Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a jobb eredmények érdekében kirúgtuk a felszerelésekért felelős emberkét. szegény Todd Hewitt több, mint 30 éve dolgoztt a franchise-nál, most mennie kellet. okot senki sem tud, de biztos az általa biztosított dummy-k, pajzsok és koporsók miatt nem tudták elkapni a labdát a wr-ek.
tisztára magyaros a történet. indoklás nincs, egy régi bútordarabnak kellett mennie, mert csak.DiamondsHead44
Ez... kész. Kérem kapcsolja ki.süti
Be lehet állítani így is, de lehet, hogy 30 éve mindenki leszarta azt a részt, ő meg nem nagyon csinált semmit 😛 Igazából épp emiatt a 0 infó miatt nem lehet tudni, hogy mi történt.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a jobb eredmények érdekében kirúgtuk a felszerelésekért felelős emberkét. szegény Todd Hewitt több, mint 30 éve dolgoztt a franchise-nál, most mennie kellet. okot senki sem tud, de biztos az általa biztosított dummy-k, pajzsok és koporsók miatt nem tudták elkapni a labdát a wr-ek.
tisztára magyaros a történet. indoklás nincs, egy régi bútordarabnak kellett mennie, mert csak.DiamondsHead44
Ez... kész. Kérem kapcsolja ki.

Wááá és voltam olyan hülye, hogy utána olvastam jobban...
Már az édesapja is a ramsnél dolgozott, ő pedig 11 éves korától segítette a csapatot.

"My dad always felt that it wasn't a job but a way of life," Hewitt said. "Dad did it with dedication and passion. To him the Rams family was an extension of his family."

"We have decided not to retain Todd Hewitt and Chuck Faucette going forward in 2011," coach Steve Spagnuolo said in a statement. "We appreciate their efforts in the past and wish them well in the future."

Válasszuk királlyá Spagnuolot! Shurmur pedig szopja tovább a f*szt, úgylátszik így még sikerül megtartani az állást a csapatnál...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Rams FA-k:

Unrestricted
* WR Mark Clayton
* CB Kevin Dockery
* TE Daniel Fells
* DT Gary Gibson
* OG Adam Goldberg
* DT Chris Hovan
* TE Darcy Johnson
* S Michael Lewis
* WR Laurent Robinson
* DT Clifton Ryan
* TE Derek Schouman
* OG Mark Setterstrom

Restricted
* CB Quincy Butler
* LB Chris Chamberlain
* RB Kenneth Darby
* OT Renardo Foster
* OG John Greco
* LB Curtis Johnson
* CB Justin King
* LB David Vobora

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a jobb eredmények érdekében kirúgtuk a felszerelésekért felelős emberkét. szegény Todd Hewitt több, mint 30 éve dolgoztt a franchise-nál, most mennie kellet. okot senki sem tud, de biztos az általa biztosított dummy-k, pajzsok és koporsók miatt nem tudták elkapni a labdát a wr-ek.
tisztára magyaros a történet. indoklás nincs, egy régi bútordarabnak kellett mennie, mert csak.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
WR-re szerintem is kár pazarolni az első körös pick-et, és a TE-t se tartom hiányposztnak, Hoomanawanui beválhat, hacsak nem lesz túl sérülékeny, és Bajemának is volt pár jó megmozdulása idén. Ami még nagy need szerintem, az a backup RB. Egyszerűen muszáj még egy jó futót hoznunk SJ mellé! DeMarco Murray-t szerintem megcsíphetjük, biztos jól kijönnének Bradforddal! 😀Pizsama
Tökmindegy ki a backup RB ha nem használják Spangliék... Régebben Darby is jól muzsikált mégse kapott soha lehetőséget. Egyedül SJ-re bíznak mindent, amikor meg jó döntés is lenne, akkor meg ő se kap labdát...
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
WR-re szerintem is kár pazarolni az első körös pick-et, és a TE-t se tartom hiányposztnak, Hoomanawanui beválhat, hacsak nem lesz túl sérülékeny, és Bajemának is volt pár jó megmozdulása idén. Ami még nagy need szerintem, az a backup RB. Egyszerűen muszáj még egy jó futót hoznunk SJ mellé! DeMarco Murray-t szerintem megcsíphetjük, biztos jól kijönnének Bradforddal! 😀
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ja Spags jó játékost nevelne belőle, az biztos. De én mondjuk a WRt égetőbb pozíciónak látom.tenorx
Azért a WR poszt is csalóka. Hiányposzt az igaz, de ne felejtsük el, hogy a két elsőszámú elkapónk is sérült volt (Avery és Clayton) ők még képesek labdákat is elkapni. WR-t azért ne mhúznék (meg nagyrészt az itteni rams fanok sem), mert egy rakat fiatal van a nyakunkon, és melléjük inkább egy tapasztaltabb Vincent Jackson féle játékos kéne, mint még egy huszonéves.
Emelett a védelembe Gibson helyére nagyon kéne egy jobb DT, pass rush OLB, mert hiába jött Diggs és Carpenter Spags úgy itélte meg, hogy Chamberlain és MR. Irrelevant jobbak... CB-nk sincsen, mivel Bartell is óriási passzokat szokott beengedni, mögötte pedig még csak tanuló cornerek vannak, akik folyton lesérülnek... ha pedig hozzá vesszük, hogy Dahl passz ellen nem ér semmit (futás ellen viszont jó) seafty is kellene, főleg ha Atagwe se marad itt. Mondjuk azt se értem Butler és Payne minek jött...süti
Szerintem Dahl azért nem volt annyira szörnyű, inkább a CB-k bénázásai miatt került néha nehéz helyzetbe.

A tavalyi draftból kiindulva, kellene 5 TE is, szvsz 😀 😀 😀
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ja Spags jó játékost nevelne belőle, az biztos. De én mondjuk a WRt égetőbb pozíciónak látom.tenorx
Azért a WR poszt is csalóka. Hiányposzt az igaz, de ne felejtsük el, hogy a két elsőszámú elkapónk is sérült volt (Avery és Clayton) ők még képesek labdákat is elkapni. WR-t azért ne mhúznék (meg nagyrészt az itteni rams fanok sem), mert egy rakat fiatal van a nyakunkon, és melléjük inkább egy tapasztaltabb Vincent Jackson féle játékos kéne, mint még egy huszonéves.
Emelett a védelembe Gibson helyére nagyon kéne egy jobb DT, pass rush OLB, mert hiába jött Diggs és Carpenter Spags úgy itélte meg, hogy Chamberlain és MR. Irrelevant jobbak... CB-nk sincsen, mivel Bartell is óriási passzokat szokott beengedni, mögötte pedig még csak tanuló cornerek vannak, akik folyton lesérülnek... ha pedig hozzá vesszük, hogy Dahl passz ellen nem ér semmit (futás ellen viszont jó) seafty is kellene, főleg ha Atagwe se marad itt. Mondjuk azt se értem Butler és Payne minek jött...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja Baileyt berántanátok, imádnátok elég hamar.
Nagyon jó játékos. Kicsit talán tweener, de egy ötletes D falban nem rossz az ilyen.Delonso_
Ja Spags jó játékost nevelne belőle, az biztos. De én mondjuk a WRt égetőbb pozíciónak látom.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja Baileyt berántanátok, imádnátok elég hamar.
Nagyon jó játékos. Kicsit talán tweener, de egy ötletes D falban nem rossz az ilyen.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csakis Stephen Paea. Más ne is jöjjön. 😛
Ahova mindenféleképpen kell ember az WR, DT, OLB, CB. Még Von Millernek Adrian Claybornnek vagy a hibrid Allen Baileynek. Utóbbinak nem semmi arcszerkezete van. Bár az FA piac meg a combine úgyis átír mindent, de jelenleg szerintem velük jól járnánk. Vagy ha lecsúzna addig Ingram simán behúznám őt és akkor nem kell WR. 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem mondom, hogy nem lenne jó 4-3as OLB, csak nekem nem tetszik ott egyszerűen. Aztán lehet rám cáfol és állatkodni fog valahol.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Amúgy annyira nem is durvák ezek a külföldi fórumok... :rolleyes:

Shurmur mint HC? 😀 Nem bánnám ha összejönne csak vigye el innét valaki...

Seahawks meccsen simét "F" értékelést kaptak az edzőink. 😉süti
Vigyék, vigyék! Látni se bírom ezeket a fantáziátlan playhívásokat, a 2. félidős beszariságot meg pláne nem. A Seahawks elleni meccs jól megmutatta, hogy egy amúgy jó offense (mert azért valljuk be, láttuk néha jól játszani a csapatot) mire képes szar coachinggal.

Na jó, váltsunk témát. Draft. Azt már megbeszéltük mik lennének a főbb hiányposztok (meg hogy WR-t inkább FA-ról kéne hozni), de most akkor beszéljünk konkrét jelöltekről. Ti kiket választanátok 1 körös pick-nek? Én vagy OLB-t, vagy CB-t húznék, OLB-nek Akeem Ayers-t szemeltem ki, CB-nek meg Amukamarát! Vélemény? :/Pizsama
Amukamara nagyon kevés valószínűséggel lesz bent, Ayers meg inkább 3-4es OLBnek tűnik nekem. Viszont Janoris Jenkins vagy Brandon Harris mindketten nagyon jó CBk, ők simán bent lehetnek. OLBből esetleg Travis Lewis, de ő kicsit reach lenne. Viszont szerintem egy nagyon jó #1 WRt lehetne húzni itt Bradfordnak, mondjuk Julio Jonest.tenorx
Ayers 4-3-as és 3-4-es OLB-nek is alkalmas szerintem. A UCLA-ben 4-3 ban játszott. 4-3-as SAM-nek is igencsak ideálisnak tűnik.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy annyira nem is durvák ezek a külföldi fórumok... :rolleyes:

Shurmur mint HC? 😀 Nem bánnám ha összejönne csak vigye el innét valaki...

Seahawks meccsen simét "F" értékelést kaptak az edzőink. 😉süti
Vigyék, vigyék! Látni se bírom ezeket a fantáziátlan playhívásokat, a 2. félidős beszariságot meg pláne nem. A Seahawks elleni meccs jól megmutatta, hogy egy amúgy jó offense (mert azért valljuk be, láttuk néha jól játszani a csapatot) mire képes szar coachinggal.

Na jó, váltsunk témát. Draft. Azt már megbeszéltük mik lennének a főbb hiányposztok (meg hogy WR-t inkább FA-ról kéne hozni), de most akkor beszéljünk konkrét jelöltekről. Ti kiket választanátok 1 körös pick-nek? Én vagy OLB-t, vagy CB-t húznék, OLB-nek Akeem Ayers-t szemeltem ki, CB-nek meg Amukamarát! Vélemény? :/Pizsama
Amukamara nagyon kevés valószínűséggel lesz bent, Ayers meg inkább 3-4es OLBnek tűnik nekem. Viszont Janoris Jenkins vagy Brandon Harris mindketten nagyon jó CBk, ők simán bent lehetnek. OLBből esetleg Travis Lewis, de ő kicsit reach lenne. Viszont szerintem egy nagyon jó #1 WRt lehetne húzni itt Bradfordnak, mondjuk Julio Jonest.
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Amúgy annyira nem is durvák ezek a külföldi fórumok... :rolleyes:

Shurmur mint HC? 😀 Nem bánnám ha összejönne csak vigye el innét valaki...

Seahawks meccsen simét "F" értékelést kaptak az edzőink. 😉süti
Vigyék, vigyék! Látni se bírom ezeket a fantáziátlan playhívásokat, a 2. félidős beszariságot meg pláne nem. A Seahawks elleni meccs jól megmutatta, hogy egy amúgy jó offense (mert azért valljuk be, láttuk néha jól játszani a csapatot) mire képes szar coachinggal.

Na jó, váltsunk témát. Draft. Azt már megbeszéltük mik lennének a főbb hiányposztok (meg hogy WR-t inkább FA-ról kéne hozni), de most akkor beszéljünk konkrét jelöltekről. Ti kiket választanátok 1 körös pick-nek? Én vagy OLB-t, vagy CB-t húznék, OLB-nek Akeem Ayers-t szemeltem ki, CB-nek meg Amukamarát, bár őt kicsi az esélyünk elcsípni! Vélemény? :/
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amúgy annyira nem is durvák ezek a külföldi fórumok... :rolleyes:

Shurmur mint HC? 😀 Nem bánnám ha összejönne csak vigye el innét valaki...

Seahawks meccsen simét "F" értékelést kaptak az edzőink. 😉
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 2011-es ellenfelek
hazai meccsek: Philadelphia, Washington, Baltimore, Cincinnati, New Orleans, Arizona, San Francisco, Seattle
idegenbeli meccsek: Dallas, New York Giants, Cleveland, Pittsburgh, Green Bay, Arizona, San Francisco, Seattle.

Ha a csoportellenfelekkel megint tudunk ikszelni, akkor a szumma 6 győzelem sem lesz rózsaszín babazsúr. Visszasírjuk mi még az idei 7 win-t.DiamondsHead44
Ne viccelj már! Az idei teljesítményük alapján a Dallas és a Cleveland szerintem verhető idegenben, a Washington és a Cincinnati is meglehet itthon, a 6 divizó meccsből behúzunk 4-et és máris van 8 győzelmünk, és ki tudja, talán okozunk pár meglepetést. Csak pozitívan, uraim, pozitívan! 😀Pizsama
a 10 non-division ellenfelünkből jelenleg 5 ott van a PO-ban (Philly, Baltimore, NO, Pitts, GB) a W-L összesítésük az alapszakaszban 55-25 volt 2010-ben (no jó beleértve 2011. 1. hétvégéjét is 😉). Idén azon csapatok ellen, akik bejutottak a rájátszásba, csak a Seahawks-t vertük meg az Ed-ben. Divízión kívül senkit sem gyaláztunk le. Jövőre mennyire leszünk ennyire jobbak? Úgy legyen és verjük szét a Steelers-t és a Ravens-t, de azért még erre gyúrnunk kell.
Marad a Dallas, Giants, Browns - mind idegenben, ahol híresen jók vagyunk - és itthon a Cincy és a Redskins. Ha mind behúzzuk, akkor valamit nagyon tudunk. Szerintem idegenben max. 1 win, otthon 1-2 win és a 3 csoportellenfél elleni győzelemmel együtt ez épphogy 6 győzelem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Miért mi nem? 😀süti
nyissunnk saját topicot. odakint ezek mennek:
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773525&sid=320981f0c2e6d64a43bad3096a47dc52
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773503&sid=320981f0c2e6d64a43bad3096a47dc52
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773462
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773044
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773307DiamondsHead44
Shurmur megy interjúra Clevelandbe 😂Höri
mégis van isten?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a kinti topikokban shurmur-t már égetnék.DiamondsHead44
Miért mi nem? 😀süti
nyissunnk saját topicot. odakint ezek mennek:
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773525&sid=320981f0c2e6d64a43bad3096a47dc52
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773503&sid=320981f0c2e6d64a43bad3096a47dc52
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773462
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773044
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773307DiamondsHead44
Shurmur megy interjúra Clevelandbe 😂

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a kinti topikokban shurmur-t már égetnék.DiamondsHead44
Miért mi nem? 😀süti
nyissunnk saját topicot. odakint ezek mennek:
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773525&sid=320981f0c2e6d64a43bad3096a47dc52
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773503&sid=320981f0c2e6d64a43bad3096a47dc52
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773462
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773044
http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=773307

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
idén a 2. leggyengébb sorsolásunk volt (.449) a 32 csapat közül, csak a Chiefs-nek volt gyengébb (.414). tessék ennek fényében tervezgetni a 2011-et.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a kinti topikokban shurmur-t már égetnék.DiamondsHead44
Miért mi nem? 😀
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nem akarok beleszólni az itteni dolgokba,nem is láttam sok Rams meccset,de szerintem azért 1-15ből 7-9et csinálni....az edzők meg tök hülyék...Cowboykarcsi
hát ez az, azt látni kell.
pölö amikor egyszer sincs challenge döntő pillanatokban. amikor a liga egyik legjobb futója a liga legrosszabb futás elleni védelme ellen csak 11-szer futhat, amikor rendszeresen kiszámítható, hogy mit fogunk hívni, amikor a legjobb elkapó TE felé egyetlen passz sem megy, amikor nem kérünk időt, hogy saját magunknak is adjunk esélyt, hanem hagyjuk lepörögni az órát.

többször elmondtuk, Spags kiváló DC, de a HC kabát nagy rá, plusz vele együtt Shurmur (OC) és Fjalole (DC) is először van ebben a feladatkörben, úgymond alaposan outcoached bennünket mindenki.

egyébként a kinti szakírók is ugyanilyen gyagyások, mint mi, mert ugyanezeket írják. a kinti topikokban shurmur-t már égetnék.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Amúgy rájöttem miért kaptunk ki tegnap, mert hiányzott a pályáról Mike HOOOOOOOOOMANAWANUUUUUUUUUIIIIII!!! 😀Pizsama
ott volt, de egyetlen egyszer sem ment feléje passz...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pizsama: A többi csapat se tétlenül fog tenglődni, kizárt dolog, hogy a Cowboys vagy a Bengals olyan szar legyen jövőre mint mi. Továbbá Hoomanawanui ott volt a pályán és be is volt öltözbe. Azt nem tudni, hogy Spangli azért nem használta, mert véletlenül elkap-e egy paszt és akkor nem lesz meg valami drop rekord...

Ventura: http://www.johnnyroadtrip.com/schedules/nfl_future_afce.htm
Nekem ilyenem van. Ezekhez hozzáadod még a csoport ellenfeleket + a 2 konferencián belüli ugyanazt a helyezetet amelyik csapatra kiváncsi vagy.