New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
JPP-t elvileg ma vizsgálják újra a csapat orvosai. Meglepődnék ha játszhatna még idén, de örülnék neki, a jelenlegi pass rushon rontani nem fog, még fél kézzel sem.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 326 — Expect the Best !
Lehet hogy még korai bedobni egy ilyen produkció után 😊 de most vasárnapra azért összehozhatnánk egy meccsnézést!!Kényelmes időpont (21:15) Kocsmázós is lehetne
mert adja a Sporttv úgy tudom!
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Visszatérhet Beatty


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Cooper Taylor kivágva, most van 3 Safety+2 TE az 53-as keretben...
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
😊
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/656557042258210816


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
És egy valami ami viszont nagyon tetszett: Flowers fogta magát és összekapta többieket a kispad mellett, majd próbálfa felrázni őket. Egy újonc... Valamilyen szinten gáz ez, de örülök neki h ilyen mentalitású fiataljaink is vannak. Remélem idővel Collins is ilyen lesz védelemben.
Asbee
Én is meglepődtem 😀 Tetszik nekem is Flowers mentalitása. Először azt hitem h balhézni akar Jennings-el mikor odahúzta 😊 Collins azért meccsről meccsre jobb, volt egy két szép megmozdulása, de nekem úgy tűnik mintha nem lenne önbizalma, kicsit meg van szeppenve .
Meccsre visszatérve, ideje lenne ha már Beatty visszatérne mert Newhouse katasztrófa :S Beugrónak jó, de nem a kezdőbe a helye. Az Eagles D-line szarrá szopatott minket. Az Eagles offense is borzasztó volt, de legalább ők kihasználták a labdaszerzéseket, mert hiába csinál a védelem 4 turnovert, ha az offense nem tud vele mit kezdeni. Pass rush meg tényleg nagyon gyenge.
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
sztem az egyértelmű zászló, ketten is rázuhantak a punterre, engem az idegesített, mikor egyszer ugyanilyennél fel vették a zászlót (talán épp csoport rivális ellen), már nem tudom milyen indokkal. esetleg Moore büntetését érzem picit túlzónak, de végül is azt meg lehetett adni.
csebi
Persze, egyértelmű volt, nekem a szabállyal van bajom, mert ezekben 99,9%ban semmi szándékosság nincs. Meg azt hiszem automatic first down is, ami aztán tényleg idegesítő.

És egy valami ami viszont nagyon tetszett: Flowers fogta magát és összekapta többieket a kispad mellett, majd próbálfa felrázni őket. Egy újonc... Valamilyen szinten gáz ez, de örülök neki h ilyen mentalitású fiataljaink is vannak. Remélem idővel Collins is ilyen lesz védelemben.
Asbee
Pont ugyanezt gondoltam meccs közben, hogy milyen király Flowers, de mekkora gáz már, hogy egy rookienak kell felvennie a leader szerepet. Mondjuk az ő hozzállásaval nem lesz baj úgy tűnik, már az is nagy dolog volt, amikor sérült bokával nyomta a meccseket.
Kíváncsi leszek ha Beatty visszatér mit kezdünk velük, ha jól emlékszem ő korábban kijelentette, hogy nem akar jobb oldalon játszani, Flowerst meg most új pozícióba tenni kicsit necces.Tegnap mondjuk ő is elég gyenge volt, és Hardyval szemben sem számíthatunk majd sok jóra.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
szviko New York Giants Ole Miss Rebels 71
Azért még mindig nem hiszem el, hogy a legjobb passrusherünk egy FB... szégyen gyalázat.
Rossz volt nézni ezt, sajnos ez annyira jellemző ránk, hogy 1-2 hiba után teljesen szétesünk, s kompletten cselekvésképtelennél válunk (offense), Dwayne Harris pedig nálam már átbillent az "idegesítő" kategóriába. D részről továbbra is hiányzik egy igazi playmaker, egyébként amennyét a D a pályán volt, szerintem nem rossz a 21 kapott pont..
A labdaszerzések tetszenek, nekem kellemes meglepetés Spags eddig, ilyen rosterrel pláne.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És egy valami ami viszont nagyon tetszett: Flowers fogta magát és összekapta többieket a kispad mellett, majd próbálfa felrázni őket. Egy újonc... Valamilyen szinten gáz ez, de örülök neki h ilyen mentalitású fiataljaink is vannak. Remélem idővel Collins is ilyen lesz védelemben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy-egy ilyen meccs majdnem minden csapatnál benne van, 2012-ben pl lenulláztuk szinte a Niners-t és utána SB-t játszottak. Viszont ilyenkor van kettőzött jelentősége a 0-2-es kezdésnek. Ha azt a két meccset megnyerjük most jóval kényelmesebb helyzetben lennénk. Ez csak egy meccs, menni kell tovább és kijavítani a hibáka, mert ilyeb rosszul nagyon nehéz lenne még egyszer játszani.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Micsoda szerencse, h csak felvételről néztem meg ezt a meccset,így legalább végigpörgethettem a második félidőt, ha ezt a hihetetlen balfaszkodást élőben kellett volna végignéznem akkor tuti széttörök valamit. Ilyen gyenge színvonalú meccset még életemben nem láttam, az Eagles is botrány volt és még így is simán nyertek, ezzel mindent el is mondtunk a saját teljesítményünkről. Komolyan mondom, h kb 10-12 olyan elkövethetetlen hiba volt a meccsen amiből ált max 2 férhet bele, ha nyerni akar valaki (mivel az ellenfél is gigabalfasz volt itt most belefért volna 6 is..), én nem is értem hogy lehet ilyen szart letenni az asztalra és ráadásul pont mindig az Eagles ellen, hogy még idegesítőbb legyen..
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 016 — Lucas Scott
Mondjuk a punter lábához hozzáérünk szabály nálam mindig kiveri a biztosítékot, ezért sem tudok soha védőjátékost hibáztatni.
Henderson
sztem az egyértelmű zászló, ketten is rázuhantak a punterre, engem az idegesített, mikor egyszer ugyanilyennél fel vették a zászlót (talán épp csoport rivális ellen), már nem tudom milyen indokkal. esetleg Moore büntetését érzem picit túlzónak, de végül is azt meg lehetett adni.

viszont Eli kulcs helyzetekben ma rossz döntéseket hozott. a TD-re visszahordott INT egy olyan play volt, hogy én tudtam mi fog következni, nem az Eagles, aki videózott, az egy nagyon rossz hívás volt MacAdootól.

nincsen semmi veszve, ez a csoprot vszeg dogfight lesz. nyerni kell vnap nincs mese.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 326 — Expect the Best !
Ez nem volt egy szép produkció...
Rohadt bosszantó viszont hogy az elején teljesen domináltunk , koncentráltak voltunk ,aztán szépen meccsbe hoztuk őket.. (INT,Moore late hit és ajándék first down..) Nem mondom hogy nyertünk volna , de ott voltunk a redzoneban két birtoklás különbség lehetett volna illetve egy már kivédekezett támadás után kaptunk sima TD.-t a büntetés miatt...Aztán meg picksix és kb vége is lett!A Philly D úgy begorombult onnan hogy el is dőlt a meccs, mi meg totál szétestünk...A D tartotta magát amíg lehetett tényleg , bár rémisztő volt nézni milyen szabadon dobálhatott Bradford nyomás nélkül..
Nem értem hol voltak a blitzek? Lehet én nem vettem észre , de mintha előző meccseken többet próbálkoztunk volna vele (és eredményesen), így ez nagyon kevés...
Ez most sajnos benne volt , Dallas ellen már nem hibázhatunk....
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
De felbasztam az agyamat ezen a meccsen. Végig azon gondolkodtam, hogy a zebrák vagy a giants O volt-e a nagyobb homály. egyszerűen nem lehet úgy meccseket nyerni ha nem csinálsz 1st downt és pontokat. Kész. A D szerintem tisztességesen helyt állt, bár volt 2 iszonyat nagy hülyeség ami miatt visszakaphatta a Phily a labdát, amiből a punter dolog erősen véleményes. Sose értettem ezt a szabályt, mert ha kupiba mész, ne csodálkozz ha megdugnak. Szóval azért nem kéne ennyire túlzásokba esni de mind1.

Amúgy az egész meccsben a legdühítőbb az volt, hogy ha O csak feleannyira lett volna töketlen mint amilyen volt, ezt a Philyt agyba-főbe verhette volna. Márpedig aki innen be akar jutni a PO-ba az csak csoportgyőztesként teheti meg. Van még lehetősége a giantsnek javítani, de ha a dallas ellen is ilyen O lép pályára, akkor sérült Romo ide vagy oda, abból is GIANTSTIKUS szopás lesz!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
A D-vel az a bajom, hogy annyira kilátástalan és nevetséges a passrush, hogy ha jön egy qb szembe végünk van. Ha Bradford egy kicsit jobb lett volna akkor a második félidőben még 14 pontot írnak fel. Akkor is ugyan erről a D-ről beszélnénk. Az igaz, hogy az O miatt sokat voltak a pályán, de egy eddig gyenge Murray-ből, a liga második rush D csinált egy 100 yardos futót.
Mindegy, remélem ez volt az idén a szokásos totális katasztrófa meccsünk és innen csak jobb lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Jól van, előreléptünk tavaly óta, nincs kétség, szereztünk 7 pontot Philadelphiában. Ritkán látni, hogy feladunk egy meccset, na most ez történt. Ennyit az Oline-ról. Meg a D-ről, bár itt lehet mentség a sok sérülés. Bradforf nem akart nagyon alázni, néha vissza adta a labdát. Eli is másik rendezvényen volt a második félidőben.
gyurczi
Szerintem a D nem igazán hibáztatható, nem csak a sok sérült miatt, hanem mert ők küzdöttek rendesen, továbbra is aggresszívan szinte minden playnél próbáltak labdát szerezni, keményen játszottak, ezzel az emberanyaggal most ennyire képesek. Sőt, szerintem erőn felül teljesítenek folyamatosan. Ok, volt két TD drive is, ami buta szabálytalanságok miatt mehetett tovább. Mondjuk a punter lábához hozzáérünk szabály nálam mindig kiveri a biztosítékot, ezért sem tudok soha védőjátékost hibáztatni. Ezekkel együtt is csak 20 pontot engedtek, úgy, hogy a második félidőben gyakorlatilag csak ők voltak a pályán.
Persze az Eagles iszonyat balfaszkodásának is köszönhető, hogy nem szereztek több pontot, de ezt a meccset egyértelműen az O bukta.
Az első drive után nagyon örültem, mondom ha ez így megy, nem lesz itt kérdés, sima W. Aztán miután Donnell kezéből kiszedték a labdát vége lett mindennek. Pass protection nulla, de amikor volt ideje Elinak akkor is totál balfasz volt.
McAdoo borzalmasan kétarcú számomra, részben tetszik amit csinálunk, de szinte semmi hosszú játékot nem próbálunk, ez persze lehet, hogy pont a fal gyengeségeinek elfedése miatt van így. De amikor megy a futás igazán közbeszúrhatnánk egy két hosszú play actiont, vagy valami.
Minden hibát felsorolni egy regény is kevés lenne, meg túlságosan kiábrándult is vagyok, hogy sokat foglalkozzak ezzel. Beattyt remélem mielőbb visszakapjuk és be is tudjuk építeni a falba, mert ez így nagyon kevés.
Az mindenesetre egyértelmű, hogy jövő héten nyerni kell, mert ha a Cowboysba visszatér Dez és Romo, akkor simán behúzzák ezt az ergya csoportot.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Jól van, előreléptünk tavaly óta, nincs kétség, szereztünk 7 pontot Philadelphiában. Ritkán látni, hogy feladunk egy meccset, na most ez történt. Ennyit az Oline-ról. Meg a D-ről, bár itt lehet mentség a sok sérülés. Bradforf nem akart nagyon alázni, néha vissza adta a labdát. Eli is másik rendezvényen volt a második félidőben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
Az a baj,h a defense eleg jo ,pedig pass rush tovabbra sincs,az offense viszont iszonyat ma.Nagyon remelem ,h Beatty bevetheto hamarosan,mert Newhouse borzaszto.Ennek az alaknak a kanadai ligaban lenne a helye maximum.Hihetetlen,h az eagles ellen mindig a legrosszabb arcunkat mutatjuk.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
McBride mondjuk eléggé visszaesett


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Amu, McBride... Necces lesz ez a secondary, remélem Spangli kitalál valamit.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357


Akkor csak az idegrendszeremmel játszanak...

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Sziasztok Randle inactive lesz a meccsen ?
szampi#33
NYG inactives: Prince Amukamara, Trumaine McBride, Bobby Hart, Devon Kennard, Robert Ayers, Victor Cruz, Louis Nix


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Sziasztok Randle inactive lesz a meccsen ?

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Giants linebacker Jon Beason is expected to play in Monday night’s game against the Philadelphia Eagles, according to Kimberly Jones of NFL Network.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414

Steve Weatherford like Rocky

Szerkesztette: ozibozi