Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A mai meccsen pont az lesz a lényeg, hogy Ortont minnél tovább a pálya szélén tartsuk. Amikor meg fent van akkor probálni leszedni a labdáit. Szvsz simán megdobja ma is a 300 yardot, de nem olyan acélosak idén, hogy verhetetlenek lennének.

Futással megzavarhatóak, SJ-re kell most nagy hangsúlyt fektetni, scrimagepaszokkal is, Bradfordnak meg arra kell vigyáznia, hogy ne adja el a labdát. Minnél lasabban kell TD-t elérni és akkor lehet esélyünk.

Ugyanakkor ezt az edzői gárda nem fogja megvalósítani, nagyobb összegbe mernék fogadni, hogy mind Spangnuolo és Shurmor édesanyja is sűrűn fog csuklani meccs közben.

Statisztikákkal meg fölösleges dobálózni, az hogy szarok vagyunk idegenbe, nem azt jelenti, hogy akkor az Edward Jones Dome-tól távol már soha nem is fogunk nyerni.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
száraz, enyhe szellős időt jósolnak Denverben a meccs idejére.
Orton szétpasszolhatja a secondary-t...DiamondsHead44
ORTON ?Ki a fa..... az az Orton.Nehogy már össze szarjuk magunkat a Broncostól.Nem azt mondom hogy mi lennénk a favoritok,de a Denvertöl nem biztos hogy a gatyába kell csinálnunk.
Azért érdekes hogyha nyerünk,akkor sokan bologatnak hogy jó úton haladunk,a védelem is kezd összeállni stb.Ha meg elveszítünk egy meccset,akkor meg mindenki hülye,sok a lyuk új HC kell stb.
Egyértelmü hogy néhány posztot meg kell erösitenünk de szerintem akkor is jó úton haladunk.

Egy jó nevü CB a FAról .WR A.Green vagy J.Jones az elsö körben,RB a másodikban és egy DE/DT a harmadikban és irány a SUPERBOWL 😀Ramsfan
1. nem szeretném ha a Rams fórum átmenne személyeskedésbe, különösen nem saját drukkerek között.
2. mondjuk ehhez szükséges lenne, hogy tényekkel, érvekkel vitatkozz.

Orton. Idén eddig 3023 yardot passzolt, ez pont 302yard/meccses átlag. Mi az idén eddig 1 csapatot tudtunk 200 passzolt yard alatt tartani (CAR). Sajnos van lehetőség arra, hogy Orton ma is megdobja a 300-at. Ha DL nem tudja nyomás alatt tartani Orton-t és nincsenek jó stunt-ok, akkor ez a secondary és ez LB-corps cover-ben valszeg nagyon gyengén fog teljesíteni. (No most, hogy leírtam, éppen kapóra jön, hogy teljesítményükkel legalább zen az egy meccsen megcáfoljanak.)

W/L. Idegenben az idén még nem nyertünk. Az utolsó 17 idegenbeli meccsünkből csak 16-ot veszítettünk el. 1979 óta 3* voltunk Denver-ben ebből pont egyszer sem nyertünk. Mondjuk ki, van rá sansz, hogy most is veszítünk.

Ha végigolvasod a hsz-eimet, szerintem nagy pálfordulásokat nem találsz bennük. Tartom, hogy Spags továbbra sem jó HC. Tartom, hogy Shurmur továbbra sem jó OC. Tartom, hogy a playcalling és a time-management nagyon gyenge. Tartom, hogy kritikus szituációkban rossz döntéseket hozunk.

Elismerem, hogy nem Bradford draft-ját támogattam és belátom, hogy Bradford sokkal jobb, mint amennyit vártam tőle. Ettől még idegenben, fent a hegyekben Denverben, száraz, csendes időben Orton lazán szépasszolhat minket.

De hidd el, hogy este 10-kor már javában fogom keresni a sztrímeket és ha nyerünk nagyon boldog leszek.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ortonnal mégis mi a baj? 😀

több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
száraz, enyhe szellős időt jósolnak Denverben a meccs idejére.
Orton szétpasszolhatja a secondary-t...DiamondsHead44
ORTON ?Ki a fa..... az az Orton.Nehogy már össze szarjuk magunkat a Broncostól.Nem azt mondom hogy mi lennénk a favoritok,de a Denvertöl nem biztos hogy a gatyába kell csinálnunk.
Azért érdekes hogyha nyerünk,akkor sokan bologatnak hogy jó úton haladunk,a védelem is kezd összeállni stb.Ha meg elveszítünk egy meccset,akkor meg mindenki hülye,sok a lyuk új HC kell stb.
Egyértelmü hogy néhány posztot meg kell erösitenünk de szerintem akkor is jó úton haladunk.

Egy jó nevü CB a FAról .WR A.Green vagy J.Jones az elsö körben,RB a másodikban és egy DE/DT a harmadikban és irány a SUPERBOWL 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
száraz, enyhe szellős időt jósolnak Denverben a meccs idejére.
Orton szétpasszolhatja a secondary-t...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
DX játszani akar vasárnap.
főnökei pénteken döntenek.
http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-report/article_ea73ff6a-f808-11df-941d-0017a4a78c22.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Atogwevel mi van mostanában, hogy ennyire lecsökken a szereléseinek száma?F.Schleck
nincs annyi hosszú play, ahol már csak a safety tud beavatkozni, mert
_javult a DL munkája. sokkal több tackle-t csinálnak
_Lau egy állat szinte minden meccsen a top2 legtöbb tackle-t gyártja
_az új CB-ink (Fletcher, Murphy) is tudnak és mernek ütközni, ők is elveszik Atogwe elől a melót
+1
_Atogwe sincs csúcsformában,
szerintem csak az menti meg őt jövőre, hogy még mindig nagyon sok poszton vagyunk lyukasak

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Atogwevel mi van mostanában, hogy ennyire lecsökken a szereléseinek száma?

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nagyon kemény 3 idegenbeli meccsünk jön egymás után Denver, Arizona, New Orleans.
Miután az utolsó 17 idegenbeli meccsünkből csak egyet nyertünk meg, simán 4-9 lehet a mérlegünk.
Denver nem a mi világunk, ráadásul kezdenek jól játszani.
Arizona csoportellenfél, mint ilyen eleve nyerő helyzetben van.
NO, a címvédő. Ennyi.

Véleményem szerint az offseason első lényeges kérdése az lesz, hogy Kroenke milyen menedzsmenttel és edzői stábbal akar nekivágni 2011-nek. Ez dönti el igazán milyen változások lesznek a rosterben.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
etc... 😀 (stb.)süti
Special team captain. 😊ulpianus
Tudom, hogy azt jelenti, már ha az utolsó stc-re gondolsz én a sort folytattam az angol satöbbi, etc rövidítéssel 😊 Sajátos humorom hajnali fél 2-kor... 😀
(Ha félre értettem valamit elnézést)süti
mind2 jól gondolta,c már ha spec tím coordinátorra gondoltatok

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
etc... 😀 (stb.)süti
Special team captain. 😊ulpianus
Tudom, hogy azt jelenti, már ha az utolsó stc-re gondolsz én a sort folytattam az angol satöbbi, etc rövidítéssel 😊 Sajátos humorom hajnali fél 2-kor... 😀
(Ha félre értettem valamit elnézést)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
na ez egy elfogadható vereség volt. a számszerű különbség nem mutatja, hogy mennyire partiban voltunk. sajnos ez látszódik, hogy túl sok még a lyuk, kell og, wr, rb, olb, de, dt, cb, fs, oc, dc, stc.DiamondsHead44
etc... 😀 (stb.)süti
Special team captain. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
na ez egy elfogadható vereség volt. a számszerű különbség nem mutatja, hogy mennyire partiban voltunk. sajnos ez látszódik, hogy túl sok még a lyuk, kell og, wr, rb, olb, de, dt, cb, fs, oc, dc, stc.DiamondsHead44
etc... 😀 (stb.)
Egyébként én továbbra is tartom, hogy normális edzőkkel sokkal jobban állnánk. Viszont ilyen hülye vezetéssel meg még ez is csoda...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na ez egy elfogadható vereség volt. a számszerű különbség nem mutatja, hogy mennyire partiban voltunk. sajnos ez látszódik, hogy túl sok még a lyuk, kell og, wr, rb, olb, de, dt, cb, fs, oc, dc, stc.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
komment odaátról az utolsó 4 percben történt interception kapcsán: "Pat said Sam we need AJ make it happen"

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ma este sólyomvadászat
ha leszállnak és nem repülnek fel, akkor felökleljük őket

ui. eredetileg ezt sikerült leírni: ha leszálnak ás nm reolnekfel , akor fölolejlük őket.
úgy gondoltam érdemes kijavítani a mondatot...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sziasztok!

A magam részéről sajna nem sokat értek a focihoz, "csupán" nagyon szeretem azt. És igazi örömmel tölt el, hogy ebben az évben végre nem a homokzsák szerepét játssza Rams. Legalábbis eddig...
Amennyire én látom formálódik a csapat, ugyanakkor számomra is érthetetlen az a különbség ami az első és a második félidő teljesítménye között van. Nem tudom mi az oka, hogy az edzői kar a játék jól meghatározható részeiben ennyire a biztonsági megoldásokra törekszik. Mintha egy teljesen másik playbook-ot vennének elő a második játékrészben..különösen, ha vezet a csapat.
Nem bíznak a játékosokban? Vagy nem bíznak magukban? Lehet, hogy a coach-okat is "coachingolni" kellene? 😀 Úgy látszik nem csak a csapatnak, de az edzői karnak is egy saját fejlődési úton kell végigmennie.dogbite
jól látod! a kérdéseid önmagukban a válaszok is. 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Sziasztok!

A magam részéről sajna nem sokat értek a focihoz, "csupán" nagyon szeretem azt. És igazi örömmel tölt el, hogy ebben az évben végre nem a homokzsák szerepét játssza Rams. Legalábbis eddig...
Amennyire én látom formálódik a csapat, ugyanakkor számomra is érthetetlen az a különbség ami az első és a második félidő teljesítménye között van. Nem tudom mi az oka, hogy az edzői kar a játék jól meghatározható részeiben ennyire a biztonsági megoldásokra törekszik. Mintha egy teljesen másik playbook-ot vennének elő a második játékrészben..különösen, ha vezet a csapat.
Nem bíznak a játékosokban? Vagy nem bíznak magukban? Lehet, hogy a coach-okat is "coachingolni" kellene? 😀 Úgy látszik nem csak a csapatnak, de az edzői karnak is egy saját fejlődési úton kell végigmennie.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Fendi Onobun IR-re került, a helyére leigazoltuk Derek Schouman (TE). Őt a Bills drafolta 2007-ben, most FA volt.

Egy érdekes adat: a Packers-zel holtversenyben eddig mi csináltuk a legtöbb sack-et, 28-at. Elképesztő változás a tavalyi szumma 25 sack-hez képest.DiamondsHead44
Ebből is látszik, hogy nem rossz a védelem, legalábbis a tavalyihoz képest. De egész egyszerűen nem elég jó ahhoz, hogy a védelemre bazírozva 10-20 pontokkal próbáljuk kibekkelni a 2. félidőt. Jó volna legalább FG távolságokat kierőszakolni az O-ból a szünet után. Ehelyett teljesen impotens lesz ilyenkor a támadóegység, és esélyt se látok arra, hogy Shurmur mellett bármiféle meglepetést tudnánk okozni az ellenfeleinknek. Amikor sokadszorra is SJ-t futtatja 1&10-re, akkor fel tudnék robbanni! Semmi fantázia, semmi kockázat, semmi kiszámíthatatlanság, ami ugye a manapság - amikor mindent kielemeznek az ellenfelükről a csapatok - baromi fontos lenne! 😐
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fendi Onobun IR-re került, a helyére leigazoltuk Derek Schouman (TE). Őt a Bills drafolta 2007-ben, most FA volt.

Egy érdekes adat: a Packers-zel holtversenyben eddig mi csináltuk a legtöbb sack-et, 28-at. Elképesztő változás a tavalyi szumma 25 sack-hez képest.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
4-18nál 2:13al a vége elött meg kellet volna állitani a 49erst.Ennyi,semmi több. 😛
Ramsfan
Igazad van, a dolog súlyát növeli, hogy előtte 3&32 volt. Egyik alkalommal sem blitzeltünk, csak a DL ment passrush-ra. Ehhez képest a 7 ember nem tudta fedezni az 5 jogosult elkapót, annyira nem, hogy Gore-on egyik alkalommal sem volt senki. Az meg már a pofátlanság határát súrolta, hogy egymás után 2* gyakorlatilag ugyanazt a play-t játszotta Frisco. Mondjuk, ha vagyunk annyira hülyék és bénák, hogy ezt és így benyeljük, akkor teljesen megérdemeljük. EZ tipikus edzői hiba: nincs blitz, rosszul felépített cover és a cover-hez rosszul kiválasztott játékosok.
Szerintem ugyanilyen edzői hiba volt, hogy nem rúgtunk FG-t 52 yard-ról. Josh Brown ezért kapta anno a legvastagabb kicker szerződést + övé az egyik legjobb 50+ yardos FG ráta. Oké, hogy mostanában sokat hibázik, de könyörgöm nem lehet mindik csak a biztosra menni. Ez a védelem még nem tart ott, hogy nem enged pontot. Idén a 4. meccs megy el azon, hogy Spags csak a védelemben bízott a 2. félidőben.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
4-18nál 2:13al a vége elött meg kellet volna állitani a 49erst.Ennyi,semmi több. 😛
Szerintem egy magas ,jó fizikumu WR nagyon jót tenne nekünk.
Ez látszott az Amendolára dobott hosszú passznál is.
Egyébként meg szerintem az eddigi teljesitményünkel elédettek lehetünk.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a vereségünk 3 fő oka:
_idegenben játszottunk
_a backup QB játszott
_fehér mezben voltunk
😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
és 5 éve Bulger pro bowler volt.Höri
Holt-tal, Bruce-szal valamint Marschal Faulk-kal, marha nehéz dolga volt. 😊Al
És akkor mit szóljon Bradford, akinek nincsenek Holt és Bruce szintű elkapói! :cool:
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
és 5 éve Bulger pro bowler volt.Höri
Holt-tal, Bruce-szal valamint Marschal Faulk-kal, marha nehéz dolga volt. 😊