New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Manninggel nem az a baj, hogy nem tudja már eljuttatni a bogyót ahová kell mert el tudja. Szvsz a pontossága is csak minimálisan romlott, korábban is voltak olyan hibái amelyeket mostanában jobban kidomborítottak. Ami nálam gond, hogy iszonyatosan fél a nyomástól. Közeledik a védő és már dobja is el magát. '11-ben nem ez volt a helyzet és már akkor sem volt jó falunk, a Niners elleni NFC döntőn konkrétan úgy készültünk, hogy be kell állnia Carrnak. Ha pedig ott lesz a fejében az, hogy bármikor megüthetik, akkor többet fog hibázni és nem fog olyan GW drive-okat vezetni mint korábban. Számos semleges szurkolóval beszéltem már erről és rendre ők is ugyanezt látták.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Azért a támadósor elég reményteljes kezd lenni. Én nem látom Eli-t annyira rossznak, hogy normális futójátékkal, fallal és ilyen elkapókkal ne tudna egy f*sza évet tolni. Barkley-val érkezett a draft legjobb játékosa, egy orbitális hiányposztra, ahova mennyiségben mindig megvagyunk, de a minőség már évek óta a nullához konvergál. Lehet hogy nem a legszexibb pick, de én személy szerint nagyon örülök neki.

Már eleve Shurmur érkezésével is előrébb fog lépni az O, hát még így. Azt se felejtsük el, hogy az új HC nem csak a fiatal QB-k hoz ért, hanem tavaly egy Keenum-ból képes volt kihozni az állatot (+ azért a tavalyi sérüléshullám miatt Eli-nak a jelenlegi elkapósorral sem volt még alkalma villantani). A 2. körben rá kell feküdni a falakra, a CB sor elég mély hogy később is találhassunk egy-két tehetséges srácot Jackrabbit és Alma mögé. Williams adná magát, főleg ha tényleg el akarjuk passzolni Flowers-t.

Szerkesztette: Awesome88
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hernandez, Williams, Oliver, Landry... Vannak itt lehetőségek 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Will Hernandez,Connor Williams azonnali erosites lenne a falba.Hernandez kedvenc d mivel Williams OT ezert nalam elsobbseget elvez.Ami problema h serulekeny de az o technikaja NFL szint legalabb.Iowa es Colorado CB jo valasztas.Landry se szabad elfeljteni.Rengeteg lehetoseg van az azonnali erositesre.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
A védelem jelenleg elég gyenge lábakon áll látszólag az biztos, de mondjuk egy év alatt nem fogják tudni megoldani az összes problémát + mindig jönnek újabbak is, de ez máshol is így van. Én idén azzal már elégedett lennék, ha azt látnám, h az OL markánsan előre tud lépni végre, mert én abban látom az egész probléma kulcsát. Egy normális OL mögött Eli is sokkal jobb lenne, mint az elmúlt években, főleg így Barkley-val megtámogatva.
Én azt szeretném, ha a köv 3 választásból kettő az OL-be, egy meg a DL-be menne. (Will Hernandezben és Okoronkkwo-ban reménykedek név szerint is), aztán a hátsó körökben próbáljunk kezdeni valamit a secondary-val.

A potenciális SB-run viszont nagyon messze van a realitásoktól, ettől erősen óva intenék mindenkit 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem nem nagy gond, hogy OV mögött látszólag nincs depth,
Zet
Én ettől nagyon félek a védelemben. A '16-os bivaly egységen egy valamin lehetett volna javítani, a jobb passzsiettetésen. Tavaly nem volt egy épkézláb defensive endünk OV és JPP mögött, utóbbi ráadásul távozott is. Jött Kareem Martin, aki eddig Bettcher alatt dolgozott, belőle mit tudott kihozni? Egy Kerry Wynnből pedig hirtelen klasszis lenne? Egy igazán jó edge rusherünk van és az kevés. És akkor még imádkozhatunk, hogy Ogletree ne a tavalyi formáját hozza, valamint a cornerbackjeink is a játékkal foglalkozzanak. Darian Thompson helyett egy free safety is elférhet. Az én szememben nem annyira király itt minden, hogy hátradőlhessek és a két évvel ezelőtti játékot várjam.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 710
Végül is ha egy 3. és 5. körért Rosen szintű QB-t lehet szerezni, akkor pár év múlva ennyiért mi is felmehetünk egyért 😊
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 337
Nekem Gettleman ideérkezésétől kezdve az az érzésem, hogy beletesznek még 2 évet Eli-ba, és megpróbálnak még egy utolsó SB-runt vele. Ehhez Barkley, mint a draft legjobb játékosa, a lehető legoptimálisabb választás. Ha a többi körben megerősítik az OL-t, és szerzünk még egy jobb defense játékost, még akár össze is jöhet. Szerintem nem nagy gond, hogy OV mögött látszólag nincs depth, sokat várok Bettcher védelmétől, ezzel nem lesz probléma.

Bár a Father Time egyre közelebb van, de szerintem Eli sincs rossz állapotban, sőt, simán képes lehet - a jó értelemben vett - bármire, csak Mac rendszere nem feküdt neki.

Akárhogy is lesz, egy dolog biztos.

Innentől kezdve a következő két évben Eli (és vele együtt DG (és persze Mara)) részéről nem lehet több kifogás.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Hát mégis Barkley lett.. mondjuk mivel Mayfield kiment 1/1-re én annyira nem bánom, mert nekem a többi QB nem volt különösebben szimpi, szóval ha pl Rosen-t vittük volna akkor sem durrogtatnám a pezsgőket. Most már nincs más hátra, mint bízni benne, h tényleg megmutatja hogy akkora klasszis, mint ahogy sokan várják. Most legalább az is ki fog derülni, hogy egy klasszis futó mennyit tud hozzátenni egy offense-hez nfl szinten, úgy hogy az már szinte biztos hogy legjobb esetben is egy max átlagos OL lesz előtte.
Erre átkötve akárkit húztunk volna elsőre, a második nap legfontosabb feladata mindenképp az OL megerősítése lett volna, hogy az az átlagos szint meglehessen legalább, így ma ezt is várom. Ha ez nem történik meg akkor viszont tényleg csalódott leszek.
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Éreztem hogy nem QB lesz a választás (hogy ne menjenek évek az Eli-nem Eli, padozik-nem padozik vitával) de ha már nem akkor megy a letrade a plusz pickekért hogy épüljön a csapat hosszú távra.

Az eszemmel azért tudtam hogy ilyen technicista hozzáállás nem fér bele. Ez itt New York, kell a hype és Barkley-t azért mint top talent könnyebben beveszi a sajtó gyomra (ha már nem kapnak franchise QB-t).

Nem hiszek az első körös running backekben, remélem rámcáfol.

Szerkesztette: salander
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Szemelyes kedvenceim Will Hernandez es Harold Landry meg bent maradtak szerensere.Remelem vmelyiket megszerezzuk.

Szerkesztette: Gerixx
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nem hiszem, h LB-t húzunk holnap, megszereztük Ogletree-t és mellé meghagyjuk Goodsont
Asbee
Középre darálni pont megfelelnek. Pass rush kell, O-line de nagyon és egy normálisabb Corner mert ott sem vagyunk acélosak.
lotus86
CB-k közül Olivert vinném 2. körben, mást nem. OL jobban kell + DE is. Nincs más lehetőség, bízni kell Apple-ben. Vernon mögött nincs senki és nekem kellene egy G és egy RT.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én nem hiszem, h LB-t húzunk holnap, megszereztük Ogletree-t és mellé meghagyjuk Goodsont
Asbee
Középre darálni pont megfelelnek. Pass rush kell, O-line de nagyon és egy normálisabb Corner mert ott sem vagyunk acélosak.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nem hiszem, h LB-t húzunk holnap, megszereztük Ogletree-t és mellé meghagyjuk Goodsont


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
itt most szerintem pár évben gondolkodunk... meglátjuk...de miért ne ?
ozibozi
Csak akkor holnap muszáj lenne OL-be húzni, és egy pass rusher is kell. Az LB sor akkor megint necces lesz, és a CB is hiányos.
vanek úr
na ennyi pickünk holnap nincs! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 441
azért furcsa, hogy az idei class magasan legnagyobb tehetsége ekkora sírást vált ki... függetlenül attól, hogy én is inkább qb-t vártam
jusssipekka

Szerintem mindenkinek azzal van baja, hogy nincs fal és Eli öreg, visszaesőben van. Itt lett volna a lehetőség, hogy kiválasszuk az utódját mi viszont inkább húztunk egy futót. Azt is mindenki tudja, hogy milyen sokba kerûl a feltrade, amit ugyancsak elkerûlhettünk volna.

Mondjuk most már mindegy, ugorjunk fel a Barkley vonatra....viszont ha vmelyik QB beválik mi pedig nem kezdünk el nyerni, akkor bizony elég sokan fognak a csapaton röhögni.....teljes joggal.
lotus86
és ha ugyanezt megfordítod: barkley összefut valahol máshol 1000+ yardot, meg mondjuk 6-8 td-t, amíg nálunk továbbra is a hosszú évek óta penetránsan nulla futójáték marad. miközben a padunkon ül az állítólagos jövő
jusssipekka
Személy szerint azt sokkal könnyebben lenyelném. Viszont ahogy mondtam is, most már mindegy. Go Barkley, remélem erősítünk a falon és jövőre visszatérünk a helyes útra.

Azért a Beckham, Sheppard, Engram, Barkley négyes nagyon jól néz ki papíron!!
lotus86
Jah, brutál jól néz ki.
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 710
itt most szerintem pár évben gondolkodunk... meglátjuk...de miért ne ?
ozibozi
Csak akkor holnap muszáj lenne OL-be húzni, és egy pass rusher is kell. Az LB sor akkor megint necces lesz, és a CB is hiányos.
több mint 6 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
azért furcsa, hogy az idei class magasan legnagyobb tehetsége ekkora sírást vált ki... függetlenül attól, hogy én is inkább qb-t vártam
jusssipekka

Szerintem mindenkinek azzal van baja, hogy nincs fal és Eli öreg, visszaesőben van. Itt lett volna a lehetőség, hogy kiválasszuk az utódját mi viszont inkább húztunk egy futót. Azt is mindenki tudja, hogy milyen sokba kerûl a feltrade, amit ugyancsak elkerûlhettünk volna.

Mondjuk most már mindegy, ugorjunk fel a Barkley vonatra....viszont ha vmelyik QB beválik mi pedig nem kezdünk el nyerni, akkor bizony elég sokan fognak a csapaton röhögni.....teljes joggal.
lotus86
és ha ugyanezt megfordítod: barkley összefut valahol máshol 1000+ yardot, meg mondjuk 6-8 td-t, amíg nálunk továbbra is a hosszú évek óta penetránsan nulla futójáték marad. miközben a padunkon ül az állítólagos jövő
jusssipekka
Személy szerint azt sokkal könnyebben lenyelném. Viszont ahogy mondtam is, most már mindegy. Go Barkley, remélem erősítünk a falon és jövőre visszatérünk a helyes útra.

Azért a Beckham, Sheppard, Engram, Barkley négyes nagyon jól néz ki papíron!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 441
És mi van ha Shurmur és a stáb tényleg úgy látja, hogy jó ez a Webb srác. Reméljük tudják mit csinálnak. Amúgy nemrég Webb nyilatkozta, hogy tudja, lehetőséget fog kapni.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
a Giants megszerezte a legjobbnak tartott játékost idén...basszuskulcs
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 325 — Expect the Best !
Úgy néz ki ez is egy ordas nagy smoke screen volt.
 giantswire.usatoday.com/2018/04/26/new-york-giants-owners-want-qb-no-2-2018-nfl-draft/
GJohnny74
minek kellett ide smokescreen? 😊
az tudva lévő volt hogy 1/1 nem lesz Barkley..onnan meg a miénk!
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 441
Úgy néz ki ez is egy ordas nagy smoke screen volt.
 giantswire.usatoday.com/2018/04/26/new-york-giants-owners-want-qb-no-2-2018-nfl-draft/
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
itt most szerintem pár évben gondolkodunk... meglátjuk...de miért ne ?
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És egy dolgot felejtünk el a bpa-nál: az értéket. Egy RB-nek nagyon nagyon sokat kell tennie ahhoz, hogy olyan értékes legyen mint egy jó QB. Ha kihúztuk a következő LT-t vagy AP-t akkor okés, de ellenkező esetben valószínűleg csalódottak leszünk. Nem látok kisebb kockázatot mint amennyi Rosenben lett volna.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
azért furcsa, hogy az idei class magasan legnagyobb tehetsége ekkora sírást vált ki... függetlenül attól, hogy én is inkább qb-t vártam
jusssipekka

Szerintem mindenkinek azzal van baja, hogy nincs fal és Eli öreg, visszaesőben van. Itt lett volna a lehetőség, hogy kiválasszuk az utódját mi viszont inkább húztunk egy futót. Azt is mindenki tudja, hogy milyen sokba kerûl a feltrade, amit ugyancsak elkerûlhettünk volna.

Mondjuk most már mindegy, ugorjunk fel a Barkley vonatra....viszont ha vmelyik QB beválik mi pedig nem kezdünk el nyerni, akkor bizony elég sokan fognak a csapaton röhögni.....teljes joggal.
lotus86
és ha ugyanezt megfordítod: barkley összefut valahol máshol 1000+ yardot, meg mondjuk 6-8 td-t, amíg nálunk továbbra is a hosszú évek óta penetránsan nulla futójáték marad. miközben a padunkon ül az állítólagos jövő