Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem voltam netközelben az elmúlt hetekben, valaki megtenné hogy updatel?briareos
üdv újra, jó látni téged 😊
tényleg hiányoztál, a topik is leült nélküled, de én megértem a munka most előrébb való 😉 Henne bénázgat, Carpenter kurvajó és Bess is állatkodik a csapatban.

a U-ban Harris megsérült, a true freshman Morris viszont egész jó. múlthéten csúnya L a Virginia ellen, és most is csak csücskös W a Maryland ellen, jó hír h legalább Hankerson még mindig kurvajó. ja meg ugye 8. hétről még ütöttük 33-10re a tarhálókat 😛
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Megnyugodtam 😀 Moss -> Titans, Merriman ->BillsCsabee13
Majd akkor leszel megint ideges, ha Moss 3 70 yardos TD-jével nyerünk ellenetek 21-20-ra 😛 😂egozo
Szép dolog a hit 😀 amúgy nem leszek ideges... hanem átkozottul pipa 😀 és rituálisan elégetek egy Chris Johnson mezt 😀 (y)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sokan hianyoltak teged is a podcastet is.

Nyertunk a Cincy ellen, harcbaszalltunk merrimanert es mossert is akit kivagtak egy honap utan.
Elobbi a Billsbe ment (enne meg a fene ) utobbi a titansba, hala az egnek nem ide.

Nagyjabol ennyi
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
nem voltam netközelben az elmúlt hetekben, valaki megtenné hogy updatel?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sziasztok.

Én nagyon rég nem írogattam ide, sokszor nem éreztem kellően felkészültnek a témára. Itt azért sokkal többen, sokkal többet értenek a témához mint én.
Aki nem ismerne megszállott Dolphins drukker vagyok már mióta az eszemet tudom meg amióta felfedeztem magamnak az amerikai focit.

Áttérve a jelenre : én is sűrűn olvasgatom a hazai illetve a nemzetközi oldalakat a neten az NFL-el kapcsolatban ezért örülök neki, hogy Crowder részt fog venni a meccsen a Ravens ellen ( nincs igazi helyettese az ILB poszton az ő oldalán ).
Cobbs elviekben pihent a héten nem edzett de szerintem nem hiszem, hogy kihagyja a csapatból Sparano mivel kiváló KR és neki sincs igazi helyettese. Továbbá ott van még Y.Bell is akinek a lábujja sérült de nem hiszem, hogy ő is kihagyná a meccset, mivel nagyon kell ez a meccs.
Nem csak ezért , hogy továbbra is veretlenek maradjunk idegenben ( az a legkevésbé fontos ) hanem nem mindegy , hogy 4-4-el v. 5-3-al állunk ( mondjuk ezzel nem mondtam nagy okosságot ).
Sajnos nehéz a csoportunk mert ugye ott van ( kövezzenek a Pats szurkolók ; nem érdekel ) általam nem igazán szeretett ( finoman fogalmaztam... ) Patriots, illetve a túlmisztifikált a Packers ellen még pontot sem gyűjtő Jets.
Az sajnos a legnagyobb probléma, hogy kikaptunk mindkettőtől otthon 😕 - pedig a Jets elleni nagyon is nyerhető volt. Meg ugye a vitatott Steelers elleni meccs is ott van... Na mindegy.

Most jön a Baltimore akit szerintem szorosan de megverünk. Bár mondjuk nagy mumusa a Miami-nak a Baltimore ( postseason 1.kör 2008 stb. )
Örültem volna ha Mason, Reed és Stallworth nem játszik de erre kevés az esély sajnos. Kisebbek voltak a sérüléseik minthogy ne játszanának.
A Ravens DL-je nem a legerősebb ( persze nem csak a DL miatt ; a Ravens futás elleni védekezése csak 17. ) sok jó futással fel lehetne őrölni őket. A secondery-jük viszont elég jó lehet sajna , hogy Marshall-t leveszik a pályáról.

Na lehetne még itt sokáig elemezni, sajnos kevés az időm most rá.

Az a lényeg : vasárnap 19:00-tól az ESPN America csatornán Baltimore Ravens - Miami Dolphins ÉLŐBEN !!!!!!

Hajrá Dolphins!!!danyly
Udv
Hajra hajra.
A ket vereseggel a csoportunkban eleg nehez helyzetben vagyunk. A Patsben egyetertek 😊
Sajnos a Ravens elottunk all jatekosanyagban, de sem a D sem az O nem tul meggyozo, lehet megint az ST-nk kell, hogy elverjenek bennunket.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sziasztok.

Én nagyon rég nem írogattam ide, sokszor nem éreztem kellően felkészültnek a témára. Itt azért sokkal többen, sokkal többet értenek a témához mint én.
Aki nem ismerne megszállott Dolphins drukker vagyok már mióta az eszemet tudom meg amióta felfedeztem magamnak az amerikai focit.

Áttérve a jelenre : én is sűrűn olvasgatom a hazai illetve a nemzetközi oldalakat a neten az NFL-el kapcsolatban ezért örülök neki, hogy Crowder részt fog venni a meccsen a Ravens ellen ( nincs igazi helyettese az ILB poszton az ő oldalán ).
Cobbs elviekben pihent a héten nem edzett de szerintem nem hiszem, hogy kihagyja a csapatból Sparano mivel kiváló KR és neki sincs igazi helyettese. Továbbá ott van még Y.Bell is akinek a lábujja sérült de nem hiszem, hogy ő is kihagyná a meccset, mivel nagyon kell ez a meccs.
Nem csak ezért , hogy továbbra is veretlenek maradjunk idegenben ( az a legkevésbé fontos ) hanem nem mindegy , hogy 4-4-el v. 5-3-al állunk ( mondjuk ezzel nem mondtam nagy okosságot ).
Sajnos nehéz a csoportunk mert ugye ott van ( kövezzenek a Pats szurkolók ; nem érdekel ) általam nem igazán szeretett ( finoman fogalmaztam... ) Patriots, illetve a túlmisztifikált a Packers ellen még pontot sem gyűjtő Jets.
Az sajnos a legnagyobb probléma, hogy kikaptunk mindkettőtől otthon 😕 - pedig a Jets elleni nagyon is nyerhető volt. Meg ugye a vitatott Steelers elleni meccs is ott van... Na mindegy.

Most jön a Baltimore akit szerintem szorosan de megverünk. Bár mondjuk nagy mumusa a Miami-nak a Baltimore ( postseason 1.kör 2008 stb. )
Örültem volna ha Mason, Reed és Stallworth nem játszik de erre kevés az esély sajnos. Kisebbek voltak a sérüléseik minthogy ne játszanának.
A Ravens DL-je nem a legerősebb ( persze nem csak a DL miatt ; a Ravens futás elleni védekezése csak 17. ) sok jó futással fel lehetne őrölni őket. A secondery-jük viszont elég jó lehet sajna , hogy Marshall-t leveszik a pályáról.

Na lehetne még itt sokáig elemezni, sajnos kevés az időm most rá.

Az a lényeg : vasárnap 19:00-tól az ESPN America csatornán Baltimore Ravens - Miami Dolphins ÉLŐBEN !!!!!!

Hajrá Dolphins!!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Megnyugodtam 😀 Moss -> Titans, Merriman ->BillsCsabee13
Majd akkor leszel megint ideges, ha Moss 3 70 yardos TD-jével nyerünk ellenetek 21-20-ra 😛 😂
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Most láttam hogy miénk a drive of the week is 😀
http://www.miamidolphins.com/video?bcpid=585645507001&bclid=260803762001&bctid=658078287001

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah nesst neztem, brrrr....

Beadtuk nade ok kisse elobb claimelnek.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Miami was awarded one player off waivers today -- CB Nate Ness from Seattle.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megnyugodtam 😀 Moss -> Titans, Merriman ->BillsCsabee13
ne is mond tisztára izgultam hazafelé buszocskázva, első volt h csekkoljam, h nehogy idejöjjön akármelyik is 😊kristof
Pedig ti is beadtátok az igény Merrimanre.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat lights outnak roppantmod orulok a billsben
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megnyugodtam 😀 Moss -> Titans, Merriman ->BillsCsabee13
ne is mond tisztára izgultam hazafelé buszocskázva, első volt h csekkoljam, h nehogy idejöjjön akármelyik is 😊
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Megnyugodtam 😀 Moss -> Titans, Merriman ->Bills
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Lehetnek még itt érdekes dolgok... 😊

Gyönyörű és sokat mondó... 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
"For the second straight week, Dan Carpenter kicked five field goals without a miss and this time it produced a victory as the Dolphins topped the Bengals, 22-14. Only three other players in NFL history made at least five field goals in consecutive games: Richie Cunningham of the Cowboys (1997), John Kasay of the Panthers (1996), and John Carney of the Chargers (1994)"

"The Dolphins' victory at Cincinnati improved their record to 4-0 on the road, despite an 0-3 record at Miami. Only four other NFL teams won every road game and lost every home game over their first seven games of a season: the 2007 Panthers, 1982 St. Louis Cardinals, 1980 Seahawks, and 1972 Chiefs."Szabler
Csipjuk is, talan leszokott a remek 40 yardos kezdeseirol is.

HAt ez a rekord meg gyonyoru 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
FOX Sports' Jay Glazer reports that Shawne Merriman will take a physical with the Chargers Tuesday and will be released once he passes it.
Merriman is on injured reserve with a minor injury designation, so once he's healthy he can be released. The Dolphins are one team that's reportedly showing interest in the former Pro Bowler.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
sajnos valaki irta es nagy igazsag annyira meg nem szar hogy azonnal levaltsak, csak annyira hogy kulcsszitukban mindig elkezd dadogni, sot gyakran nem kulcsszitukban is.

Igy felo egy Alex Smith fele benazas lesz belole idenyeken keresztul.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintem meg igazoljuk le (komolyan)... Henne-t dobjuk ki.. Vagy cseréljük el sós mogyeszre..

Én is inkább Td-t akarok látni mint FG-t.. De a dobott TD nélküli győzelemnek jobban örülök mint egy 4TD-s vereségnek.

Mondjuk engem az bosszant a legjobban hogy Toniék meg folyton nyilatkozzák, hogy mekkorát fejlődőt megint és megint és hogy tök jó úton halad. Nekünk is be kéne látni, hogy ami nem megy az nem... Henne meg nem megy... Elszarunk 2 szezont mire közepesen szar irányító lesz 2td 1int-es átlaggal meccsenként. Megéri szenvedni? Az már látszik hogy nem egy HOF alkat..
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Én is Pennington-t akarom látni kezdőként néhány meccs erejéig 😀

Moss ide ne jöjjön. Minek? Hogy befürödjünk vele? Eleget fürdünk mi... Nem kell ide balhékavaró.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"For the second straight week, Dan Carpenter kicked five field goals without a miss and this time it produced a victory as the Dolphins topped the Bengals, 22-14. Only three other players in NFL history made at least five field goals in consecutive games: Richie Cunningham of the Cowboys (1997), John Kasay of the Panthers (1996), and John Carney of the Chargers (1994)"

"The Dolphins' victory at Cincinnati improved their record to 4-0 on the road, despite an 0-3 record at Miami. Only four other NFL teams won every road game and lost every home game over their first seven games of a season: the 2007 Panthers, 1982 St. Louis Cardinals, 1980 Seahawks, and 1972 Chiefs."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az lenne csak a nyomor... 3-4 int meccsenkent minima... hol elnek ezek?
Okkal van visszafogva
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Persze, jöjjön csak és szakadjon meg itt is a szíve és itt se kapja el az elkaphatót hogy TD-t érjen el munkáltatójának, mert úgy tűnik csapata csak egy van. Szerintem undorító.

Más: nézegettem fórumokat és sok amcsi azt mondja nem ezt akarja látni a Miamitól, vagyis ők TD-t akarnak nem field goalokat. Vagyis engedjük meg hogy Henne hosszú passzokat dobáljon...
Nem értem az embereket :rolleyes:

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kb 1% esélyt látok h nálunk köt ki, de kurvára remélem h nem 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na csak ezt a kocsogot ne


Randy Moss-WR- Vikings Nov. 1 - 3:53 pm et


Judd Zulgad of the Minneapolis Star-Tribune reports that the Seahawks and Dolphins are both showing preliminary interest in Randy Moss, who was waived by the Vikings on Monday.
The 4-3 Dolphins are reportedly interested in "blocking" the 6-1 Patriots from reacquiring Moss. Miami could also use him as an explosive bookend for Brandon Marshall. The Seahawks are also 4-3, so along with the Fins they'll be toward the bottom of the waiver order. We suspect that Moss might not get past the Broncos, who at 2-5 will be among the first teams eligible to put in a claim. Broncos coach Josh McDaniels coached Moss in New England.