Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
5 éven keresztül mindig elvertetek, most sokkoljunk mi azzal, hogy 1-15-ös szezon után PO-ba kerülünk. 😀

süti
A 2007-es 1-15 után, 2008-ban mi is PO-ba jutottunk (11-5-el), de aztán megint csak lassan lefelé a lejtőn 😕
Nagyon szorítok! És nem csak azért, hogy most legyen PO! Hanem jövőre is - ha nem is PO, de pozitív szezonokat produkálni

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
DX, Gilyard, Amendola és ha visszatér Clayton, Avery van itt bőven receiverPók
Az a baj, hogy mire az egyik felépül addigra lesérül a másik... DX nagyon sérülékeny, Gilyard amúgyse kap sok lehetőséget, Clayton meg Avery elég vészes sérülést szenvedett el, számomra nagy kérdés milyen állapotba fognak majd visszajutni. Szerintem pont ezért kéne FA-ról hozni egy WR-t és nem pedig a draftról...

Akárhogyis, mi már fenjük rátok a fogunkat...igen, azt az egyet.12
Csak arra vigyázzatok ha kos van a közelbe mihamarabb elrepülni, mert az az egy fogatok se fog megmaradni. 😉😊süti
nem rossz névsor ez, de igazából egy igazi elsőszámú WR hiányzik, mint egy Calvin Johnson a Lionsban.
na meg egy normális TE. akkor elit offense lehet ez
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
DX, Gilyard, Amendola és ha visszatér Clayton, Avery van itt bőven receiverPók
Az a baj, hogy mire az egyik felépül addigra lesérül a másik... DX nagyon sérülékeny, Gilyard amúgyse kap sok lehetőséget, Clayton meg Avery elég vészes sérülést szenvedett el, számomra nagy kérdés milyen állapotba fognak majd visszajutni. Szerintem pont ezért kéne FA-ról hozni egy WR-t és nem pedig a draftról...

Akárhogyis, mi már fenjük rátok a fogunkat...igen, azt az egyet.12
Csak arra vigyázzatok ha kos van a közelbe mihamarabb elrepülni, mert az az egy fogatok se fog megmaradni. 😉😊
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ideje újra sokkolni a Világot.12
5 éven keresztül mindig elvertetek, most sokkoljunk mi azzal, hogy 1-15-ös szezon után PO-ba kerülünk. 😀süti
Akárhogyis, mi már fenjük rátok a fogunkat...igen, azt az egyet.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DX, Gilyard, Amendola és ha visszatér Clayton, Avery van itt bőven receiver
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
látom nem volt rá reakció, felvetem én is halkan mégegyszer, Gilyard? 😊
amúgy DX tarthatná ezeket a számokat 😀Wyatt
Gilyard képtelen megtanulni a shurmur-féle "vastag" playbook-ot és ha tudja is véletlenül valamelyik play-t, akkor a route-ot nem tudja megfutni.
A spectím-ben volt eddig két fumblija és ha mégis elkapta a labdát öt yardnál többet nem tudott visszahordani, mert állandóan elcsúszott.
Nekem eddig nagy csalódás.DiamondsHead44
hát nekem is :/ de talán majd az off-seasonben fejlődik 😀 és DX lesz a wr1 mellette a kezdőben, Onobun meg a kezdő te, de szép lenne 😀

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ideje újra sokkolni a Világot.12
5 éven keresztül mindig elvertetek, most sokkoljunk mi azzal, hogy 1-15-ös szezon után PO-ba kerülünk. 😀

FBKrisz!
Én is hasonlóan látom a dolgokat. Védelemnek muszáj nyomás alat tartania a QB-t és nem szabad nagy playeket engedni. Támadásba pedig idén sokkal többszínűek vagyunk, a futás mellett mostmár van passz játékunk is. DX és Hoomanawanuitól most sokat várok. Főleg Hoomától, ő nagy segítség lenne Bradfordnak és holtversenybe ő szerezte a legtöbb TD-t is.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
... Amiben bízok, hogy csak nem most lesz az első olyan alkalom, hogy negatív mérleggel jusson valaki a PO-ba. 😀...süti
Ideje újra sokkolni a Világot.

több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hat mindenre gondoltam iden csak arra nem hogy a playoffert fogunk kuzdeni az utolso meccsen, ez nekem mar megerte Rams szurkolonak maradni a legnehezebb idokben is.(pedig abbol volt boven)a szezon elott fogadtunk egy haverommal,hogy mi lesz a vege:en azt mondtam, hogy 3-4 gyozelemmel mar elegedett lennek,a srac azt mondta konferenciabajnokok leszunk Samy boyyal 😊ha ezen mulik, hogy bukok egy uveg jo fajta skotot am legyen 😊 ,Remelem a defense utni vagni fogja Charliet vagy Hassie-t, es akkor nem lesz gond szerintem.Sok Tight-End passz a kozepso zonaba,play action, es S.J-t sokat hasznalni screen-eknel is.(szerintem ez a recept)Nyomas kell a Qb-ra, az utobbi meccseken nem volt annyira dominans a D fal.Nekem a D legnagyobb meglepetese C.Long, nagyon harap iden, remelem kitart a lendulete.
Bradford: max respect hogy rookiekent a hatara kellett venni egy franchiset.ugy hogy nincs kezdo elkapoja,attol fuggetlenul, hogy DX es Amendola nagyon nagyot jatszik iden, remelem az offseasonben hoznak neki egy jo lekapot, es a drafton is sikerul egy jokezut behuzni.(es ugy tunik allja a sarat a srac.)
Jackson: Azert S.J hozza a szokasos format, ut vag mindent ami szembe jon.kicsit tobb kulcs playt varnek tole.
Amendola:max odateszi magat minden playnel, en nagyon szeretem a jatekat.
Gibson:a forgolodasokat meg a pattogast kene elfelejteni.
Az Off fal iden szerintem nem rossz, latszik, hogy nem Nulgert kell megvedeniuk.
A defense szerintem rendben van, a fal kiraly Long es Hall is jol teljesit iden.
Lau a szokasos allat modjan tolja minden meccsen.Nekem hianyzik mellole egy "Matthews"egy igazi allat sackgyaros passrusher OLB.
a secondaryben van need szerintem cb poszton.
Atogwetol is tobb clutch play kellene.De rendben van O is hatul.

Remelem a playoffban is sikerul egy kis meglepit okozni ha bejutunk, es legorbul F.Ricsi arcarol a kenyszeredett vigyor mikor az NFC Westrol van szo.

Goooo RAMS

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Hawks rettenetes. A kissé tarcsis Bucs átgázolt rajtuk. Bár mondjuk idegenben nem vagytok ti sem acélosak..petey
Én ennek ellenére félek. Amiben bízok, hogy csak nem most lesz az első olyan alkalom, hogy negatív mérleggel jusson valaki a PO-ba. 😀

Úgy néz ki Whitehurst fog irányítani a seahawksnál, nálunk meg visszatér Hoomanawanui. Hjaj de messze van még vasárnap...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
látom nem volt rá reakció, felvetem én is halkan mégegyszer, Gilyard? 😊
amúgy DX tarthatná ezeket a számokat 😀Wyatt
Gilyard képtelen megtanulni a shurmur-féle "vastag" playbook-ot és ha tudja is véletlenül valamelyik play-t, akkor a route-ot nem tudja megfutni.
A spectím-ben volt eddig két fumblija és ha mégis elkapta a labdát öt yardnál többet nem tudott visszahordani, mert állandóan elcsúszott.
Nekem eddig nagy csalódás.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
látom nem volt rá reakció, felvetem én is halkan mégegyszer, Gilyard? 😊
amúgy DX tarthatná ezeket a számokat 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Vasárnap pedig remélem nem egy csúfos vereség miatt leszek fent egész éjszaka. 😉süti
A Hawks rettenetes. A kissé tarcsis Bucs átgázolt rajtuk. Bár mondjuk idegenben nem vagytok ti sem acélosak..

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hasselback háta fájós. Whitehurst irányít.

süti wazze, lemaradtál egy csomó idegeskedésről. mondjuk a vége tényleg jó volt, leszámítva azt, hogy Spags és Shurmur kiszámíthatóbb, mint egy elsős matekpélda.DiamondsHead44
Van egy olyan érzésem, hogy a hétvégén kamatostul be fogom pótolni. 😀

Bradfordnak grat, remélem a jövő szezonba még tovább fejlődik és újra összejön egy greatest show on turf. 😊 DX-t meg remélem sikerül valahogy összedrótozni és a jövő szezont már végig tudja csinálni rendesen. Szerintem még Averytől is jobban játszik... :rolleyes:

Vasárnap pedig remélem nem egy csúfos vereség miatt leszek fent egész éjszaka. 😉
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Adja a sport1 a negyed hármas meccset, szóval akkor ezzel a kis minidöntővel ér véget az alapszakasz. 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
én is azt mondom, ha már idén át kellett adnunk a csoportelsőséget, akkor akinek átadjuk, az legyen a Rams 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
C'mon Rams!!! remélem megnyeritek a csoportot!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Rams és a Seahawks játszik az alapszakasz utolsó meccsén vasárnap éjjel. Az NBC ezt a meccset választotta; igy Bradford főműsoridőben vívhatja ki a csoportelsőséget! (Azt hiszem a Sport Tv is adni fogja élőben; de ebben nem vagyok 100%ig biztos!)
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
SZerintem azzal nyertük meg a meccset, hogy a félidőre sikerült eladnunk a vezetést. Ugyanis idén álltalában ha vezettünk a félidőben, akkor a 2. felesben jött Shurmut biztonsági játéka, s vele a biztos vereség.

Egyébként tényleg jó kis meccs volt.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Sam Bradford now has 335 completions on the season, passing Peyton Manning (326, 1998) for the most by a rookie in NFL history.

SaMchize!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hasselback háta fájós. Whitehurst irányít.

süti wazze, lemaradtál egy csomó idegeskedésről. mondjuk a vége tényleg jó volt, leszámítva azt, hogy Spags és Shurmur kiszámíthatóbb, mint egy elsős matekpélda.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
B*zd meg ma vasárnap van? 😕süti
Bazzeg süti, kihagytad a meccset? 😕
Nem baj, majd megnézed a következő heti minden eldöntőt 😊tenorx
Bazzeg ki... 😕 Teljesen olyan péntek, szombat érzésem volt...

Nembaj legalább a meccs megvan. Bradford statjai újra jók és a védelem is hozott sackeket és interseptiont... Akkor mostmár legyen meg a PO.

Viszont ez a Spangli év edzője ez nagyon durva. Mondjuk ha már dundika is énekelhet, akkor ő is lehet év edzője...süti
Egyébként nekem is 6-kor szólt Anya, hogy vasárnap van 😀 Ez a Karácsony már csak ilyen 😀
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
B*zd meg ma vasárnap van? 😕süti
Bazzeg süti, kihagytad a meccset? 😕
Nem baj, majd megnézed a következő heti minden eldöntőt 😊tenorx
Bazzeg ki... 😕 Teljesen olyan péntek, szombat érzésem volt...

Nembaj legalább a meccs megvan. Bradford statjai újra jók és a védelem is hozott sackeket és interseptiont... Akkor mostmár legyen meg a PO.

Viszont ez a Spangli év edzője ez nagyon durva. Mondjuk ha már dundika is énekelhet, akkor ő is lehet év edzője...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
B*zd meg ma vasárnap van? 😕süti
Üt a cucc mi? 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
B*zd meg ma vasárnap van? 😕süti
Bazzeg süti, kihagytad a meccset? 😕
Nem baj, majd megnézed a következő heti minden eldöntőt 😊