Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes.. Remélem JMD nem bassza itt el a future HoFer Bradford karrierjét. Nem is értem miért van ilyen nagy érdeklődés utána, miután Denverben bemutatta, mekkora egy barom.tenorx
azt gondolom - és ezzel nem vagyok egyedül - a HC feladata teljesen más kategória, mint egy "mezei" OC vagy DC feladat. JMD OC-ként jó volt, HC-ként megbukott.
Spags DC-ként jó volt, HC-ként - maradjunk annyiban - még nem annyira jó.DiamondsHead44
Bradyvel, Mossal meg Welkerrel nem olyan nehéz jó OCnak lenni. De azért a Pats offense ugyanolyan jól, ha nem jobban működik, mint vele. Ettől függetlenül én nem örülnék neki egyáltalán.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Érdekes.. Remélem JMD nem bassza itt el a future HoFer Bradford karrierjét. Nem is értem miért van ilyen nagy érdeklődés utána, miután Denverben bemutatta, mekkora egy barom.tenorx
azt gondolom - és ezzel nem vagyok egyedül - a HC feladata teljesen más kategória, mint egy "mezei" OC vagy DC feladat. JMD OC-ként jó volt, HC-ként megbukott.
Spags DC-ként jó volt, HC-ként - maradjunk annyiban - még nem annyira jó.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes.. Remélem JMD nem bassza itt el a future HoFer Bradford karrierjét. Nem is értem miért van ilyen nagy érdeklődés utána, miután Denverben bemutatta, mekkora egy barom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nana. Nem HC lesz 😛szaba
szerinted ez megakadályozza az állhatatlan kis gecit hogy keresztül vigye az akaratát?
ha nem az lesz amit ő akar akkor elvonul sírni a sarokba és hív egymás után három futást a blokkolatlan DT-k kezeibeharomt
Tavaly az újonc irányító passzolt meccsenként 37-szer nevetséges 6 yardos átlaggal. Ennél jobban még JMD se tudja eltolni az egyensúlyt. 😛DoM
Visszasírják itt majd Shurmurt mint MO-n gyúrcsányt ha jmd lesz az OC
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
faszé jön egy olyan csapatba amit bírok...
Szegény Bradford...
SJ-től már most búcsúzhattok. Elcserélteti egy zsák labdáraharomt
Nana. Nem HC lesz 😛szaba
szerinted ez megakadályozza az állhatatlan kis gecit hogy keresztül vigye az akaratát?
ha nem az lesz amit ő akar akkor elvonul sírni a sarokba és hív egymás után három futást a blokkolatlan DT-k kezeibeharomt
Tavaly az újonc irányító passzolt meccsenként 37-szer nevetséges 6 yardos átlaggal. Ennél jobban még JMD se tudja eltolni az egyensúlyt. 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
faszé jön egy olyan csapatba amit bírok...
Szegény Bradford...
SJ-től már most búcsúzhattok. Elcserélteti egy zsák labdáraharomt
Nana. Nem HC lesz 😛szaba
szerinted ez megakadályozza az állhatatlan kis gecit hogy keresztül vigye az akaratát?
ha nem az lesz amit ő akar akkor elvonul sírni a sarokba és hív egymás után három futást a blokkolatlan DT-k kezeibeharomt
NE-be is ez volt? Vagy Spags nem tudja kordában tartani?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ma érkezett Szentlajosba JMD interjúra. Childress hétfőn vagy kedden jön interjúzni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
faszé jön egy olyan csapatba amit bírok...
Szegény Bradford...
SJ-től már most búcsúzhattok. Elcserélteti egy zsák labdáraharomt
Nana. Nem HC lesz 😛szaba
szerinted ez megakadályozza az állhatatlan kis gecit hogy keresztül vigye az akaratát?
ha nem az lesz amit ő akar akkor elvonul sírni a sarokba és hív egymás után három futást a blokkolatlan DT-k kezeibe
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
faszé jön egy olyan csapatba amit bírok...
Szegény Bradford...
SJ-től már most búcsúzhattok. Elcserélteti egy zsák labdáraharomt
Nana. Nem HC lesz 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
faszé jön egy olyan csapatba amit bírok...
Szegény Bradford...
SJ-től már most búcsúzhattok. Elcserélteti egy zsák labdára
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
vicces lenne őt és Spanglit egy csapatnál látni 😊Fucu
XLII SB reload

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
bárhova kattintottam ma a kinti honlapokon, mindenhol McDaniels-t várják OC-nekDiamondsHead44
tegnap érkezett St. Louisba, nem lepődnék meg ha maradna
kint azt fejtegetik, hogy Bradfordnak jobban feküdne JMD támadó sémája

vicces lenne őt és Spanglit egy csapatnál látni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
bárhova kattintottam ma a kinti honlapokon, mindenhol McDaniels-t várják OC-nek

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
McDaniels és Childress mellett további 2 név is felmerült, mint leendő OC: Bill Musgrave és John Ramsdell
Ramsdell 1995-2005. között volt a Rams QB, WR és TE edzője, 2006-tól a Chargers QB edzője. Edzette Warner-t és Rivers-t, szerintem nagy nyomást gyakorolna a vezetésre, hogy hozzuk el Vincent Jackson-t. Nekem eddig ő hangzik a legizgalmasabban, visszahozhatná a GSOT-t.DiamondsHead44
további 2 új név az OC poszt várományosai között
Richard Curl - jelenlegi QB edző
Darrell Bevell - hamarosan ex-Viking OCDiamondsHead44
Azért szerintem jobban járnénk a Childress-JMD páros valamelyikével. Ők már bizonyítottak és HC tapasztalattal is rendelkeznek. Nem kéne mindig próbálgatni, hogy hátha egyszer mégiscsak beválik valaki ennél a csapatnál... ez megy évek óta és olyanok is az eredményeink.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
azt hittem valamilyen 4. és hosszú esetben csinált vmi rendkívülit... :rolleyes:DiamondsHead44
talán majd nálatok 😊

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
McDaniels és Childress mellett további 2 név is felmerült, mint leendő OC: Bill Musgrave és John Ramsdell
Ramsdell 1995-2005. között volt a Rams QB, WR és TE edzője, 2006-tól a Chargers QB edzője. Edzette Warner-t és Rivers-t, szerintem nagy nyomást gyakorolna a vezetésre, hogy hozzuk el Vincent Jackson-t. Nekem eddig ő hangzik a legizgalmasabban, visszahozhatná a GSOT-t.DiamondsHead44
további 2 új név az OC poszt várományosai között
Richard Curl - jelenlegi QB edző
Darrell Bevell - hamarosan ex-Viking OC

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez milyen műsor volt?DiamondsHead44
Gyakorlatilag egy training camp 12 játékosnak, 6 wr és 6 db, akik valamilyen oknál fogva nem az nfl-ben játszanak, pedig a képességeik/tehetségük alapján ott lenne a helyük... Minden rész végén egy embernek viszlát, a győztes pedig helyet kapott a Cowboys 80-as rosterén. Aki megnyerte, Jesse Holley a north carolinában volt egyetemen, a műsor előtt pedig asszem a bengals practice squadjában. a Cowboys-Cardinals meccsen láttam egyszer-kétszer feltűnni, leginkább special teamben. Amúgy teljesen jó kis show volt, a Cotton Bowlban laktak, az edzői stáb Michael Irwinből, Bill Batesből és Joe Avezzanoból állt, plusz minden részben egy-egy meghívott legenda (pl: Roger Staubach, Jerry Rice, Daryl Johnston, Drew Pearson) kár, hogy a Hard Knocks-ot leszámítva nem nagyon van ilyen műsor, ami a háttérbe is enged némi bepillantást (legalábbis én nem tudok róla),

bővebben: http://en.wikipedia.org/wiki/4th_and_LongJSanyo
thx
azt hittem valamilyen 4. és hosszú esetben csinált vmi rendkívülit... :rolleyes:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ez milyen műsor volt?DiamondsHead44
Gyakorlatilag egy training camp 12 játékosnak, 6 wr és 6 db, akik valamilyen oknál fogva nem az nfl-ben játszanak, pedig a képességeik/tehetségük alapján ott lenne a helyük... Minden rész végén egy embernek viszlát, a győztes pedig helyet kapott a Cowboys 80-as rosterén. Aki megnyerte, Jesse Holley a north carolinában volt egyetemen, a műsor előtt pedig asszem a bengals practice squadjában. a Cowboys-Cardinals meccsen láttam egyszer-kétszer feltűnni, leginkább special teamben. Amúgy teljesen jó kis show volt, a Cotton Bowlban laktak, az edzői stáb Michael Irwinből, Bill Batesből és Joe Avezzanoból állt, plusz minden részben egy-egy meghívott legenda (pl: Roger Staubach, Jerry Rice, Daryl Johnston, Drew Pearson) kár, hogy a Hard Knocks-ot leszámítva nem nagyon van ilyen műsor, ami a háttérbe is enged némi bepillantást (legalábbis én nem tudok róla),

bővebben: http://en.wikipedia.org/wiki/4th_and_Long

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Szerintem is ő lesz az 😀 Nekem nagyon nagy kedvencem volt Holley mellett. Kiváló returner lehet belőle.visi_b
Nekem is 😊 jövőre nem lesz Dallas-St. Louis meccs? Összecsaphatnának Holleyval 😊JSanyo
de lesz, Dallasban partizunk 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
új igazolás:
Montreal Alouettes WR/KR Andrew Hawkins (5'8", 165) has signed with the St. Louis Rams.DiamondsHead44
asszem ő a 4th and longos Hawkins, ha valaki nézte a műsort.JSanyo
ez milyen műsor volt?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem is ő lesz az 😀 Nekem nagyon nagy kedvencem volt Holley mellett. Kiváló returner lehet belőle.visi_b
Nekem is 😊 jövőre nem lesz Dallas-St. Louis meccs? Összecsaphatnának Holleyval 😊

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
új igazolás:
Montreal Alouettes WR/KR Andrew Hawkins (5'8", 165) has signed with the St. Louis Rams.DiamondsHead44
asszem ő a 4th and longos Hawkins, ha valaki nézte a műsort.JSanyo
Szerintem is ő lesz az 😀 Nekem nagyon nagy kedvencem volt Holley mellett. Kiváló returner lehet belőle.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
új igazolás:
Montreal Alouettes WR/KR Andrew Hawkins (5'8", 165) has signed with the St. Louis Rams.DiamondsHead44
asszem ő a 4th and longos Hawkins, ha valaki nézte a műsort.

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
thx

sajnáltam, hogy lesérült, mert Ti végre úgy használtátok, ahogy őt lehet... nálunk
nem volt sok lehetősége, és valahogy akkor sem azt játszotta, amire igazán alkalmas.
Nálatok megmutatta, hogy mire képes... remélem hosszabbítotok vele és Amendola,
Clayton meg egy igazi no1 receiver lesz nálatok... akkor irány a csoportgyőzelem és a po.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Clayton IR után hogy áll nálatok?
Csak egy idényre kapott papírt, vagy hosszabb volt a szerződése?
Ha csak egyéves és nem lesz lockout (tényleg erről tud valaki valamit?) akkor hosszabbítotok Vele?Collapo
1 éves szerződése volt, hivatalosan FA lesz
a hírek szerint szépen gyógyul.
szerintem kötünk vele szerződést, bár az OC személye sok mindent megváltoztathat még.
de tény, 2010-ben Clayton volt a leghatékonyabb elkapónk (játszott mérkőzésátlagot tekintve).

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)