Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mai meccsel kapcsolatba csak azért vagyok bizakodó, mert a chargers ellen is nagy zakót vártunk, mégis sikerült behúzni a meccset. A saints is hasonló kariberű csapat, bár nehezebb dió lesz, de ha a cardinalsnak is sikerült meglepnie őket, akkor nekünk is van egy csep esélyünk.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mai inaktívaink: CB Ron Bartell, CB Justin King, S Michael Lewis, RB Kenneth Darby, FB Mike Karney, G John Greco, TE Michael Hoomanawanui and DT Jermelle Cudjo.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha 20 pont - még inkább 17 pont - alatt tudjuk tartani a Saints-t, akkor van esélyünk a győzelemre. ha 20 pont felett jár a Saints, akkor sajnos valszeg öltözködnünk kell. (háttérinfo: a 12 eddigi meccsünkből 5 meccsen nem szereztünk 17-nél több pontot, és 10 meccsen 20-nál több pontot.)
egyébként meg nekünk veszíteni valónk, ez a mérkőzés már a kezdetektől nem a várható győzelem rovatba van beírva. mi csak jól jöhetünk ki ebből az összecsapásból.
ráhangolódásképp "Making Noise And Drinking Beer" http://www.youtube.com/watch?v=ZNqHIiehBmI

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81c8c1f6/Animal-and-the-Ram
Egy nagyon jó videó James Laurinaitisról.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Hát azért megnézném ez a Frisco hogyan veri meg a Pats, Steelers, Atlanta hármas bármelyikét 😉
undisputedly
ŐŐŐŐ... csak nekem rémlik a Brown ellen zakónk?FViktor93
Nem, nem csak neked, de ez most Seahawks-49ers rivalizálás 😀undisputedly
Atlantában Clements volt olyan szíves és visszaadta a győzelmet Atlantának pár perccel a vége előtt. Pats is bukott a Brownstól, Pittsburgh is csak egy csapat. 😊 De igazából őszintén egy NFCW-es csapat sem menne tovább, bárki is végez az élen. One and done...igen a Seahawksnak is 😛
De mivel ez Rams topik ezt vissza a megfelelőbb helyre pls.
Remélem Bradfordnak lesz jövőre elit WR-e mert hiányzanak már a régi nagy vérremenő rangadók 😊vidd

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát azért megnézném ez a Frisco hogyan veri meg a Pats, Steelers, Atlanta hármas bármelyikét 😉
undisputedly
ŐŐŐŐ... csak nekem rémlik a Brown ellen zakónk?FViktor93
Nem, nem csak neked, de ez most Seahawks-49ers rivalizálás 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Most újra A.Smith irányít, egy jó meccse biztos lesz.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát azért megnézném ez a Frisco hogyan veri meg a Pats, Steelers, Atlanta hármas bármelyikét 😉
undisputedly
ŐŐŐŐ... csak nekem rémlik a Brown ellen zakónk?
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az lesz igazán érdekes ha a Frisco elkap mindkettőnket... akkor a nevető 3. csapaté is lehet a csoportgyőzelem...

Kíváncsi leszek, hogy alakul majd...Sonics
A frisconak idén egyetlen egyszer volt két egymást követő győzelme. Nem hiszem,hogy most nyernének meg 3-at a négyből, úgy,hogy mennek egyszer Sandiegoba is.undisputedly
akkor biztos nem is fognak 😉

ilyenekre nem lehet adni, minden csapat képes megverni bárkit bármikor...petey
Hát azért megnézném ez a Frisco hogyan veri meg a Pats, Steelers, Atlanta hármas bármelyikét 😉
Főleg,hogy Sing van olyan ostoba, visszarakja Smith-t. Persze tudom...Az oc kérte, a nagyobb variációs lehetőségek miatt.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
David Nixon jött fel a PS-ből Diggs helyére. Ő is LB.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Újabb taggal bővült a 2010-es IR klub. Na'il Diggs a legújabb belépő.
Úgy néz ki Vobora visszamegy SLB-be.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Az lesz igazán érdekes ha a Frisco elkap mindkettőnket... akkor a nevető 3. csapaté is lehet a csoportgyőzelem...

Kíváncsi leszek, hogy alakul majd...Sonics
A frisconak idén egyetlen egyszer volt két egymást követő győzelme. Nem hiszem,hogy most nyernének meg 3-at a négyből, úgy,hogy mennek egyszer Sandiegoba is.undisputedly
akkor biztos nem is fognak 😉

ilyenekre nem lehet adni, minden csapat képes megverni bárkit bármikor...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az lesz igazán érdekes ha a Frisco elkap mindkettőnket... akkor a nevető 3. csapaté is lehet a csoportgyőzelem...

Kíváncsi leszek, hogy alakul majd...Sonics
A frisconak idén egyetlen egyszer volt két egymást követő győzelme. Nem hiszem,hogy most nyernének meg 3-at a négyből, úgy,hogy mennek egyszer Sandiegoba is.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Az lesz igazán érdekes ha a Frisco elkap mindkettőnket... akkor a nevető 3. csapaté is lehet a csoportgyőzelem...

Kíváncsi leszek, hogy alakul majd...

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
furcsa, hogy decemberben nem a lehetséges draft pick-ekről kell írni, hanem a PO lehetőségekről.
sorsunk a saját kezünkben van. a csoport simán nyerhető 8-8-cal. mi 6-6-on vagyunk. van hátra 2 hazai és 2 idegenbeli meccs, sorrendben:
New Orleans Saints 9-3 (I)
Kansas City Chiefs 8-4 (H)
San Francisco 49ers 4-8 (H)
Seattle Seahawks 6-6 (I).
A Saints elleni meccs idegenben nehéz lesz, itt sajnos a vereség a realitás.
A recept egyértelmű, hozni kell a hazai és a csoportmeccseket. Amit mindenképp a zsákba kell tenni, az a Seahawks meccs. Hiába nyerjük meg a 2 hazai meccsünket ha Seattle-ben kikapunk, akkor elúszhat a PO.

A Seahawks következő 4 meccse:
San Francisco 49ers 4-8 (I)
Atlanta Falcons 10-2 (H)
Tampa Bay Buccaneers 7-5 (I)
Rams 6-6 (H).
A Seahawks fanok is azzal számolnak, hogy nyernek a Frisco ellen, viszont kikapnak a Falcons-tól és a Bucs-tól.

Figyelembe véve az erőviszonyokat és a sorsolást, a legvalószínűbbnek az tűnik, hogy az utolsó fordulóban mi vagy 7-8-cal vagy 8-7-tel megyünk Seattle-be, ahol a Seahawks 7-8-cal fogad minket. F@sz@ ki-ki meccsre van kilátás, ahol...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
nagyon fontos győzelem volt. szenvedős volt, de most pozitív irányból.
3 éve nyertünk utoljára egymás után 2 idegenbeli meccset.
8 meccs után nyertünk a Cards ellen.
ugyanannyi győzelmünk van az idén, mint az uccsó 3 teljes szezonban volt.
Grat!

Hivatalosan is bejelentem, hogy en voltam a bust, amikor nem hittem Bradford draft-jában. Hamu a fejemen. Uff.DiamondsHead44
Ugye-ugye.
In Bradford we trust!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nagyon fontos győzelem volt. szenvedős volt, de most pozitív irányból.
3 éve nyertünk utoljára egymás után 2 idegenbeli meccset.
8 meccs után nyertünk a Cards ellen.
ugyanannyi győzelmünk van az idén, mint az uccsó 3 teljes szezonban volt.
Grat!

Hivatalosan is bejelentem, hogy en voltam a bust, amikor nem hittem Bradford draft-jában. Hamu a fejemen. Uff.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Bradford másodszor nyerte el a hét újonca címet a szezonban! Gratula. 😀
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford became the first rookie quarterback in NFL history to pass for at least 300 yards and three touchdowns with no interceptions during a road victory.
Grat!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Bradford jelölt a hét újonca címre. Lehet szavazni!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Hoomanawanui aka IllinojMájk kiesett 4-6 hétre, azaz idénre befejezte a mókát. Úgy néz ki, hogy az elkapásra alkalmas emberkék pár meccs után mennek táppénzre minálunk.DiamondsHead44
Nemmááááááááááááááá... :o
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hoomanawanui aka IllinojMájk kiesett 4-6 hétre, azaz idénre befejezte a mókát. Úgy néz ki, hogy az elkapásra alkalmas emberkék pár meccs után mennek táppénzre minálunk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sajnos nem láttam a meccset, ma reggel viszont az volt az első, hogy az összefoglalót megnéztem és elolvastam a kommenteket. IGEEN!!! Nyertünk és most ez a lényeg. Megtört az "átok" (a fehér mez ellenére.. 😀 ). Persze van még mit fejlődni és nem csak a játékosoknak, hanem az edzői karnak is. De végre van egy csapatunk, melynek van tartása! Bizakodom a jövőt illetően.dogbite
Azért jó nagy szarba vagyunk, ha ennek a csapatnak van tartása... :o
Úgy omlunk össze mint a kártyafár szélviharba. Valami borzalmas. 20 pontos előnynél azon kell izgulni a 4. negyedben, nehogy kikapjunk...

A játékosok egyre jobbak. Bradford, DX, O fal. Védelem is hozza idén a sackeket, van blitz.
Erre a szar edzői gárda, úgy bassza el az egészet a 2. félidőre, hogyha az ellenfél gyakorló bábúk ellen játszana is jobban járnánk...
Bradford simán hozza mostanába a meccseket, erre a 2. félidő elején már csak SJ-t futtatjuk, hogy teljen az idő...

Kíváncsi vagyok jövőre mi lesz itt.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sajnálom ha ez így jött át.Hidd el hogy se nem akartam személyeskedni sem valakit megbántani. 😉
Talán nem voltam túl diplomatikus.
Lehet hogy 6 sör után már nem kéne semmit beírnom? 😀Ramsfan
nóproblémó. kicsit frusztrált vagyok a gazdasági dolgok miatt, plusz a meccs előtt még idegesebb vagyok, mint szoktam lenni alapból.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nagyon jól összefoglalja a dolgokat, és reális képet mutat a problémákról. Nem értem, hogy a sorozatosan gyenge 2. félidők után miért nem tudatosul az edzői gárdában, hogy az eddig alkalmazott taktikájuk rossz, és nem kéne ennyire ötlettelenül és kiszámíthatóan játszani. Shurmur playhívásaitól néha fel tudnék robbani, amikor sokadik play-re is behívja ugyanazt a korábban sem működő formációt, az ellenfél meg lazán levédekezi. Ennyi erőből Bradford át is kiabálhatna az ellenfélnek, hogy mi következik, annyira nyilvánvaló.

Más. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én elégedetlen vagyok a futójátékunkkal. SJ egy baromi jó (és erős) futó, de olyan hihetetlenül szar route-okat adnak neki néha, hogy rossz nézni, ahogy fennakad a falon. Anno Faulk olyan bámulatos irányváltásokkal tudott futni, hogy az sem okozott neki gondot, ha éppen nem tudtak neki rést nyitni a védelemben. Ilyenkor fogta magát és megpróbálkozott valami mással, és néha egész nagy futások is sikerültek az ilyen rosszul kivitelezett playhívásokból. Ez az ami hiányzik nekem kicsit SJ-ből. Nem azt mondom, hogy a ő hibája, de ha nem elég erős a támadófal, akkor nem kéne eröltetni a középső futásokat. És mivel SJ sérülékeny is, nem csak az erejére kéne bazírozni, hanem egy-két trükkösebb futással is meg kéne próbálkozni néha. Ti hogy látjátok?Pizsama
Faulk egy teljesen más típusu futó volt.Ö inkább a gyorsaságából és ahogy írtad a gyors irányváltoztatátásaiból élt.
Jackson azért nem ilyen gyors.Bár az is igaz hogy neki meg meg más erényei vannak.Ramsfan
Tudom, hogy Faulk más stílusú volt, de akkor is az a véleményem, hogy szar route-okat futtatnak SJ-vel. Egyszerűen szeretnék kicsivel szebb, és hosszabb futásokat látni, ahelyett, hogy 10-ből 9-szer belerohantatják a tömegbe mint egy tehervonat. Olyan nagy kérés ez? 😉