New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Nem baj,ahogy a war room-ban mondták a srácok,nekünk legalább van egy franchise irányítónk 😊
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
"Kórház a város szélén.." 😕
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
odell játéka erősen kérdéses hétfőn...

 www.bigblueview.com/2015/10/14/9530939/odell-beckham-injury-update-giants-coughlin-hoping-beckham-will-play-vs-eagles
jusssipekka
Úgy nézz ki hogy Amu se fog játszani . 😕
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
"Prince Amukamara suffered a pectoral strain in Sunday night's win over the 49ers.
His Week 6 status is in doubt. Depending on the severity, Amukamara could be looking at a multi-week absence"

Mintha nem lenne elég sérültünk basszameg

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
odell játéka erősen kérdéses hétfőn...

 www.bigblueview.com/2015/10/14/9530939/odell-beckham-injury-update-giants-coughlin-hoping-beckham-will-play-vs-eagles
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Én nem számítok kiélezett,szoros meccsre,szerintem sima győzelem lesz,mert valamelyik csapat dominálni fog!Remélem mi leszünk és én ránk fogadnék!A lélektani előny nálunk van,lendületben is vagyunk!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
a hétvégén a fekete sereg lesz az ellenfelünk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Congratulations to ‪#‎Giants‬ QB Eli Manning. He is the NFC Offensive Player of Week 5: 3rd career Player of Week Award for Eli Manning
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
milyen lesz az LB sor?
Csak mert mintha éledezne a TE játék is nálunk

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Én tartok ettől a meccstől. Egy erős D jön szemben, egy jó kis st-vel. Amitől azonban nagyon tartok az a szélső futás Sproles-szal, meg az, hogy ahogy Kopernikuszt felhoztuk, úgyanúgy Bradfordból is ki hozhatjuk az állatot, amit a preseasonban mutatott. A gyenge passzvédekezés (passrush hiánya) lehet a legnagyobb bajunk. Remélem továbbra is sokat droppolnak majd. Én az eddigi eredményektől függetlenül őket látom esélyesnek, mert nem jó matchup nekünk ez az ígülsz.
gyurczi
Én is félek. Úgy érzem az Eagles pont most kapta el a fonalat, és ha akarnak még valamit ettől a szezontól, akkor most kell a gázpedálra lépniük.
TheBerzerker
no azért nem a Pats vagy Packers volt nekik az ellenfél hanem egy liga utolsó védelemmel rendelkező Saints
akik idegenben amúgy sem szoktak nagyon villogni! persze ez a győzelem adhat nekik egy lökést de
a mi győzelmünk sem volt piti + a Fells ügy is motiválhatja a játékosokat!
Rohadtul nem lesz mindegy végül ki fog tudni játszani és ki nem!Félek túl sok visszatérőnk nem lesz (Cruz?,Ayers,Kennard? pl) hanem újabb kiesők vagy nem teljes értékűek (Randle,OBJ) ez így már soknak tűnne...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én tartok ettől a meccstől. Egy erős D jön szemben, egy jó kis st-vel. Amitől azonban nagyon tartok az a szélső futás Sproles-szal, meg az, hogy ahogy Kopernikuszt felhoztuk, úgyanúgy Bradfordból is ki hozhatjuk az állatot, amit a preseasonban mutatott. A gyenge passzvédekezés (passrush hiánya) lehet a legnagyobb bajunk. Remélem továbbra is sokat droppolnak majd. Én az eddigi eredményektől függetlenül őket látom esélyesnek, mert nem jó matchup nekünk ez az ígülsz.
gyurczi
Én is félek. Úgy érzem az Eagles pont most kapta el a fonalat, és ha akarnak még valamit ettől a szezontól, akkor most kell a gázpedálra lépniük.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy értelmes power ranking van, az pedig az itteni. Annyira is kell komolyan venni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
már 10. helyen az NFL.com-on
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000556092/article/nfl-power-rankings-week-6-new-england-patriots-back-on-top?campaign=fb-nf-sf14086802-sf14086802
ozibozi
kissé túlértékeltnek érzem ezt azért most!ha jól fogunk játszani hétfőn és nyerünk
akkor már más a helyzet!

...mondjuk ez egy heti lista, és szerintem a jövő héten bármelyik mögöttünk lévő csapat ellen lennének győzelmi esélyeink, és az előttünk közvetlenül lévőkkel szemben sem gondolnám esélytelennek magunkat...
/de valóban a hétfői meccs a lényeg, nem a helyezés/

Rueben Randle WR Doubtful Hamstring Randle left the last game due to a right hamstring injury and is unlikely to play Monday against the Eagles.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én tartok ettől a meccstől. Egy erős D jön szemben, egy jó kis st-vel. Amitől azonban nagyon tartok az a szélső futás Sproles-szal, meg az, hogy ahogy Kopernikuszt felhoztuk, úgyanúgy Bradfordból is ki hozhatjuk az állatot, amit a preseasonban mutatott. A gyenge passzvédekezés (passrush hiánya) lehet a legnagyobb bajunk. Remélem továbbra is sokat droppolnak majd. Én az eddigi eredményektől függetlenül őket látom esélyesnek, mert nem jó matchup nekünk ez az ígülsz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
már 10. helyen az NFL.com-on
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000556092/article/nfl-power-rankings-week-6-new-england-patriots-back-on-top?campaign=fb-nf-sf14086802-sf14086802
ozibozi
kissé túlértékeltnek érzem ezt azért most!ha jól fogunk játszani hétfőn és nyerünk
akkor már más a helyzet!
ahhoz viszont kell hogy a futást ismét jól fogjuk , mert ha nem akkor bajban leszünk de erre azért van esély!
+ ugye Sproles aki általában szépen szokott szívatni minket!
Bradfordtól számítok azért 1-2 labdára ez megkönnyítheti a dolgunkat.
a mi O-nk most jobban muzsikál mint az övék de elég kemények viszont D oldalon!
nagyon fontos lesz hogy kik tudnak majd visszatérni mert elvileg akár totál foghíjas is lehet a csapat!
szoros kiélezett meccs lesz mindenképp nem is kell mondani milyen fontos lenne nyerni!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
már 10. helyen az NFL.com-on
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000556092/article/nfl-power-rankings-week-6-new-england-patriots-back-on-top?campaign=fb-nf-sf14086802-sf14086802
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sérültekről van valami?
gyurczi
csütörtökön lesz az első edzés, majd akkor


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Sérültekről van valami?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még tavasszal volt róla egy kép bbv-n mikor ott volt edzéseinken, nem figyeltek😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Figyeltétek félidőbe a Ring of Honor ceremónián hogy Chris Snee mennyire lefogyott ?
Taz
Én alig ismertem meg, hozzá voltam szokva a jóllakott óvodás fejéhez 😀
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Figyeltétek félidőbe a Ring of Honor ceremónián hogy Chris Snee mennyire lefogyott ?
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
képtelen voltam felkelni az éjjel de kemény kis meccs lehetett, még az összefoglalót
nézve is kurva izgalmas volt!rohaft kevésen múlott..
Eli szép nagy homályt dobott a végén a majdnem Int-nél!mázlink volt!azért a Frisco deff egész jól tartotta még a Packerst is a múlt héten és azért az O-ban is benne van a potenciál!
Tényleg az ilyen meccseket szoktuk elveszteni, de ezt most nyertük ls ez nagyon fontos!
talán jobb is így mint simán! 😊
már csak a sérüléseket nem bírom követni!
Randle,OBJ,Kennard,Cruz pl?
yooker
Ezért most megint megérte felkelni! Agyfeleb@szós win a'la 2011 - azért az nagyon szar érzés lett volna, hogy 5-ből 3-at elbukunk úgy, hogy 2 perccel a vége előtt még mindegyik meccsen nálunk van az előny.
(bár, amikor bekaptuk a TD-t 1:45-tel a vége előtt, nem adtam volna egy lyukas garast a győzelmünkénrt, különösen, amikor egymás mellett mutatták a padon Randle-t és Beckhamet a drive kezdetén)
Szerencse, hogy a niners-nél senki nem hallgatta a közvetítést, mert Colinsworth-ék szerint csak Vereent kellett volna lefogni a meccsnyerő drive-unkban. Most különösen nem lennék a másik csapat szurkolója...

Ja, és csebi, jó hogy nem láttad élőben, a minket sújtó bírói ítéletek több mint érdekesek voltak (pl a két holding Newhouse-nál nevetséges volt)

Ja, és az nfl.com-os összefoglaló végén kirakott stat-ot printscreen-eljétek minden Eli-hater haverotok számára:
Most 4th quarter comebacks since 2004 (incl playoffs):
1. Eli Manning 27
2. Peyton Manning 26
3. Tom Brady, Ben Roethlisberger, Tony Romo 25
G-men
Mind2 flag jogos volt Newhouse eseteben.Az elso vita tema lehetne,masodik tiszta holding volt.Remelem Beatty hamarosan visszater,mert Newhouse nem kezdo szint sajnos.Elit sose fogjak elismerni,barmi statot posztolsz,en mar ndm is probalkozom.Sztem igen jol jatszott tegnap is.Vereen volt a kulcs,nagyon erzi Manning szerencsere.
Gerixx
Hát igen, én se próbálkozok már az Eli hatereket meggyőzni h nincs igazuk. Mindenki az 2013as évet hánytorgatja fel, és h Eli-nak köze se volt a 2 super bowl győzelemhez . Hát nem tudom ők akkor melyik műsort nézték 😀 Az lényeg h mi Giants fanok tudjuk h mennyire jó 😀

Szerkesztette: Taz
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
képtelen voltam felkelni az éjjel de kemény kis meccs lehetett, még az összefoglalót
nézve is kurva izgalmas volt!rohaft kevésen múlott..
Eli szép nagy homályt dobott a végén a majdnem Int-nél!mázlink volt!azért a Frisco deff egész jól tartotta még a Packerst is a múlt héten és azért az O-ban is benne van a potenciál!
Tényleg az ilyen meccseket szoktuk elveszteni, de ezt most nyertük ls ez nagyon fontos!
talán jobb is így mint simán! 😊
már csak a sérüléseket nem bírom követni!
Randle,OBJ,Kennard,Cruz pl?
yooker
Ezért most megint megérte felkelni! Agyfeleb@szós win a'la 2011 - azért az nagyon szar érzés lett volna, hogy 5-ből 3-at elbukunk úgy, hogy 2 perccel a vége előtt még mindegyik meccsen nálunk van az előny.
(bár, amikor bekaptuk a TD-t 1:45-tel a vége előtt, nem adtam volna egy lyukas garast a győzelmünkénrt, különösen, amikor egymás mellett mutatták a padon Randle-t és Beckhamet a drive kezdetén)
Szerencse, hogy a niners-nél senki nem hallgatta a közvetítést, mert Colinsworth-ék szerint csak Vereent kellett volna lefogni a meccsnyerő drive-unkban. Most különösen nem lennék a másik csapat szurkolója...

Ja, és csebi, jó hogy nem láttad élőben, a minket sújtó bírói ítéletek több mint érdekesek voltak (pl a két holding Newhouse-nál nevetséges volt)

Ja, és az nfl.com-os összefoglaló végén kirakott stat-ot printscreen-eljétek minden Eli-hater haverotok számára:
Most 4th quarter comebacks since 2004 (incl playoffs):
1. Eli Manning 27
2. Peyton Manning 26
3. Tom Brady, Ben Roethlisberger, Tony Romo 25
G-men
Mind2 flag jogos volt Newhouse eseteben.Az elso vita tema lehetne,masodik tiszta holding volt.Remelem Beatty hamarosan visszater,mert Newhouse nem kezdo szint sajnos.Elit sose fogjak elismerni,barmi statot posztolsz,en mar ndm is probalkozom.Sztem igen jol jatszott tegnap is.Vereen volt a kulcs,nagyon erzi Manning szerencsere.

Szerkesztette: Gerixx
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Magyaráznak mindent, gáz az egész...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
elképesztően durva ez az MRSA fertőzés (ami pár éve a Bucsnál is tombolt), Daniel Fells esetében jelenleg azért küzdenek az orvosok, hogy megmentsék a lábát... Kitartást neki és a családjának, reméljük megfelelően sikerült fertőtleníteni az edzőkomplexumot!
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/11/daniel-fells-could-lose-his-foot-to-mrsa/
markny
Állítólag már az életéért küzdenek, nem a lábáért.
Törölt felhasználó
The Star-Ledger reports that New York Giants TE Daniel Fells has NOT had a portion of his foot removed.
A word of caution on these reports: Jason Cole also had news that Pierre-Paul had a portion of multiple fingers removed when no one else did. He was correct.
In this instance, we're obviously hoping he's wrong and The Star-Ledger is correct. ‪