New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Bár nagyon szeretném magunkat látni Londonban, de most inkább mégis azt kívánom, hogy ne mi játsszunk 2016.10.23-án a Rams-szel ott!
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 295
Olyan kérdésem lenne felétek (fantasy szempontból), hogy Brinkley marad MLB vagy Unga visszakapja a szerepkört? Volt valami hír erröl? Feltettem már Fantasy topicban is a kérdést, de nem jött semmi reakció. Köszönöm a segítséget.
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?

flea flicker
sok play áthívása
dohányzás a pályán

😀
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
gyakorlatilag semmire
Szesze
100+ yard 2 TD egyik futott másik elkapott 😊
csebi
Hail Mary TD a félidő végén
G-men
Meg egy kickoff return TD.
TheBerzerker
Olyat nem tud, hail mary-t viszont igen. Igaz, azt a divisional roundra tartogatjuk green bay-be
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
White-al váltogatják egymást. Néha sztem Eli azért fog felé dobálni hogy letesztelje mit tud a jó öreg Nicks, de a komolyabb , és a kulcs szituációkba úgyis Beckhamet fogja keresni 😊
Taz
Azért kérdeztem mert felkaptam fantasyban hátha robbantok vele bankot, de még nem merem betenni. De ahogy nézem te se tanácsolod.
TheBerzerker
semmiképpen.. max 1-2 elkapás jöhet tőle a meccsen, de sztem annyi sem
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
gyakorlatilag semmire
Szesze
100+ yard 2 TD egyik futott másik elkapott 😊
csebi
Hail Mary TD a félidő végén
G-men
Meg egy kickoff return TD.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
gyakorlatilag semmire
Szesze
100+ yard 2 TD egyik futott másik elkapott 😊
csebi
Hail Mary TD a félidő végén
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
gyakorlatilag semmire
Szesze
100+ yard 2 TD egyik futott másik elkapott 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
White-al váltogatják egymást. Néha sztem Eli azért fog felé dobálni hogy letesztelje mit tud a jó öreg Nicks, de a komolyabb , és a kulcs szituációkba úgyis Beckhamet fogja keresni 😊
Taz
Azért kérdeztem mert felkaptam fantasyban hátha robbantok vele bankot, de még nem merem betenni. De ahogy nézem te se tanácsolod.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
White-al váltogatják egymást. Néha sztem Eli azért fog felé dobálni hogy letesztelje mit tud a jó öreg Nicks, de a komolyabb , és a kulcs szituációkba úgyis Beckhamet fogja keresni 😊
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
gyakorlatilag semmire
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?
TheBerzerker
Néhány snap, Myles White-al válthatják egymást negyedik számú WRként, egyelőre többre nem lehet számítani szerintem. Ha aktív lesz egyáltalán, azért ő nem ebben a rendszerben játszott amikor itt volt, szerintem elképzelhető, hogy nem is játszik még.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ti mire számítotok Nick esetében most a redskins ellen?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Amu, Thomas, Donnell, Unga is edzésbe állt a mai nap folyamán . 😀 Viszont Richburg nem edzett ma 😢😨
Taz
Mondjuk Amu már 2 hete edz, de most állítólag 100%os. Nem edzett viszont Pugh sem, még mindig "concussion protocol" van. Remélem nem húzódik el ez hosszan, kicsit fura, hogy az első vizsgálatok után nem is állapították meg nála, aztán mégis jöttek a tünetek és még mindig nincs túl rajta. A fal közepével azért lehetnek így gondjaink, a szélén meg eddig se voltunk túl jók.
Henderson
Bakker Pugh-t is akartam írni . Köszi a javítást 😁
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Amu, Thomas, Donnell, Unga is edzésbe állt a mai nap folyamán . 😀 Viszont Richburg nem edzett ma 😢😨
Taz
Mondjuk Amu már 2 hete edz, de most állítólag 100%os. Nem edzett viszont Pugh sem, még mindig "concussion protocol" van. Remélem nem húzódik el ez hosszan, kicsit fura, hogy az első vizsgálatok után nem is állapították meg nála, aztán mégis jöttek a tünetek és még mindig nincs túl rajta. A fal közepével azért lehetnek így gondjaink, a szélén meg eddig se voltunk túl jók.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Amu, Thomas, Donnell, Unga is edzésbe állt a mai nap folyamán . 😀 Viszont Richburg nem edzett ma 😢😨

Szerkesztette: Taz
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
azért a Philly féle zakó eléggé meglepett, kezdenek eléggé rossz irányba menni a dolgok arrafelé...
Kellynek nagyon rendet kell tenni a fejekben kérdés képes lesz-e rá!
yooker
Azt hiszem tampában mindent megtettek azért, hogy a Giants húzza be az NFC east-et😊 A többi már a new yorki alakulaton múlik😊
TheBerzerker
Rendes gyerekek vannak Tampában 😊
Taz
Mindent a Giantsért!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
azért a Philly féle zakó eléggé meglepett, kezdenek eléggé rossz irányba menni a dolgok arrafelé...
Kellynek nagyon rendet kell tenni a fejekben kérdés képes lesz-e rá!
yooker
Azt hiszem tampában mindent megtettek azért, hogy a Giants húzza be az NFC east-et😊 A többi már a new yorki alakulaton múlik😊
TheBerzerker
Rendes gyerekek vannak Tampában 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
azért a Philly féle zakó eléggé meglepett, kezdenek eléggé rossz irányba menni a dolgok arrafelé...
Kellynek nagyon rendet kell tenni a fejekben kérdés képes lesz-e rá!
yooker
Azt hiszem tampában mindent megtettek azért, hogy a Giants húzza be az NFC east-et😊 A többi már a new yorki alakulaton múlik😊

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Én azt nem értem mi lett az ígülsz dével. Eddig ők voltak nálam az esélyesek pont a védelem miatt. Ma meg leutánozták a széinc elleni parádénkat. A Dallas se volt annyira meggyőző, ott egy L befigyel a Car, GB, 2Wash meccsekből. A Skinst ha ütjük jövőhéten, akkor nagy az esély az év végi csoportdöntőre a sasokkal.
Nálunk az lesz a gáz, hogy a Car tuti L, AP simán szét fut minket, és jó az a D, és több L nem fér bele.
gyurczi
?miért lenne a sasoknak könnyebb a magára találó Detroit ellen idegenben, majd a pecc (aki otthon szeretne játszani végig a rájátszásban, ezért nem adhatja le a meccset) a rájátszásért futó Bills? , utána Arizona???!, majd Wash, és MI. Nem szeretném elcserélni a mi sorsolásunkkal... Amúgy szerintem ha a skinset elkapjuk, akkor azért a Jets és Miami után (ha minden OK) pont lesz 3 patron és megvan a 9-7. (hozzáteszem ha a végén nem megyünk kettővel előttük, akkor tényleg lehet döntő, mert ha ők megverik a Skinst, és minket akkor 4-2 lesz a csoport mérlegük, és egálnál ők mennek tovább... (a boys szerintem is tud legalább 1 botlást bármikor, hogy ne maradjon versenyben) de azért itt még sok a 'HA', messze még a vége nagyon, ráadásul ez az NFC East...😊
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Én azt nem értem mi lett az ígülsz dével. Eddig ők voltak nálam az esélyesek pont a védelem miatt. Ma meg leutánozták a széinc elleni parádénkat. A Dallas se volt annyira meggyőző, ott egy L befigyel a Car, GB, 2Wash meccsekből. A Skinst ha ütjük jövőhéten, akkor nagy az esély az év végi csoportdöntőre a sasokkal.
Nálunk az lesz a gáz, hogy a Car tuti L, AP simán szét fut minket, és jó az a D, és több L nem fér bele.
gyurczi
Nem lesz itt semmiféle csoportdöntő.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Én azt nem értem mi lett az ígülsz dével. Eddig ők voltak nálam az esélyesek pont a védelem miatt. Ma meg leutánozták a széinc elleni parádénkat. A Dallas se volt annyira meggyőző, ott egy L befigyel a Car, GB, 2Wash meccsekből. A Skinst ha ütjük jövőhéten, akkor nagy az esély az év végi csoportdöntőre a sasokkal.
Nálunk az lesz a gáz, hogy a Car tuti L, AP simán szét fut minket, és jó az a D, és több L nem fér bele.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
azért a Philly féle zakó eléggé meglepett, kezdenek eléggé rossz irányba menni a dolgok arrafelé...
Kellynek nagyon rendet kell tenni a fejekben kérdés képes lesz-e rá!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Tokeletes vasarnap delutan😊
Gerixx
és Neked még az este is hátra van! 😉
több mint 8 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Remélem ti nyeritek a csoportot. Eagles nem érdemli (plusz esélye sincs), Dallas meg Dallas.