NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Bradford jelölt a hét újonca címre. Lehet szavazni!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Hoomanawanui aka IllinojMájk kiesett 4-6 hétre, azaz idénre befejezte a mókát. Úgy néz ki, hogy az elkapásra alkalmas emberkék pár meccs után mennek táppénzre minálunk.DiamondsHead44
Nemmááááááááááááááá... :o
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hoomanawanui aka IllinojMájk kiesett 4-6 hétre, azaz idénre befejezte a mókát. Úgy néz ki, hogy az elkapásra alkalmas emberkék pár meccs után mennek táppénzre minálunk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sajnos nem láttam a meccset, ma reggel viszont az volt az első, hogy az összefoglalót megnéztem és elolvastam a kommenteket. IGEEN!!! Nyertünk és most ez a lényeg. Megtört az "átok" (a fehér mez ellenére.. 😀 ). Persze van még mit fejlődni és nem csak a játékosoknak, hanem az edzői karnak is. De végre van egy csapatunk, melynek van tartása! Bizakodom a jövőt illetően.dogbite
Azért jó nagy szarba vagyunk, ha ennek a csapatnak van tartása... :o
Úgy omlunk össze mint a kártyafár szélviharba. Valami borzalmas. 20 pontos előnynél azon kell izgulni a 4. negyedben, nehogy kikapjunk...

A játékosok egyre jobbak. Bradford, DX, O fal. Védelem is hozza idén a sackeket, van blitz.
Erre a szar edzői gárda, úgy bassza el az egészet a 2. félidőre, hogyha az ellenfél gyakorló bábúk ellen játszana is jobban járnánk...
Bradford simán hozza mostanába a meccseket, erre a 2. félidő elején már csak SJ-t futtatjuk, hogy teljen az idő...

Kíváncsi vagyok jövőre mi lesz itt.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sajnálom ha ez így jött át.Hidd el hogy se nem akartam személyeskedni sem valakit megbántani. 😉
Talán nem voltam túl diplomatikus.
Lehet hogy 6 sör után már nem kéne semmit beírnom? 😀Ramsfan
nóproblémó. kicsit frusztrált vagyok a gazdasági dolgok miatt, plusz a meccs előtt még idegesebb vagyok, mint szoktam lenni alapból.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Nagyon jól összefoglalja a dolgokat, és reális képet mutat a problémákról. Nem értem, hogy a sorozatosan gyenge 2. félidők után miért nem tudatosul az edzői gárdában, hogy az eddig alkalmazott taktikájuk rossz, és nem kéne ennyire ötlettelenül és kiszámíthatóan játszani. Shurmur playhívásaitól néha fel tudnék robbani, amikor sokadik play-re is behívja ugyanazt a korábban sem működő formációt, az ellenfél meg lazán levédekezi. Ennyi erőből Bradford át is kiabálhatna az ellenfélnek, hogy mi következik, annyira nyilvánvaló.

Más. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én elégedetlen vagyok a futójátékunkkal. SJ egy baromi jó (és erős) futó, de olyan hihetetlenül szar route-okat adnak neki néha, hogy rossz nézni, ahogy fennakad a falon. Anno Faulk olyan bámulatos irányváltásokkal tudott futni, hogy az sem okozott neki gondot, ha éppen nem tudtak neki rést nyitni a védelemben. Ilyenkor fogta magát és megpróbálkozott valami mással, és néha egész nagy futások is sikerültek az ilyen rosszul kivitelezett playhívásokból. Ez az ami hiányzik nekem kicsit SJ-ből. Nem azt mondom, hogy a ő hibája, de ha nem elég erős a támadófal, akkor nem kéne eröltetni a középső futásokat. És mivel SJ sérülékeny is, nem csak az erejére kéne bazírozni, hanem egy-két trükkösebb futással is meg kéne próbálkozni néha. Ti hogy látjátok?Pizsama
Faulk egy teljesen más típusu futó volt.Ö inkább a gyorsaságából és ahogy írtad a gyors irányváltoztatátásaiból élt.
Jackson azért nem ilyen gyors.Bár az is igaz hogy neki meg meg más erényei vannak.Ramsfan
Tudom, hogy Faulk más stílusú volt, de akkor is az a véleményem, hogy szar route-okat futtatnak SJ-vel. Egyszerűen szeretnék kicsivel szebb, és hosszabb futásokat látni, ahelyett, hogy 10-ből 9-szer belerohantatják a tömegbe mint egy tehervonat. Olyan nagy kérés ez? 😉
több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
kis önigazoló hsz, hogy nem mi látjuk teljesen rosszul azt, ami a pályán történt:
Coaching úgy általában:
_I think we learned something today: the Rams' players don't have to learn how to win on the road. No, it's the coaches who have to learn how to win on the road
Offense playcalling - a 4. negyedre megint átment ultra-konzervatívba és ultrakiismerhetőbe. Futás-futás-passz. Még véltelenül sin play-action.
_The play-calling and the general approach to offense in the 4th quarter -- after the Rams opened a 36-20 lead -- was timid. And it didn't have to be that way. It should not be that way.
_The Rams offense scored on five consecutive possessions in the first half to take charge of this game -- so why change an aggressive and successful approach?
_After taking the 16-point lead, the Rams had three series and went three-and-out each time. They called seven running plays that netted only 11 yards, and attempted no passes on first or second down. Both passes were on third down, when the Broncos were prepared to defend against the pass.
_Pat Shurmur's play-calling late in the game was based on fear; he's got to have more faith in Bradford and the offense than this. You can't go overly cautious and safe and try to sit on a two-score lead against a Denver offense at home that can score in a hurry. Bradford isn't your normal rookie. He can make plays. He wants to make plays. He makes smart decisions. He isn't going to freak out or do anything stupid. So trust him, please.
_And given that the Broncos were jammed up to stuff Steven Jackson on first and second down, this was the perfect opportunity for Shurmur to burn Denver by calling low-risk play-action passes.
_I could see this if the Rams were capable of powering up and sustaining an aggressive running attack. But they aren't. They have not been able to do that all season. So why would Shurmur and head coach Steve Spagnuolo believe they can power up with the game on the line?
Defense playcalling - a szokásos, vezetünk menjünk biztosra, majd csak megállítjuk őket a 4-man rush-sal. Hát nem.
_"Just when it looked like they were on their way to an easy victory on the road, leading the Broncos by 33-13 to start the fourth quarter, the Rams stopped blitzing and Broncos quarterback Kyle Orton started to pick them apart."
_You can't give Orton all the time in the world to sit back in the pocket and throw the ball. He will eat you up just like he did in the fourth quarter.

Viszont tény az is: a győzelem az győzelem. Különösen idegenben az. És szerencsére a végén a D odatette magát. Az utolsó drájvban Long és Lau bizonyította, hogy ők a vezérek a védelemben.

Nagy grat, remélem a jövőben az infarktus közeli állapot nem a hülye playhívások és a gyermeteg hibák, hanem a 2 kurva jó csapat közötti magas színvonalú párbaj okán jön létre.DiamondsHead44
Nagyon jól összefoglalja a dolgokat, és reális képet mutat a problémákról. Nem értem, hogy a sorozatosan gyenge 2. félidők után miért nem tudatosul az edzői gárdában, hogy az eddig alkalmazott taktikájuk rossz, és nem kéne ennyire ötlettelenül és kiszámíthatóan játszani. Shurmur playhívásaitól néha fel tudnék robbani, amikor sokadik play-re is behívja ugyanazt a korábban sem működő formációt, az ellenfél meg lazán levédekezi. Ennyi erőből Bradford át is kiabálhatna az ellenfélnek, hogy mi következik, annyira nyilvánvaló.

Más. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én elégedetlen vagyok a futójátékunkkal. SJ egy baromi jó (és erős) futó, de olyan hihetetlenül szar route-okat adnak neki néha, hogy rossz nézni, ahogy fennakad a falon. Anno Faulk olyan bámulatos irányváltásokkal tudott futni, hogy az sem okozott neki gondot, ha éppen nem tudtak neki rést nyitni a védelemben. Ilyenkor fogta magát és megpróbálkozott valami mással, és néha egész nagy futások is sikerültek az ilyen rosszul kivitelezett playhívásokból. Ez az ami hiányzik nekem kicsit SJ-ből. Nem azt mondom, hogy a ő hibája, de ha nem elég erős a támadófal, akkor nem kéne eröltetni a középső futásokat. És mivel SJ sérülékeny is, nem csak az erejére kéne bazírozni, hanem egy-két trükkösebb futással is meg kéne próbálkozni néha. Ti hogy látjátok?Pizsama
Faulk egy teljesen más típusu futó volt.Ö inkább a gyorsaságából és ahogy írtad a gyors irányváltoztatátásaiból élt.
Jackson azért nem ilyen gyors.Bár az is igaz hogy neki meg meg más erényei vannak.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Sajnos nem láttam a meccset, ma reggel viszont az volt az első, hogy az összefoglalót megnéztem és elolvastam a kommenteket. IGEEN!!! Nyertünk és most ez a lényeg. Megtört az "átok" (a fehér mez ellenére.. 😀 ). Persze van még mit fejlődni és nem csak a játékosoknak, hanem az edzői karnak is. De végre van egy csapatunk, melynek van tartása! Bizakodom a jövőt illetően.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
száraz, enyhe szellős időt jósolnak Denverben a meccs idejére.
Orton szétpasszolhatja a secondary-t...DiamondsHead44
ORTON ?Ki a fa..... az az Orton.Nehogy már össze szarjuk magunkat a Broncostól.Nem azt mondom hogy mi lennénk a favoritok,de a Denvertöl nem biztos hogy a gatyába kell csinálnunk.
Azért érdekes hogyha nyerünk,akkor sokan bologatnak hogy jó úton haladunk,a védelem is kezd összeállni stb.Ha meg elveszítünk egy meccset,akkor meg mindenki hülye,sok a lyuk új HC kell stb.
Egyértelmü hogy néhány posztot meg kell erösitenünk de szerintem akkor is jó úton haladunk.

Egy jó nevü CB a FAról .WR A.Green vagy J.Jones az elsö körben,RB a másodikban és egy DE/DT a harmadikban és irány a SUPERBOWL 😀Ramsfan
1. nem szeretném ha a Rams fórum átmenne személyeskedésbe, különösen nem saját drukkerek között.
2. mondjuk ehhez szükséges lenne, hogy tényekkel, érvekkel vitatkozz.

Orton. Idén eddig 3023 yardot passzolt, ez pont 302yard/meccses átlag. Mi az idén eddig 1 csapatot tudtunk 200 passzolt yard alatt tartani (CAR). Sajnos van lehetőség arra, hogy Orton ma is megdobja a 300-at. Ha DL nem tudja nyomás alatt tartani Orton-t és nincsenek jó stunt-ok, akkor ez a secondary és ez LB-corps cover-ben valszeg nagyon gyengén fog teljesíteni. (No most, hogy leírtam, éppen kapóra jön, hogy teljesítményükkel legalább zen az egy meccsen megcáfoljanak.)

W/L. Idegenben az idén még nem nyertünk. Az utolsó 17 idegenbeli meccsünkből csak 16-ot veszítettünk el. 1979 óta 3* voltunk Denver-ben ebből pont egyszer sem nyertünk. Mondjuk ki, van rá sansz, hogy most is veszítünk.

Ha végigolvasod a hsz-eimet, szerintem nagy pálfordulásokat nem találsz bennük. Tartom, hogy Spags továbbra sem jó HC. Tartom, hogy Shurmur továbbra sem jó OC. Tartom, hogy a playcalling és a time-management nagyon gyenge. Tartom, hogy kritikus szituációkban rossz döntéseket hozunk.

Elismerem, hogy nem Bradford draft-ját támogattam és belátom, hogy Bradford sokkal jobb, mint amennyit vártam tőle. Ettől még idegenben, fent a hegyekben Denverben, száraz, csendes időben Orton lazán szépasszolhat minket.

De hidd el, hogy este 10-kor már javában fogom keresni a sztrímeket és ha nyerünk nagyon boldog leszek.DiamondsHead44
Sajnálom ha ez így jött át.Hidd el hogy se nem akartam személyeskedni sem valakit megbántani. 😉
Talán nem voltam túl diplomatikus.
Lehet hogy 6 sör után már nem kéne semmit beírnom? 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
kis önigazoló hsz, hogy nem mi látjuk teljesen rosszul azt, ami a pályán történt:
Coaching úgy általában:
_I think we learned something today: the Rams' players don't have to learn how to win on the road. No, it's the coaches who have to learn how to win on the road
Offense playcalling - a 4. negyedre megint átment ultra-konzervatívba és ultrakiismerhetőbe. Futás-futás-passz. Még véltelenül sin play-action.
_The play-calling and the general approach to offense in the 4th quarter -- after the Rams opened a 36-20 lead -- was timid. And it didn't have to be that way. It should not be that way.
_The Rams offense scored on five consecutive possessions in the first half to take charge of this game -- so why change an aggressive and successful approach?
_After taking the 16-point lead, the Rams had three series and went three-and-out each time. They called seven running plays that netted only 11 yards, and attempted no passes on first or second down. Both passes were on third down, when the Broncos were prepared to defend against the pass.
_Pat Shurmur's play-calling late in the game was based on fear; he's got to have more faith in Bradford and the offense than this. You can't go overly cautious and safe and try to sit on a two-score lead against a Denver offense at home that can score in a hurry. Bradford isn't your normal rookie. He can make plays. He wants to make plays. He makes smart decisions. He isn't going to freak out or do anything stupid. So trust him, please.
_And given that the Broncos were jammed up to stuff Steven Jackson on first and second down, this was the perfect opportunity for Shurmur to burn Denver by calling low-risk play-action passes.
_I could see this if the Rams were capable of powering up and sustaining an aggressive running attack. But they aren't. They have not been able to do that all season. So why would Shurmur and head coach Steve Spagnuolo believe they can power up with the game on the line?
Defense playcalling - a szokásos, vezetünk menjünk biztosra, majd csak megállítjuk őket a 4-man rush-sal. Hát nem.
_"Just when it looked like they were on their way to an easy victory on the road, leading the Broncos by 33-13 to start the fourth quarter, the Rams stopped blitzing and Broncos quarterback Kyle Orton started to pick them apart."
_You can't give Orton all the time in the world to sit back in the pocket and throw the ball. He will eat you up just like he did in the fourth quarter.

Viszont tény az is: a győzelem az győzelem. Különösen idegenben az. És szerencsére a végén a D odatette magát. Az utolsó drájvban Long és Lau bizonyította, hogy ők a vezérek a védelemben.

Nagy grat, remélem a jövőben az infarktus közeli állapot nem a hülye playhívások és a gyermeteg hibák, hanem a 2 kurva jó csapat közötti magas színvonalú párbaj okán jön létre.DiamondsHead44
Nagyon jól összefoglalja a dolgokat, és reális képet mutat a problémákról. Nem értem, hogy a sorozatosan gyenge 2. félidők után miért nem tudatosul az edzői gárdában, hogy az eddig alkalmazott taktikájuk rossz, és nem kéne ennyire ötlettelenül és kiszámíthatóan játszani. Shurmur playhívásaitól néha fel tudnék robbani, amikor sokadik play-re is behívja ugyanazt a korábban sem működő formációt, az ellenfél meg lazán levédekezi. Ennyi erőből Bradford át is kiabálhatna az ellenfélnek, hogy mi következik, annyira nyilvánvaló.

Más. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én elégedetlen vagyok a futójátékunkkal. SJ egy baromi jó (és erős) futó, de olyan hihetetlenül szar route-okat adnak neki néha, hogy rossz nézni, ahogy fennakad a falon. Anno Faulk olyan bámulatos irányváltásokkal tudott futni, hogy az sem okozott neki gondot, ha éppen nem tudtak neki rést nyitni a védelemben. Ilyenkor fogta magát és megpróbálkozott valami mással, és néha egész nagy futások is sikerültek az ilyen rosszul kivitelezett playhívásokból. Ez az ami hiányzik nekem kicsit SJ-ből. Nem azt mondom, hogy a ő hibája, de ha nem elég erős a támadófal, akkor nem kéne eröltetni a középső futásokat. És mivel SJ sérülékeny is, nem csak az erejére kéne bazírozni, hanem egy-két trükkösebb futással is meg kéne próbálkozni néha. Ti hogy látjátok?
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
A csoportotokra egy érdekes kérdés... olyan előfordulhat/fordult már, hogy
egy csoportgyőztes negatív mérlegű volt?

Félre ne értsétek, szerintem pozitívak lesztek, vagy 8-8, szóval csak érdeklődök...
Hajrá-hajrá!Collapo
tudomásom szerint negatív mérlegű csoportgyőztes még nem voltDiamondsHead44
Köszönöm, szerintem nem is lesz...Collapo
Elméletileg lehetséges, gyakorlatilag nagyon nagyon kicsi rá az esély. A mi csoportunkat 2008-ban 8-8-al nyerte a Chargers jobb diviziómérleggel, de ahhoz nagy körbeverés kellett... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
kis önigazoló hsz, hogy nem mi látjuk teljesen rosszul azt, ami a pályán történt:
Coaching úgy általában:
_I think we learned something today: the Rams' players don't have to learn how to win on the road. No, it's the coaches who have to learn how to win on the road
Offense playcalling - a 4. negyedre megint átment ultra-konzervatívba és ultrakiismerhetőbe. Futás-futás-passz. Még véltelenül sin play-action.
_The play-calling and the general approach to offense in the 4th quarter -- after the Rams opened a 36-20 lead -- was timid. And it didn't have to be that way. It should not be that way.
_The Rams offense scored on five consecutive possessions in the first half to take charge of this game -- so why change an aggressive and successful approach?
_After taking the 16-point lead, the Rams had three series and went three-and-out each time. They called seven running plays that netted only 11 yards, and attempted no passes on first or second down. Both passes were on third down, when the Broncos were prepared to defend against the pass.
_Pat Shurmur's play-calling late in the game was based on fear; he's got to have more faith in Bradford and the offense than this. You can't go overly cautious and safe and try to sit on a two-score lead against a Denver offense at home that can score in a hurry. Bradford isn't your normal rookie. He can make plays. He wants to make plays. He makes smart decisions. He isn't going to freak out or do anything stupid. So trust him, please.
_And given that the Broncos were jammed up to stuff Steven Jackson on first and second down, this was the perfect opportunity for Shurmur to burn Denver by calling low-risk play-action passes.
_I could see this if the Rams were capable of powering up and sustaining an aggressive running attack. But they aren't. They have not been able to do that all season. So why would Shurmur and head coach Steve Spagnuolo believe they can power up with the game on the line?
Defense playcalling - a szokásos, vezetünk menjünk biztosra, majd csak megállítjuk őket a 4-man rush-sal. Hát nem.
_"Just when it looked like they were on their way to an easy victory on the road, leading the Broncos by 33-13 to start the fourth quarter, the Rams stopped blitzing and Broncos quarterback Kyle Orton started to pick them apart."
_You can't give Orton all the time in the world to sit back in the pocket and throw the ball. He will eat you up just like he did in the fourth quarter.

Viszont tény az is: a győzelem az győzelem. Különösen idegenben az. És szerencsére a végén a D odatette magát. Az utolsó drájvban Long és Lau bizonyította, hogy ők a vezérek a védelemben.

Nagy grat, remélem a jövőben az infarktus közeli állapot nem a hülye playhívások és a gyermeteg hibák, hanem a 2 kurva jó csapat közötti magas színvonalú párbaj okán jön létre.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A csoportotokra egy érdekes kérdés... olyan előfordulhat/fordult már, hogy
egy csoportgyőztes negatív mérlegű volt?

Félre ne értsétek, szerintem pozitívak lesztek, vagy 8-8, szóval csak érdeklődök...
Hajrá-hajrá!Collapo
tudomásom szerint negatív mérlegű csoportgyőztes még nem voltDiamondsHead44
Köszönöm, szerintem nem is lesz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A csoportotokra egy érdekes kérdés... olyan előfordulhat/fordult már, hogy
egy csoportgyőztes negatív mérlegű volt?

Félre ne értsétek, szerintem pozitívak lesztek, vagy 8-8, szóval csak érdeklődök...
Hajrá-hajrá!Collapo
tudomásom szerint negatív mérlegű csoportgyőztes még nem volt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Grat a Rams-nek, nagyon megfogtátok az isten lábát ezzel a Bradford sráccal! 😊

Jó kis alakulat ez a Rams (és a jóknak szerencséje is van, lásd Moreno fumble 😊 ), előre a PO-ba! 😊

Mi meg megyünk a levesbe... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Háháá... szép win, és csoport elsők vagytok...
gratu hozzá...

A csoportotokra egy érdekes kérdés... olyan előfordulhat/fordult már, hogy
egy csoportgyőztes negatív mérlegű volt?

Félre ne értsétek, szerintem pozitívak lesztek, vagy 8-8, szóval csak érdeklődök...

Én amúgy már nektek adom a csoportot... (a SEA-t meg fogjátok előzni...) ami az elmúlt
évek után óriási teljesítmény....

Hajrá-hajrá!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Sajnos én nem találtam streamet, az Atdhe nem működött a vettle-n pedig nem adták 😕
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
A végére egy kiszenvedett győzelem lett, igazi Shurmur féle fos 4. negyed volt.nem nagyon értem hogy lehet egy ilyen ember Off. cord.
Bradford nagyon nagy volt, engem meg mindig meglep,hogy rookie létére mennyire érett játékot mutat.
Viszont S.J-nek nem nagyon fekudt a Mile High.
És megtört a fehér mezes átok is 😊

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=Ix081prSiNc

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gratulálok srácok, üde színfolt a szereplésetek idén. Egyébként nem értem, hogy min problémáztatok meccs előtt, én biztosra vettem a győzelmeteket, olyannyira, hogy fogadtam is rátok 😊 Persze azért mikor feljött a Denver, akkor kezdtem elgondolkodni, hogy lehet, hogy annak a pénznek jobb helye lett volna máshol...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem sokon múlt. Bradford, DX és a végén Long hozta a meccset.
Shurmur egy f@sz, aki meg bízik benne, az még inkább az.

ha minden igaz Bradford a 4. negyedben szumma 5 alkalommal passzolt.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A mai meccsen pont az lesz a lényeg, hogy Ortont minnél tovább a pálya szélén tartsuk. Amikor meg fent van akkor probálni leszedni a labdáit. Szvsz simán megdobja ma is a 300 yardot, de nem olyan acélosak idén, hogy verhetetlenek lennének.

Futással megzavarhatóak, SJ-re kell most nagy hangsúlyt fektetni, scrimagepaszokkal is, Bradfordnak meg arra kell vigyáznia, hogy ne adja el a labdát. Minnél lasabban kell TD-t elérni és akkor lehet esélyünk.

Ugyanakkor ezt az edzői gárda nem fogja megvalósítani, nagyobb összegbe mernék fogadni, hogy mind Spangnuolo és Shurmor édesanyja is sűrűn fog csuklani meccs közben.

Statisztikákkal meg fölösleges dobálózni, az hogy szarok vagyunk idegenbe, nem azt jelenti, hogy akkor az Edward Jones Dome-tól távol már soha nem is fogunk nyerni.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
száraz, enyhe szellős időt jósolnak Denverben a meccs idejére.
Orton szétpasszolhatja a secondary-t...DiamondsHead44
ORTON ?Ki a fa..... az az Orton.Nehogy már össze szarjuk magunkat a Broncostól.Nem azt mondom hogy mi lennénk a favoritok,de a Denvertöl nem biztos hogy a gatyába kell csinálnunk.
Azért érdekes hogyha nyerünk,akkor sokan bologatnak hogy jó úton haladunk,a védelem is kezd összeállni stb.Ha meg elveszítünk egy meccset,akkor meg mindenki hülye,sok a lyuk új HC kell stb.
Egyértelmü hogy néhány posztot meg kell erösitenünk de szerintem akkor is jó úton haladunk.

Egy jó nevü CB a FAról .WR A.Green vagy J.Jones az elsö körben,RB a másodikban és egy DE/DT a harmadikban és irány a SUPERBOWL 😀Ramsfan
1. nem szeretném ha a Rams fórum átmenne személyeskedésbe, különösen nem saját drukkerek között.
2. mondjuk ehhez szükséges lenne, hogy tényekkel, érvekkel vitatkozz.

Orton. Idén eddig 3023 yardot passzolt, ez pont 302yard/meccses átlag. Mi az idén eddig 1 csapatot tudtunk 200 passzolt yard alatt tartani (CAR). Sajnos van lehetőség arra, hogy Orton ma is megdobja a 300-at. Ha DL nem tudja nyomás alatt tartani Orton-t és nincsenek jó stunt-ok, akkor ez a secondary és ez LB-corps cover-ben valszeg nagyon gyengén fog teljesíteni. (No most, hogy leírtam, éppen kapóra jön, hogy teljesítményükkel legalább zen az egy meccsen megcáfoljanak.)

W/L. Idegenben az idén még nem nyertünk. Az utolsó 17 idegenbeli meccsünkből csak 16-ot veszítettünk el. 1979 óta 3* voltunk Denver-ben ebből pont egyszer sem nyertünk. Mondjuk ki, van rá sansz, hogy most is veszítünk.

Ha végigolvasod a hsz-eimet, szerintem nagy pálfordulásokat nem találsz bennük. Tartom, hogy Spags továbbra sem jó HC. Tartom, hogy Shurmur továbbra sem jó OC. Tartom, hogy a playcalling és a time-management nagyon gyenge. Tartom, hogy kritikus szituációkban rossz döntéseket hozunk.

Elismerem, hogy nem Bradford draft-ját támogattam és belátom, hogy Bradford sokkal jobb, mint amennyit vártam tőle. Ettől még idegenben, fent a hegyekben Denverben, száraz, csendes időben Orton lazán szépasszolhat minket.

De hidd el, hogy este 10-kor már javában fogom keresni a sztrímeket és ha nyerünk nagyon boldog leszek.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ortonnal mégis mi a baj? 😀

több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
száraz, enyhe szellős időt jósolnak Denverben a meccs idejére.
Orton szétpasszolhatja a secondary-t...DiamondsHead44
ORTON ?Ki a fa..... az az Orton.Nehogy már össze szarjuk magunkat a Broncostól.Nem azt mondom hogy mi lennénk a favoritok,de a Denvertöl nem biztos hogy a gatyába kell csinálnunk.
Azért érdekes hogyha nyerünk,akkor sokan bologatnak hogy jó úton haladunk,a védelem is kezd összeállni stb.Ha meg elveszítünk egy meccset,akkor meg mindenki hülye,sok a lyuk új HC kell stb.
Egyértelmü hogy néhány posztot meg kell erösitenünk de szerintem akkor is jó úton haladunk.

Egy jó nevü CB a FAról .WR A.Green vagy J.Jones az elsö körben,RB a másodikban és egy DE/DT a harmadikban és irány a SUPERBOWL 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/