New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Gratula a győzelemhez. Én csípem a giants-et is, de azt kell mondjam, hogy ezt a meccset inkább a tampa vesztette el, mint a giants nyerte meg.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
JPP-vel vannak hit-ek a qb-n, és nem csak a Moore féle sz.rok.
Ennyi az igazán pozitív ma, meg a w. Az O még mindig hullámzó.
gyurczi
inkább a playhívás hullámzó! 😊 minden meccsünkön van legalább 1-1 olyan szakasz ami elég érthetetlen és teljesen befékezi az O-t!
tegnap végül nagy nehezen futottunk pár fontosat a végén , de addigra teljesen magunkra hoztuk a Tampat a 2. félidő eleji totál bénázással... hosszú passz alig volt , persze kulcsszituban 3.&3-ra behívjuk... Vereent rendszeresen mellőzzük mint elkapó mikor nem megy igazán a futás...!
A Dallas sajnos nem tudott besegíteni , de nem baj szebb lenne ha magunk tudnánk megoldani ezt a PO-t azzal hogy behúzzuk a maradék csoportmeccseket... bár az Eaglest főleg D oldalon erősebbnek látom magunknál!
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
Kellett ez a W nagyon, jövő héten enyhén szólva nem mi vagyunk az esélyesek, bár én azt mondom amíg Eli meg Coughlin itt van, mindig van esélyünk a NE ellen, bár ez most tényleg annyi, mint féllábú majomnak az autópályán.

Hankins mellizomszakadása óriási érvágás, mondjuk hivatalos információk még nincsenek, reménykedhetünk hátha csak Amuéhoz hasonló, nem teljes szakadás.

JPP játéka tényleg nagy pozitívum, és a snapek 75%át a pályán töltötte. Reméljük javul még, már most nagyon bíztató, fényévekkel gyorsabb, mint bármelyik másik endünk.

A secondary rettentő homály volt megint, Collins balfaszkodása az első félidőben hihetetlen, vártam hogy mikor cserélik le, a vége felé volt talán pár jó megmozduása.
Brinkleynek is voltak jó pillanatai, talán ő is fejlődhet még, ha többet edz az első csapattal.

Igazából essünk túl a következő meccsen, tökmindegy milyen eredménnyel, csak további sérülések nélkül, aztán bye, jöjjön vissza Amu, Cruz, Beatty és talán még valami lehet is ebből a csapatból.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
élvezzük nagyon ki ezt a győzelmet mert következik egy jó nagy seggberúgás aztán bye...😊
JPP-vel nem gyengültünk az már biztos! de ez a második félidei O kifulladás ez nem tetszett..
A Tampa hálistennek elkapkodta a döntő drive-ot és hát a dropp parádéval is bent hagytak legalább 100 yardot...
de ez legyen az ő bajuk most!Hankis out , Amu in (bye után tuti) ez legalább kb egál....

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 350 — Giants fan
JPP-vel vannak hit-ek a qb-n, és nem csak a Moore féle sz.rok.
Ennyi az igazán pozitív ma, meg a w. Az O még mindig hullámzó.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Csotany iq 98askat mikor basszuk ki mert eddig amikor jatszott minimum egy minusz 15 passer buntit meg mindig osszeszedett
NightBoY
szerencsére most belefért 😊
több mint 8 éve
NightBoY New York Giants 616
Csotany iq 98askat mikor basszuk ki mert eddig amikor jatszott minimum egy minusz 15 passer buntit meg mindig osszeszedett

You should know I bleed blue...
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Vereen- Darkwa tandem egészen tetszetős . Átalakulni látszik a futók szereposztása a csapatban ?
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Rueben Randle, listed as questionable with a hamstring injury, is playing today.
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Aktiváltuk JPP-t , játszani fog holnap 😀 Yeeess 😀 Kíváncsi leszek hogy mit fog alkotni 😀 Beason IR-en :S Sztem többet nem is fogjuk Giants mezbe látni... 😕
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
facipányos lenne nyerni, mert a skins - ha nem most akar nagyot kaszálni a tippmixmaffia - egyértelmű L, a másik két culáger csapat meg egymás ellen játszik
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
JPP játszani fog holnap ?
Taz
Holnap derül ki, de jó esély van rá!
szviko
Elvileg már a ma reggeli edzés után eldöntik, egyébként is, este 10ig aktiválni kell, ha akarjuk.

Érdekes amúgy, hogy Beattyről nagy a hallgatás, pedig elvileg már 2 hete edzésbe állt, őt ha minden igaz jövő héten már muszáj aktiválni, ha szeretnénk, hogy játszon még idén.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Letudtuk a NO meccset (még szarabb lett mint valaha gondoltam volna) , felejtsük gyorsan el, de honap egy must win game jön, a Tampa ellen! Nyilván nem vagyunk egyértelmű esélyesek, de sokkal jobb match up mint a Saints az tuti!Nagyon harapós D-t várok erre a meccsre ,tőlük elképzelhető hogy bőven erőn felül teljesítve hozzák majd le a meccset!Spagson is a világ szeme a múlt heti égés után...A futást (amiben erősek) nagyobb eséllyel állítjuk meg mint a passzt és ha ez sikerül JW azért fog hibázgatni!Amennyiben az O továbbra is ilyen jól vigyáz a labdára , akkor nyerők leszünk vasárnap!

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
szviko New York Giants Ole Miss Rebels 71
JPP játszani fog holnap ?
Taz
Holnap derül ki, de jó esély van rá!
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
JPP játszani fog holnap ?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Kik lesznek a kezdő LB-k?

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
Na ennyit Amu visszaréréséről. Ő, Beason, Donnell, Thomas és persze Cruz nem játszanak, Randle és Unga is kérdéses. JPPben még bízhatunk, de egyelőre még nem aktiváltuk.
Borítékolható, hogy megint sok pontot kapunk, mert ez as secondary még egy rookienak is könnyű préda. A labdaszerzés azért viszonylag jól megy idén, talán bízhatunk pár Winston pickben, meg hogy az O tudja tartani a lépést.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Giants announce DE Owa Odighizuwa (hamstring) is on IR/to return, maybe back for the playoffs. Explains why the wanted to acquire edge help.

Állítólag Eli azt mondta, hogy Cruz visszatérhet a bye week után!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
HBD OBJ!

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
Amu már edzett limitáltan, ez jó jel. De a DNP lista szép hosszú megint:LB Jon Beason
WR Victor Cruz S Craig Dahl TE Larry Donnell DE Owa Odighizuwa WR Rueben Randle
G Geoff Schwartz LB J.T. Thomas

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
JPP’s deal is laid out based on 7 weeks of play-time & other incentives. If he plays Sunday, he’ll have 8 wks to reach 7 wks of incentives. Tom Coughlin says JPP will practice today with the regular defense. Following through on the plan to get him ready for Sunday.

Tom Coughlin said he has no timetable on Victor Cruz's return. Nagyon jó hír.

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
The results of Giants RCB Prince Amukamara's (pectoral) Monday MRI were "encouraging."
ESPN's Dan Graziano reports Amukamara has a chance to play this weekend.

Ettől én még nem vagok elájulva mondjuk, majd ha edzeni is fog. Nagy szükségünk van rá.

Egy jó trade nekem is tetszene, bár nem tudom kiért lenne érdemes picket áldozni. Akiktől szabadulnának a csapatok és érnek is valamit általában már utolsó éveikben vannak és/vagy sokat keresnek. Willie Youngot a maciktól egy hátsókörösért nem bánnám, bár ő is már 30 éves.
Olyat is olvastam hogy Eric Weddle iránt érdeklődünk, nagy upgrade lenne, az biztos, de ő sem fiatal már, ráadásul jelenleg sérült, amiből szerintem van elég így is.
Henderson
Köszi!

Örülnék ha visszatérne, nagyon csípem a játékát. Még akkoris ha most vasárnap a Bucs ellen játszik a Giants😊 Bár arra gondolom nulla az esély, hogy játsszon most hétvégén.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
The results of Giants RCB Prince Amukamara's (pectoral) Monday MRI were "encouraging."
ESPN's Dan Graziano reports Amukamara has a chance to play this weekend.

Ettől én még nem vagok elájulva mondjuk, majd ha edzeni is fog. Nagy szükségünk van rá.

Egy jó trade nekem is tetszene, bár nem tudom kiért lenne érdemes picket áldozni. Akiktől szabadulnának a csapatok és érnek is valamit általában már utolsó éveikben vannak és/vagy sokat keresnek. Willie Youngot a maciktól egy hátsókörösért nem bánnám, bár ő is már 30 éves.
Olyat is olvastam hogy Eric Weddle iránt érdeklődünk, nagy upgrade lenne, az biztos, de ő sem fiatal már, ráadásul jelenleg sérült, amiből szerintem van elég így is.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Amukamaráról van valami hír? Utolsó infóm az volt, hogy valami MRI vizsgálata lesz.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 470
+nemhogy tradelnénk valami értelmeset (pl S v LB de a védelembe gyakorlatilag bárhová) mikor csak egy kicsi hiányzik a szerencsének köszönhetően a PO-hoz, inkább őrizgetjük draft pickkeket, hogy majd évek múlva remekül beérő mediocre játékosaink legyenek a special teamben...😊