New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Ha már Newton szarrá dobálta a Skins védelmét, azt hiszem Eli-nek is lesz keresnivalója a jövő heti meccsen 😀
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
Tokeletes vasarnap delutan😊
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nagyon babagányos eredmények lettek. ennek a kelly nevű nőnek valami nem stimmel a chip-jével 😀
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
annyira azért nem tűnnek veretesnek a csoportellenfelek 😊 bye week-en sikerült stabilizálni az előnyünket és még idegeskedni se kellett
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
éljen a bye week, végre nincs bad time mgmt 😀

3 nfc east győzelemre tippelek, benne a tippmixölő redskins W-vel @CAR
vittore
jó lesz az 1-2-nek is 😊
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
éljen a bye week, végre nincs bad time mgmt 😀

3 nfc east győzelemre tippelek, benne a tippmixölő redskins W-vel @CAR
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ugyan mi bye , no de azért mindjárt vasárnap!!


persze jó lenne ha buknának a többiek szépen de szerintem nekünk jól jön most ez a bye week bármit játszanak is...
amennyiben nyertünk volna a pats ellen jobb lett volna lendületből folytatni, de így rendet tehetnek a fejekben, plussz lehet nyalogatni a fizikális sebeket is!remélem Amu visszatér (én így számoltam legalább is😊 )
JPP tovább javulhat.., apróbb sérülések rendbe jönnek stb..Nicks is gyakorolhat 😊 )
de persze nagy kérdés élünk-e vele!ha jól emlékszem az All-Inn kampány is ilyen szituban indult anno!hát ilyesmire lenne szükség!ha ugyanezt a hol jók vagyunk hol szarok, bukdácsolós , elbaszós formát hozzuk akkor nincs esélyünk...
ami érdekes lehet hogy a Skins mit kezd a Car-val akinek azért már kinézne egy zakó... remélem nem most...
a Dallas nagyjából mindegy , őket kivenném már a versenyből..
és a Pjilly meccs is kétesélyes..sima Eagles győzelmet,vagy szoros MIA-t várok! 😊
yooker
Tampa lesz az, a szoros MIA szerencsére megvolt már a múlt héten 😊
Henderson
ja!persze!elírtam. a tippem változatlan..😊
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
ugyan mi bye , no de azért mindjárt vasárnap!!


persze jó lenne ha buknának a többiek szépen de szerintem nekünk jól jön most ez a bye week bármit játszanak is...
amennyiben nyertünk volna a pats ellen jobb lett volna lendületből folytatni, de így rendet tehetnek a fejekben, plussz lehet nyalogatni a fizikális sebeket is!remélem Amu visszatér (én így számoltam legalább is😊 )
JPP tovább javulhat.., apróbb sérülések rendbe jönnek stb..Nicks is gyakorolhat 😊 )
de persze nagy kérdés élünk-e vele!ha jól emlékszem az All-Inn kampány is ilyen szituban indult anno!hát ilyesmire lenne szükség!ha ugyanezt a hol jók vagyunk hol szarok, bukdácsolós , elbaszós formát hozzuk akkor nincs esélyünk...
ami érdekes lehet hogy a Skins mit kezd a Car-val akinek azért már kinézne egy zakó... remélem nem most...
a Dallas nagyjából mindegy , őket kivenném már a versenyből..
és a Pjilly meccs is kétesélyes..sima Eagles győzelmet,vagy szoros MIA-t várok! 😊
yooker
Tampa lesz az, a szoros MIA szerencsére megvolt már a múlt héten 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ugyan mi bye , no de azért mindjárt vasárnap!!


persze jó lenne ha buknának a többiek szépen de szerintem nekünk jól jön most ez a bye week bármit játszanak is...
amennyiben nyertünk volna a pats ellen jobb lett volna lendületből folytatni, de így rendet tehetnek a fejekben, plussz lehet nyalogatni a fizikális sebeket is!remélem Amu visszatér (én így számoltam legalább is😊 )
JPP tovább javulhat.., apróbb sérülések rendbe jönnek stb..Nicks is gyakorolhat 😊 )
de persze nagy kérdés élünk-e vele!ha jól emlékszem az All-Inn kampány is ilyen szituban indult anno!hát ilyesmire lenne szükség!ha ugyanezt a hol jók vagyunk hol szarok, bukdácsolós , elbaszós formát hozzuk akkor nincs esélyünk...
ami érdekes lehet hogy a Skins mit kezd a Car-val akinek azért már kinézne egy zakó... remélem nem most...
a Dallas nagyjából mindegy , őket kivenném már a versenyből..
és a Pjilly meccs is kétesélyes..sima Eagles győzelmet,vagy szoros MIA-t várok! 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Barry Coefield meg a Coltsnál volt próbajátékon, nehogy ő legyen a következő szerzemény Hankins kiesésének fényében. 😊
Henderson
Ne adj Reese-éknek ötleteket, lehet, hogy figyelik a fórumot
G-men
látva az elmúlt pár offseasont, kizártnak tartom 😊
csebi
Ha figyelnek bármilyen szurkolói fórumot, akkor nagyon szeretnek minket idegesíteni. Lásd: Kuhn, Markus

Kicsit örülök egyébként a bye weeknek, nem kell már hét közben azt nézegetni, hogy a fél csapat nem edz a másik fele meg limitáltan. Remélem ez jó lesz arra, hogy kicsit összeszedjük magunkat ilyen téren.

Szerkesztette: Henderson

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Barry Coefield meg a Coltsnál volt próbajátékon, nehogy ő legyen a következő szerzemény Hankins kiesésének fényében. 😊
Henderson
Ne adj Reese-éknek ötleteket, lehet, hogy figyelik a fórumot
G-men
látva az elmúlt pár offseasont, kizártnak tartom 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
Nicks nem a képességei, hanem a hozzáállása miatt került partvonalra. Eleget tett a Giantsért, hogy megkapja az esélyt.
ozibozi
így van!mindig nagy edző kerülő volt!már karrierje elején is rendszeresen távol maradt ezért-azért , aztán amíg a meccsen hozta a bombaformát ezzel nem is volt gond...A SB győzelem után viszont teljes mélyrepülés...ott már a meccsekre sem koncentrált igazán!ha valahol van esély arra hogy még felszívja magát az a Giants!ezzel akár segíthet is most nekünk de kiugró teljesítményt már nem igazán várok tőle...
yooker
Nem a koncentracioval voltak nala bajok,hanem azzal h a seruleseibol mindig sietve tert vissza,es igy jott a kovetkezo serules vagy gyengebb jatek .Nicks elite receiver tehetseg volt,egeszsegesen az egyik legjobb wr1 volt,Cruz miatta tudott jo szamokat produkalni.
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Facebookon írta ki asbee... Olvasni azért csak tudok 😁 Ha meg nem hiszitek hogy ezt írta ki , akkor Facebookon nézéttek meg a blog oldalát 😁
Taz
ez esetben én néztem be!😊 bocsi! blogon olvastam Beattyről , facebookkon nem , nekem nincs...😉
yooker
Nem gond 😁 Örülök hogy kacsa a hír 😁
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Facebookon írta ki asbee... Olvasni azért csak tudok 😁 Ha meg nem hiszitek hogy ezt írta ki , akkor Facebookon nézéttek meg a blog oldalát 😁
Taz
ez esetben én néztem be!😊 bocsi! blogon olvastam Beattyről , facebookkon nem , nekem nincs...😉
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Richburg se játszik már idén
Taz
Ez honnan? "Giants C Weston Richburg has been diagnosed with a "mild" high ankle sprain"-én ennyit láttam, nem éppen season ending
Henderson
Nyugi:
Center Weston Richburg sprained his ankle in the second half yesterday, but Coughlin thinks he should be able to return to face Washington
G-men
Asbee blogján olvastam a facebookon
Taz
aha, és ő személyesen Richburg kezelőorvosa?

Oké, visszavonom az irónikus megjegyzést, nyilván ő is csak szedte valahonnan, de ebben a pörgő információs világban vigyázni kell, a gyors hírek nem mindig igazak. Én a giants.com-on a Coughlin interjúból másoltam a fenti részt.

Nagy szopó lenne az uccsó 6 meccsre nézve, ha asbee-nek lenne igaza és nem TC-nek.
G-men
ez sztem csak benézte Taz!Beattyről írt Asbee a blogon....
yooker
Facebookon írta ki asbee... Olvasni azért csak tudok 😁 Ha meg nem hiszitek hogy ezt írta ki , akkor Facebookon nézéttek meg a blog oldalát 😁
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Richburg se játszik már idén
Taz
Ez honnan? "Giants C Weston Richburg has been diagnosed with a "mild" high ankle sprain"-én ennyit láttam, nem éppen season ending
Henderson
Nyugi:
Center Weston Richburg sprained his ankle in the second half yesterday, but Coughlin thinks he should be able to return to face Washington
G-men
Asbee blogján olvastam a facebookon
Taz
aha, és ő személyesen Richburg kezelőorvosa?

Oké, visszavonom az irónikus megjegyzést, nyilván ő is csak szedte valahonnan, de ebben a pörgő információs világban vigyázni kell, a gyors hírek nem mindig igazak. Én a giants.com-on a Coughlin interjúból másoltam a fenti részt.

Nagy szopó lenne az uccsó 6 meccsre nézve, ha asbee-nek lenne igaza és nem TC-nek.
G-men
ez sztem csak benézte Taz!Beattyről írt Asbee a blogon....
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nicks nem a képességei, hanem a hozzáállása miatt került partvonalra. Eleget tett a Giantsért, hogy megkapja az esélyt.
ozibozi
így van!mindig nagy edző kerülő volt!már karrierje elején is rendszeresen távol maradt ezért-azért , aztán amíg a meccsen hozta a bombaformát ezzel nem is volt gond...A SB győzelem után viszont teljes mélyrepülés...ott már a meccsekre sem koncentrált igazán!ha valahol van esély arra hogy még felszívja magát az a Giants!ezzel akár segíthet is most nekünk de kiugró teljesítményt már nem igazán várok tőle...
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Nicks nem a képességei, hanem a hozzáállása miatt került partvonalra. Eleget tett a Giantsért, hogy megkapja az esélyt.
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Barry Coefield meg a Coltsnál volt próbajátékon, nehogy ő legyen a következő szerzemény Hankins kiesésének fényében. 😊
Henderson
Ne adj Reese-éknek ötleteket, lehet, hogy figyelik a fórumot
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Nyilván nem kell várni semmi különöset Nickstől. Az első 3 WR adott, esetleg Whiteal csatázhat a negyedik helyért. Cruz helyére kellett valaki, őt legalább ismeri Eli meg még sokan a csapatnál és még mindig csak 27 éves, egy esélyt megérdemel, veszíteni nem fogunk vele semmit. Az persze beszédes, hogy a Titansnél sem tudott rosteren maradni. Mondjuk ennyi erővel Corey Washingtont is megpróbálhattuk volna még egyszer, őt most igazolta le a Lions.

Barry Coefield meg a Coltsnál volt próbajátékon, nehogy ő legyen a következő szerzemény Hankins kiesésének fényében. 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
New York Giants - Hakeem Nicks: I knew I could help many teams, wanted it to be Giants

"I'm so excited to have my boy Hakeem Nicks back. Things are going to get cracking!!!" - Jason Pierre-Paul
ozibozi
Na, így, hogy visszahoztuk a kedvenc játszópajtását is, most már jöhetnek a sack-ek is. A múlt alapján a redskins ellen be kéne indulnia.

Egyébként, ha Nicks-ből még lehet normális WR a ligában, akkor Cruz még MVP is lehet. Én pesszimista vagyok, de kívánom, hogy ez is süljön el olyan jól, mint pl 2011-ben Blackburn visszahozatala a florida-i nyugdíjasotthonból.
G-men
ezekből is látszik, hogy TC és Reese mennyire nagy romantikus alkatok, hogy szeretik ezeket a comeback történeteket, már-már keresik is a lehetőséget ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
New York Giants - Hakeem Nicks: I knew I could help many teams, wanted it to be Giants

"I'm so excited to have my boy Hakeem Nicks back. Things are going to get cracking!!!" - Jason Pierre-Paul
ozibozi
Na, így, hogy visszahoztuk a kedvenc játszópajtását is, most már jöhetnek a sack-ek is. A múlt alapján a redskins ellen be kéne indulnia.

Egyébként, ha Nicks-ből még lehet normális WR a ligában, akkor Cruz még MVP is lehet. Én pesszimista vagyok, de kívánom, hogy ez is süljön el olyan jól, mint pl 2011-ben Blackburn visszahozatala a florida-i nyugdíjasotthonból.
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Richburg se játszik már idén
Taz
Ez honnan? "Giants C Weston Richburg has been diagnosed with a "mild" high ankle sprain"-én ennyit láttam, nem éppen season ending
Henderson
Nyugi:
Center Weston Richburg sprained his ankle in the second half yesterday, but Coughlin thinks he should be able to return to face Washington
G-men
Asbee blogján olvastam a facebookon
Taz
aha, és ő személyesen Richburg kezelőorvosa?

Oké, visszavonom az irónikus megjegyzést, nyilván ő is csak szedte valahonnan, de ebben a pörgő információs világban vigyázni kell, a gyors hírek nem mindig igazak. Én a giants.com-on a Coughlin interjúból másoltam a fenti részt.

Nagy szopó lenne az uccsó 6 meccsre nézve, ha asbee-nek lenne igaza és nem TC-nek.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
New York Giants - Hakeem Nicks: I knew I could help many teams, wanted it to be Giants

"I'm so excited to have my boy Hakeem Nicks back. Things are going to get cracking!!!" - Jason Pierre-Paul
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
szerintetek ki veszélyes ránk ebben a hipercsoportban? Romo játszik a jövő héttől,,,kezdek rettegni 😀
vittore
Nagy mák, hogy Romo ilyen sokáig kiesett, és hogy egyszerűen sehogy sem tudtak nyerni nélküle. Oké, hogy ti is állhatnátok 7–3-mal egy kis szerencsével, de szerintem ez a Cowboys is lehetne ott, sőt, lehet, hogy a 7–3-mal még keveset is mondtam 😊
De sajna, ez már túl késő lesz nekik, úgyhogy nincs mit tenni, az Eaglesben kell bízni... 😊
Wyatt
már bocsánat, de több, mint vicces arról elmélkedni ebben a sportban, hogy mi lett volna HA...(Romostól is csak viccesen sikerült elkapni egy romokban lévő Giantset ...de akkor pl. bródyjancsi, Eli nélkül /édelweisz+OBJ hiányában kiszopunk v kiszoptok hétszer? hétszer? Ki tudja...lehet... kocsmai okoskodás...mint ahogy az is világos a tegnapelőtti meccs után, hogy ez a pec' idén tuti nem nyer semmit...
ozibozi
Azért egy AFC Eastet csak sikerül 😉 Az hogy ellenünk ennyire szenvedtek nem hiszem, hogy sok mindent jelent a jövőre nézve, mert egyrészt ez az utóbbi években már csak ilyen, másrészt azért annyira nem vagyunk rossz csapat, csak hát ugye ügyesen meg tudjuk verni magunkat nagyon sokféleképpen.

A Skinsszel én azért nem számolnék mert most jön nekik egy Panthers ami azért elég biztos bukó, aztán ugye ellenünk és nem tudom már ki mondta, talán egy már visszavonult játékosunk: we always beat the Redskins
Henderson
szerintem ha a Wsh, Jets, Miami megvan, akkor már meglesz hozzá az ucsó W is...A hétvége is megmutatta, hogy bármi lehet, és nem hiszem hogy bárki is velünk akarna játszani, bármennyire is foghíjasan szarok vagyunk... ez egy olyan vereség volt, amiben volt valami...

Szerkesztette: ozibozi