennel 3-4 guru. És akkor vele mi lesz? Hozunk DC-t is, hogy Gilberry 500 snap helyett játszhasson 800-at? Azért ez így erős túlzás.

Sztem a legjobb a DE poszton 2011ben, ha hagyjuk a 2010est, mert ami működik és jól működik ,azt minek bolygatni? Gilberry back up marad. Jó ez tőle, hogy 7 sack 2 FF stb. kap közepes mennyiségű snapet, és ha sérülés van, van kipróbált emberünk relatíve olcsón. Ha meg valaki (most vagy később) sokat ad érte, akkor hadd menjen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hali mellett Jamaal Charles sem nyert díjat. De szavazatot sem kapott! 😀 Ez már erősen LOL kategóriába sorolja a szavazás értékét. Végül is Charles az NFL all time rekordot is majdnem elérte, minimális dolgon múlott. 2010ben még az utca végéről sem látták őt a követői. Jim Brown volt aki anno hajszálra majdnem ugyanezt tudta, egy tizeddel jobbat is (igazából annyi sem). 1350 (fejből írom, de annyi lesz) futott yard önmagában liga második legjobb, és 6.4es átlaggal meg elképesztő, ez a rekord benne. 5ös átlag fölött már nagy teljesítmény 1000 yardot futni. Mikor lesz ilyen megint? Majd várunk 40 évet? És ha hiába várunk?
És Jamaal emellett nagyon jól kapott el, szal összyardra sem lehet hivatkozni. De RBnél nem ez számít. És blokkolt is jól, de az már aztán tényleg ne számítson. Meccseket nyert meg, ez sem lehet kifogás. Az egész szezon többnyire ő nyerte meg.

Brady meg Polamalu jó játékosok, de idén egyik sem volt a legjobb sztem. Én speciel nagyon szeretem mindkét játékost. Lehet mellettük érvelni, mert a legjobbak közt voltak mindketten, de az nem ugyanaz. Troy még érthető, de hogy Brady? Miért nem Peyton Manning, vagy Favre akkor már? Tök ismert emberek. Ennyi erővel lehettek volna ők is, meg 2011ben lehetne a "Polamalu logika" alapján (nem ő volt a legjobb idén, de volt már legjobb) Dan Marino 2011 legjobb támadója. Sztem volt szuper éve Dannek. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
* WR Cris Carter
* RB Marshall Faulk
* OT Willie Roaf
* DB Deion Sanders
* NFL Films pioneer Ed Sabol.

Ők a HOF végső körbe is bejutott hősei. Innentől egy igen-nem szavazás van már csak hátra, ha jól tudom. Hajrá mindenki! Ők mind fantasztikus emberek. És külön hajrá Willie! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chiefs vonatkozásban Hali nem kapott végül szavazatot az év védője versenyben. Ez érthető. Sztem is volt nála jobb. De hogy került oda egyáltalán Hali?

Hali volt az egyik legjobb pass rusher (sokak szerint a legjobb). Nemcsak a 14.5 sacket kell nézni.
QB hit 17 (solo, többnyire ezt számolják, de összesített 23, ami például liga harmadik, cak a viszonyítás miatt).
És QB hurry (siettetésben) ligaelső 64-el, ami egyébként nagyon durva adat.

Így ez 95 alkalommal jelent nyomást az irányítón (sack+hurry+hit). Sok szakértő ezért emelte ki Halit, nem csak a 14.5 sack miatt. Továbbá mert ezt úgy érte el, hogy nincs is társa, meg semmi nincs. A Chiefs pass rush 80-90%ban így nézet ki: Te fogod a TE-t, te a HB-t stb, te zónázol, Tamba te meg vagy a pass rush. Tök egyedül ,minden OL ember tudta előre, minden QB, minden OC. És mégis ilyen számok. Na, ezért elképesztő ez. Mert (keressétek ki 😉) A top DE a ligában 85 QB pressuret tudott 2010ben, ami 10el kevesebb.

Kapott is Hali nulla szavazatot. 😀
Azért, mert futás ellen Hali közepes. Nem igaz, hogy rossz (4 FF, 12 TFL (!) és 54 tackle). De tény, hogy vannak nála jobb OLBk run stopban, és akkor nem lehet a legjobb, akinél van jobb. Csakhogy rendszer amiben játszik arra épül, hoghy egyedül is megoldja a pass rusht, mást nem is igazán csinál(hat). Szal én azt mondom ennek ellenére a például 12 TFL nagyon jó. De én elfogult vagyok, szal az nem érv. Zónázásban sem láttuk Halit sokat, pedig ot sem elveszett, csak egyszerűen nem ez a dolga nálunk. Sokféle 3-4 van, ezért nm könnyű összehasonlítani, ki mit is nyújtott OLB poszton. DE például ILBként még sokkal nehezebb bekerülni év védője címre. Kevésbé látványos. Pedig számok ott is vannak csodásak. Timmons a legjobb talán, de Derrick Johnson tőlünk sztem a nyomában loholt idén keményen. De ott csodát kell tenni, hogy valaki díjat kapjon na meg persze nem árt megfelelő csapatban játszani sem, és egy kis mediahype sem hátrányos. Erre például DJ alkalmatlan és Hali is. Ez van, meg a Chiefs vezetés sem az a típus, hogy tolja ezt a fajta szekeret. EZ lehet jó, lehet rossz, de ez van. Máshol máshogy, engem nem zavar, tényleg nem Hali volt a legjobb védő. Legjobb pass rusher, ott már lehetne érvelni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Röviden és magyarul Baldwin magas. Nagyon jól kap el. Viszont sztem a mozgása mint egy lopott robot. Olyan folyékony mozgáskultúrája van, mint a jégkocka. Anno ezt volt a bajom Cottam (TE) esetében is. Sztem ilyen embereket az NFL (közepes vagy jobb) atlétái levesznek a pályáról. RZben jó, de akkor ott van az égimeszelő Pope (TE), aki másra sem jó.
Ugrani is úgy tud, hogy magassága miatt helyből fel van ugorva, ehhez tenne hozzá (plusz hosszú a keze). Ellenben nem jó időzítéssel teszi legtöbbször, meg ahogy én néztem, nem is mindig a legjobb módját találja meg. Jó megfogalmazás, hogy nem a csúcsán van ugrásnak, amikor a labda odaér, rossz az ütemérzéke.
Ezért leginkább állva várja a labdát, vagy lelassítva. Ami QB hiba is, de (WR) időzítési hiba is. Vagyis a routeok megfutásával van itt gond. Amit lehet javítani, csak egy ideig eltart. És gyors agilis CB-k mellett ez sem fog menni, nem kap időt lassításra, akkor az incomplete vagy pick, tehát eleve nem fogják így dobni neki.

ÉN akkor ha már első két körben akarunk WR-t sokkal inkább favorizálom Hankersont (Senior Bowl előtt még hittem ,hogy második körben bent maradhat nekünk (utólagos stealnek), mert nem hypeolták, de most már sztem második kör eleje első vége, én adnám érte az első körünket, mert nekem fő favoritom a drafton WRben).
Vagy a nekünk elég mélységi célpont Torrey Smith is sztem jó játékos lesz. Esetleg a száguldó törpe Jerrel Jernigan is jöhet inkább, mint Baldwin. Ha Baldwin lesz, az is jobb, mint most Chambers-Copper-Tucker variálása állandóan.
Bár sztem Pioli nem igazán gondolkozik WR első körben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Jonathan Baldwin
6’5, 230 pounds | Wide receiver | Pittsburgh

Acceleration: Has to take long strides to build up speed and will need some space to accelerate. Isn’t a quick-twitch mover who will get open immediately. Because of his lack of acceleration, Baldwin can get held up on the line.

Agility: Baldwin has very good jumping ability, but he doesn’t always time his leaps properly. Because of that, he doesn’t always high point the ball.

Body control: Possesses an excellent head fake, which he uses to create separation. Uses his lower body strength to keep his balance when working his way through routes.
Blocking: When Baldwin plays with good effort, he can be solid as a blocker. Has the strength to control defensive backs and open up wide rushing lanes. Of course he’s not perfectly sound in his technique, but he does a nice job extending his arms.

Hands: This is perhaps Baldwin’s top area. He frequently makes big catches outside his frame that most receivers wouldn’t be able to pull in. Consistently squeezes that ball outside his frame to make the catch.

Release: For such a big player, Baldwin has some issues getting off the line of scrimmage. His first step footwork is a little slow. Surprisingly, Baldwin struggles when he’s jammed.

Route running: Has run a variety of routes at Pitt and will not have to be coached complex routes. Needs to learn how to run tighter and more crisp routes. Tends to round them off which allows corners to close distance.

Size: Possesses impressive size for a wide receiver. Has a big frame and long arms. Knows how to use his body to his advantage. Is hard to bring down after the catch.

Speed: Has excellent deep speed for such a big receiver. But it takes Baldwin some time to get up to top speed. Is a long strider who needs some space to build up speed. Is faster than he is quick, so it’s questionable how much his speed will get him open.

Final word: It’s easy to fall in love with Baldwin as a prospect. He has excellent size and good speed once he really gets moving. His hands are good and he catches the ball routinely away from his frame. However, there are a lot of questions out there about Baldwins effort. He’s had some lapses of inconsistency throughout his career, which are concerning.

Still, it can be a little hard to judge Baldwin. He’s never had a great quarterback throwing him the ball. As a junior, the Pittsburgh quarterback play was especially poor. Baldwin still managed to finish the season with 53 receptions for 822 yards and five touchdowns.

In May of 2009, Baldwin was charged with assault, harassment and disorderly conduct. The charges were later dropped.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Nekem személy szerint ne jöjjön ide Jackson! Eddig megúsztuk hisztis játékos nélkül, nem kell idehozni, hogy itt játsza a király csávót...mirdal
nem hisztizik ő sem ha megkapja a pénzét és a szerződését
ami újabb ok arra, hogy ne jöjjön hozzánk, tőlünk nem kapna zsíros szerződést az biztos
😊
meg a bolts is ragaszkodik azért hozzá
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
LOL. Jackson ha idejön, megeszem a kalapom. 1. számú opció, hogy tageljük. 2. számú még nincs. 😀szaba
nekünk az is megfelel ha hisztizik nálatok a tag miatt
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
LOL. Jackson ha idejön, megeszem a kalapom. 1. számú opció, hogy tageljük. 2. számú még nincs. 😀szaba
Sztem sem engedik el, de nem azért, mert a Dolts fanek nem tudják elképzelni. Attól még lehet bármi. A tag lesz, de akkor mi van? örökké tag lesz évekig?
Mindenesetre sokan hiszik, hogy mert ők szurkolóként nem mennének elvi okból ide vagy oda, ez egyáltalán egy kicsit is érdekli a játékosokat. De nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LOL. Jackson ha idejön, megeszem a kalapom. 1. számú opció, hogy tageljük. 2. számú még nincs. 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Shaun Smith-szel kapcs azért azt vegyétek figyelembe h idén nagyon mély 3-4 DE poszton a draft class!empty taxi
persze
és minél mélyebb
annál többen nem fognak beválni
😊ehh
😀 😀 Ez a beszéd. 😀
Remélem marad Shaun Smith. Nagyon jó volna még pár évre aláíratni vele nem túl drágán. Aki meg drafton akarja megoldani a 3-4DE posztot, lelke rajta.

VJ-t nem engedi el a Dolts sztem. Ha mégis, jöjjön csak ide. Nagyon jó lenne nálunk. És a Chiefs is nagyon jó lenne vele. Pont egy ilyen ember hiányzik a gépezetből sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Nekem személy szerint ne jöjjön ide Jackson! Eddig megúsztuk hisztis játékos nélkül, nem kell idehozni, hogy itt játsza a király csávót...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Shaun Smith-szel kapcs azért azt vegyétek figyelembe h idén nagyon mély 3-4 DE poszton a draft class!empty taxi
persze
és minél mélyebb
annál többen nem fognak beválni
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Jujj és ahogy tovább lapozgatok, hát mit látok?

Vincent Jackson "állítólag" nem boldog SD-ban és a csapat sem örül neki, ezért elképzelhető, hogy az első pick-ünket odaadjuk nekik érte.

Na, ha ezt meghúzzuk, akkor Raiders fan leszek! 😀 😀 😀mirdal
csak tisztán első kört nem érne meg
de ha adna mellé a chargers egy második esetleg harmadik kört
nah az már remek lenne
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Hallottatok róla, hogy Brad Smith, Jason Babin és Steve Smith is szóba jöhet nálunk potenciális jelöltként az FA piacon?

Ezen nevek közül nagyon maximum Brad öcsit tudom itt elképzelni. A többieket nem. Akkor már szivesebben látnám a DL-ünkben Ngata-t!

😀

És remélem, hogy nem lőjük el akkor az első pick-ünket a drafton WR-re.mirdal
már ha lesz FA
😊
brad smith-nek semmi értelme, van elég visszahordónk,wildcat-et nem igazán nyomunk, máshova meg minek?
babin játszott ugye nálunk, nekünk nem kellett
steve smith...hát...jókat hisztizne cassel csodásan pontos mélységi passzain
ngata meg 3-4ben inkább DE ha jól tudom, na oda nekünk azért nem nagyon kell ember
😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 570 — Chiefs fan
Jujj és ahogy tovább lapozgatok, hát mit látok?

Vincent Jackson "állítólag" nem boldog SD-ban és a csapat sem örül neki, ezért elképzelhető, hogy az első pick-ünket odaadjuk nekik érte.

Na, ha ezt meghúzzuk, akkor Raiders fan leszek! 😀 😀 😀