New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem kell izgulni ha a védelünk szívét lelkét kiteszi Sammy vagy a rúgónk segít majd bőven nektek. Azért jó készülődést 😊
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Atya ég mekkora meccs volt ez!! Felvételről tudtam csak most megnézni, de az ilyen élmények miatt érdemes nézni ezt a sportot, végre nem a fasz rosszabbik oldalán álltunk a végén. Hihetetlen, h Eli meg tudta csinálni ezt az utolsó drive-ot amikor mind3 kezdő WRünk az oldalvonal mellett volt.. ez nem egy "sima" game winning drive volt (a 27ből), hanem az egyik legnagyobb amit vezetett. Lehetne sorolni hibákat is a meccsről, de ilyenkor tényleg hülyeség lenne, mert a győzelemhez mindenki hozzátett az edzőktől szinte az összes játékosig, óriási meccs volt, kurva nagy győzelem és nagyon fontos is, régen nem örültem így W-nek 😊
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Az ami még nagyon feltűnő volt az eddigiekhez képest, az ahogy Eli kezelte a nyomást. Nem szarta össze magát mikor már centikre voltak tőle, hanem bátran bedobta a 2 Te, Rb vagy Harris v Vereen felé akár középre is jól a labdát a legutolsó másodpercben.Ezt nagyon hiányoltam az eddigi meccseken. Végig éles volt, igázságtalan lett volna, ha nem kapjuk vissza a végén az első 2 hét után ezt a meccset.A végén tettek is érte rendesen hogy meglegyen ez a W.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
képtelen voltam felkelni az éjjel de kemény kis meccs lehetett, még az összefoglalót
nézve is kurva izgalmas volt!rohaft kevésen múlott..
Eli szép nagy homályt dobott a végén a majdnem Int-nél!mázlink volt!azért a Frisco deff egész jól tartotta még a Packerst is a múlt héten és azért az O-ban is benne van a potenciál!
Tényleg az ilyen meccseket szoktuk elveszteni, de ezt most nyertük ls ez nagyon fontos!
talán jobb is így mint simán! 😊
már csak a sérüléseket nem bírom követni!
Randle,OBJ,Kennard,Cruz pl?
yooker
Ja, és csebi, jó hogy nem láttad élőben, a minket sújtó bírói ítéletek több mint érdekesek voltak (pl a két holding Newhouse-nál nevetséges volt)
G-men
néha azért azt kívánom, hogy élőben is szívesen látnék már pár minket sújtó bírói ítéletet 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Mondjuk mikor egy Geremy Davis, Dwayne Harris, Myles White WR hármassal áll fel egy offense, akkor valószínűleg nem elsősorban ezek a játékosok fogják kapni a labdát😀
Asbee
Pontosan.

Imádkozzunk, hogy rendbe jöjjenek ezek a hamstring-ek!! Jövő hétfőn is szükség lesz a 30+ pontra a sasok ellen.
G-men
sajnos ugye a harmstring az egy makacs dolog tud lenni, de
azért bizakodjunk!
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mondjuk mikor egy Geremy Davis, Dwayne Harris, Myles White WR hármassal áll fel egy offense, akkor valószínűleg nem elsősorban ezek a játékosok fogják kapni a labdát😀
Asbee
Pontosan.

Imádkozzunk, hogy rendbe jöjjenek ezek a hamstring-ek!! Jövő hétfőn is szükség lesz a 30+ pontra a sasok ellen.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk mikor egy Geremy Davis, Dwayne Harris, Myles White WR hármassal áll fel egy offense, akkor valószínűleg nem elsősorban ezek a játékosok fogják kapni a labdát😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
képtelen voltam felkelni az éjjel de kemény kis meccs lehetett, még az összefoglalót
nézve is kurva izgalmas volt!rohaft kevésen múlott..
Eli szép nagy homályt dobott a végén a majdnem Int-nél!mázlink volt!azért a Frisco deff egész jól tartotta még a Packerst is a múlt héten és azért az O-ban is benne van a potenciál!
Tényleg az ilyen meccseket szoktuk elveszteni, de ezt most nyertük ls ez nagyon fontos!
talán jobb is így mint simán! 😊
már csak a sérüléseket nem bírom követni!
Randle,OBJ,Kennard,Cruz pl?
yooker
Ezért most megint megérte felkelni! Agyfeleb@szós win a'la 2011 - azért az nagyon szar érzés lett volna, hogy 5-ből 3-at elbukunk úgy, hogy 2 perccel a vége előtt még mindegyik meccsen nálunk van az előny.
(bár, amikor bekaptuk a TD-t 1:45-tel a vége előtt, nem adtam volna egy lyukas garast a győzelmünkénrt, különösen, amikor egymás mellett mutatták a padon Randle-t és Beckhamet a drive kezdetén)
Szerencse, hogy a niners-nél senki nem hallgatta a közvetítést, mert Colinsworth-ék szerint csak Vereent kellett volna lefogni a meccsnyerő drive-unkban. Most különösen nem lennék a másik csapat szurkolója...

Ja, és csebi, jó hogy nem láttad élőben, a minket sújtó bírói ítéletek több mint érdekesek voltak (pl a két holding Newhouse-nál nevetséges volt)

Ja, és az nfl.com-os összefoglaló végén kirakott stat-ot printscreen-eljétek minden Eli-hater haverotok számára:
Most 4th quarter comebacks since 2004 (incl playoffs):
1. Eli Manning 27
2. Peyton Manning 26
3. Tom Brady, Ben Roethlisberger, Tony Romo 25
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Vezetjük a csoportot!
ironroy
Múlt héten is már mi voltunk a csoportelsők , de így h rajtunk kívül mindenki kikapott a csoportba egy lèpéssel előrébb vagyunk 😀
Taz
Bocs de mi nyertünk 😉
dande
Vágesz 😁 Ne haragudj elnéztem 😀
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
nem gondoltam volna, hogy október közepén vezetni fogjuk a csoportot, dehát arról nem tehetünk, hogy a többi csapat ennyire szar eddig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
"Eli: It was one of those days you just felt good throwing it"
😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Örülök a győzelemnek annak már kevésbé, hogy a def ilyen szar volt és megszívtam fantasy-ban😊 De ha Gates csak közepes lesz a steelers ellen és nem bukom a meccset miatta akkor teljesen megbocsájtok. Ha bukom akkor csak max 70%-ban😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
képtelen voltam felkelni az éjjel de kemény kis meccs lehetett, még az összefoglalót
nézve is kurva izgalmas volt!rohaft kevésen múlott..
Eli szép nagy homályt dobott a végén a majdnem Int-nél!mázlink volt!azért a Frisco deff egész jól tartotta még a Packerst is a múlt héten és azért az O-ban is benne van a potenciál!
Tényleg az ilyen meccseket szoktuk elveszteni, de ezt most nyertük ls ez nagyon fontos!
talán jobb is így mint simán! 😊
már csak a sérüléseket nem bírom követni!
Randle,OBJ,Kennard,Cruz pl?
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Csak a szokásos hullámvasút. Felhozómeccset csináltunk a 49-ersnek. Az O rendben volt, de még mindig vannak nagy baromságok, mint a félidő végi nem rúgunk, inkább egy kockázatos passz. A D elment, de egy Igles O nem tudom mit fog csinálni velünk. Mindegy a w fontos, meg ne legyen komoly sérülés.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szinte mindenkinek jár a piros pont, nem volt semmi, hogy a végén így vissza tudtunk jönni. Egy az egyben mint 4 éve. Egy ilyen győzelem nagy magabiztosságot adhat és most előttünk a lehetőség, hogy meglépjünk a többiek elől. A félidő végi INT buta hiba volt, lehet jobb lett volna bevállalni FG-t. Ezen kívül a hívások is rendben voltak, az pedig külön tetszett, hogy az elkapók közül Harris-t és Davis-t is be tudtuk vonni a játékba. No meg Will Tye, egy UDFA-tól nem kívánhat többet az ember. A secondary-ben majdnem mindenkire repült egy-egy csúnya zászló, erre jobban kell figyelni. Beason iszonyat peches, ez az agyrázkódás nagyon rosszkor jött neki és hát ez sajna mindenkinél benne van. Herzlich nagyon jól mozgott, sikerült eltalálni a neki legjobban fekvő szerepkört. Pass rush végre volt néha, bár a 49ers OL ellen illett is valamivel többet mutatni. Jövő héten is kell a W, remélem nem fogy el a lendület.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vezetjük a csoportot!
ironroy
Múlt héten is már mi voltunk a csoportelsők , de így h rajtunk kívül mindenki kikapott a csoportba egy lèpéssel előrébb vagyunk 😀
Taz
Bocs de mi nyertünk 😉
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Vezetjük a csoportot!
ironroy
Múlt héten is már mi voltunk a csoportelsők , de így h rajtunk kívül mindenki kikapott a csoportba egy lèpéssel előrébb vagyunk 😀
több mint 8 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Vezetjük a csoportot!
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
elképesztően durva ez az MRSA fertőzés (ami pár éve a Bucsnál is tombolt), Daniel Fells esetében jelenleg azért küzdenek az orvosok, hogy megmentsék a lábát... Kitartást neki és a családjának, reméljük megfelelően sikerült fertőtleníteni az edzőkomplexumot!
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/11/daniel-fells-could-lose-his-foot-to-mrsa/
markny
a staphilococcus nagyon veszélyes, leginkább a műfüves környezetben szokott ez gócforrás lenni futballpályán de ugye az öltöző, izzadtság, fizikai kontakuts mind rizikófaktor ennél a baktériumnál. ha sikerül kigyógyulni akkor is súlyos hónapok és szövődmények által 😕 jobbulást Fellsnek, szurkolok neki.

amúgy ma ne aggódjatok, nem látom hogy tudunk kijönni a gödörből.
petey
Hát......... úgy látszik mégis sikerült 😀
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Azta kva 😊 azért ez nem sokon múlott :S
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Asszem kissé kezd csökkenni a múlt heti deffense teljesítmény értéke.. ez a Bills offense kurva gyenge
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Gameday!!!! 😊 Mit jósoltok a mai meccsre ?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
elképesztően durva ez az MRSA fertőzés (ami pár éve a Bucsnál is tombolt), Daniel Fells esetében jelenleg azért küzdenek az orvosok, hogy megmentsék a lábát... Kitartást neki és a családjának, reméljük megfelelően sikerült fertőtleníteni az edzőkomplexumot!
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/11/daniel-fells-could-lose-his-foot-to-mrsa/
markny
a staphilococcus nagyon veszélyes, leginkább a műfüves környezetben szokott ez gócforrás lenni futballpályán de ugye az öltöző, izzadtság, fizikai kontakuts mind rizikófaktor ennél a baktériumnál. ha sikerül kigyógyulni akkor is súlyos hónapok és szövődmények által 😕 jobbulást Fellsnek, szurkolok neki.

amúgy ma ne aggódjatok, nem látom hogy tudunk kijönni a gödörből.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
elképesztően durva ez az MRSA fertőzés (ami pár éve a Bucsnál is tombolt), Daniel Fells esetében jelenleg azért küzdenek az orvosok, hogy megmentsék a lábát... Kitartást neki és a családjának, reméljük megfelelően sikerült fertőtleníteni az edzőkomplexumot!
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/11/daniel-fells-could-lose-his-foot-to-mrsa/

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Én az ilyen meccsektől félek a legjobban, ezeket szoktuk elveszíteni
Asbee
persze, ezeken van igazi veszítenivaló, most legalább kiderül mennyire is vagyunk stabilak, nagy összegben azért én sem mernék fogadni ránk egyelőre
Szesze
+1 Hajlamosak vagyunk ilyenkor az ilyen szenvedő csapatoknak esélyt adni.

Sérülésekkel is újfent szarul állunk, Ayers, Cruz, Kennard, Selvie out. Az első három ugye nem meglepő, Selvie meg sokat nem tett hozzá eddig szerintem. Questionable Cassillas, McBride, Hosley, a harmadik CB személye így elég nagy kérdés, és LB-ben is vékonyak leszünk, JT Thomas jobb lesz, ha mutat már valamit.

Kennard sérülése után talán a legrosszab hír hogy Kuhn már játszhat. Persze nem akarok senkinek sérüléseket kívánni, de ha megint jelentősebb mennyiségű snapet kap én megőrülök.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"