New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez jó! Te többnyire pesszimista vagy; akkor szoktatok jól játszani. Ha Te jó érzésekkel várod a meccset, akkor én is. 😀
tomi-tomi
hja, legalább ha bejön a papírforma akkor megint nem írok ilyent egy pár évig, de most akkor is ezt érzem 😊 egyébként sztem nem vagyok pesszimista, relatíve jól el szoktam találni a dolgokat, de azért ebben a sportban sokszor vannak nem várt fordulatok (ezért is a legjobb sport). Ez most egy bevállalós tipp, de sztem ülni fog, h szoros lesz. (mondjuk Amu sajnos nem fog játszani megint, pedig ő nagyon fontos lett volna 😕 )
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Amennyire szkeptikus voltam magunkkal szemben a Saints meccs előtt (részben beigazolódott, mert szarrá szívatott minket Brees, de végül is még így is meg volt nyerve a meccs), most sokkal optimistább vagyok, szinte tuti h nagyon fel fogjuk szívni magunkat, mindenképp szoros meccset várok, simán el tudom képzelni, h nyerni fogunk.
Szesze
ez tuti! bárcsak kizárólag ezen múlna...
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 347 — Giants fan
Egyszerűen nem tudom elképzelni a módját annak, hogy nyerjünk. A Pats O-nak teljesen betliznie kellene, mert amit eddig a Giants D mutatott jobb irányítók ellen... Akkor csináltak pontot amikor akartak. Jobban futó csapat meg átrohant rajtunk. Gronk vs a LB-eink, parádés lesz.
Az O meg hullámzó. 100% kell tőlük a szoros meccshez. Ráadásul a futás, amivel Tombredit ültetnénk a padon, na az meg nem megy, a Pats meg jó a futás ellen.
Persze az NFL-ben ilyenkor jönnek a csodák, mert szerintem csak abban bízhatunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez jó! Te többnyire pesszimista vagy; akkor szoktatok jól játszani. Ha Te jó érzésekkel várod a meccset, akkor én is. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Amennyire szkeptikus voltam magunkkal szemben a Saints meccs előtt (részben beigazolódott, mert szarrá szívatott minket Brees, de végül is még így is meg volt nyerve a meccs), most sokkal optimistább vagyok, szinte tuti h nagyon fel fogjuk szívni magunkat, mindenképp szoros meccset várok, simán el tudom képzelni, h nyerni fogunk.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
alapszakaszra ez nem igaz..😊
idén minden meccsünket elbuktáztuk amikor normálisabb irányító játszott az ellenfélnél.
Brees szanaszét szedte ezt a D-t...
mivel teljesen súlytalan a pass rush nálunk ezért fal ide vagy oda ez várható Bradytől is!
reménykedni lehet egy szorosabb meccsben , de jelen állás szerint nem vagyunk egy súlycsoport..
yooker
2011-ben is elvertétek a seggünket egy oda-vissza GW drive pár után.
Nem azt mondom, hogy a Giants az esélyes. De ennyire underdog ellenfélnek bárki mást választanék a Giants helyett. Ez túlzottan jól megy a Pats ellen az Eli-bandának.
tomi-tomi
hát persze! még a győztes playre is emlékszem pedig!
így már akkor komoly esélyt látok most is!! 😉
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A 2007-es idény kezdetet óta harmadszor van PO-t is beleszámítva legalább 10 meccses győzelmi sorozatunk. 2008 januárja óta egy csapatot nem tudtunk csak megverni a ligában. Ez a csapat szakította meg az előző két sorozatot. Szal jó lenne most kicsit megkomolyodni, nem leszünk így jóban : D
Wyatt
Van még 5 falemberetek ha jól hallom!Ha 3 max 4 lenne , akkor látnék némi esélyt a győzelemre...😉
yooker
Igen, van öt, de abból csak egy OT. Ő is PS-ből jött fel, életében nem játszott bal oldalon. Illetve múlt héten már igen. Tehát van egy PS RT, aki LT, egy térdsérült újonc RG, aki LG, egy UDFA újonc center, egy harmadéves UDFA RG és egy másodéves IR-ről most visszatért center, aki RT.

Kész, ennyi esélyt kaptok! 😀 (Btw az eddigi tapasztalatok alapján ez is több, mint elég szokott lenni a Giants-nek.)
tomi-tomi
Na igen...Pats - Giants mindig országos 2-es😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
alapszakaszra ez nem igaz..😊
idén minden meccsünket elbuktáztuk amikor normálisabb irányító játszott az ellenfélnél.
Brees szanaszét szedte ezt a D-t...
mivel teljesen súlytalan a pass rush nálunk ezért fal ide vagy oda ez várható Bradytől is!
reménykedni lehet egy szorosabb meccsben , de jelen állás szerint nem vagyunk egy súlycsoport..
yooker
2011-ben is elvertétek a seggünket egy oda-vissza GW drive pár után.
Nem azt mondom, hogy a Giants az esélyes. De ennyire underdog ellenfélnek bárki mást választanék a Giants helyett. Ez túlzottan jól megy a Pats ellen az Eli-bandának.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A 2007-es idény kezdetet óta harmadszor van PO-t is beleszámítva legalább 10 meccses győzelmi sorozatunk. 2008 januárja óta egy csapatot nem tudtunk csak megverni a ligában. Ez a csapat szakította meg az előző két sorozatot. Szal jó lenne most kicsit megkomolyodni, nem leszünk így jóban : D
Wyatt
Van még 5 falemberetek ha jól hallom!Ha 3 max 4 lenne , akkor látnék némi esélyt a győzelemre...😉
yooker
Igen, van öt, de abból csak egy OT. Ő is PS-ből jött fel, életében nem játszott bal oldalon. Illetve múlt héten már igen. Tehát van egy PS RT, aki LT, egy térdsérült újonc RG, aki LG, egy UDFA újonc center, egy harmadéves UDFA RG és egy másodéves IR-ről most visszatért center, aki RT.

Kész, ennyi esélyt kaptok! 😀 (Btw az eddigi tapasztalatok alapján ez is több, mint elég szokott lenni a Giants-nek.)
tomi-tomi
alapszakaszra ez nem igaz..😊
idén minden meccsünket elbuktáztuk amikor normálisabb irányító játszott az ellenfélnél.
Brees szanaszét szedte ezt a D-t...
mivel teljesen súlytalan a pass rush nálunk ezért fal ide vagy oda ez várható Bradytől is!
reménykedni lehet egy szorosabb meccsben , de jelen állás szerint nem vagyunk egy súlycsoport..
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A 2007-es idény kezdetet óta harmadszor van PO-t is beleszámítva legalább 10 meccses győzelmi sorozatunk. 2008 januárja óta egy csapatot nem tudtunk csak megverni a ligában. Ez a csapat szakította meg az előző két sorozatot. Szal jó lenne most kicsit megkomolyodni, nem leszünk így jóban : D
Wyatt
Van még 5 falemberetek ha jól hallom!Ha 3 max 4 lenne , akkor látnék némi esélyt a győzelemre...😉
yooker
Igen, van öt, de abból csak egy OT. Ő is PS-ből jött fel, életében nem játszott bal oldalon. Illetve múlt héten már igen. Tehát van egy PS RT, aki LT, egy térdsérült újonc RG, aki LG, egy UDFA újonc center, egy harmadéves UDFA RG és egy másodéves IR-ről most visszatért center, aki RT.

Kész, ennyi esélyt kaptok! 😀 (Btw az eddigi tapasztalatok alapján ez is több, mint elég szokott lenni a Giants-nek.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A 2007-es idény kezdetet óta harmadszor van PO-t is beleszámítva legalább 10 meccses győzelmi sorozatunk. 2008 januárja óta egy csapatot nem tudtunk csak megverni a ligában. Ez a csapat szakította meg az előző két sorozatot. Szal jó lenne most kicsit megkomolyodni, nem leszünk így jóban : D
Wyatt
Van még 5 falemberetek ha jól hallom!Ha 3 max 4 lenne , akkor látnék némi esélyt a győzelemre...😉
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Eli Manning sorozatban 176 kezdő meccsel rendelkezik az alapszakaszban, ez egyrészt szép teljesítmény, de ami utána következik a csapatnál, az elképesztő: Jonathan Hankins volt eddig a második 25(!)-el, de mivel IR-re került, így OBJ lesz a következő, jelenleg 21 meccsel. Azért ez extrém mennyiségű sérülést jelez.
(A long snapper Zak DeOssie nincs benne a listában, mivel ő nem számít kezdőnek, de egyébként sorozatban 137 alapszakasz meccsnél jár.)
markny
Mondjuk a log snapper nem az a poszt, amit extrém módon sérülések sújtanak😊
TheBerzerker
mondjuk DeOssie azért nem az a hagyományos long snapper kategória, nem ritkán szokott elég kemény tackle-t kiosztani visszahordásoknál 😊
Szesze
Oké de a tackle adás és vétel se egyenértékű sérülés szempontjából😊
TheBerzerker
persze, azért Eli sorozata egy kicsit komolyabb teljesítmény😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Eli Manning sorozatban 176 kezdő meccsel rendelkezik az alapszakaszban, ez egyrészt szép teljesítmény, de ami utána következik a csapatnál, az elképesztő: Jonathan Hankins volt eddig a második 25(!)-el, de mivel IR-re került, így OBJ lesz a következő, jelenleg 21 meccsel. Azért ez extrém mennyiségű sérülést jelez.
(A long snapper Zak DeOssie nincs benne a listában, mivel ő nem számít kezdőnek, de egyébként sorozatban 137 alapszakasz meccsnél jár.)
markny
Mondjuk a log snapper nem az a poszt, amit extrém módon sérülések sújtanak😊
TheBerzerker
mondjuk DeOssie azért nem az a hagyományos long snapper kategória, nem ritkán szokott elég kemény tackle-t kiosztani visszahordásoknál 😊
Szesze
Oké de a tackle adás és vétel se egyenértékű sérülés szempontjából😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Eli Manning sorozatban 176 kezdő meccsel rendelkezik az alapszakaszban, ez egyrészt szép teljesítmény, de ami utána következik a csapatnál, az elképesztő: Jonathan Hankins volt eddig a második 25(!)-el, de mivel IR-re került, így OBJ lesz a következő, jelenleg 21 meccsel. Azért ez extrém mennyiségű sérülést jelez.
(A long snapper Zak DeOssie nincs benne a listában, mivel ő nem számít kezdőnek, de egyébként sorozatban 137 alapszakasz meccsnél jár.)
markny
Mondjuk a log snapper nem az a poszt, amit extrém módon sérülések sújtanak😊
TheBerzerker
mondjuk DeOssie azért nem az a hagyományos long snapper kategória, nem ritkán szokott elég kemény tackle-t kiosztani visszahordásoknál 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Eli Manning sorozatban 176 kezdő meccsel rendelkezik az alapszakaszban, ez egyrészt szép teljesítmény, de ami utána következik a csapatnál, az elképesztő: Jonathan Hankins volt eddig a második 25(!)-el, de mivel IR-re került, így OBJ lesz a következő, jelenleg 21 meccsel. Azért ez extrém mennyiségű sérülést jelez.
(A long snapper Zak DeOssie nincs benne a listában, mivel ő nem számít kezdőnek, de egyébként sorozatban 137 alapszakasz meccsnél jár.)
markny
Mondjuk a log snapper nem az a poszt, amit extrém módon sérülések sújtanak😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 470
...spongyát rá! | a számmisztikán kívül más úgy se szól mellettünk, de az NFL-ben ez bőven elég | most elég egy szoros meccs, a győzelem ráér a szokásos négyévenkénti döntőben...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 2007-es idény kezdetet óta harmadszor van PO-t is beleszámítva legalább 10 meccses győzelmi sorozatunk. 2008 januárja óta egy csapatot nem tudtunk csak megverni a ligában. Ez a csapat szakította meg az előző két sorozatot. Szal jó lenne most kicsit megkomolyodni, nem leszünk így jóban : D

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Eli Manning sorozatban 176 kezdő meccsel rendelkezik az alapszakaszban, ez egyrészt szép teljesítmény, de ami utána következik a csapatnál, az elképesztő: Jonathan Hankins volt eddig a második 25(!)-el, de mivel IR-re került, így OBJ lesz a következő, jelenleg 21 meccsel. Azért ez extrém mennyiségű sérülést jelez.
(A long snapper Zak DeOssie nincs benne a listában, mivel ő nem számít kezdőnek, de egyébként sorozatban 137 alapszakasz meccsnél jár.)

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Pedig most minden a kezetekre játszik, a 4. ember van LT-ben és összesen alig van 5 OL emberünk, plusz Lewis is megsérült.
kolok1972
Ott van Blount és Bolden. És Brádi nem fog befosni ha csak passzolnia kell.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
Kellett ez a W nagyon, jövő héten enyhén szólva nem mi vagyunk az esélyesek, bár én azt mondom amíg Eli meg Coughlin itt van, mindig van esélyünk a NE ellen, bár ez most tényleg annyi, mint féllábú majomnak az autópályán.

Hankins mellizomszakadása óriási érvágás, mondjuk hivatalos információk még nincsenek, reménykedhetünk hátha csak Amuéhoz hasonló, nem teljes szakadás.

JPP játéka tényleg nagy pozitívum, és a snapek 75%át a pályán töltötte. Reméljük javul még, már most nagyon bíztató, fényévekkel gyorsabb, mint bármelyik másik endünk.

A secondary rettentő homály volt megint, Collins balfaszkodása az első félidőben hihetetlen, vártam hogy mikor cserélik le, a vége felé volt talán pár jó megmozduása.
Brinkleynek is voltak jó pillanatai, talán ő is fejlődhet még, ha többet edz az első csapattal.

Igazából essünk túl a következő meccsen, tökmindegy milyen eredménnyel, csak további sérülések nélkül, aztán bye, jöjjön vissza Amu, Cruz, Beatty és talán még valami lehet is ebből a csapatból.
Henderson
Brinkley kellemes meglepetes volt.Regen volt mar ilyen jo mlb jatekunk.Sztem.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Pedig most minden a kezetekre játszik, a 4. ember van LT-ben és összesen alig van 5 OL emberünk, plusz Lewis is megsérült.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
mert következik egy jó nagy seggberúgás

10 perces futódriveok kellenek mint a 07es sb elején és akkor lent marad a pályáról TB
vittore
az a baj, h nekünk 10 másodperces futódrivejaink vannak
Szesze
Mivel Brádi kollégát nem nagyon lehet zavarba hozni még jó pass rush-al sem, ezért egyetlen megoldás van, az pedig az, hogy a padon kell tartania a giants O-nak. A baj csak az, hogy a pats engedett yardok tekintetében (futás) top, míg a giants futás középszer.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
mert következik egy jó nagy seggberúgás

10 perces futódriveok kellenek mint a 07es sb elején és akkor lent marad a pályáról TB
vittore
az a baj, h nekünk 10 másodperces futódrivejaink vannak
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
mert következik egy jó nagy seggberúgás

10 perces futódriveok kellenek mint a 07es sb elején és akkor lent marad a pályáról TB
vittore
és ez nagyon valószínű, pont mint, hogy félidő után is vezetjük az east-et... ohhh wait 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mert következik egy jó nagy seggberúgás

10 perces futódriveok kellenek mint a 07es sb elején és akkor lent marad a pályáról TB