Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bradford trade lesz jövőre mert kell Luck

haromt
Még idén mert kell Newton 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az akkor még rizikósnak tűnő TT draft-ba...StormST
Amúgy is sok jóságot kaptatok Cutlerért.szaba
Jah, a végén még kihozod, hogy mi jártunk jól JMD-vel, mert egy b*szott nagy HC géniusz. Asszem meg is veszem a repjegyet, hogy személyesen borulhassak térdre a nagysága előtt és könyöröghessek, hogy legyen oly kegyes és térjen vissza hozzánk... 😛

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nah, OFF vége... 😛StormST
Mondtam én, hogy jó HC? Csak azt mondtam, hogy voltak jó zsugái.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hitetlen!...szaba
az akkor még rizikósnak tűnő TT draft-ba...StormST
Amúgy is sok jóságot kaptatok Cutlerért.szaba
Jah, a végén még kihozod, hogy mi jártunk jól JMD-vel, mert egy b*szott nagy HC géniusz. Asszem meg is veszem a repjegyet, hogy személyesen borulhassak térdre a nagysága előtt és könyöröghessek, hogy legyen oly kegyes és térjen vissza hozzánk... 😛

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nah, OFF vége... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez igaz, bár ugye még teljesen biztosra nem lehet tudni, hogy Tebow mennyire lesz jó, bár egyre biztatóbb a helyzet... 😊
StormST
Hitetlen!...szaba
az akkor még rizikósnak tűnő TT draft-ba...StormST
Amúgy is sok jóságot kaptatok Cutlerért.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ez igaz, bár ugye még teljesen biztosra nem lehet tudni, hogy Tebow mennyire lesz jó, bár egyre biztatóbb a helyzet... 😊
StormST
Hitetlen!...szaba
Egy bíboros? 😀

Nem hitetlen vagyok, csak nem akartam annyira fényezni JMD-t... 😀

Egyébként a Tebow draft még nem menti fel a Cutler-balhé alól, mivel az miatt kellett egyáltalán belemennie az akkor még rizikósnak tűnő TT draft-ba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez igaz, bár ugye még teljesen biztosra nem lehet tudni, hogy Tebow mennyire lesz jó, bár egyre biztatóbb a helyzet... 😊
StormST
Hitetlen!...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért Tibi elég elfogult vagy vele negatív irányban. Tény, hogy Denverben amit el lehetett baszni azt elbaszta. De azért ott is köszönhettek neki egy Lloydot,Morenot vagy egy Tebowt.

Szvsz nagyon jól járt ezzel a Rams. Ha JMD le nyugszik (már pedig miért ne nyugodna) akkor bitang jó Offense jöhet itt össze. Egy valamit nem lehet tőle elvitatni, hogy remek OC. Asszem nem kell bemutatni Casselt és az az évi Pats Ot.FViktor93
Jah, én örülök Tebow-nak, meg Lloyd-nak, valamennyire még Moreno-nak is. De én nagyon elégedett voltam a Cutler-Marshall-Sheffler támadósorral is, mögötte meg Hillis-el futóban... 😛

OC-nek jó lesz, csak nehogy valaki megint HC-t csináljon belőle... 😛StormST
Hát ha már elbalfaszkodta legalább nem totális csődben hagyta ott a csapatot 😛FViktor93
Ez igaz, bár ugye még teljesen biztosra nem lehet tudni, hogy Tebow mennyire lesz jó, bár egyre biztatóbb a helyzet... 😊

Viszont a védelem oldalán már annyira azért nem rózsás a helyzet, igaz most a visszaállás miatt annyira nem baj, hogy pl. nem hozott egy drága NT-t, de ha Champ elmegy, akkor morci leszek, mivel JMD megszakította vele a tárgyalásokat, pedig állítólag már nagyon közel jártak a megegyezéshez...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
bradford trade lesz jövőre mert kell Luck

SJ rasta néger. Trade for 5.kör

Ment volna a picsába mondjuk Seattle-be hogy csapattal együtt utálhassam ezt a kis pöcstharomt
Azért Tibi elég elfogult vagy vele negatív irányban. Tény, hogy Denverben amit el lehetett baszni azt elbaszta. De azért ott is köszönhettek neki egy Lloydot,Morenot vagy egy Tebowt.

Szvsz nagyon jól járt ezzel a Rams. Ha JMD le nyugszik (már pedig miért ne nyugodna) akkor bitang jó Offense jöhet itt össze. Egy valamit nem lehet tőle elvitatni, hogy remek OC. Asszem nem kell bemutatni Casselt és az az évi Pats Ot.FViktor93
Jah, én örülök Tebow-nak, meg Lloyd-nak, valamennyire még Moreno-nak is. De én nagyon elégedett voltam a Cutler-Marshall-Sheffler támadósorral is, mögötte meg Hillis-el futóban... 😛

OC-nek jó lesz, csak nehogy valaki megint HC-t csináljon belőle... 😛StormST
Hát ha már elbalfaszkodta legalább nem totális csődben hagyta ott a csapatot 😛
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
bradford trade lesz jövőre mert kell Luck

SJ rasta néger. Trade for 5.kör

Ment volna a picsába mondjuk Seattle-be hogy csapattal együtt utálhassam ezt a kis pöcstharomt
Azért Tibi elég elfogult vagy vele negatív irányban. Tény, hogy Denverben amit el lehetett baszni azt elbaszta. De azért ott is köszönhettek neki egy Lloydot,Morenot vagy egy Tebowt.

Szvsz nagyon jól járt ezzel a Rams. Ha JMD le nyugszik (már pedig miért ne nyugodna) akkor bitang jó Offense jöhet itt össze. Egy valamit nem lehet tőle elvitatni, hogy remek OC. Asszem nem kell bemutatni Casselt és az az évi Pats Ot.FViktor93
Jah, én örülök Tebow-nak, meg Lloyd-nak, valamennyire még Moreno-nak is. De én nagyon elégedett voltam a Cutler-Marshall-Sheffler támadósorral is, mögötte meg Hillis-el futóban... 😛

OC-nek jó lesz, csak nehogy valaki megint HC-t csináljon belőle... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
bradford trade lesz jövőre mert kell Luck

SJ rasta néger. Trade for 5.kör

Ment volna a picsába mondjuk Seattle-be hogy csapattal együtt utálhassam ezt a kis pöcstharomt
Azért Tibi elég elfogult vagy vele negatív irányban. Tény, hogy Denverben amit el lehetett baszni azt elbaszta. De azért ott is köszönhettek neki egy Lloydot,Morenot vagy egy Tebowt.

Szvsz nagyon jól járt ezzel a Rams. Ha JMD le nyugszik (már pedig miért ne nyugodna) akkor bitang jó Offense jöhet itt össze. Egy valamit nem lehet tőle elvitatni, hogy remek OC. Asszem nem kell bemutatni Casselt és az az évi Pats Ot.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nem tudom miből gondoljátok, hogy azért, mert JMD jött akkor el lesz cserélve mindenki és tönkre fogja tenni a csapatot... Egyrészt semmi beleszólása nincs, másrészt pedig ha nagyon ugrálni simán ki is lehet b*szni. Örülhet, hogy azok után amit művelt Denverben még kapott egy igen jó esélyt az újra kezdéshez.
Szerintem jól jártunk vele. Tapasztalt és pont egy ilyen kockáztatós OC-ra volt szüksége a csapatnak. Martz óta olyan konzervatív az egész csapat játéka, hogy 11 krumplis zsák is letudna védekezni minket.
Van egy jó QB-ünk és RB-ünk, a fal is egyre jobban muzsikál, még valami fasza elkapót kéne igazolni és az erős sorsolás ellenére még simán PO esélyesünk lehetünk. A védelem a sz*r secondary ellenére pedig idén a szezon első felében is tudott meglepetést okozni az ellenfeleknek.

JMD Bradfordról és SJ-ról: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-report/article_6b9bdbfe-237d-11e0-bc4f-0017a4a78c22.htmlsüti
A sok elcserélős írás csak poén természetesen. Denver-ben is jó dolga lett volna, egy-egy top10 (top5) QB és WR került a keze alá, egy év múlva már egyik se volt a csapatnál. Most nem lesz akkora hatalma, így nem lesz csere-bere... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom miből gondoljátok, hogy azért, mert JMD jött akkor el lesz cserélve mindenki és tönkre fogja tenni a csapatot... Egyrészt semmi beleszólása nincs, másrészt pedig ha nagyon ugrálni simán ki is lehet b*szni. Örülhet, hogy azok után amit művelt Denverben még kapott egy igen jó esélyt az újra kezdéshez.
Szerintem jól jártunk vele. Tapasztalt és pont egy ilyen kockáztatós OC-ra volt szüksége a csapatnak. Martz óta olyan konzervatív az egész csapat játéka, hogy 11 krumplis zsák is letudna védekezni minket.
Van egy jó QB-ünk és RB-ünk, a fal is egyre jobban muzsikál, még valami fasza elkapót kéne igazolni és az erős sorsolás ellenére még simán PO esélyesünk lehetünk. A védelem a sz*r secondary ellenére pedig idén a szezon első felében is tudott meglepetést okozni az ellenfeleknek.

JMD Bradfordról és SJ-ról: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-report/article_6b9bdbfe-237d-11e0-bc4f-0017a4a78c22.html
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
OC-nek jó lesz, csak hatalom ne legyen a kezében a kis köcsögnek... 😛

Jól jár vele a Rams, bár azt nem tudom, hogy mit fog kezdeni SJ-vel, ilyen szintű futó még nem volt a keze alatt..



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát, azok után, hogy Denverből mekkora közutálattal üldözték el, nem vagyok boldog, hogy ő lesz az OC. Mert lehet akármilyen jó szakember, ha nem képes viselkedni, idegbeteg és bomlasztja a csapatot, akkor nincs helye a Rams-ben, sem más NFL csapatban...

Lehet tényleg visszasírjuk Shurmurt, pláne ha kiderül nem ő volt a ludas az impotens offense dolgában! :/Pizsama
Hidd el Pizsama, nagyon jó kis OC lesz ő itt!
Lehet kicsit arogáns volt Denverben, de szerintem kapott a pofájára rendesen, kicsit visszább vett ő!
tt pedig egy frankó kis O-t fog összehozni!
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Hát, azok után, hogy Denverből mekkora közutálattal üldözték el, nem vagyok boldog, hogy ő lesz az OC. Mert lehet akármilyen jó szakember, ha nem képes viselkedni, idegbeteg és bomlasztja a csapatot, akkor nincs helye a Rams-ben, sem más NFL csapatban...

Lehet tényleg visszasírjuk Shurmurt, pláne ha kiderül nem ő volt a ludas az impotens offense dolgában! :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bradford trade lesz jövőre mert kell Luck

SJ rasta néger. Trade for 5.kör

Ment volna a picsába mondjuk Seattle-be hogy csapattal együtt utálhassam ezt a kis pöcst
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
ez kb a legjobb dolog, ami Bradforddal történhetett 😉 jó kis O lesz itt 😊

mondjuk egy dolog videozáson nem hiszem h valaha előkerül: a 2007-es SB 😂

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már csak el kell üldöznie Bradfordot (mondjuk Philly-ig 😛 ) s jöhet Orton. Na jó ezt nem kívánom nektek 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem kurva jól jártatok vele, remélem, hogy rendesen kihasználjátok jövőre DX-t majd 😊
itt szerintem mondjuk több futás lesz, mint volt nálunk, meg denverben

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
erre tessék, az nfl.com-on:

Rams hire Josh McDaniels as offensive coordinator

The former Broncos coach now will oversee QB Sam Bradford's development, Michael Lombardi reports.

szerk.:
már TST-n is megjelent: http://www.turfshowtimes.com/2011/1/18/1942896/rams-josh-mcdaniels-talks-picking-up-steam-again


szerk.: 5 éves deal

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
állítólag JMD több pénzt kért, mint amennyit Spags kap.
PC viszont sokkal többet kap, mint Spags, ott nem okozna bérfeszültséget JMD bérigénye.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én azon filózok, hogy egyáltalán Spags belemenne-e abba, hogy egy volt HC-val kelljen együtt dolgoznia... Mondjuk Chillyvel régi jó barátok, viszont JMD szerintem simán kitudná csinálni föggetlenül a tehetségétől.
Én továbbra is azt szeretném, hogy több éves OC tapasztalattal rendelkező ember jöjjön a posztra, ne pedig valami fiatal QB edző.

Bradford pedig nemrég nyilatkozta, hogy rengeteget segített Shurmur abba, hogy felvegye az NFL ritmusát, sokat fejlődött, jóba voltak stbstb... Hjaj de kiváncsi vagyok már mire viszi HC-ként. Remélem, hogy nem marad el a szezon. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
a legújabb hírek szerint félbeszakadtak a tárgyalások JMD-vel és új jelölteket interjúvolunk meg. Childress-ről nincs hír.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/18/josh-mcdaniels-may-not-head-to-st-louis-after-all/DiamondsHead44
Igazából bárki is jön (kivéve talán pont Chilly-t), az már upgrade lesz, mert Shurmur nagyon vak volt.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a legújabb hírek szerint félbeszakadtak a tárgyalások JMD-vel és új jelölteket interjúvolunk meg. Childress-ről nincs hír.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/18/josh-mcdaniels-may-not-head-to-st-louis-after-all/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ebből azt akarod kihozni, hogy BB>mindenki? 😀

Egyébként komolyra fordítva a szót köszi ezt a statisztikai adatot, most már nem vagyok benne annyira biztos, hogy rossz lenne Bradfordnak JMD. Kösz DoM!