Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
En mar egy jo ideje csak csendes apatiaban figyelgetem mi tortenik a csapatnal es az a durva hogy mindig van lejjebb ,de az teljesen kiakaszt meg igy is hogy olyanrol lehet szo hogy Schoen maradhat...
yooker
jöhetnél meccsnézésre jövő vnap, én vszeg ott leszek 😉
| szomorúan vettem észre, hogy legutóbb nem voltál 😕 |

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
En mar egy jo ideje csak csendes apatiaban figyelgetem mi tortenik a csapatnal es az a durva hogy mindig van lejjebb ,de az teljesen kiakaszt meg igy is hogy olyanrol lehet szo hogy Schoen maradhat...
yooker
Schoen szerintem nem kérdés, max edzők cserélődnek. A vicc az, hogy DG rosterével Daboll PO-ba ment, az övével meg 1/1-ért harcolnak.
ozibozi
Jaja!
Pont ezt irtam itt par napja....
Erthetrtlen
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 721
En mar egy jo ideje csak csendes apatiaban figyelgetem mi tortenik a csapatnal es az a durva hogy mindig van lejjebb ,de az teljesen kiakaszt meg igy is hogy olyanrol lehet szo hogy Schoen maradhat...
yooker
Schoen szerintem nem kérdés, max edzők cserélődnek. A vicc az, hogy DG rosterével Daboll PO-ba ment, az övével meg 1/1-ért harcolnak.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
En mar egy jo ideje csak csendes apatiaban figyelgetem mi tortenik a csapatnal es az a durva hogy mindig van lejjebb ,de az teljesen kiakaszt meg igy is hogy olyanrol lehet szo hogy Schoen maradhat...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lock vs Penix csata várható, úgy néz ki.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Bold:
Hónapokkal ezelőttieket megismételve, ha maradnak—mert ez volt a Deal— be kellene áldozni a DC, ST, meg pár scout cserét, hogy elhiggye a plebs hogy most aztán minden, de minden /is/ nagyon más lesz.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Bold:
Daboll és Schoen is marad jövőre.
QB: Ward vagy Saunders.
Backup QB: Boyle és Aaron Rodgers (😊))), csak viccelek).
Nincs rosteren: Neal, Lock, DeVito
Draftról továbbá FA-ról jön sok közepes ember mindenhova, ami ad némi minőséget és mélységet.
Év végén: 8-9 v 9-8.
Zet
Ha már Neal megy, akkor a nála is sokkal gyengébb JMS-t és Ezeudut miért tartanánk meg?
Saunders alatt a kis Sandersre gondoltok?

Amúgy szvsz egy veterán QB-t akkor is kéne hozni, ha letudjuk draftolni akit akarunk. Az elmúlt 2 évben kb minden héten lesérült egy irányítónk.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Zet New York Giants 2 029
Bold:
Daboll és Schoen is marad jövőre.
QB: Ward vagy Saunders.
Backup QB: Boyle és Aaron Rodgers (😊))), csak viccelek).
Nincs rosteren: Neal, Lock, DeVito
Draftról továbbá FA-ról jön sok közepes ember mindenhova, ami ad némi minőséget és mélységet.
Év végén: 8-9 v 9-8.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 721
George Young, mint GM a Giantsnél, az első 5 évben:
1979: 6-10
1980: 4-12
1981: 9-7
1982: 4-5 (*strike)
1983: 3-12-1
1984: was the beginning
1985. Playoffs
1986 SB

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
elég erős ki-ki meccs megy
Amadeus the Young
Most is utolsó 2 percen belül elvileg GW drive-ot vezettek. Erre jött egy false start, holding, delay of game kombó. De ott volt a Kansas elleni végjátékuk is. Ezek garantáltan nem nyernek már idén, és a sorsolásuk is kedvezőbb.
De nekem amúgy sem kell Sanders, tehát akár nyugodtan nyerhettek is egyet 😆
vanek úr
pedig a Suck for primetimejr. igen jol hangzik. vmiert nekem Saunders jon be jobban a qb-k kozul.
csebi
Lehet, hogy amikor én láttam (kétszer) csak rossz napja volt, de nekem nem jött be. Cam viszont igen, és őt többször is láttam.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
elég erős ki-ki meccs megy
Amadeus the Young
Most is utolsó 2 percen belül elvileg GW drive-ot vezettek. Erre jött egy false start, holding, delay of game kombó. De ott volt a Kansas elleni végjátékuk is. Ezek garantáltan nem nyernek már idén, és a sorsolásuk is kedvezőbb.
De nekem amúgy sem kell Sanders, tehát akár nyugodtan nyerhettek is egyet 😆
vanek úr
pedig a Suck for primetimejr. igen jol hangzik. vmiert nekem Saunders jon be jobban a qb-k kozul.
csebi
De te DJ-ért is tudtál lelkesedni 😄
warr_b
Nem illik bele rúgni a haldoklóba!😉😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
elég erős ki-ki meccs megy
Amadeus the Young
Most is utolsó 2 percen belül elvileg GW drive-ot vezettek. Erre jött egy false start, holding, delay of game kombó. De ott volt a Kansas elleni végjátékuk is. Ezek garantáltan nem nyernek már idén, és a sorsolásuk is kedvezőbb.
De nekem amúgy sem kell Sanders, tehát akár nyugodtan nyerhettek is egyet 😆
vanek úr
pedig a Suck for primetimejr. igen jol hangzik. vmiert nekem Saunders jon be jobban a qb-k kozul.
csebi
De te DJ-ért is tudtál lelkesedni 😄
warr_b
Jó de én egyedül Genoert nem tudtam. Még Webbért is képes voltam

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
elég erős ki-ki meccs megy
Amadeus the Young
Most is utolsó 2 percen belül elvileg GW drive-ot vezettek. Erre jött egy false start, holding, delay of game kombó. De ott volt a Kansas elleni végjátékuk is. Ezek garantáltan nem nyernek már idén, és a sorsolásuk is kedvezőbb.
De nekem amúgy sem kell Sanders, tehát akár nyugodtan nyerhettek is egyet 😆
vanek úr
pedig a Suck for primetimejr. igen jol hangzik. vmiert nekem Saunders jon be jobban a qb-k kozul.
csebi
De te DJ-ért is tudtál lelkesedni 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
elég erős ki-ki meccs megy
Amadeus the Young
Most is utolsó 2 percen belül elvileg GW drive-ot vezettek. Erre jött egy false start, holding, delay of game kombó. De ott volt a Kansas elleni végjátékuk is. Ezek garantáltan nem nyernek már idén, és a sorsolásuk is kedvezőbb.
De nekem amúgy sem kell Sanders, tehát akár nyugodtan nyerhettek is egyet 😆
vanek úr
pedig a Suck for primetimejr. igen jol hangzik. vmiert nekem Saunders jon be jobban a qb-k kozul.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
elég erős ki-ki meccs megy
Amadeus the Young
Most is utolsó 2 percen belül elvileg GW drive-ot vezettek. Erre jött egy false start, holding, delay of game kombó. De ott volt a Kansas elleni végjátékuk is. Ezek garantáltan nem nyernek már idén, és a sorsolásuk is kedvezőbb.
De nekem amúgy sem kell Sanders, tehát akár nyugodtan nyerhettek is egyet 😆

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
elég erős ki-ki meccs megy
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
GJohnny74
Az már eldőlt. 1/2-t kell megtartani.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 704
Francba vesztett a Raiders is. Kemény a harc az 1/1 ért.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Pat Leonard believes there is a 70% chance Brian Daboll gets fired, but
GM stays
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 704
Döntögetjük a rekordokat.

Giants had never been bigger underdogs at home in Super Bowl era. They're 0-8 at home and have a chance to be the first team in history to go 0-9 at home.
GJohnny74
Szeretnél egy -két meccset nyerni???
ozibozi
Isten őriz. 😀
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Döntögetjük a rekordokat.

Giants had never been bigger underdogs at home in Super Bowl era. They're 0-8 at home and have a chance to be the first team in history to go 0-9 at home.
GJohnny74
Szeretnél egy -két meccset nyerni???
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 704
Döntögetjük a rekordokat.

Giants had never been bigger underdogs at home in Super Bowl era. They're 0-8 at home and have a chance to be the first team in history to go 0-9 at home.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 704
A mostani meccsen is volt repülős üzenet a tulajnak. 😊
“Mr. Mara enough. We won’t stop until you fire everyone.”
Még lesz egy hazai meccs, elvileg arra is terveznek valamit.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Tegnap egy pre season meccset játszott a Ravens, nem vonnék le komolyabb tanúságokat belőle. Pont annyi nyomás is volt az irányítón meg a falon ami ilyenkor szopás. A faszi passzolni sem tudott volna, ha ez egy éles meccs😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Tim Boyle maradhat jövőre Bridge QBnak, pár nap practice squad jelenléttel jobban ismeri a playbookot mint az eddigi QBk. Végre oda dobálta Nabersnek ahova kérte a kicsi
Rodaron
Bridge QBnak? Szerintem elég kevés esély van rá, hogy nem húzunk QB-t drafton.
GJohnny74
Back up-ra gondolt, szvsz.
nagir
Köszi, arra gondoltam igen, hogy aki marad/támogat. A falat kell még jobbá tenni, hogy kicsit kényelmesebb legyen az rookienak. Tegnap mindössze 8 pressuret engedtek a srácok, ami nem rossz.