Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hát maradjunk annyiban amit tegnap játszott abban Penni jobb.. 20yardra ő is eldobja... 1meccsre biztos kipróbálnám... ha másnak nem ijesztésnek jó lenne Henne-nek.. Hogy nem beton biztos az a poszt ilyen szar játékkal... Meg kitudja? lehet Penni megint megnyerné a Comeback player of the year-t 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos igen... meg megtanithatna ot Long blokkolni kicsit, de ugy zuzosabban.
Persze nem ez a feladata, de a szememnek jol esne.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
én csak akkor cserélném Henne-t ha a következő két meccsen nem nyerünk legalább 1szer.kristof
Mi ( az Anti-Henne Ellenes Liga ) meg már régen padoztatnánk őkelmét. Valamint büntiként minden nagy kellene egy órás "highligts" videót néznie magáról , TV maci helyett.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én csak akkor cserélném Henne-t ha a következő két meccsen nem nyerünk legalább 1szer.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dolphins | Channing Crowder dislocates thumb in Week 8
Comment (0) Tweet! Share on Facebook

Sun, 31 Oct 2010 18:39:39 -0700

Miami Dolphins LB Channing Crowder (thumb) suffered a dislocated thumb in the team's Week 8 game, reports Omar Kelly, of the South Florida Sun-Sentinel. Crowder will have his thumb re-evaluated Monday, Nov. 1.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En nem kovezlek meg.
Henne nem megoldas.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
kövezzetek halálra, de Penny-t akarom.... Henne meg m....ing joke. most már így vagyok vele én is.. bár ittam is.. 😀 de gyújtsuk fel! (holló)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A St Louisnak es a Detroitnak en is.
Oromkodnek a Dallas felett is, de hova rugjak meg belejuk?
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Sok ilyen pocsék meccset szeretnék idén.DM13
Kíváncsi vagyok mit alakítottunk. Szaros internet nincsen :-S Amikor sikerült feljönnöm netre akkor a cincinatti vezetett 14:6-ra... e mondom... :-S
Néztem a statisztikát... Nem volt passzolt TD, de 1 int volt... Henne :-S Szép, hogy FG-vel nyerünk :-S Azthittem, hogy lassan már feltámadunk.

Örülök, hogy a GB nyert :-P St. Louis-nak és a Detroitnak is. Dallas meg szépen leeresztett.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 bejony.
Ez most szep volt.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Sok ilyen pocsék meccset szeretnék idén.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Dolphins placed FB Deon Anderson (triceps) on season-ending injured reserve.
Rookie S Jonathon Amaya was signed to the 53-man roster to replace Anderson.

Mi ez a pangás gyerekek ? Idegenbe megyünk , W jön !
Matematikailag 8-8-as szezonunk lesz...

Bár ha a CHI, CLE, DET, BUF quartett-től kikapunk otthon, akkor tö.öndöföm magam 😕DM13
Mondjuk, ha minden idegenbeli meccsünket hozzuk akkor is...😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hat A CHI vedelme eleg jo a Detroit nagyon udnerdog, elkaphatnak minket, a CLE O line is brutal.
Nem olyan konnyu ez semDelonso_
Detroit egyedül amitől fosok kissé bár a secondary-jüket meg Marshall-t nézve nem lehet gond. elvileg ez 3W aztán majd meglátjuk Henne is így gondolja-e
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat A CHI vedelme eleg jo a Detroit nagyon udnerdog, elkaphatnak minket, a CLE O line is brutal.
Nem olyan konnyu ez sem
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Dolphins placed FB Deon Anderson (triceps) on season-ending injured reserve.
Rookie S Jonathon Amaya was signed to the 53-man roster to replace Anderson.

Mi ez a pangás gyerekek ? Idegenbe megyünk , W jön !
Matematikailag 8-8-as szezonunk lesz...

Bár ha a CHI, CLE, DET, BUF quartett-től kikapunk otthon, akkor tö.öndöföm magam 😕

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amen, barátom!

én a mi védelmünktől, komoly pörgést várok, nagy pofon után mindig kiteszik a szivüket aztán, hogy az mire elég, meglátjuk. marshallt levettük tavaly, de h idén mi lesz...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En sajnalom a cicakat, ez az ev szamukra kover upset.
En elvezheto meccset varok egy eros offense ellen.
Gresham meg meg fog enni minket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én most söprést várok a csapattól, Henne pro-bowl kalibert fog tolni Marshall 3 td-t nyom, és nem lesz egy turnover-ünk sem 😉
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hagyjuk is rá a múlt hétvégét, jön Bengals, a narancs után meg az aqua hódít majd a lelátókon.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem Henne vagy most villant valamit vagy soha: A tigrisek védelme idén eddig paszok terén 19., sack alig akadt, a mi falunk meg a Steelers-t is megtartotta, szóval ideje lesz bőven szétnézni akár 10szer is, habár lehet neki még ez is kevésnek bizonyul. :/
A védelem meg talán hamarabb lezúzza Palmert minthogy Batman és Robin ( avagy T.O meg Ochocinco ) játékba tudjon avatkozni, mert hogy a 'Fins secondary nem fog túl sokszor közbeavatkozni az részemről tuti.
Mindenesetre szerintem egy kinkeserves győzelem talán meglesz. Szerintetek?

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Erthetetlen es impotens itelet volt...
A felhaborito meg a szoveg utana....
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
2.-3. negyedben Henne szerintem kifejezetten biztató volt, de az első negyedben nagyon kibaszott a védelemmel. Meg adták neki az esélyt, ő meg hozta a formáját... D hiába szopott vagy 5 nagyon hosszú passzot, végig hajtottak, az utsó fumble meg pech hogy nem a miénk lett.
Idegesítő, hogy egy ilyen csoportban, ahol minden w számít egy ilyen meccsen kapunk ki. :mad:Geeri
Azt szerintem senki sem érti, h miért lett az a döntés, ami lett az utcsó fumble-nél...még a ref sem szerintem. A miénk kellett volna, h legyen a labda, mire itélt 4 & 1 -et ? !DM13
Faterommal néztem a meccsett ő a Steelerset szereti. Nos ő egyből mondta ez bizony TD. Aztán belátta hogy fumble, de már mondta is hogy biztos az ővék lesz mert a két védő egymás zavarta, és a bevetődő támadójé lett a labda. Mondom ne hülyéskedj, erre a zebrák még el is hitték neki 😕
Ki kellett volna rúgni a pályáról a labdát hogy a nézőtéren landoljon 😂

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
2.-3. negyedben Henne szerintem kifejezetten biztató volt, de az első negyedben nagyon kibaszott a védelemmel. Meg adták neki az esélyt, ő meg hozta a formáját... D hiába szopott vagy 5 nagyon hosszú passzot, végig hajtottak, az utsó fumble meg pech hogy nem a miénk lett.
Idegesítő, hogy egy ilyen csoportban, ahol minden w számít egy ilyen meccsen kapunk ki. :mad:Geeri
Azt szerintem senki sem érti, h miért lett az a döntés, ami lett az utcsó fumble-nél...még a ref sem szerintem. A miénk kellett volna, h legyen a labda, mire itélt 4 & 1 -et ? !

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
2.-3. negyedben Henne szerintem kifejezetten biztató volt, de az első negyedben nagyon kibaszott a védelemmel. Meg adták neki az esélyt, ő meg hozta a formáját... D hiába szopott vagy 5 nagyon hosszú passzot, végig hajtottak, az utsó fumble meg pech hogy nem a miénk lett.
Idegesítő, hogy egy ilyen csoportban, ahol minden w számít egy ilyen meccsen kapunk ki. :mad:

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
urak, egyutterzes az utcso pillanatok miatt. Az igazsag odaat van.endorphyn
Természetesen mocskos csalók vagyunk 😊tenorx
egyébként sztem itt titeket pont nem tudunk hibáztatni csak magunkat meg a bírokat (vagyis inkább a szabályzatot)
Henne-ben meg utálom h nem olyan mint a többi szar QB h fos oké hát ez van, hanem néha vannak kurva nagy meg szép passzai meg úgy néha megmutatja h mire képes és ez bassza az agyam h nem képes végig így játszani akár csak egy negyedet is..kristof
Igen de ha nem tévedek, akkor itt endo az ő Super Bowljukra célzott 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
urak, egyutterzes az utcso pillanatok miatt. Az igazsag odaat van.endorphyn
Természetesen mocskos csalók vagyunk 😊tenorx
egyébként sztem itt titeket pont nem tudunk hibáztatni csak magunkat meg a bírokat (vagyis inkább a szabályzatot)
Henne-ben meg utálom h nem olyan mint a többi szar QB h fos oké hát ez van, hanem néha vannak kurva nagy meg szép passzai meg úgy néha megmutatja h mire képes és ez bassza az agyam h nem képes végig így játszani akár csak egy negyedet is..