Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

6 hónapja
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Papiron (roster ,edzok stb) akar az osszes meccsunk lehetett volna ilyesmi szoval oruljunk hogy ez lett ilyenbol az elso
ertekeljuk a szoros veresegeket....😀
6 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Azért, ha jobban belegondoltok, mik mentek itt az elmúlt években (csak szemezgetésként éppen csak kiemelve néhány extrát a baromkodások tengeréből:
- Judge-féle QB sneak a saját 5 yardoson,
- Daniel Jones 80 yard után magától elesik a full üres pályán,
- 99% valószínűséggel megnyert meccsek elbukása (2023-ban a Jets ellen 13-10 és idén a Broncos ellen),
- most pedig a kicker a földbe rúg (???)).

És akkor még nem volt szó Deandre Bakerről, az állítólagos fegyveres rablóról, vagy Toney-ról, a bolond rapperről.

Ha ezeket nem láttam volna, azt hinném, valaki kitalálja valami szánalmas komédiában.

Talán ott kezdődött ez az iszonyat széria, amikor Plaxico lábon lőtte magát (!!!) egy diszkóban. Azóta csak rajzanak az elmebeteg vesztesek a csapat körül.

Rohadtul jöhetne már valami pozitív fordulat.

Szerkesztette: Zet
6 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
poén. de anno volt az NFL-ben egy Kellen Winslow II nevű tag, aki valóban ezt csinálta meetingeken.
deyell
ő ki is verte
resistance is futile
azt már nem akartam hozzátenni, de valóban. annak ellenére, hogy ezt csinálta, 10 szezonon keresztül 5 csapat által volt foglalkoztatva Winslow II. gondold el, hogy ezt melyik más munkahelyen lehetne megcsinálni.
deyell
Például a Kovi Produkciónál 😆
6 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
poén. de anno volt az NFL-ben egy Kellen Winslow II nevű tag, aki valóban ezt csinálta meetingeken.
deyell
ő ki is verte
resistance is futile
azt már nem akartam hozzátenni, de valóban. annak ellenére, hogy ezt csinálta, 10 szezonon keresztül 5 csapat által volt foglalkoztatva Winslow II. gondold el, hogy ezt melyik más munkahelyen lehetne megcsinálni.

built for this shit

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
poén. de anno volt az NFL-ben egy Kellen Winslow II nevű tag, aki valóban ezt csinálta meetingeken.
deyell
ő ki is verte
resistance is futile
A balhét? 😅

Poloska vagyok.
6 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 826
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
poén. de anno volt az NFL-ben egy Kellen Winslow II nevű tag, aki valóban ezt csinálta meetingeken.
deyell
ő ki is verte
6 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
poén. de anno volt az NFL-ben egy Kellen Winslow II nevű tag, aki valóban ezt csinálta meetingeken.

built for this shit

6 hónapja
mate93 New Orleans Saints 596
ez egy troll account, egesz evben ezt csinalja 😅 most eloszor beszopta a fel twitter.
6 hónapja
Zet New York Giants 2 029
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
Ezt Wesley Steinberg kezdte terjeszteni, aki rengeteg álhírt oszt meg. Ettől még lehet, hogy igaz, de szerintem Carter megint elkésett.

Szerkesztette: Zet
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Kedvencem a Koo-féle FG trick play volt (ami nem volt az és ettől még szégyenteljesebb az egész).
Úgy tesz, mintha ráküldené 45 yardról, de helyette inkább a földbe rúg.
Zet
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/592559432_2268621066991815_7900438129621368390_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=7owbtkf4-KIQ7kNvwHRJG3U&_nc_oc=AdqX9FlF-mi1HxIHlw-36aq-F8d4YWwTETTmEcBYgTbUpS8h3RzhgdqZEQ5MJwlAInA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=yzeKz2jOpTsiiJ3mPJC2Ow&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_Re2iGe9IwLTgy1FTAe5G4CegkHTA5a-Rp2FG9-NQJ_w&oe=6A3FF3A0
152.958 Aufrufe · 684 Reaktionen | Bro just straight up whiffed 😭 | Sleeper
Bro just straight up whiffed 😭

Poloska vagyok.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.

Poloska vagyok.
6 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
"I understand the question, but this is football. I'm going to get hit if I'm in the pocket or outside the pocket. I've played this way my whole entire life. It shouldn't be any shocker to anybody if you've followed along with my career. We're not playing soccer out here. You're going to get hit, things happen. It's just part of the game."

- Giants rookie QB Jaxson Dart when asked about continuing to take hard hits on the field.

Dart also said he would continue to be an aggressive player on the field.

"I'm going to keep playing aggressive. Hopefully, everybody can take a second to watch my tape going back to high school and realize that this is not a shock. I play the game aggressively. I took one hit that people are talking about. I slid, got out of the way of a lot of hits. I appreciate people wanting me to be healthy and all that stuff. I want to be healthy, too. I play this game aggressive. I'm not going to just change how I play the game."
ozibozi
Ha nem érti meg kurva gyorsan, hogy mi a különbség az "agresszív" meg az ész nélküli játék között, akkor gyorsan másik QB után nézhetünk megint.. úgy tűnik nem a legélesebb kés a fiókban a srác.
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
"I understand the question, but this is football. I'm going to get hit if I'm in the pocket or outside the pocket. I've played this way my whole entire life. It shouldn't be any shocker to anybody if you've followed along with my career. We're not playing soccer out here. You're going to get hit, things happen. It's just part of the game."

- Giants rookie QB Jaxson Dart when asked about continuing to take hard hits on the field.

Dart also said he would continue to be an aggressive player on the field.

"I'm going to keep playing aggressive. Hopefully, everybody can take a second to watch my tape going back to high school and realize that this is not a shock. I play the game aggressively. I took one hit that people are talking about. I slid, got out of the way of a lot of hits. I appreciate people wanting me to be healthy and all that stuff. I want to be healthy, too. I play this game aggressive. I'm not going to just change how I play the game."
6 hónapja
Haba New York Giants 937
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
vanek úr
Próbált ellesni pár új mozdulatot, amit kamatoztathat. Hogy ma már az innovációt is büntetik!?
6 hónapja
Haba New York Giants 937
De jó kis meccs volt 😀 sikerült bemutatni minden idők legalja ST teljesítményét, ez párosulva a stabilan liga legalja back7-ünkkel nem is eredményezhetett mást. De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
nem baj, nevezzuk ki Kaffkat HC-nek plusz Schoen kapjon elete vegeig tarto szerzodest. neha ugy gondolom, hogy meg is erdemelnenk komolyan ...
csebi
Amellett, h már az ingerküszöbömet sem nagyon üti meg egy ilyen meccs, de valójában mit vártunk a liga egyik legrosszabb csapatától, a jelenleg talán legkonzisztensebb, legjobb csapata ellen?
Nem mentegetve Kaffkát, de nézzük már meg a két rostert és komplett edzői stábot. A talent nélküli O hozott egy magához képest közepes meccset egy liga elit D ellen. A D mitől változott volna meg egyik pillanatról a másikra? Amúgy újdonságként megemlíthető néhány RZ stop.
Nekem amíg Schoen építi(le) a keretet, tök mindegy ki a HC. Még lehet jobb is ha marad Kaffka, mert akkor jövőre mehetnek együtt. Kinek köszönhetjük, h évek óta nincs egy egészséges, közepes rúgó a csapatban? Ki költött el egy valag pénzt egy liga alja Dre? Ki pátyolgatta Dabollt kb pont másfél évvel tovább, mint kellett volna? És még sorolhatnám.

Szerkesztette: Haba
6 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
De jó kis meccs volt 😀 sikerült bemutatni minden idők legalja ST teljesítményét, ez párosulva a stabilan liga legalja back7-ünkkel nem is eredményezhetett mást. De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
Szesze
nem baj, nevezzuk ki Kaffkat HC-nek plusz Schoen kapjon elete vegeig tarto szerzodest. neha ugy gondolom, hogy meg is erdemelnenk komolyan ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Kedvencem a Koo-féle FG trick play volt (ami nem volt az és ettől még szégyenteljesebb az egész).
Úgy tesz, mintha ráküldené 45 yardról, de helyette inkább a földbe rúg.
Zet
Ott voltaképpen mi történt? Simán csak földbe rúgott,vagy mi?
kolok1972
Igen.
6 hónapja
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Kedvencem a Koo-féle FG trick play volt (ami nem volt az és ettől még szégyenteljesebb az egész).
Úgy tesz, mintha ráküldené 45 yardról, de helyette inkább a földbe rúg.
Zet
Ott voltaképpen mi történt? Simán csak földbe rúgott,vagy mi?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
6 hónapja
Zet New York Giants 2 029
Kedvencem a Koo-féle FG trick play volt (ami nem volt az és ettől még szégyenteljesebb az egész).
Úgy tesz, mintha ráküldené 45 yardról, de helyette inkább a földbe rúg.

Szerkesztette: Zet
6 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
De jó kis meccs volt 😀 sikerült bemutatni minden idők legalja ST teljesítményét, ez párosulva a stabilan liga legalja back7-ünkkel nem is eredményezhetett mást. De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.
6 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Dart kedvenc mottója: kutyaharapást szőrével
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/584045269_1535359737501637_5238943700610674447_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=t2gIlsf-Gf0Q7kNvwFMnh-W&_nc_oc=Adr5fWkORg5dihL8XJmyIL21dMPvqqu3h4G8c0qrgdXh_FW1xCAdkDQEbnf2c6vqjtM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=4dn5seung7IMfRoOQ43xFw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9HPCnVWhrMcsqo4TH7djfE8Fvcjj5c6lGIRgd68vP-zQ&oe=6A394207
222.502 Aufrufe · 3.819 Reaktionen | Eli talking about his targets has me reminiscing 🥲 | Alex Day
Eli talking about his targets has me reminiscing 🥲
6 hónapja
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Elég volt a sok aktuális reménységből DC, OC stb, vagy bejön vagy nem,
ide egy HC kellene, mert ez az irány idáig nem jött be.
ozibozi
Mondjuk Őt pont HCnak írhatják, 2018ban DB edző volt Nálunk...
nagir
Szvsz úgy értette Ozi papa, hogy olyan HC kell ide, aki már bizonyított vezetőedzőként is.
vanek úr
Ez alapján Mike McCarthy az emberünk
csebi
BIZONYÍTOTT...
Siriani is nyert SB-t, mégsem tartja senki jó HC-nak.
vanek úr
Én annak tartom Btw. Még ha a stílusát ruhellem de ha nálunk lenne akkor vszeg az sem zavarna
csebi
Hat ..ezt majd remelem szemelyesen lesz lehetoseg megvitatni...😀
Szerintem oriasi mazlista a pali hogy belekeveredett eddig a nagy joba
Kb most eloszor van olyan szitu ahol bizonyithat ...osszeszedi e a csapatot vagy sem
6 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Bold: nyerünk a Pats ellen
Zet
Duplakapufás FG-vel

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018