New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊
Wyatt
már bocsánat, de több, mint vicces arról elmélkedni ebben a sportban, hogy mi lett volna HA...(Romostól is csak viccesen sikerült elkapni egy romokban lévő Giantset ...de akkor pl. bródyjancsi, Eli nélkül /édelweisz+OBJ hiányában kiszopunk v kiszoptok hétszer? hétszer? Ki tudja...lehet... kocsmai okoskodás...mint ahogy az is világos a tegnapelőtti meccs után, hogy ez a pec' idén tuti nem nyer semmit...
ozibozi
Azért egy AFC Eastet csak sikerül 😉 Az hogy ellenünk ennyire szenvedtek nem hiszem, hogy sok mindent jelent a jövőre nézve, mert egyrészt ez az utóbbi években már csak ilyen, másrészt azért annyira nem vagyunk rossz csapat, csak hát ugye ügyesen meg tudjuk verni magunkat nagyon sokféleképpen.

A Skinsszel én azért nem számolnék mert most jön nekik egy Panthers ami azért elég biztos bukó, aztán ugye ellenünk és nem tudom már ki mondta, talán egy már visszavonult játékosunk: we always beat the Redskins

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊
Wyatt
Így van, nem kis segítség nekünk hogy képtelenek voltak nélküle nyerni, akárhogy nézem ez így már sok lesz nekik, nem hiszem, hogy tudnak hozni minden meccset és annyi szerintem kelleni fog, bár nem elképzelhetetlen hogy 8-8 is elég lesz ebben a csoportban. Szerintem a legvalószínűbb, hogy a Metlifeban utolsó héten fog eldőlni a továbbjutás sorsa, ami azért annyira nem lenne jó, mert a Philly ellen igencsak szarok vagyunk mostanában.
Henderson
Skinst se írnám még le azért... de lehet Romo pont arra jó lesz nekünk hogy szépen elintézze őket! 😊
és igen , én is jobban örülnék az utolsó fordulóban ha számítana inkább egy Romos Boysnak mint akár egy Sanchezes Phillynek
yooker
...ha semmi másra nem figyelünk, csak arra, hogy megverjük a Skinst, és utána csak 1 győzelemmel legyünk a fili után, akkor is elég az ucsó fordulóban megverni őket a továbbjutásért otthon..még az is elég...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊
Wyatt
már bocsánat, de több, mint vicces arról elmélkedni ebben a sportban, hogy mi lett volna HA...(Romostól is csak viccesen sikerült elkapni egy romokban lévő Giantset ...de akkor pl. bródyjancsi, Eli nélkül /édelweisz+OBJ hiányában kiszopunk v kiszoptok hétszer? hétszer? Ki tudja...lehet... kocsmai okoskodás...mint ahogy az is világos a tegnapelőtti meccs után, hogy ez a pec' idén tuti nem nyer semmit...
ozibozi
Én csak a felvetésre reagáltam, de valóban felesleges a ha meg a volna 😊
Idén még azért szerintem lesz egy-két (mondjuk hét 😀) győzelem, de a lényeg, hogy jövőre februárban megint örüljünk, de ez már picit off 😀

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊
Wyatt
már bocsánat, de több, mint vicces arról elmélkedni ebben a sportban, hogy mi lett volna HA...(Romostól is csak viccesen sikerült elkapni egy romokban lévő Giantset ...de akkor pl. bródyjancsi, Eli nélkül /édelweisz+OBJ hiányában/ kiszopunk v kiszoptok hétszer? hétszer? nem valószínű...Ki tudja...lehet... kocsmai okoskodás...mint ahogy az is világos a tegnapelőtti meccs után, hogy ez a pec' idén tuti nem nyer semmit... 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊
Wyatt
Így van, nem kis segítség nekünk hogy képtelenek voltak nélküle nyerni, akárhogy nézem ez így már sok lesz nekik, nem hiszem, hogy tudnak hozni minden meccset és annyi szerintem kelleni fog, bár nem elképzelhetetlen hogy 8-8 is elég lesz ebben a csoportban. Szerintem a legvalószínűbb, hogy a Metlifeban utolsó héten fog eldőlni a továbbjutás sorsa, ami azért annyira nem lenne jó, mert a Philly ellen igencsak szarok vagyunk mostanában.
Henderson
Skinst se írnám még le azért... de lehet Romo pont arra jó lesz nekünk hogy szépen elintézze őket! 😊
és igen , én is jobban örülnék az utolsó fordulóban ha számítana inkább egy Romos Boysnak mint akár egy Sanchezes Phillynek
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊
Wyatt
Így van, nem kis segítség nekünk hogy képtelenek voltak nélküle nyerni, akárhogy nézem ez így már sok lesz nekik, nem hiszem, hogy tudnak hozni minden meccset és annyi szerintem kelleni fog, bár nem elképzelhetetlen hogy 8-8 is elég lesz ebben a csoportban. Szerintem a legvalószínűbb, hogy a Metlifeban utolsó héten fog eldőlni a továbbjutás sorsa, ami azért annyira nem lenne jó, mert a Philly ellen igencsak szarok vagyunk mostanában.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊

több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Na kit igazoltunk le?

Hakeem Nicks. 😊

Henderson
Who
"Once a Giant, Always a Giant"

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Cruzt műtik, idén már nem játszik :\
Borbinho
Ennek fényében meg Harris idei produkációját látva nyilvánosan megkövetem a FO-t a Harris-szerződés miatt. Akkor én is azt gondoltam, hogy rohadt nagy pénzt fizetünk egy 4. számú WR, KR/PR-ért. Így azt mondom, előrelátóak voltak Reese-ék és megérte.

Most eléggé aggódom Cruz jövőjéért. Legközelebb 2016 szeptemberében játszhat éles NFL meccset, ami majdnem két teljes év kihagyás után lenne.
G-men
5 milko nyereség a cut kb. Majd este megnézem mennyi.
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Na kit igazoltunk le?

Hakeem Nicks. 😊

Szerkesztette: Henderson

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Richburg se játszik már idén
Taz
Ez honnan? "Giants C Weston Richburg has been diagnosed with a "mild" high ankle sprain"-én ennyit láttam, nem éppen season ending
Henderson
Nyugi:
Center Weston Richburg sprained his ankle in the second half yesterday, but Coughlin thinks he should be able to return to face Washington
G-men
Asbee blogján olvastam a facebookon
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Cruzt műtik, idén már nem játszik :\
Borbinho
Ennek fényében meg Harris idei produkációját látva nyilvánosan megkövetem a FO-t a Harris-szerződés miatt. Akkor én is azt gondoltam, hogy rohadt nagy pénzt fizetünk egy 4. számú WR, KR/PR-ért. Így azt mondom, előrelátóak voltak Reese-ék és megérte.

Most eléggé aggódom Cruz jövőjéért. Legközelebb 2016 szeptemberében játszhat éles NFL meccset, ami majdnem két teljes év kihagyás után lenne.
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Richburg se játszik már idén
Taz
Ez honnan? "Giants C Weston Richburg has been diagnosed with a "mild" high ankle sprain"-én ennyit láttam, nem éppen season ending
Henderson
Nyugi:
Center Weston Richburg sprained his ankle in the second half yesterday, but Coughlin thinks he should be able to return to face Washington
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Richburg se játszik már idén
Taz
Ez honnan? "Giants C Weston Richburg has been diagnosed with a "mild" high ankle sprain"-én ennyit láttam, nem éppen season ending

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Richburg se játszik már idén
több mint 8 éve
NightBoY New York Giants 616
Cruzt műtik, idén már nem játszik :\
Borbinho
Valahogy sejtettem, hogy ez lesz belole... most mar csak az a kerdes, hogy egyaltalan lesz-e meg Giants mezben Cruz? Bar szerintem o belemenne egy hatalmas fizetes csokkentesbe/uj szerzodesbe. Valahogy belole kinezem, hogy nem akarna mashol jatszani.

You should know I bleed blue...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Cruzt műtik, idén már nem játszik :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért ez a végigmegy a pats kicsit erős, így is annyi malacuk volt az uccsó driveban mint egyszeri józsi gazdának a tanyán. Elbaszott 4&10, kiejtett int, az uccsó pasznál rossz szöget választ az lb és dola hoz 8 yardot elkapás után pluszban. Még semlegesként is rohadt idegesítő volt...
peach
Már ne haragudj,de ebben mi a mázli? Nem szeretnék itt semmilyen trash talkot generálni,mert át tudom érezni,hogy mennyire dühítő lehet ez a vereség,de azt hiszem -teljes joggal-itt meglincselnének,ha azt mondanám,hogy mekkora mákja volt a Giantsnek a Beckham TD-nél ,hogy DMC Butlert szerelte egy teljesen rossz szerelési szög miatt és egy sima 30 yardos play helyett TD lett.Az sem mázli volt a Giantsnél,hanem egy rossz védőmunka nálunk.A GW driveban egy mázlis(balszerencsés) dolog volt,a ŕ majdnem pick,de ott kb 1.30-ról esett rá a labdát tartó kezére,olyankor előfordul az ilyen.Igaz, ha meg tudja tartani,vége a dalnak.Talán a Giantsnek,az sem volt akkor a balszerencse ,hogy a kb. 10 percet játszó Edelman ennyi idő után megsérült,pedig ennyi alatt volt 4 elkapása 53 yardért amiből,talán 3 is 3rd downnál volt. Láttuk mekkora különbség volt az első drive és az összes többi között.Abszolút egyetértek gabóval,ezt a Giants a time managementtel szúrta el.
kolok1972
köszi, h kibírtad, rossz lett volna ha nem megy..
Szesze
Ha nem pikírtkedni akartál volna,hanem megerteni is amit akartam írni ,akkor talán nem csak olvasni sikerült volna.
kolok1972
újra elolvastam, sajnos jogos 😊 sorry
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérlek 😊
Én mondjuk azzal sem értek egyet, hogy most végre visszakaptuk a 2008-as és 2012-es meccset, mert hát marhára nem ugyanaz volt a történet 😀
Én szívesen odaadom nektek ezt W-re, ha megkaptuk volna a két SB-t 😀

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Jó kis meccs volt, végre jóféle kimenetellel a végén 😊

Azért DMC-nek tudnék gratulálni a Beckham-TD-nél, Butler viszont onnantól kezdve mocsok jó volt, a végén az a védekezés, ami megakadályozta a TD-t, zseniális volt.

DMC mellett jár a pacsi Harmonnak is, akinek sikerült megállítania utolsó emberként Amendolát, de szerencsére azt azért javították a támadók.

Szerencsére Lewis után Edelman is kidőlt, kellett ez mint falunak a villany. De szerencsére az öt támadófalemberből újabb talán nem esett ki, mázli, na 😊

Szerencsére az egyyardosról sikerült holdingolni egyet, a sima TD helyett pedig még el is adni a labdát, így átadva a „momentumot”.

Azért nem bánnám, ha többet nem találkoznánk egy néhány évig most, nem biztos, hogy lesz még egyszer ennyi szerencsénk 😊
Wyatt
vicces volt, köszi 😊 😊
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azért ez a végigmegy a pats kicsit erős, így is annyi malacuk volt az uccsó driveban mint egyszeri józsi gazdának a tanyán. Elbaszott 4&10, kiejtett int, az uccsó pasznál rossz szöget választ az lb és dola hoz 8 yardot elkapás után pluszban. Még semlegesként is rohadt idegesítő volt...
peach
Már ne haragudj,de ebben mi a mázli? Nem szeretnék itt semmilyen trash talkot generálni,mert át tudom érezni,hogy mennyire dühítő lehet ez a vereség,de azt hiszem -teljes joggal-itt meglincselnének,ha azt mondanám,hogy mekkora mákja volt a Giantsnek a Beckham TD-nél ,hogy DMC Butlert szerelte egy teljesen rossz szerelési szög miatt és egy sima 30 yardos play helyett TD lett.Az sem mázli volt a Giantsnél,hanem egy rossz védőmunka nálunk.A GW driveban egy mázlis(balszerencsés) dolog volt,a ŕ majdnem pick,de ott kb 1.30-ról esett rá a labdát tartó kezére,olyankor előfordul az ilyen.Igaz, ha meg tudja tartani,vége a dalnak.Talán a Giantsnek,az sem volt akkor a balszerencse ,hogy a kb. 10 percet játszó Edelman ennyi idő után megsérült,pedig ennyi alatt volt 4 elkapása 53 yardért amiből,talán 3 is 3rd downnál volt. Láttuk mekkora különbség volt az első drive és az összes többi között.Abszolút egyetértek gabóval,ezt a Giants a time managementtel szúrta el.
kolok1972
köszi, h kibírtad, rossz lett volna ha nem megy..
Szesze
Ha nem pikírtkedni akartál volna,hanem megerteni is amit akartam írni ,akkor talán nem csak olvasni sikerült volna.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis meccs volt, végre jóféle kimenetellel a végén 😊

Azért DMC-nek tudnék gratulálni a Beckham-TD-nél, Butler viszont onnantól kezdve mocsok jó volt, a végén az a védekezés, ami megakadályozta a TD-t, zseniális volt.

DMC mellett jár a pacsi Harmonnak is, akinek sikerült megállítania utolsó emberként Amendolát, de szerencsére azt azért javították a támadók.

Szerencsére Lewis után Edelman is kidőlt, kellett ez mint falunak a villany. De szerencsére az öt támadófalemberből újabb talán nem esett ki, mázli, na 😊

Szerencsére az egyyardosról sikerült holdingolni egyet, a sima TD helyett pedig még el is adni a labdát, így átadva a „momentumot”.

Azért nem bánnám, ha többet nem találkoznánk egy néhány évig most, nem biztos, hogy lesz még egyszer ennyi szerencsénk 😊

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért ez a végigmegy a pats kicsit erős, így is annyi malacuk volt az uccsó driveban mint egyszeri józsi gazdának a tanyán. Elbaszott 4&10, kiejtett int, az uccsó pasznál rossz szöget választ az lb és dola hoz 8 yardot elkapás után pluszban. Még semlegesként is rohadt idegesítő volt...
peach
Már ne haragudj,de ebben mi a mázli? Nem szeretnék itt semmilyen trash talkot generálni,mert át tudom érezni,hogy mennyire dühítő lehet ez a vereség,de azt hiszem -teljes joggal-itt meglincselnének,ha azt mondanám,hogy mekkora mákja volt a Giantsnek a Beckham TD-nél ,hogy DMC Butlert szerelte egy teljesen rossz szerelési szög miatt és egy sima 30 yardos play helyett TD lett.Az sem mázli volt a Giantsnél,hanem egy rossz védőmunka nálunk.A GW driveban egy mázlis(balszerencsés) dolog volt,a Collins majdnem pick,de ott kb 1.30-ról esett rá a labdát tartó kezére,olyankor előfordul az ilyen.Igaz, ha meg tudja tartani,vége a dalnak.Talán a Giantsnek,az sem volt akkor a balszerencse ,hogy a kb. 10 percet játszó Edelman ennyi idő után megsérült,pedig ennyi alatt volt 4 elkapása 53 yardért amiből,talán 3 is 3rd downnál volt. Láttuk mekkora különbség volt az első drive és az összes többi között.Abszolút egyetértek gabóval,ezt a Giants a time managementtel szúrta el.
kolok1972
köszi, h kibírtad, rossz lett volna ha nem megy..
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Elsőre is számítottak a futásra, öt yard lett belőle.
Ha nem sikerült, harmadikra még mindig variálhatsz, de az a legszarabb, ha megállítod az ellenfélnek az órát. Na ezt sikerült háromszor eljátszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.