New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 471
+nemhogy tradelnénk valami értelmeset (pl S v LB de a védelembe gyakorlatilag bárhová) mikor csak egy kicsi hiányzik a szerencsének köszönhetően a PO-hoz, inkább őrizgetjük draft pickkeket, hogy majd évek múlva remekül beérő mediocre játékosaink legyenek a special teamben...😊
több mint 8 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azt hittem egy kiadós alvás segíteni fog, de rohadtul nem. Még mindig eléggé zavar a tegnapi meccs, az uccsó driveunk, hogy előtte már szétpasszoljuk őket és egy 3&5-t elszórakozunk így és nem csináljuk meg könnyen...plusz Wing hetek óta "tökéletesen" puntol erre meg ez..
A másik ami nagyon zavar, hogy jó pár hozzászólást, nyilatkozatot olvastam amiben a NO szurkolók, de még Payton is úgy nyilatkozott, hogy ők a jobb csapat, ami szerintem nem igaz, mi se vagyunk jók de, hogy ők jobbak na ez sem igaz. Idén már a 3. meccsünk amit a végén előnyről adunk el. Amit korábban ti is írtatok, hogy annyi jó megmozdulást meg meccset driveot látunk, hogy a szurkoló elkezd hinni, hogy ez a szezon még jó is lehet majd jönnek az ilyen végjátékok...Juventus szurkoló vagyok kis tökös korom óta, és a Serie B-s időszak után kemény évek voltak szurkolónak lenni, azt hittem hozzászoktam, de ezek a meccsek még mindig lerombolnak 😀
Az a durva, még így is van esélyünk továbbjutni...meglátjuk, de az ilyen meccseket ezentúl hoznunk kéne. Cruz meg JPP nem tudom mennyire lesz majd segítség ilyen meccseken?

Szerkesztette: Rodaron
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Lassan tök mind1, hogy nyerünk v veszítünk, de az edzői stáb minden meccsen hozza a balfaszkodást valamilyen szinten.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én nem bántam annyira ezt a szopót, persze az utolsó fél perces time managementért kár. Ha nyerünk, annak se tudtam volna igazán örömködni, kicsit már gáz volt a 4th-re megcsinált TDmák, meg pár bírói bénázás. szóval nem lenne jó a liga juventusának lenni
vittore
Csak ez a kibasz idegesítő végjáték ne lett volna (megint..), az ilyenek totál el tudják venni a kedvemet az egésztől (legalább is pár napig😊)
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Én nem bántam annyira ezt a szopót, persze az utolsó fél perces time managementért kár. Ha nyerünk, annak se tudtam volna igazán örömködni, kicsit már gáz volt a 4th-re megcsinált TDmák, meg pár bírói bénázás. szóval nem lenne jó a liga juventusának lenni
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mi a szar volt itt tegnap te jó ég!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
halál nyugodt voltam az utolsó negyed végéig mert egy percig nem hittem el, h nyerhetünk addig
persze sikerült úgy alakítani, h totál eldurranjon az agya az embernek, hihetetlen..
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 347 — Giants fan
Igazabol leszarom a time managementet meg a puntert is. Ilyen fogalmatlan vedelemmel ez is egy kibaszott nagy csoda, hogy idaig jutottunk
NightBoY
Én is így gondolom. De megint az edzők felelőssége az, hogy az utolsó pillanatban kapunk ki.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igazabol leszarom a time managementet meg a puntert is. Ilyen fogalmatlan vedelemmel ez is egy kibaszott nagy csoda, hogy idaig jutottunk
NightBoY
ahogy kibaszott nagy csoda 49 ponttal, eladott labda nélkül kikapni..
több mint 8 éve
NightBoY New York Giants 616
Igazabol leszarom a time managementet meg a puntert is. Ilyen fogalmatlan vedelemmel ez is egy kibaszott nagy csoda, hogy idaig jutottunk

You should know I bleed blue...
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
azért roppant nehéz ezeket feldolgozni bazdmeg..
több mint 8 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
GYonyoru volt megint a time management azert
NightBoY
és matt dodge is újjászületett. brad wingnek hívják
több mint 8 éve
NightBoY New York Giants 616
GYonyoru volt megint a time management azert

You should know I bleed blue...
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
Let's go Defense!!!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Jason Pierre-Paul’s Giants contract is complex. Most important: He gets $50K for every half a sack. If he gets 10 sacks, he gets all $8.7M. Talked Jason Pierre-Paul on NFLGameDay: There is a real chance he plays next week. Team is open to it, he’s impressed with conditioning.
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Hát Brees eddig szarrá passzol minket 😔
Taz
hát igen...lehet ezt elviccelni meg végül is tényleg lehetett számítani egy zsák kapott yardra,meg Brees Isten Császár tudjuk de ez minden képzeletemet alulmúlja!szedett vedett egy D ez sajnos...😕
yooker
2 hét múlva Brady mit művelni ezzel a védelemmel ? Bele se merek gondolni
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Moorenak annyi az iq-ja mint egy csotanynak
NightBoY
Lehet sokat mondtál 😔
több mint 8 éve
NightBoY New York Giants 616
Moorenak annyi az iq-ja mint egy csotanynak

You should know I bleed blue...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hát Brees eddig szarrá passzol minket 😔
Taz
hát igen...lehet ezt elviccelni meg végül is tényleg lehetett számítani egy zsák kapott yardra,meg Brees Isten Császár tudjuk de ez minden képzeletemet alulmúlja!szedett vedett egy D ez sajnos...😕
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Hát Brees eddig szarrá passzol minket 😔
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Giants Inactives

CB Prince Amukamara (pectoral)
WR Victor Cruz (calf)
LB J.T. Thomas III (ankle)
DE Owamagbe Odighizuwa (hamstring)
MLB Jon Beason (ankle)
DT Louis Nix
OG Bobby Hart
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
...a súlyveszteség, és a több havi edzés kiesés az igazi gáz, nem a quasimodoság... mind1, rosszabb nem lehet...
ozibozi
Mielott lerobbantotta az ujjat,mar ennyi volt a sulya.Orvosi tanacsra tartott szigoru dietat,mert kevesebb sullyal kisebb a riziko egy ujabb hatserulesre.268 volt a cel,ugyh sztem kivalo kondiban lehet.Bromley vele keszult floridaba,es mar akkor nyilatkozta,h JPP szemmel lathatoan vekonyabb lett,es iszonyat kemeny az edzes amit szemelyi trenerevel csinalt vegig.A keze viszont eleg csunya sztem.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 471
akkor már... gyerünk tovább... JPP előtt is ott a lehetőség... "Hollywood vagy pokol... " "Lawrence Taylor was also dealing with injuries of his own, namely torn shoulder ligaments and a detached pectoral muscle...In a remarkable act of toughness that for many is evidence that Lawrence Taylor is not human, the linebacker suited up and played for the Giants. Not only did he play, he played spectacularly. Taylor contributed seven tackles, three sacks and two forced fumbles as the Giants defense held the Saints without a touchdown."
 www.bigblueunited.com/2015/10/big-blue-united-flashback-friday-lawrence-taylors-pain-game.html

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
Coughlin az mondta róla, hogy kiváló kondícióban van és az öreg nem mond csak úgy ilyeneket szerintem. 268 fonttal, jelentkezett, ami kb ideális, max nagyon kicsit van alatta, persze játszott már 280 felett is, de nem biztos, hogy az volt a legjobb. Mondjuk nem tudhatjuk mennyi izmot veszített és zsírt szedett fel, de azért ezek a srácok elég régóta edzenek már ahhoz, hogy pár hónap kihagyás ne okozzon durva visszaesést izomtömegben. Ráadásul már szeptemberben posztolta az edzős videóit, szóval azért valamilyen szinten tudott edzeni már egy ideje.
Úgyhogy szerintem mégiscsak az a kéz lesz az igazi kérdés, egyrészt, hogy mennyire tudja használni így, másrészt hogy mennyire fáj, főleg ha mondjuk egy Olineman megüti vagy netán megszorongatja, mert szerintem tuti utazni fognak rá.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 471
...a súlyveszteség, és a több havi edzés kiesés az igazi gáz, nem a quasimodoság... mind1, rosszabb nem lehet...