New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Will Hernandez vagy Connor Williams, minden más meglepetés. Azért figyeljünk oda Isaiah Oliverre és James Daniels-re is.
Asbee
Landry??? 3-4be fitt és Nfl késznek mondják.
nagir
ő is benne van a lapok között egyértelműen - alapvetően tök jó is lenne, de én mindenképp Hernandezt szeretném
Szesze
Na jah, ma kell két választás az OL-be , különben felesleges volt elhozni Bakleyt!😊😉
Csak egy EDGE is kéne, meg talán CB, LB, S 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Will Hernandez vagy Connor Williams, minden más meglepetés. Azért figyeljünk oda Isaiah Oliverre és James Daniels-re is.
Asbee
Landry??? 3-4be fitt és Nfl késznek mondják.
nagir
ő is benne van a lapok között egyértelműen - alapvetően tök jó is lenne, de én mindenképp Hernandezt szeretném

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Will Hernandez vagy Connor Williams, minden más meglepetés. Azért figyeljünk oda Isaiah Oliverre és James Daniels-re is.
Asbee
Landry??? 3-4be fitt és Nfl késznek mondják.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Will Hernandez vagy Connor Williams, minden más meglepetés. Azért figyeljünk oda Isaiah Oliverre és James Daniels-re is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Igen, 1-kor kezdődik. Ahogy írták draftos topic-ban éjféltől indul a bowl.hu-s műsor is, senki se lepődjön meg ha feltűnök benne én is.
Asbee
2/34? ☺️
yooker
Személyesen nem ismerem, de a stílusa alapján FB/LB/játékos edzőnek képzelném...😛



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 325 — Expect the Best !
Igen, 1-kor kezdődik. Ahogy írták draftos topic-ban éjféltől indul a bowl.hu-s műsor is, senki se lepődjön meg ha feltűnök benne én is.
Asbee
2/34? ☺️
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igen, 1-kor kezdődik. Ahogy írták draftos topic-ban éjféltől indul a bowl.hu-s műsor is, senki se lepődjön meg ha feltűnök benne én is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Tudom, hogy hülye kérdés, de jól rémlik az, hogy hajnal 1-kor kezdődik a 2nd round? Nem akarok lemaradni róla.

Témához: Én az elejétől Barkley-t szerettem volna. Hiszem, hogy ha most több helyre jön need játékos, az o-line fiatalabb lesz (és reméljük tele tehetséggel) egy fiatal futó, elkapok, TE és a defense-ben is több új fiatal lesz (a kovetkezo években) igazából a rebuild/win now között vagyunk szóval nem lesz annyira rossz. Ha a következő idényben jól építenek erre és a játékosok is bevallnak ha úgy alakul sokáig jó csapatunk lehet (és akkor már nem lesz kár felmenni egy QB-ért). Remelem jól sül el a Barkley vonat. 😁 1800 futott plusz 500 elkapott yardot kívánok neki. 😀 És amúgy nagyon szimpatikus srác (beszélgetés Shurmurrel). És csatlakozok a tobbiekhez... O-line-t a népnek! 🤗
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
Bízzunk abban hogy csak a bratyó rekordját akarta megdönteni, és mivel kicsesztek vele, mostmár újra beleáll...😊
ozibozi
Szerintem meg Mekedu találmánya volt az egész, előtte nem csinálta.
vanek úr
Igen, vigyáznia kellett a "DUKE"-ra, miután megnézték a "TAPE"-et...
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 710
Bízzunk abban hogy csak a bratyó rekordját akarta megdönteni, és mivel kicsesztek vele, mostmár újra beleáll...😊
ozibozi
Szerintem meg Mekedu találmánya volt az egész, előtte nem csinálta.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Orlando Brown? Aki több hetes felkészülés után gyengébb 40 yardot fut a combine-on, mint Goodell egy átlagos reggelen öltönyben az irodában, annak nincs helye ebben a ligában...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 441
Azt írják, hogy állítólag közel voltunk egy letradehez a Broncosal, de nem jött össze.
Miután a Browns elvitte Bakert, annyira biztosak voltak hogy Barkleyt viszik, hogy csak muszájból várták meg az 5 perces határt.
több mint 6 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Hernandez-t azt hiszem egyetemlegesen a mai kívánságlistánk első helyén emlegethetjük!Ellenvetés esetén sötét sikátorban szóljon bárki 😂
Vobox
Én mégis azt mondanám, hogy Orlando Brown az első számú OT a class-ban. És nem utolsó sorban Guard-ként is bevethető. Ami még fontosabb, hogy Baker Mayfield nagyon szeretett futkározni a Sooners-ben, amihez Brown elengedhetetlenül szükséges volt. Jól blokkol és nagyon jó az ajtó nyitogatásban! 😊 Connor Williams-t viszont elfelejteném. Látta valaki a Notre Dame elleni meccsüket? Jaj!
Hernandez is fantasztikus, nem szomorkodnék, ha őt (is) választanánk, bár akkor már nem hiszem, hogy bent lesz.
Ha EDGE rusher kéne, akkor Josh Sweat lenne a jó megoldás vagy Lorenzo Carter. Azért szerintem fontos, hogy az egyetemi bajnokságban SEC falakkal szemben rohangálsz vagy sem... 😉

Hotty Toddy!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig jó, most jöhet Arden Key 😊

több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Hernandez-t azt hiszem egyetemlegesen a mai kívánságlistánk első helyén emlegethetjük!Ellenvetés esetén sötét sikátorban szóljon bárki 😂
Vobox
Túl egyértelmű. Ezért vagy viszi Browns vagy CB / DE-t húzunk. De én is örülnék neki. Barkley is örülne, Manning is örülne.
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Hernandez-t azt hiszem egyetemlegesen a mai kívánságlistánk első helyén emlegethetjük!Ellenvetés esetén sötét sikátorban szóljon bárki 😂
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
A mai kivánság listám:
2/34 Will Hernandez G
3/66 Lorenzo Carter EDGE
3/69 Brian O'Neill T
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Connor Williams.
Will Hernandez.
James Daniels.

#Giants guaranteed to get one of those guys if they want 'em at 34. - per Art Stapleton
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azt látom, bár lehet totál fals, de nem igazán mozgatta meg a GMek fantáziáját se Allen, se Rosen, Darnold pedig csak 20eves ami a Jets jelenlegi filozófiájában nagyon beleillik. Egy project ember akinek jót tesz pár év pad. Szóval a QB needy csapatok draftoltak minden áron QB-t, de (mint mi) más nem nagyon megszakadni értük, ergo mi se láttunk bennük sok fantáziát. Egyértelmű BPA-t húztunk, akiben bízunk, hogy azonnali impact player lesz és ahogy látszik a többieket is fel hypeolta a dolog rendesen 😊 meglátjuk
Második kor elején mindenképp OL picket várnék utána pedig Defense mélyítest először edge rush oldalon.
Úgy érzem ezzel a pickel, all-win modba raktuk magunkat és egy kicsit fel akarjak pörgetni a Giants körüli pörgést és vissza csalogatni a szurkolókat a stadionba.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Manninggel nem az a baj, hogy nem tudja már eljuttatni a bogyót ahová kell mert el tudja. Szvsz a pontossága is csak minimálisan romlott, korábban is voltak olyan hibái amelyeket mostanában jobban kidomborítottak. Ami nálam gond, hogy iszonyatosan fél a nyomástól. Közeledik a védő és már dobja is el magát. '11-ben nem ez volt a helyzet és már akkor sem volt jó falunk, a Niners elleni NFC döntőn konkrétan úgy készültünk, hogy be kell állnia Carrnak. Ha pedig ott lesz a fejében az, hogy bármikor megüthetik, akkor többet fog hibázni és nem fog olyan GW drive-okat vezetni mint korábban. Számos semleges szurkolóval beszéltem már erről és rendre ők is ugyanezt látták.
Asbee
ezt mindenki látja szerintem, de egyrészt ezért rimánkodott itt is mindenki évek óta, h oldják már meg az OL problémát legalább közepes szintre, másrészt azért ezen a mentalitáson Eli is változtathat, ha akar, mert ez inkább fejben dől el nála is. Voltak azért olyan meccsei az elmúlt 1-2 évben amikor sikerült levetkőznie ezt és akkor egyből más is lett az egész képe az offensenek. Mellesleg szerintem benne is lesz most egy bizonyítási vágy ezzel kapcsolatban, úgyh én simán el tudok képzelni egy pozitív fordulatot itt, de ehhez mindenképp kell az OL upgrade.
Szesze
Én nyugodt vagy. Egyszerűen nem tudom elkepzelni hogy ne mennénk rá ma az OL témára! Nincs más választás!
Pláne az elmúlt évek után!+Flukerhez hasonló veterán is érkezni fog még
És így ismét fordul a kocka és most a D lesz megint szenvedés 😀
yooker
így van, de így szép az élet 😊 mondjuk a D-nél a futás elleni védekezést kéne összerakni ami simán megoldható lehetne és azzal már nagyot lépnénk előre, de egyelőre elég szkeptikus vagyok e téren.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 325 — Expect the Best !
Manninggel nem az a baj, hogy nem tudja már eljuttatni a bogyót ahová kell mert el tudja. Szvsz a pontossága is csak minimálisan romlott, korábban is voltak olyan hibái amelyeket mostanában jobban kidomborítottak. Ami nálam gond, hogy iszonyatosan fél a nyomástól. Közeledik a védő és már dobja is el magát. '11-ben nem ez volt a helyzet és már akkor sem volt jó falunk, a Niners elleni NFC döntőn konkrétan úgy készültünk, hogy be kell állnia Carrnak. Ha pedig ott lesz a fejében az, hogy bármikor megüthetik, akkor többet fog hibázni és nem fog olyan GW drive-okat vezetni mint korábban. Számos semleges szurkolóval beszéltem már erről és rendre ők is ugyanezt látták.
Asbee
ezt mindenki látja szerintem, de egyrészt ezért rimánkodott itt is mindenki évek óta, h oldják már meg az OL problémát legalább közepes szintre, másrészt azért ezen a mentalitáson Eli is változtathat, ha akar, mert ez inkább fejben dől el nála is. Voltak azért olyan meccsei az elmúlt 1-2 évben amikor sikerült levetkőznie ezt és akkor egyből más is lett az egész képe az offensenek. Mellesleg szerintem benne is lesz most egy bizonyítási vágy ezzel kapcsolatban, úgyh én simán el tudok képzelni egy pozitív fordulatot itt, de ehhez mindenképp kell az OL upgrade.
Szesze
Én nyugodt vagy. Egyszerűen nem tudom elkepzelni hogy ne mennénk rá ma az OL témára! Nincs más választás!
Pláne az elmúlt évek után!+Flukerhez hasonló veterán is érkezni fog még
És így ismét fordul a kocka és most a D lesz megint szenvedés 😀

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Bízzunk abban hogy csak a bratyó rekordját akarta megdönteni, és mivel kicsesztek vele, mostmár újra beleáll...😊
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Manninggel nem az a baj, hogy nem tudja már eljuttatni a bogyót ahová kell mert el tudja. Szvsz a pontossága is csak minimálisan romlott, korábban is voltak olyan hibái amelyeket mostanában jobban kidomborítottak. Ami nálam gond, hogy iszonyatosan fél a nyomástól. Közeledik a védő és már dobja is el magát. '11-ben nem ez volt a helyzet és már akkor sem volt jó falunk, a Niners elleni NFC döntőn konkrétan úgy készültünk, hogy be kell állnia Carrnak. Ha pedig ott lesz a fejében az, hogy bármikor megüthetik, akkor többet fog hibázni és nem fog olyan GW drive-okat vezetni mint korábban. Számos semleges szurkolóval beszéltem már erről és rendre ők is ugyanezt látták.
Asbee
ezt mindenki látja szerintem, de egyrészt ezért rimánkodott itt is mindenki évek óta, h oldják már meg az OL problémát legalább közepes szintre, másrészt azért ezen a mentalitáson Eli is változtathat, ha akar, mert ez inkább fejben dől el nála is. Voltak azért olyan meccsei az elmúlt 1-2 évben amikor sikerült levetkőznie ezt és akkor egyből más is lett az egész képe az offensenek. Mellesleg szerintem benne is lesz most egy bizonyítási vágy ezzel kapcsolatban, úgyh én simán el tudok képzelni egy pozitív fordulatot itt, de ehhez mindenképp kell az OL upgrade.

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Manninggel nem az a baj, hogy nem tudja már eljuttatni a bogyót ahová kell mert el tudja. Szvsz a pontossága is csak minimálisan romlott, korábban is voltak olyan hibái amelyeket mostanában jobban kidomborítottak. Ami nálam gond, hogy iszonyatosan fél a nyomástól. Közeledik a védő és már dobja is el magát. '11-ben nem ez volt a helyzet és már akkor sem volt jó falunk, a Niners elleni NFC döntőn konkrétan úgy készültünk, hogy be kell állnia Carrnak. Ha pedig ott lesz a fejében az, hogy bármikor megüthetik, akkor többet fog hibázni és nem fog olyan GW drive-okat vezetni mint korábban. Számos semleges szurkolóval beszéltem már erről és rendre ők is ugyanezt látták.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Azért a támadósor elég reményteljes kezd lenni. Én nem látom Eli-t annyira rossznak, hogy normális futójátékkal, fallal és ilyen elkapókkal ne tudna egy f*sza évet tolni. Barkley-val érkezett a draft legjobb játékosa, egy orbitális hiányposztra, ahova mennyiségben mindig megvagyunk, de a minőség már évek óta a nullához konvergál. Lehet hogy nem a legszexibb pick, de én személy szerint nagyon örülök neki.

Már eleve Shurmur érkezésével is előrébb fog lépni az O, hát még így. Azt se felejtsük el, hogy az új HC nem csak a fiatal QB-k hoz ért, hanem tavaly egy Keenum-ból képes volt kihozni az állatot (+ azért a tavalyi sérüléshullám miatt Eli-nak a jelenlegi elkapósorral sem volt még alkalma villantani). A 2. körben rá kell feküdni a falakra, a CB sor elég mély hogy később is találhassunk egy-két tehetséges srácot Jackrabbit és Alma mögé. Williams adná magát, főleg ha tényleg el akarjuk passzolni Flowers-t.

Szerkesztette: Awesome88