Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ha már videó, itt van egy Haleyről, kicsit gonosz, de vicces: http://www.youtube.com/watch?v=pbyh-9VxAzM&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/team/KC
NFL discipline against the Detroit Lions will benefit the Chiefs in the 2011 NFL Draft. Commissioner Roger Goodell ruled against the Lions on a tampering charge filed by the Chiefs. Detroit lost its seventh-round choice and must swap spots with the Chiefs in the fifth round, a difference of 14 spots from No. 23 to No. 9.

Hoppá! A lényeg, hogy elcserélték velünk az ötödik körös pickjüket, meg bukták a hetedikest.
Kicsit részletesebben:
http://www.arrowheadpride.com/2011/2/18/2001402/lions-tampering-chiefs-draft-picks#storyjump


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Van újabb TOP 10 Chiefs 2010.
http://www.kcchiefs.com/media-center/top-10.html
Eddig volt a TOP10 Sacks, TD Catches, Takeaways (nekem ez a kedvencem), és most van TD runs top 10 is. Ez se rossz. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Höri említette a podcastben Bowe-t, hogy idén milyen jó is volt. Neki és mindenki másnak ajánlom a Dwayneről készült sztem legjobb hálájc sorozatot ami Bowe első három évéről szól. A 2010es (Bowe Show 4) vagy nincs kész, vagy csak én nem láttam.
Bowe Show 1
Bowe Show 2
Bowe Show 3

Tisztán látszik, amit én legjobban bírok Bowe játékában, hogy milyen fizikális játékos, valamint mennyire jó possession WR egyúttal. Például milyen pontosan kapja el a vonal mellett állandóan, érzi a pályát.
Pedig aztán sosem dolgozott jó QBval, és elkapó társa sem szok lenni, nagyon nehéz dolga van. Ez utóbbiban tehát abszolút egyetértek Hörivel.

Kár, hogy (egy kivétellel a 3ban egy Cassel futásnál) nem látszik, milyen fantasztikusan blokkol D-Bo futásnál.ulpianus
hja
tényleg nagyon jól blokkol
az év egyik jelenete volt nálam amikor jones 70 yardos futásánál kiosztott egy akkorát a jagars safety-nek levállva az addig blokkolt cb-ről(ami miatt lehetett meg a futás)
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Höri említette a podcastben Bowe-t, hogy idén milyen jó is volt. Neki és mindenki másnak ajánlom a Dwayneről készült sztem legjobb hálájc sorozatot ami Bowe első három évéről szól. A 2010es (Bowe Show 4) vagy nincs kész, vagy csak én nem láttam.
Bowe Show 1
Bowe Show 2
Bowe Show 3

Tisztán látszik, amit én legjobban bírok Bowe játékában, hogy milyen fizikális játékos, valamint mennyire jó possession WR egyúttal. Például milyen pontosan kapja el a vonal mellett állandóan, érzi a pályát.
Pedig aztán sosem dolgozott jó QBval, és elkapó társa sem szok lenni, nagyon nehéz dolga van. Ez utóbbiban tehát abszolút egyetértek Hörivel.

Kár, hogy (egy kivétellel a 3ban egy Cassel futásnál) nem látszik, milyen fantasztikusan blokkol D-Bo futásnál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egy talán csak Chiefs szurkolóknak érdekes Playoff video egy szurkoló kamerájával. De a sztem csodaszép Arrowhead stadion láthatjuk legalább. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=SedYwPHVwcY&feature=player_embedded#at=101


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
nem tudom volt-e,
Shaun Rogers jön Kansasbe látogatóbaStez
öreg is
sérülékeny is
az utóbbi időkben már inkább endet játszott amire nincs szükségünk
NT-nek erősen kérdéses
ráadásul ha kimarad egy év mégöregebb lesz
passz
😊ehh
Egyetértek. Nem jó ő nekünk.

Tehát passz itt is.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Hali megkapta a taget.szaba
Igen, megelőztél a jó hírrel!

😀

Végre valami biztos dolog történt!

Ájmhepi!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hali megkapta a taget.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Jim Zorn mint Chiefs QB Coach. Nem semmi. Cassel imád edzeni, mániákus, szóval neki ez tuti nem probléma, hogy új edző.ulpianus
Nem bánnám, ha sikerülne Zorn-nak némi magabiztosságot beleedzenie Cassel-be. Vagy akaszzon rá Zorn plusz egy tököt az edzésen, hogy tökösebb legyen a mi Matt-ünk.

😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nem tudom volt-e,
Shaun Rogers jön Kansasbe látogatóbaStez
öreg is
sérülékeny is
az utóbbi időkben már inkább endet játszott amire nincs szükségünk
NT-nek erősen kérdéses
ráadásul ha kimarad egy év mégöregebb lesz
passz
😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tudom volt-e,
Shaun Rogers jön Kansasbe látogatóba

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Jim Zorn mint Chiefs QB Coach. Nem semmi. Cassel imád edzeni, mániákus, szóval neki ez tuti nem probléma, hogy új edző.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Cox és Castille sztem mindkettő jól kap el, sztem erre van elég play már most is írva.
Az van, hogy jó közepesen csinálnak mindent. Semmi extra, de elkapnak normálisan, blokkolnak normálisan, és rövidben futnak is normálisan. De ha megnézed a 2010es meccseket, akkor a fontosabb FB futásokat a powerback Battle úr futotta vagy pedig a behemót (rövid távon gyors) DE (DT) Shaun Smith. Sőt, Smith blokkolt is Goal formáción kívül is.

Azt akarom mondani, ha annyira bíznának a két Full backben, akkor ez elő nem fordult volna ennyiszer. Ha meg a mi Run heavynkhez ők az edzők szerint kevesek, akkor egyik marad, aki olcsóbb, és egy draft a végén valahol, meg Battle marad (ezért is van fentebb többek közt ő más kategóriában (muszáj megtartani munkacsoportban)).

És ők (a két FB (is)) kerültek a "Előzőektől és drafttól+FAtől függően, máshonnan is pótolhatóak" kiscsoportba. Ezt úgy tessék érteni, hogy leigazolt emberek számától, és szerződéseikben foglalt összegektől egyaránt függ az itt felsoroltak sorsa.

Azt ne feledjük, hogy nekünk Ha Weigmann megy, akkor kell center, de akkor ROT nem bizots, hogy lesz. Ha marad Weigmann, akkor ROT lesz (vagy egyik sem, mert igazából gond nincs, scak valakit húzni kell a drafton, nem Checkelhetsz, az értelmetlen). És kell WR+NT+OLB első három körben, a sorrend ízlés dolga. És kell CB+S back up a végén. Innentől projectbe akármi jöhet ,nem kell semmi igazán QB+FB+HB+CB+WR+ILB+(OT vagy C) bármikor, szóval az van, hogy kevesebb a need, mint a pick. Ezért lehet BPA-zni negyedik körtől is akár. Tehát ha lesz szimpi FB (lesz), akkor sztem egyáltalán nem kell a két mostani jómunkás elvtársat erőltetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Mondjuk Hynoski-nak jó keze is van, Havili igen agilis és mozgékony. Elgondolkodtató... És ráadásul tényleg elérhető mindkettő. És akkor Marecic is bent van, akit a scout.com az FB lista élére pakolt. Ahogy nézem, leghamarabb a 3. körben kel el az első, ahogy Höri írta volt korábban. Nem bánnék egy jó kezű FB-t, lehetne rá jó kis play-eket híni - márha Cassel el meri majd neki dobni a lasztit... :S
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Akkor számíthatunk FB húzásra is. Ha már lehet válogatni, miért is ne hozzunk jó FB-t? Mellesleg az FB spot is egy kicsit mostoha poszt az NFL-ben, pedig egy jó FB aranyat ér. Nálunk a legendás OL mellett ne feledkezzünk meg T-Rich-ről, aki szintén kellett az ütős run heavy-hez! És az ő példáján látszik, mennyire fontos is ez a poszt. Bár idén a két FB-nk elég jól megoldotta a feladatát.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A két Full back (Cox és Castille) valóban kiegyensúlyozott közepes játékosok. tudnak blokkolni, elkapni, futni megfelelően. De semmi több. Amíg olcsók, addig megéri. Most lejár szerződésük, és van náluk fontosabb. Valamint drafton is lehet találni közepes full backet. Tehát vannak fontosabb emberek ,akiket nehéz pótolni, ezért szerepelnek az adott kategóriában.
ulpianus
pont ma írta Bunting (NFP) hogy még nem is látott ilyen erős FB class-t.
Marecic, Havili és Hynoski is megéri a 3-5. kört a tehetsége alapján.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A két Full back (Cox és Castille) valóban kiegyensúlyozott közepes játékosok. tudnak blokkolni, elkapni, futni megfelelően. De semmi több. Amíg olcsók, addig megéri. Most lejár szerződésük, és van náluk fontosabb. Valamint drafton is lehet találni közepes full backet. Tehát vannak fontosabb emberek ,akiket nehéz pótolni, ezért szerepelnek az adott kategóriában.

Más. Itt egy The Story of the 2010 Kansas City Chiefs video, ajánlom minden Chiefs szimpatizánsnak!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Mindenesetre ami ugyanolyan fontos, hogy mióta visszavonultak Shieldsék, most először volt OL munka nálunk érdemben. Sztem olyan liga tizedik legjobb OL volt, de van aki szerint jobb, rosszabbat nem igazán láttam. Legyen 10.
De ami eddig volt az sztem olyan 30 és 32 közt mozgott, szal ez óriási dolog.

Weigmann és Waters ilyen idősen is átálltak ZBre, az nem semmi, bár Weigmann esetében sztem ő erre született eleve, csak mi nem azt játszottuk.

De nagyjából ott tartunk, hogy kell egy ROT, mert csak egy run blocker ROT van, aki pass protectben rossz. Ezt milyen jó kimondani! Mert az ROTnél ez belefér, ha mindenki más jó futás és passzvédelemben is, és itt jó mindenki. De igazából a lényeg az ,hogy egy ember kell, az megoldható. Már ha Weigmann marad, akkor csere sem kell több. Egy ROT és kész a fal.

Jövőre meg egy Center, és megint kész, de akkor már évekre. Aztán pár év múlva egy Guard, mert Waters 33, Lilja asszem fejből 29, vagyis szezonkezdésre 34 és 30 lesznek. És így tovább, de ha most center jön, akkor ugyanaz les, mint idén, hogy ROT poszton futunk, passznál FB blokk segítség, TE segítség (nem véletlen tudjuk, milyen jól blokkol Moeaki 😛).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Croyle, Cottam és Curtis mehetnek. Senki nem hullajt könnyeket miattuk. Cutrtis még csak-csak, de vannak olcsóbb WR-ek is. Pope egy torony, ha másért nem, hát célpontnak jó lenne Moeaki mellé.

A két FB-nk megéri a pénzét, nem kellene rájuk plusz pénzt költeni, rookie FB meg nem tud semmit - tehát maradjanak csak itt. Jól végzik itt ők a melójukat, közepes szinten vannak.

Legget: undrafted-ként került ide, és aztán 2008-09-ben elég szépen szerepelt itt. Idén meg IR listán "játszott". Én nem "kukáznám" azért.

Wiegmann-t remélem, hogy rá tudják venni még egy évre. Nagy segítség lenne az a csapatnak, ha "kihúzná" még 20011-et nálunk. Mert akkor nem kéne erre pick-et elnyomni. Sajnálom, hogy visszavonul, a legendás W-s OL-ből már csak Waters marad nekünk...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
25 játékosnak nincs szerződése 2011re. Fontossági sorrend nagyjából így néz ki:

* Kötelező leigazolni (3): OLB Tamba Hali (lehet fr. taget kap), CB Brandon Carr, DE Wallace Gilberry.

* Muszáj lesz leigazolni (3): OT Barry Richardson (főleg ha Center kell, akkor az OT pick csúszik egy évet), LB Cory Greenwood, RB Jackie Battle.

* Ha olcsón megússzuk, vagy nem találunk mást (4): WR Terrance Copper, NT Ron Edwards, DL Shaun Smith (ő drágán is megéri, de akkor sem mindenáron, relatíve olcsón kellene), DB Maurice Leggett.

* Előzőektől és drafttól+FAtől függően, máshonnan is pótolhatóak (7): FB Tim Castille, FB Mike Cox, TE Leonard Pope, C Rudy Niswanger, S Reshard Langford, TE Brad Cottam, WR Kevin Curtis. (utolsó három (LAngford+Cottam+Curtis) nagyon kevés eséllyel indul).

* Valószínű távozók/visszavonulók (8): QB Brodie Croyle, OT Ryan O’Callaghan, C Casey Wiegmann, LB Charlie Anderson, LB Corey Mays, LB Mike Vrabel, CB Travis Daniels, S Jon McGraw (ő akkor marad, ha nem hozunk safetyt, ő lesz a ST captain továbbra is, de más esélye nincs).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egyre nagyobb esélye van, hogy Weigmann visszavonul. Vagyis lehet a mock draftokban számítani center pickek feltűnő feltűnésére egyre előkelőbb nevek formájában.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A Chiefs díjak közül Jamaal kapta a Chiefs MVP díjat (Derrick Thomas award).
Valamint Berry kapta a legjobb rookie díjat (Mack Lee Hill award).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Például Gates csodás elkapó, de blokkolásban rossz. ulpianus
Nyílván elfogult vagyok de a rossz jelzőt nem használnám a blokkolására inkább a közepest vannak durvábban 1dimenziós elkapó TE-k a ligában szvsz. Pl. VD, Hernandez, Clark, Winslow...empty taxi
Pedig én még finoman fogalmaztam. Az eredeti cikkben a "suck" szó szerepelt. De tényleg rossz, nem közepes. Van ilyen, nem gond ez, Larry Johnson nekem nagy kedvencem volt (mint power HB), de ahogy blokkolt az maga volt a borzalom. Csak nem érdekelt senkit, mert annyira jól futott.

De az említett Pro Football Focus oldalon (mérvadó oldal, jó statokal) Gates -6.5 (mínusz) run blockingot bírt összehozni, ami egy rookietól is gyenge teljesítmény. Moeaki például +3.1-et ami már jó, főleg rookietól nagyon jó. Vagy legyen erős közepes, de mindegy. A mínusz 3 is rossz, nem a -6.5. De láttam Gatest blokkolni futásnál, és az bizony sajnos nem közepes.
De mint írtam (csak ezt valahogy nem idézted), nem gond, mert elkapó TE tisztán. Amit viszont annyira jól csinál, hogy hiába tudod, hogy elkap, nem tudod levédekezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Például Gates csodás elkapó, de blokkolásban rossz. ulpianus
Nyílván elfogult vagyok de a rossz jelzőt nem használnám a blokkolására inkább a közepest vannak durvábban 1dimenziós elkapó TE-k a ligában szvsz. Pl. VD, Hernandez, Clark, Winslow...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...