NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 2011-es ellenfelek
hazai meccsek: Philadelphia, Washington, Baltimore, Cincinnati, New Orleans, Arizona, San Francisco, Seattle
idegenbeli meccsek: Dallas, New York Giants, Cleveland, Pittsburgh, Green Bay, Arizona, San Francisco, Seattle.

Ha a csoportellenfelekkel megint tudunk ikszelni, akkor a szumma 6 győzelem sem lesz rózsaszín babazsúr. Visszasírjuk mi még az idei 7 win-t.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem ez Rams akkor is 1 szimpatikus társulat...ThundersNFL
A játékosok egytől egyik azok. Régen pont amiatt szerettem meg a csapatot, mert mindig normális játékosok alkották, még ha szorok is voltunk. Mostani riport Bradfordal, hogy egy pingpong asztal volt a legnagyobb beruházása szintén szimpatikussá tette, és már kezdem elfelejteni, hogy az Oklahomára járt. 😛

Viszont a mostani edzők (meg a régiek is akik Vermeil óta) az mindennek a legalja... szarok, hitelét vesztettek stbstb... A legalljabb politikus/ügyvéd keveréket többre tartom... Jövőre lehet bizonyítani a Jets, Ravens, Giants, Saints, Packers csapatok ellen és minimum 10 győzelmet meg kell szerezni vagy menjen mindenki a jó édes felmenőjébe...
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
adom...ezzel az impotens stabbal csoda ez a 7-9.( szezon elejen latatlanban alairom) de igy hogy volt esely a playoffra kicsit huzza a szort a seggemen, de sebaj. 😊 60-40%-ban kellet volna Jacksonra epiteni az Off-t.azert iden joval kevesebb carry-t kapott mint eddig.
Shurmo meg remelem egyszer annyira elszedul a sajat "nagysagatol" hogy kihullik a kalitkabol.

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Nekem ez Rams akkor is 1 szimpatikus társulat...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szánalmas az egész... nem elég, hogy ez a b*zi sz*rrágó Shurmur nem csinál semmi érdemlegeset, de mikor véletlenül normális playt hív, azt meg nem tudja elkapni senki... van egy 3x pro bowler (!!!!!!!) futónk, ehelyett az egész támadás súlya egy rookie vállára van pakolva... emlett ott voltak a nagyon hozzáértő bírók, akik szerint a kézrátétel már defense holding, de ellökni az elkapót az nem DPI... de hadd dicsérjem meg őket azért a 20 holdingból 2-t (!!!) azért befújtak a javunkra is...

Szarok voltunk, nem érdemeltünk PO-t (Seattle még annyira se...), de ha az elején nem adnak egy TD-t a bírók és a végén befújják a DPI-t ennek ellenére meglehetett volna a meccs. Úgyhogy a f*szszopó bírókon jól felhúztam magam, ehez csak kellemes köret volt a saját köcsög impotens edzői stábunk...

A jó a dologba, hogy nem minket fog szájba szexuálni jövőhéten a New Orleans és legalább jobb helyről draftolhatunk. WR, DT, OLB, CB kell, de tök mindegy kijön ide, mert ez a p*cs edzői stáb úgyis itt marad, így húzhatjuk az időt, de velük k*rvára nincs benne, hogy ez a csapat tudna fejlődni. Egyedül a játékosokon múlik minden, így nem fog menni...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
Spags meg annyira nem borzasztó, jó a challengek nem mennek neki, de végre azt látni, hogy van tartása a csapatnak.tenorx
Ez viszont (mármint a challengek kérdése) érzésem szerint 90%-ban azon múlik hogy milyen ember ücsörög fenn a fülkében.salander
Ez meg a másik. Én mindenképp adnék még legalább 1 évet Spagsnak.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Spags meg annyira nem borzasztó, jó a challengek nem mennek neki, de végre azt látni, hogy van tartása a csapatnak.tenorx
Ez viszont (mármint a challengek kérdése) érzésem szerint 90%-ban azon múlik hogy milyen ember ücsörög fenn a fülkében.
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
összességében várakozáson felüli eredménnyel zártuk a szezont.
az biztos, hogy a legnagyobbat edzői fronton kell előrelépnünk.
csak ma: elmaradt challenge-ek, elmaradt időkérések, rossz playhívások offense és defense oldalon egyaránt, rossz gameplan.
persze el kell kapni a labdákat, de akkor tessék olyan emberkéket draftolni, szerződtetni, akik tudnak elkapni, vagy megtanítani őket, vagy nem azokra dobni, akik nem tudnak elkapni.

viszonylag jó draft pozíciónk van, tessék vele jól garázdálkodni, mert szerintem most lesz trade-lehetőség minden mennyiségben.

szerk (most olvastam 05:47-kor):
"Coaching is a factor on the offensive side.

The Rams' usage of Steven Jackson is absolutely baffling. He's carried the ball only 7 times so far against a Seattle defense that has routinely gotten smashed on the ground. Jackson looks good, looks strong, and the Rams have to continue to feed him the ball until the Seahawks prove they can stop him. If you stick with Jackson that will only set up play-action passes for Sam Bradford.
Mike Karney is the choice to run it on a 3rd and 1 on the first drive? That one left me speechless.
The Rams also had a red-zone opportunity and a chance to tie the game. But on 3rd and 5, the coaches didn't have Steven Jackson or Danario Alexander on the field. How do you expect to score TDs with two of your best playmakers on the sideline?
I think Steve Spagnuolo should have challenged on that third-down pass to Laurent Robinson in the red zone. But (A) I don't know what Spags was told by the coaches upstairs, and (B) I doubt that it would have been overturned. But there was a chance, certainly.
DiamondsHead44
Valóban katasztrófális volt ma a csapatirányítás, és a gyenge játékot csak tetézték a bírói hibák, nem azokon ment el meccs. Ilyen offense-zel jobb is, hogy nem mi kerültünk a PO-ba, csak leégettük volna magunk (bár a múltkori NO elleni meccs nem volt olyan szörnyű). Akkor inkább a jobb draft pozícióra voksolok, FA-ről elkapók Bradfordnak, drafton erősíteni a D-t, főleg a secondaryt, plusz nagyon kéne már valaki SJ mögé! Nem vagyok csalódott, de érzésem szerint már az idei csapatban is sokkal több benne volt, de ilyen beszari és fantáziátlan OC-vel nehéz meccseket nyerni. Jól ki is osztottam a mai levelemben! 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
Kicsit csalódott vagyok, de majd jövőre bent lesz a Rams 😊 Egyébként szerintem 100%, hogy nem lesznek coaching változtatások ilyen szezon után.tenorx
akkor nem lesz playoff...DiamondsHead44
Ne legyél már ennyire negatív 😊
A draft se tetszett, oszt húztatok egy franchise QBt meg egy franchise LT-t 😀
Az idei drafton kurva jó WRek lesznek és G/Ck is, szóval mindent lehet majd húzni, amire szükség van.

Spags meg annyira nem borzasztó, jó a challengek nem mennek neki, de végre azt látni, hogy van tartása a csapatnak. SJacksonról meg ki tudja, lehet, hogy volt valami sérülése, amit nem akart nyilvánosságra hozni a FO.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Kicsit csalódott vagyok, de majd jövőre bent lesz a Rams 😊 Egyébként szerintem 100%, hogy nem lesznek coaching változtatások ilyen szezon után.tenorx
akkor nem lesz playoff...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
Kicsit csalódott vagyok, de majd jövőre bent lesz a Rams 😊 Egyébként szerintem 100%, hogy nem lesznek coaching változtatások ilyen szezon után.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
le a kalappal előttetek, fiatal a bagázs, van egy tehetséges QB, egészen kemény a defense...szurkolni, szurkolni, szurkolni, meglesz a munka gyümölcse....minden elismerésem a csapat kitartó szurkolóié... 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
összességében várakozáson felüli eredménnyel zártuk a szezont.
az biztos, hogy a legnagyobbat edzői fronton kell előrelépnünk.
csak ma: elmaradt challenge-ek, elmaradt időkérések, rossz playhívások offense és defense oldalon egyaránt, rossz gameplan.
persze el kell kapni a labdákat, de akkor tessék olyan emberkéket draftolni, szerződtetni, akik tudnak elkapni, vagy megtanítani őket, vagy nem azokra dobni, akik nem tudnak elkapni.

viszonylag jó draft pozíciónk van, tessék vele jól garázdálkodni, mert szerintem most lesz trade-lehetőség minden mennyiségben.

szerk (most olvastam 05:47-kor):
"Coaching is a factor on the offensive side.

The Rams' usage of Steven Jackson is absolutely baffling. He's carried the ball only 7 times so far against a Seattle defense that has routinely gotten smashed on the ground. Jackson looks good, looks strong, and the Rams have to continue to feed him the ball until the Seahawks prove they can stop him. If you stick with Jackson that will only set up play-action passes for Sam Bradford.
Mike Karney is the choice to run it on a 3rd and 1 on the first drive? That one left me speechless.
The Rams also had a red-zone opportunity and a chance to tie the game. But on 3rd and 5, the coaches didn't have Steven Jackson or Danario Alexander on the field. How do you expect to score TDs with two of your best playmakers on the sideline?
I think Steve Spagnuolo should have challenged on that third-down pass to Laurent Robinson in the red zone. But (A) I don't know what Spags was told by the coaches upstairs, and (B) I doubt that it would have been overturned. But there was a chance, certainly.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Ilyen se volt még, a január 2-át jobban várom, mint 1-ét! BUÉK! És Go Rams!!! 😀Pizsama
baj, nagyon nagy baj 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Ilyen se volt még, a január 2-át jobban várom, mint 1-ét! BUÉK! És Go Rams!!! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyerűnk !!!!!!!!!!!! akarok PATS-RAMS SB-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go RAMS and PATS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na és persze B.U.É.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
B.U.E.K minden Rams drukkernek, es playoffban sackben TD-ben csontzeneben, block-ban es cheerleader seggrazasban gazdag ujevet kivanok nektek.

GOOOO RAMS

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
srácok ne izguljatok. nálunk Whitehurst a csoda-QB kezd. megoldja ő nektek.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én valami ilyesmi draftlistát látnék szívesen:
1. BPA OLD/DE
2. BPA OLB/DE
3. OG
4. DT
5. RB
6. S
#1 WR és CB FADiamondsHead44
Ez tetszik. Bár én DT-t húznék első körbe, mert kinéztem Stephen Paeat. 😀 Viszont Von Miller vagy Adrian Clayborn se lenne rossz. Bár én remélem, hogy Selvie még lehet egy biztos első számú DE.
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Nagyon kellett S.J melle egy ilyen ember az Off-be. En nagyon bizom a csapatban vasarnap, igy kezdodne egy igazi boldog ujev ha kifeszitenenk a vizicsirkeket. 😊

GOOOO RAMS

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Megy a szurkolás részemről is 😉 amennyire nem kedveltem Bradfordot college-ban, itt annyira nyerő. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Uh Oh, aka Illinois Mike miszerint Hoomanawanui csütörtökön edzett, jó esély van rá, hogy vasárnap játszik. Az edzés első fele a szabadban volt, hogy a fiúk szokják a hideget. A Hawks viszont teremben edzett, mert hideg volt.)

Az O-val kapcsolatban:
_perpill a QB mellett pont a TE poszt az, ahol nincs sürgető igény. Hooma nagyon jó blokkolásnál és elkapásnál is, Fells szintén megbízható, Bajema már többet hibázott, de nagy gond vele sincs, Onobun meg projektes.
_A WR dolog elég érdekes. AZ IR-en lévőket nézve létszámban nincs gond. Avery, Clayton, Curry, McRae + DX, Amendola, Gibson, Robinson, Gilyard, ez élből 9 név. A probléma a sérülékenység és az inkonzisztens teljesítmény. Én a tapasztalt FA #1 WR pártján állok, a többiek meg versengjenek a maradék 5-6 roster helyért.
_Szerintem az O-ban a legnagyobb gond a belső fal. Bell, Brown és Goldberg teljesítménye - főleg a futásblokkolásnál - idén tragikus. Greco-val nem tudni mi van, amikor játszott nagyon jó volt. Szerintem 2 G kell az 2-5 körben, de én egy C projektet is fontosnak látok.
_És (bár és-sel nem kezdünk mondatot) régi gumicicám, hogy legyen végre egy olyan fiatal RB-nk, aki 1-2 éven belül átveszi SJ helyét, illetve aki azonos szinten tud teljesíteni SJ-vel. (Blount le nem igazolása is nagy hiba volt.)

sütihez hasonlóan én is a D-re koncentrálnék.
_Kell minimum 1 azonnal bevethető, impact OLB, aki futás és passz ellen is tud védekezni, de ha találunk, akkor kell egy másik meghatározó OLB is.
_Továbbra is kell egy monster DT. Robbins jó, de ő sem fiatal, Gibson és Scott inkább szitusnak tűnik.
_Sajnos kell egy igazi pass rusher DE is, mert Hall már így is minden elképzelésen túl tesz, amit a korában teljesít az ő korában.
_Kellene egy shutdown corner, de évek óta nem megy a dolog, mindenki alulteljesít.
_a safety kérdés sem megoldott, Atogwe helyzete kérdéses - akar-e maradni?, akarjuk-e, hogy annyiért maradjon? - Dahl és Stewart a vártnál jobb, de ők is inkább szituációs , mint all-around játékosok.

Én valami ilyesmi draftlistát látnék szívesen:
1. BPA OLD/DE
2. BPA OLB/DE
3. OG
4. DT
5. RB
6. S
#1 WR és CB FA

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
a siralynak marad a szotyi, bezuzott gorbe csorrel 😉

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Csak arra vigyázzatok ha kos van a közelbe mihamarabb elrepülni, mert az az egy fogatok se fog megmaradni. 😉😊süti
A mondás szerint szotyizni nehéz, nem kecskét enni.

több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
De messze van meg a vasarnap..az se erdekel ha egy hosszabbitasos safetyvel nyerunk 2-0-ra, csak legyen meg 😊
receiver kerdesben sztem mindenkeppen kellene egy Nr.1 en nagyon tartok attol(ne legyen igazam) hogy Avery nem lesz mar az igazi, nagyon sokszor szetbontottak mar. 😕 Robinson Clayton es Burton nalunk is FA lesz.Be kellene rantani V.Jacksont csak sokan sokat esznek a sapkabol 😊A drafton meg( tudom hogy messze van) kellene egy WLB egy passrusher OLB es egy utos back Jackson moge, en Marion Barber-ben latnek fantaziat hiaba nem olyan mar mint volt. A Te-k szerintem rendben lesznek, bar Fells-nek is lejar a szerzodese.

'I BELIEVE'