Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
nem voltam pár napig történt valami drasztikus?briareos
Igen, nem volt minőségi csere a SIG-edben.
Ebből kifolyólag visszaesett a látogatottság.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
nem voltam pár napig történt valami drasztikus?briareos
nem igazán, csak a podcast-et hiányoltuk 😊kristof
sajnos -e heti kimarad 😕
de köv héten kárpótollak titeket 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem voltam pár napig történt valami drasztikus?briareos
nem igazán, csak a podcast-et hiányoltuk 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
nem voltam pár napig történt valami drasztikus?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En is gyozelmet varok. Es szikrazoan kemeny meccset
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én bízom a csapatban, főleg Henne-ben h nagyon jó teljesítményt nyújt Sanchez meg kb az SD elleni teljesítményt várom. ha a futást sikerült kicsit jobban megfogni mint AP-t akkor közel lehet a 3-0. szoros lesz az biztos de mondom, én bízom a csapatban 😉
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hat... az ellenfel O jat gyanitom mindketto D megeszi reggelire.
Kerdes melyik D csinal tobb pontot.Delonso_
Attól függ a jets O melyik arcát mutatja, a második fordulós verziónál nem sok esélyt látok a phinsnek.JayB
Hát azért a második fordulós Jets offense dominanciához kellett a Pats def főleg a secondary rengeteg hibája. Tény, hogy jól működött de azért még nem egy Saints offense. Sanchez-ben meg azért még benne van, hogy csinál 3 intes estét akárcsak Favre... LT-t meg szerintem meg tudjuk állítani...
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Én nem vagyok bizakodó :S Off. szerintem nagyon harmatos a Jets Defhez :S De azt sem tartom kizártnak, hogy a Defensünk hozza megint a meccset. Meglátjuk reménykedem még azért a 3-0 ban. Nagyon remélem, hogy nem pukkad ki az a bizonyos lufi.. Szoros meccset remélek.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Hat... az ellenfel O jat gyanitom mindketto D megeszi reggelire.
Kerdes melyik D csinal tobb pontot.Delonso_
Attól függ a jets O melyik arcát mutatja, a második fordulós verziónál nem sok esélyt látok a phinsnek.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat... az ellenfel O jat gyanitom mindketto D megeszi reggelire.
Kerdes melyik D csinal tobb pontot.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Ki mit gondol, vár a Jets elleni meccsről? Mennyi esély lehet a 3-0-ra? Minek kellene működni? Azzal a offensel amit eddig láthattunk fel tudjuk e venni a versenyt a Jets védelemmel szemben? Mike Nolan kinder surprise-a?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
In what smells strongly like a strategic move in anticipation for their Sunday night game with the New York Jets, the Miami Dolphins have claimed second-year offensive tackle Patrick Brown off waivers from their hated rival.

Brown was waived by the Jets on Thursday, coincidentally to make room for former Dolphins third-round pick Patrick Turner, who was promoted from the practice squad for receiver depth in the wake of Braylon Edwards' DWI and possibly limited playing time.

Na az érdekes lesz, ha Turner is pályára lép.

Más : Folsom a szeles városban is kevésnek bizonyult.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Just learned the Dolphins have claimed former Penn State tight end Mickey Shuler — yep, son of the former Jets TE of the same name — off waivers from the Vikings. The Colts and Giants also entered claims, but the Dolphins were awarded Shuler based on their lower standing at the end of 2009.

That priority ranking expires after Week 3, at which point the 2010 standings will be used to settle waiver claims.

The younger Shuler was a seventh-round draft pick in April and gives the Dolphins three tight ends, joining Anthony Fasano and fellow rookie Jeron Mastrud (Kansas State), who was added to the roster off the practice squad.

John Nalbone, the Dolphins’ fifth-rounder in 2009, was waived Tuesday.

The elder Shuler, who also played at Penn State, made two Pro Bowls and was with the Jets from 1978-89 before finishing up with the Eagles. That Mickey Shuler faced the Dolphins 16 times and was a persistent threat: 50 career catches against Don Shula’s boys for 478 yards and five touchdowns.

He paired nicely with Jerome Barkum, as most of you remember.

The younger Shuler was inactive for the Vikings’ first two games, including a 14-10 loss to the Dolphins on Sunday.

A former fullback, Shuler played every game for Penn State — where he teamed with Dolphins first-rounder Jared Odrick — the past three years. He only caught a combined 27 passes for 300 yards and three touchdowns during that time, but at 6-4 and 251 pounds he is considered an outstanding blocker and a better athlete than you’d think.

At his Pro Day, for instance, Shuler ran a 4.65 40 and, according to NFL Draft Scout, posted a vertical of 37.5 inches.

Shuler also has good experience working in a two tight-end set, which he did often for the Nittany Lions opposite Andrew Quarless, a fifth-round pick of the Packers this year.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En nem nagyon ismerem ot, Baskett helyett tettek ki.
De az apja nagy spiller vlt.

Mar ha o az apja akire gondolok. De Szabler tan megerosit.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Dolphins claim TE Mickey Shuler off waivers

Állítólag blockolásban jó. De tud valaki valami egyebet róla?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nalunk meg Jerry rendbejohetne
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Mi reméljük a legjobban 😀 A mutatok, a látottak alapján tény, hogy meleg pite lesz. Bár azért tavaly sem adtunk rá 100%-ot, hogy megverjük őket - ráadásul mindkétszer. Várom már a vasárnapot...Ventura
Na, kijózanodtál vagy mi 😊 Egész kerek mondatok😊DM13
Azthiszem 😊 De szeritnem azért ki lehetett érteni, csak az offense helyett defense lett volna.Ventura
Persze, csak cinkeltelek😊

Antonio Cromartie will take over Darrelle Revis' (hamstring) left corner spot this week, with Kyle Wilson entering the lineup at right cornerback.
Cromartie will matchup against Brandon Marshall, which is fine news for Marshall's fantasy outlook this week. While Cromartie is a fine playmaker, he's far from a shutdown corner.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Mi reméljük a legjobban 😀 A mutatok, a látottak alapján tény, hogy meleg pite lesz. Bár azért tavaly sem adtunk rá 100%-ot, hogy megverjük őket - ráadásul mindkétszer. Várom már a vasárnapot...Ventura
Na, kijózanodtál vagy mi 😊 Egész kerek mondatok😊DM13
Azthiszem 😊 De szeritnem azért ki lehetett érteni, csak az offense helyett defense lett volna.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Mi reméljük a legjobban 😀 A mutatok, a látottak alapján tény, hogy meleg pite lesz. Bár azért tavaly sem adtunk rá 100%-ot, hogy megverjük őket - ráadásul mindkétszer. Várom már a vasárnapot...Ventura
Na, kijózanodtál vagy mi 😊 Egész kerek mondatok😊

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Mi reméljük a legjobban 😀 A mutatok, a látottak alapján tény, hogy meleg pite lesz. Bár azért tavaly sem adtunk rá 100%-ot, hogy megverjük őket - ráadásul mindkétszer. Várom már a vasárnapot...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Üdv a Dolphins fanoknak!
1 Remélem a Jetset megveritek 😊
2 Bria mikor lesz AFC east podcast 2????? (vagy csak én ne látom?)(szokás szerint?) 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
😀 ez elég hardcore volt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Zuper...

Remélem V-Jax-nek készült a hely 😊DM13
Annyiban igaz hogy az offensenek működni kellene az offensenek. A védelem szép,de az offense szerintem javulhatna :-/Ventura
Ezt a mondatot azért szerkeszd át mert te sem érted nyelvtanilag, nemhogy más...😊DM13
fúúúdenagy!márcsak ezért is megérdemelted a sig-et!😀 10 perce ezen röhögök...
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Zuper...

Remélem V-Jax-nek készült a hely 😊DM13
Annyiban igaz hogy az offensenek működni kellene az offensenek. A védelem szép,de az offense szerintem javulhatna :-/Ventura
Ezt a mondatot azért szerkeszd át mert te sem érted nyelvtanilag, nemhogy más...😊DM13
Ba vagyok kamillázcva egy kicisi

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Zuper...

Remélem V-Jax-nek készült a hely 😊DM13
Annyiban igaz hogy az offensenek működni kellene az offensenek. A védelem szép,de az offense szerintem javulhatna :-/Ventura
Ezt a mondatot azért szerkeszd át mert te sem érted nyelvtanilag, nemhogy más...😊