Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
nálatok 32-t szintén 5 évre

több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Atogwe a Redskins-é, 5 évre 26 milkó. Ennyit nálunk is kapott, nem?
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nyugi, nem sok WR needes csapat van a Rams előtt, max a Brownsnál gondolom, hogy behúzhatja (bár ott nagyobb gond a Dline).tenorx
SkinsHöri
Ott nem várok értelmes húzást. Jelenleg Ingram oda a favoritom a holnapi Portis cut után, bár Shannynél sose lehessen tudni.tenorx
Shanny kb. életébe nem húzott 1. körbe RB-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez azért van, mert múlt évben sikerült kiválasztani az évtized legjobb játékosát :cool:tenorx
Ideje is volt ennyi TOP 3-ban való draft után... 😀 Jó lett volna tudni, hogy egy egészséges Averyvel és Claytonnal mire mentünk volna. :/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Smith se lenne rossz, de én akkor is egy DTt hoznék. Nagyon jó az idei class, és egyébként is need.tenorx
Én pont azért mert jó hagynám meg későbbre. 😊 Bár ha Paea jönne én lennék a legboldogabb. 😊
Viszont akkor már hasznosabb lenne JJ. Watt vagy Ayers.
Furcsa ez rams fanként, hogy nem az egész draft legjobb játékosát kell kiválasztanunk... 😀süti
Ez azért van, mert múlt évben sikerült kiválasztani az évtized legjobb játékosát :cool:
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Smith se lenne rossz, de én akkor is egy DTt hoznék. Nagyon jó az idei class, és egyébként is need.tenorx
Én pont azért mert jó hagynám meg későbbre. 😊 Bár ha Paea jönne én lennék a legboldogabb. 😊
Viszont akkor már hasznosabb lenne JJ. Watt vagy Ayers.
Furcsa ez rams fanként, hogy nem az egész draft legjobb játékosát kell kiválasztanunk... 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Smith se lenne rossz, de én akkor is egy DTt hoznék. Nagyon jó az idei class, és egyébként is need.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az a baj, hogy az első körben nem nagyon van ilyen 😕 Szerintem ami még első körben játszhatna az a CB vagy DT.tenorx
Ez a baj. Ha Atogwe megy akkor szerintem a Seafty és az OLB lenne a legnagyobb need, de 14. hely környékén nem nagyon vannak vállalható játékosok. Mondjuk egy letrade-nek örülnék, úgyis nyígok minden évben érte, most meg is oldható lenne és mi húzhatnánk fasza seaftyt és olb-t is.
Így 14. helyen meg ha nem Jones, akkor talán a hazai játékos Aldon Smith se lenne rossz.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezek után én se bánnám ha annak ellenére, hogy tele vagyunk WR-ekker Jonest húznánk. Bár továbbra is jobban örülnék valami durva védőjátékosnak OLB poszton.süti
Az a baj, hogy az első körben nem nagyon van ilyen 😕 Szerintem ami még első körben játszhatna az a CB vagy DT.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezek után én se bánnám ha annak ellenére, hogy tele vagyunk WR-ekker Jonest húznánk. Bár továbbra is jobban örülnék valami durva védőjátékosnak OLB poszton.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jones mai combine-ja utan kotve hiszem hogy benn marad a 14. pickig 😕Pók
Nyugi, nem sok WR needes csapat van a Rams előtt, max a Brownsnál gondolom, hogy behúzhatja (bár ott nagyobb gond a Dline).tenorx
SkinsHöri
Ott nem várok értelmes húzást. Jelenleg Ingram oda a favoritom a holnapi Portis cut után, bár Shannynél sose lehessen tudni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jones mai combine-ja utan kotve hiszem hogy benn marad a 14. pickig 😕Pók
Nyugi, nem sok WR needes csapat van a Rams előtt, max a Brownsnál gondolom, hogy behúzhatja (bár ott nagyobb gond a Dline).tenorx
Skins

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jones mai combine-ja utan kotve hiszem hogy benn marad a 14. pickig 😕Pók
Nyugi, nem sok WR needes csapat van a Rams előtt, max a Brownsnál gondolom, hogy behúzhatja (bár ott nagyobb gond a Dline).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jones mai combine-ja utan kotve hiszem hogy benn marad a 14. pickig 😕
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy kis bulvár, szomorú aktualitással: Steven Jackson 2 nappal a földrengés előtt hagyta el Christchurch-öt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A 2-3. körben nagyon jó kis safetyk lesznek bent.
Pl.: 2. kör: Raheem Moore, Ahmad Black
3. kör: Deunta Williams, Deandre McDanieltenorx
Williamsnek örülnék, de szívesebben láttam volna Sasht Atogwe mellett...
Most ez nagyon el lett baszva, mert régóta megy a huzavona és ha jól tudom a vezetőség nem akarta megadni azt a pénzt, ami a teljesítménye után jogosan járna. (Viszonyítva a többi seafty fizetéséhez).
Másik meg, hogy Greco ennyire esélytelen guardként... :/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A 2-3. körben nagyon jó kis safetyk lesznek bent.
Pl.: 2. kör: Raheem Moore, Ahmad Black
3. kör: Deunta Williams, Deandre McDaniel
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Atogwe szerintem lelép, és kb annyit fog kapni mint tavaly Rolle (ha nem tobbet)
Butler jatszott Giantsben FS-t de szerintem oda mar nem jó, mindenesetre én szívesebben latnam őt mint Dahl-t SS-nek, benne nagyobb a big play potenciál (igaz mindkét jó és rossz oldalra is, lasd. pick-safety😀)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy kis influenza és lemaradok fontos dolgokról
engem nem lepett meg Atogwe elengedése. várható volt, hogy ennyi pénzt (11,5 millió dollár) nem fognak adni neki.
a safety pick előrelépett a várható igazolások terén.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
" I hear that Sam Bradford and new Rams offensive coordinator Josh McDaniels had great conversations last week discussing the new offense."

Atogwe pedig Washingtonba látogatott. Haslett-tel itt is jól megértették egymást.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én ma nekiállok végignézni az összes Rams meccset idén, mert sajnos nem láttam az összeset 😊 Stewartra külön figyelni fogok.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom elképzelni, hogya Butler se játszott sokat, akkor idén Stewartnak nagy esélye lenne. Az a baj, hogy Dahl helyett amúgy is szükség lenne egy seaftyre, így meg kettőre...
Egyelőre várjuk meg mi lesz pár hét múlva, mert Aotgwe azt nyilatkozta, hogy reméli marad St. Louisban...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Darian Stewart 😊 Fiatal, és jól játszott a snapeken, amit kapott 😊

Persze csak álmodozok. Így simán benne van a safety draft mondjuk a második körben (első körben nem igazán van olyan, aki megéri ott).
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem szinte minimális, kevesebb mint 5%.deny79
"It’s disappointing to be back in this situation, again," Atogwe told the Post-Dispatch on Friday. "Not being able to actually be set at this point in time in my career, with my relationship with the Rams, it’s disappointing."
Nagyon úgy néz ki... :/ Kiváncsi vagyok kivel szeretnék pótolni...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rams released S O.J. Atogwe.Laki
8 misit "spóroltunk" így, viszont most egyáltalán nincs seconderynk. Nem igaz, hogy a tavalyi huzavona után idén se sikerült megegyezni vele.

Arra mekkora az esély, hogy FA-ként mégis mi igazoljuk le?süti
Szerintem szinte minimális, kevesebb mint 5%.