New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Giants linebacker Jon Beason is expected to play in Monday night’s game against the Philadelphia Eagles, according to Kimberly Jones of NFL Network.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414

Steve Weatherford like Rocky

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Gerixx New York Giants 332
1 vagy tobb giants szurkolo mezt huzott tegnap este rocky balboa szobrara😀 Nagy foto ,az biztos.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Daniel Fells-nek valószínűleg még két műtéten kell átesnie, de ha minden jól megy a héten már hazaengedhetik a kórházból! 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/KimJonesSports/status/656132822290341888


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Akkor Herzlich lesz az egyik LB?
Janek
Aha, az erős oldalon ő lesz
Asbee
Érdekes lesz több fronton is a meccs ki lesz pl Cox-al szemben?
De a Giants WR-P CB is elég meredek lesz.
Kb csoportdöntő a mai meccs
Janek
Fontos meccs, de nem hinném, h csoportdöntő lenne, max komoly lépéselőnyt jelentene számunkra egy győzelem, de azért még az sem döntene el semmit. Ha ti nyertek akkor pedig pláne teljesen nyílt minden.
Én vereségre számítok, úgyh bent is hagyom fantasyban az Eagles HC-t, ez egyszer már úgyis bejött idén😊
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ki játszik ma Amukamara helyén?
TheBerzerker
Hosley
Asbee
Az a bajom, hogy Amukamara bent volt nálam fantasyban. Nemtudom kit tegyek a helyére. Cromartie lehet elég jó ehhez? per pillanat Thurmond van bent ideiglenesen.
TheBerzerker
Alapvetően Amu sokkal jobb játékos fantasy szempontból, mert ő futás ellen nagyon jó és ez csomó plusz pontot hoz neki a többi CBhez képest. Thumond és DRC kb egál fantasy-ilag, én előbbit játszatnám, de ezt nehéz előre megmondani.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Herzlich lesz az egyik LB?
Janek
Aha, az erős oldalon ő lesz
Asbee
Érdekes lesz több fronton is a meccs ki lesz pl Cox-al szemben?
De a Giants WR-P CB is elég meredek lesz.
Kb csoportdöntő a mai meccs

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor Herzlich lesz az egyik LB?
Janek
Aha, az erős oldalon ő lesz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ki játszik ma Amukamara helyén?
TheBerzerker
Hosley
Asbee
Az a bajom, hogy Amukamara bent volt nálam fantasyban. Nemtudom kit tegyek a helyére. Cromartie lehet elég jó ehhez? per pillanat Thurmond van bent ideiglenesen.
TheBerzerker
Képesség alapján DRC valamivel jobb Amunál, persze ez nem tuti, hogy fantasy-ben kijön. Thurmond gondolom eddig több pontot hozott idén náluk.
Asbee
Végülis mind1 mert már valószínű beszoptam a meccset, szóval jobban örülnék ha Thurmond és a Phily védelem szar lenne és nyerne a Giants.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Herzlich lesz az egyik LB?

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki játszik ma Amukamara helyén?
TheBerzerker
Hosley
Asbee
Az a bajom, hogy Amukamara bent volt nálam fantasyban. Nemtudom kit tegyek a helyére. Cromartie lehet elég jó ehhez? per pillanat Thurmond van bent ideiglenesen.
TheBerzerker
Képesség alapján DRC valamivel jobb Amunál, persze ez nem tuti, hogy fantasy-ben kijön. Thurmond gondolom eddig több pontot hozott idén náluk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ki játszik ma Amukamara helyén?
TheBerzerker
Hosley
Asbee
Az a bajom, hogy Amukamara bent volt nálam fantasyban. Nemtudom kit tegyek a helyére. Cromartie lehet elég jó ehhez? per pillanat Thurmond van bent ideiglenesen.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki játszik ma Amukamara helyén?
TheBerzerker
Hosley


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ki játszik ma Amukamara helyén?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Giants wanted to see JPP at 6 weeks in the season & the meeting should be this week.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Steve Spagnuolo has been highly impressed with the way safety Brandon Meriweather has been able to insert himself into the New York Giants secondary and become an instant leader after stints with the Washington Redskins and New England Patriots marred his reputation as a unclean player.
 www.giants101.com/2015/10/18/giants-steve-spagnuolo-impressed-with-disposition-leadership-of-safety-brandon-meriweather/
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha helyén kezeli a dolgokat az ember, akkor tényleg jó tud lenni. Falembereknél szvsz a legtöbb esetben korrekt képet ad a teljesítményekről, de pl. Flowers-t nagyon lehúzzák és igaz is, hogy szenved a speed rusherek ellen + technikájával is vannak gondok, de mentalitásával belopta magát az edzők szívébe és összességében egy jó alapanyag. Az irányítóknál viszont sokszor nagyon pontatlan értékeket dob ki és emlékezzünk vissza 2013-ra hogyan értékelték Beasont is. Akkor egy podcastben el is mondták, hogy jóval jobb játékos annál, csak hát coverage képességei ennyire lehúzták. 1500 játékost képtelenek vagyunk play-ről play-re követni, szóval egy iránymutatásra azért jó a PFF (arról már nem is beszélve h nemcsak arról szól az egész h meccsek végén odanyomnak egy értékelést játékosoknak), de nincs olyan statisztika ami a meccsnézést és az egyéni vélemény kialakítását pótolni tudná.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Sugar#26 New York Giants 75
 www.kephost.com/image/SOlf

 www.kephost.com/image/SOly

Feltöltöttem két képet melyen a PFF értékelései láthatók a Centerekről és a Guardokról. 24 legjobb értkeléssel rendelkező játékos van a képen. Érdekes megnézni, hogy a Richburg előtt álló Kalil mennyivel kevesebb snapet töltött pályán. Ez ugye sokat számít ha a konzisztens játékot vesszük figyelembe mert ugy a PFF minden playt elemez.

A Guard lista is erősíti amit Asbee már említett, hogy a belső hármas az jó erőben van. Schwartz és Pugh egyaránt top szintet képvisel. Viszont ami fájó, hogy a Tackle-k között nem tudunk ilyen jó lineupot felmutatni. Az első 24-be értékelések alapján egyik játékosunk sem fért be. Remélem, hogy ez változni fog Beatty visszatérésével, és Flowersnek könnyebb lesz kicsit a jobb oldalon játszania.
Sugar#26
mondjuk számomra ezek a PFF-es statisztikák finoman szólva sem objektívek.. igaz, ezzel most nagyjából egyet értek, bár meglepne ha Richburg lenne a legjobb center a ligában, de az biztos hogy sokat fejlődött az OL az utóbbi időben, ami előre is tudható volt hogy alapvető fontosságú lesz a szezonra nézve. Jó ez az állomány ami van, de jövőre egy korai körös OT húzás még nem ártana, h teljes legyen a kép hosszú távon is.
Szesze
Nyilván ez is olyan mint minden statisztika. Van olyan szempont amit torzítanak, viszont összességében szerintem jó képet mutatnak, ami alpján fel lehet mérni a valós teljesítményeket is.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
 www.kephost.com/image/SOlf

 www.kephost.com/image/SOly

Feltöltöttem két képet melyen a PFF értékelései láthatók a Centerekről és a Guardokról. 24 legjobb értkeléssel rendelkező játékos van a képen. Érdekes megnézni, hogy a Richburg előtt álló Kalil mennyivel kevesebb snapet töltött pályán. Ez ugye sokat számít ha a konzisztens játékot vesszük figyelembe mert ugy a PFF minden playt elemez.

A Guard lista is erősíti amit Asbee már említett, hogy a belső hármas az jó erőben van. Schwartz és Pugh egyaránt top szintet képvisel. Viszont ami fájó, hogy a Tackle-k között nem tudunk ilyen jó lineupot felmutatni. Az első 24-be értékelések alapján egyik játékosunk sem fért be. Remélem, hogy ez változni fog Beatty visszatérésével, és Flowersnek könnyebb lesz kicsit a jobb oldalon játszania.
Sugar#26
mondjuk számomra ezek a PFF-es statisztikák finoman szólva sem objektívek.. igaz, ezzel most nagyjából egyet értek, bár meglepne ha Richburg lenne a legjobb center a ligában, de az biztos hogy sokat fejlődött az OL az utóbbi időben, ami előre is tudható volt hogy alapvető fontosságú lesz a szezonra nézve. Jó ez az állomány ami van, de jövőre egy korai körös OT húzás még nem ártana, h teljes legyen a kép hosszú távon is.
több mint 8 éve
Sugar#26 New York Giants 75
 www.kephost.com/image/SOlf

 www.kephost.com/image/SOly

Feltöltöttem két képet melyen a PFF értékelései láthatók a Centerekről és a Guardokról. 24 legjobb értkeléssel rendelkező játékos van a képen. Érdekes megnézni, hogy a Richburg előtt álló Kalil mennyivel kevesebb snapet töltött pályán. Ez ugye sokat számít ha a konzisztens játékot vesszük figyelembe mert ugy a PFF minden playt elemez.

A Guard lista is erősíti amit Asbee már említett, hogy a belső hármas az jó erőben van. Schwartz és Pugh egyaránt top szintet képvisel. Viszont ami fájó, hogy a Tackle-k között nem tudunk ilyen jó lineupot felmutatni. Az első 24-be értékelések alapján egyik játékosunk sem fért be. Remélem, hogy ez változni fog Beatty visszatérésével, és Flowersnek könnyebb lesz kicsit a jobb oldalon játszania.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ha nem is játszhat már, mindenesetre ez jó hír.

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha jól tudom, Fells-nek szerdán megvolt a 6. műtétje és akkor azt írták, jól reagált az antibiotikumos cuccra, amit beleoperáltak és lehet bizakodni.

Tudtok róla valami újat?
Szorítok a srác egészségéért.
Minitron
Egyelőre semmi új. Focizni valószínűleg már nem fog, de úgy néz ki a lábát meg tudták menteni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ha jól tudom, Fells-nek szerdán megvolt a 6. műtétje és akkor azt írták, jól reagált az antibiotikumos cuccra, amit beleoperáltak és lehet bizakodni.

Tudtok róla valami újat?
Szorítok a srác egészségéért.

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Alapjában véve a belső hármas önmagában nagyon erős. De ahogy ezerszer leírtam már kell hogy legyenek bizonyos elvárásaink a támadófal felé. Van két első körös (Pugh, Flowers) és egy második pick (Richburg). Ott van Schwartz, aki nagy pénzért érkezett FA piacról és visszatér majd Beatty is, akire szintén eleget költöttünk. Sokat áldoztunk tehát a falra és egy ilyen ádozatokkal járó (korai pickek, magas fizetések) manőverek után egy idő után jól kell játszania a játékosoknak. Szerencsére úgy néz ki ez egyre jobban sikerül.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER