Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Clayton IR után hogy áll nálatok?
Csak egy idényre kapott papírt, vagy hosszabb volt a szerződése?
Ha csak egyéves és nem lesz lockout (tényleg erről tud valaki valamit?) akkor hosszabbítotok Vele?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
McDaniels és Childress mellett további 2 név is felmerült, mint leendő OC: Bill Musgrave és John Ramsdell
Ramsdell 1995-2005. között volt a Rams QB, WR és TE edzője, 2006-tól a Chargers QB edzője. Edzette Warner-t és Rivers-t, szerintem nagy nyomást gyakorolna a vezetésre, hogy hozzuk el Vincent Jackson-t. Nekem eddig ő hangzik a legizgalmasabban, visszahozhatná a GSOT-t.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mekkora esemény lesz a Browns elleni meccsünk! 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
új igazolás:
Montreal Alouettes WR/KR Andrew Hawkins (5'8", 165) has signed with the St. Louis Rams.DiamondsHead44
Miért?süti
miért ne?DiamondsHead44
TC tölteléknek jött kb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha Shurmur sikeres lesz Cleveland-ben, akkor egyértelművé válik, hogy Spags indikálta az ultrakonzervatív támodófilozófiát és -játékot.
Ha sikeres lesz az offense-ünk 2011-ben, akkor, tényleg Shurmur volt a hunyó.DiamondsHead44
Igaz van bennem pár deci whiskey, de szerintem tőlem józanabb emberek se tudják felfogni mit is tett le az asztalra Shurmur, hogy egy év OC tapasztalattal HC lett belőle... Ha hamarabb észbe kapok szóltam volna nagymamámnak, hogy jelentkezzen ő is a posztra... Na mindegy, legalább megszabadultunk tőle. Csak a Browns túl szimpatikus csapat ahoz, hogy felhőtlen legyen az örömöm.

Amúgy meg azis vicces lenne ha Spags hívta volna a playeket pláne offense oldalon, mert ahoz meg pláne semmi tapasztalata. Mellesleg én nem is nagyon láttam, hogy meccseken valami érdemlegeset csinált volna. Védelem idén sokat fejlődött és tök mindegy ki jön Shurmur helyére roszabbul már csak nem járhatunk, még a végén jövőre is a PO-ért fogunk harcolni...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egyébként komolyan mondom sokkal jobban érdekel, hogy Shurmur mire megy Clevelandbe, minthogy szeretet csapatunk mit fog megint összeszerencsétlenkedni...süti
Ha Shurmur sikeres lesz Cleveland-ben, akkor egyértelművé válik, hogy Spags indikálta az ultrakonzervatív támodófilozófiát és -játékot.
Ha sikeres lesz az offense-ünk 2011-ben, akkor, tényleg Shurmur volt a hunyó.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
miért ne?DiamondsHead44
Van vagy 10 WR-ünk szerintem pont egy ilyen kicsi visszahordóra nem volt egyedül szükségünk. Amendola szerintem jól ellátta a feladatát esetleg ha ő lenne első számú elkapónk és több pihenőt szánnának neki megérteném a dolgot.

Egyébként komolyan mondom sokkal jobban érdekel, hogy Shurmur mire megy Clevelandbe, minthogy szeretet csapatunk mit fog megint összeszerencsétlenkedni...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
új igazolás:
Montreal Alouettes WR/KR Andrew Hawkins (5'8", 165) has signed with the St. Louis Rams.DiamondsHead44
Miért?süti
miért ne?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Shumur ment a Browns-ba HC-nek
a legnagyobb kérdés most, ki lesz az új OC?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
új igazolás:
Montreal Alouettes WR/KR Andrew Hawkins (5'8", 165) has signed with the St. Louis Rams.DiamondsHead44
Miért?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
új igazolás:
Montreal Alouettes WR/KR Andrew Hawkins (5'8", 165) has signed with the St. Louis Rams.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem Shurmur helyére JMD mint csakis OC minőségi ugrás lenne

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Az OC/HC témához. (A Browns fórumra írtam fel eredetileg.)
Sok statot lehet hozni, én egyet hozok arra, miért is nem voltunk kibékülve shurmur-rel:
A franchise 73 éves történetében csak 7 alkalommal - 1937-ben, 1938-ban, 1939-ben, 1941-ben, 1947-ben, 1986-ban és 2009-ben - fordult elő, hogy kevesebb yardot tett meg az offense kísérletenként, mint 2010-ben. Ez idén 5,75 yard/kísérlet volt. ha ehhez hozzátesszük, hogy Shurmur eddig 2 szezonban volt OC és mindkét szezonja szerepel a legrosszabb 8 offense átlagot hozó listában, akkor érdemes elgondolkozni mennyire volt konzervatív a playcalling. (Tájékoztatásul jelzem még, hogy a legrosszabb átlagokat hozó idények közül 4 a franchise történetének első 5 évében volt 1937-1941 között.)
Csendben mondom, volt olyan meccs, ahol nem volt 10 yard-nál hosszabb passzkísérletünk...

Az már más kérdés, hogy Spangli vagy Shurmur volt ennyire konzervatív. Egyes bennfenntesek Spags-t teszik inkább felelőssé, hogy ilyen volt a gameplan és a playcalling. Mindenesetre csak jelzésértékként: a 2. félidőben 6 pontosnál nagyobb vezetés esetén 70%-ban belső futásunk volt és 5-ből 4-szer 3&out-tal jöttünk le.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
semmit. elcseréli egyből 😊Höri
Az nem az ő hatásköre lenne. 😊 Egyébként a legnagyobb negatívum JMD-nél, hogy teljesen más szisztémához szokott és nem biztos, hogy ez jó nekünk. (Bár Shurmur "szar" szisztémája után tök mindegy...)
Melette pedig még Childress neve merült fel, ő hasonló szisztémát is alkalmaz, viszont drága lenne és valószínű, hogy 1-2 évig még nem fog visszatérni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dehogynem! Jöjjön ide. Ha Bradyből, Casselből és Ortonból is használható irányítót csinált akkor mit csinálna Bradfordból? Pók
semmit. elcseréli egyből 😊

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Dehogynem! Jöjjön ide. Ha Bradyből, Casselből és Ortonból is használható irányítót csinált akkor mit csinálna Bradfordból? 6000 yardos QBt minimum. Ő kell ide! McDaniels minden csak nem konzervatív, Shurmur ellentetje.Pók
Mondjuk Bradyből nem ő csinált használható (WTF) QB-t, de a tehetsége elvitathatatlan. Oriási upgrade lenn nektek.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
JMD azért klasszikusokkal jobb OC, mint Shurmur, sőt, szerintem a liga legjobbjai között van, mégha HC-nek nem is vált be. Bradynek volt QB edzője is, szerintem jól járnánk vele. A poén majd az lesz, hogyha T.O. tényleg hozzánk igazol, mert jelenleg vannak ilyen pletykák is. 😀

Én már csak azért drukkolok, hogy a Browns nevezzi ki HC-nek Shurmurt, aztán meg meglepetésre nyerje meg a csoportot. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dehogynem! Jöjjön ide. Ha Bradyből, Casselből és Ortonból is használható irányítót csinált akkor mit csinálna Bradfordból? 6000 yardos QBt minimum. Ő kell ide! McDaniels minden csak nem konzervatív, Shurmur ellentetje.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na bazz, ne bazz! Ha shurmur megy McDaniels jönne... 😕
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/10/if-shurmur-goes-to-cleveland-mcdaniels-may-go-to-st-louis/DiamondsHead44
OCnak azért nem rossz, csak HCnek katasztrófa. Egyébként én se örülnék neki annyira.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na bazz, ne bazz! Ha shurmur megy McDaniels jönne... 😕
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/10/if-shurmur-goes-to-cleveland-mcdaniels-may-go-to-st-louis/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Hát szerintem jövőre muszáj lesz PO-ba jutni Spagséknak, különben elküldik őt(őket). Spags amúgy tipikus példája annak, hogy egy jó DC-ből miért nem lehet jó HC.


Egy normális OC-val, két jó elkapóval, a backup RB használatával simán több pontot hoznánk minden ellenfelünk ellen. És akkor a 4. negyedben nem azon kéne aggódnunk, hogy vajon a két FG előnyünk megmarad-e a 2 minute warning-ig. :/Pizsama
Akkor most OC kell vagy HC? Azért nem jó az O, mert Spangli a HC?vadibandi
Új OC kell, ha vele is szar az O, akkor új HC!
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor most OC kell vagy HC? Azért nem jó az O, mert Spangli a HC?vadibandi
Most, hogy új arc felel a felszerelésekért már csak egy erős takarító brigád és egy új konyhafőnök kell a PO-hoz. 😀
Amúgy OC-nak Shurmur borzalmas, Spanglira meg nagy a HC köpeny ezzel az itteni rams fanok egyetértenek. Spangli felel zért, hogy kiket hozott ide, emelett szarul kér időt, challengel stbstb. Jövőre tényleg nagy kérdés mi lesz velünk, mert idén szerintem csak pont egy Bradforddal voltunk jobbak... de aztán ne legyen igazam és Spangli bizonyítsa be, hogy tényleg ő épített szarból várat.

Egyébként Hewittet azért rúgták ki, mert a fehér mezt hozta Seattle-be és emiatt voltunk gyengébbek... 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hát szerintem jövőre muszáj lesz PO-ba jutni Spagséknak, különben elküldik őt(őket). Spags amúgy tipikus példája annak, hogy egy jó DC-ből miért nem lehet jó HC.


Egy normális OC-val, két jó elkapóval, a backup RB használatával simán több pontot hoznánk minden ellenfelünk ellen. És akkor a 4. negyedben nem azon kéne aggódnunk, hogy vajon a két FG előnyünk megmarad-e a 2 minute warning-ig. :/Pizsama
Akkor most OC kell vagy HC? Azért nem jó az O, mert Spangli a HC?




több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Hát szerintem jövőre muszáj lesz PO-ba jutni Spagséknak, különben elküldik őt(őket). Spags amúgy tipikus példája annak, hogy egy jó DC-ből miért nem lehet jó HC. Azzal még nincs különösebb gond, hogy fontosnak/fontosabbnak tartja a védelmet, de hiába tartod 10 pont alatt az ellenfeled, ha te csak két FG-t tudsz elérni. Meg kell nézni a Baltimore-t, ott is hiába volt évekig baromi erős a Defense, a gyenge Offense-zel nem mentek semmire. Most már valamivel erősebbek O-ban, de csak annyira, hogy több pontot szerezzenek mint amennyit a D enged.

Nálunk mi van? Erősödő D (azért secondary-ban még mindig pocsékok vagyunk), meg egy jó alapokkal rendelkező, kihasználatlan O. Könyörgöm, Bradford milyen szezont lenyomott már rookie létére, jó elkapók nélkül, szar playhívásokkal. Egy normális OC-val, két jó elkapóval, a backup RB használatával simán több pontot hoznánk minden ellenfelünk ellen. És akkor a 4. negyedben nem azon kéne aggódnunk, hogy vajon a két FG előnyünk megmarad-e a 2 minute warning-ig. :/
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Be lehet állítani így is, de lehet, hogy 30 éve mindenki leszarta azt a részt, ő meg nem nagyon csinált semmit 😛 Igazából épp emiatt a 0 infó miatt nem lehet tudni, hogy mi történt.tenorx
Kicsit kiegészítettem az előző hozzászólásomat pár konkrétummal is. Szvsz szerintem kint is nagy port kavarhatott a dolog, mert amúgy nem egy nagy hírértékű dolog. Ennyi erővel akár arról is lehetne írni, hogy a takarító brigádba is változások történtek... Nekem Spangli az év eleje óta nagyon nem szimpatikus amilyen hülye interjúkat adott mindig. Tisztára mint bármelyik magyar politikus... Igen, most jó nagy szarba vagyunk, de ez az ára annak, hogy később majd jobb legyen...

Szép ez a 7 győzelem, kivülállóként mindenki dicsér minket, de azt senki nem veszi figyelembe, hogy nekünk volt a leggyengébb sorsolásunk, liga utolsó csapatok ellen nem tudtunk TD-t szerezni stbstb... Kiváncsiam várom, hogy FA piacon mit alkotnak és kit draftolnak, utána pedig mire jutunk jövőre a liga elit csapatok ellen...
  Felkapott fórum témák