New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Gresham hosszabbított az Arizonával, így új TE után kell nézni.
Lucifer
Adjuk Bennettet meg az egyik 6. körünket a ti 3. körötökért !!! Deal??? 😊
Tomcsik
Adunk egy 4. kört és ez a vége 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gresham hosszabbított az Arizonával, így új TE után kell nézni.
Lucifer
Adjuk Bennettet meg az egyik 6. körünket a ti 3. körötökért !!! Deal??? 😊

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Gresham hosszabbított az Arizonával, így új TE után kell nézni.
Lucifer
Allitolag 4 eves szerzodest kinaltunk neki.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Gresham hosszabbított az Arizonával, így új TE után kell nézni.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Fitzpatricknak abszolút nem kell rohannia, ő ráér.
Ha nem kapja meg azt az ajánlatot, amire vár, akkor neki megéri megvárni a draftot, és hogy melyik csapatok csúsznak le a kúbékről, és ezáltal kerülnek kényszerhelyzetbe, hogy ne szórakozzanak pár millióval.
Stez
Az lesz a vicces, ha Wilkersont tradeljuk draft soran es utana Fitz nyer, mert vart lesz zsozsonk es QB meg nuku.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fitzpatricknak abszolút nem kell rohannia, ő ráér.
Ha nem kapja meg azt az ajánlatot, amire vár, akkor neki megéri megvárni a draftot, és hogy melyik csapatok csúsznak le a kúbékről, és ezáltal kerülnek kényszerhelyzetbe, hogy ne szórakozzanak pár millióval.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem állhat meg ilyen 12 millas átlag alatt. Tolt egy fasza szezont, nem fog szotyiért aláírni úgysem. Márpedig az éves 7-8 milla egy fasza szezont toló qb-nak eléggé nagy hoki. Nálunk chase daniels kap ilyen 7 millat átlagban, azt egy fos backup még most csak 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
RGIII vizitje a mai napon folytatodik, tegnap este Maccel es Bowles-al vacsorazott es ezen vacsorak utan altalaban szerzodes alairas jon nalunk.

Lassan elfogy a turelem sztem Fitz iranyaba es Macc nem fig emelni, persze ha Griffin szerzodest kapna a szamok alapjan kiderulne h milyen szerepre jonne.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
NFLPA hivatalos cap reportja szerint 7.4M cap space van.
Beki
Ebben az összes deal benne van?
Wester
Nagyon jo kerdes, elvileg napi szinten generalodo report.
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Továbbra is Fitz újraszerződtetése a cél. Csak mi 7-8 milliót adnánk évente, Ő meg a dupláját kéri ennek. Így nehéz lesz.
Lucifer
igaza van Maccéknek, ez azért már túlzás
mzperx
Ha Osweiler 18 milliót kapott, akkor Fitz erre a szezonra szerintem is ér legalább 12-14 milliót. Chase Daniel a pályára sem lépett még kis túlzással a ligában és 7 milliót kap/év. Macc-nek be kell látnia, hogy egy olyan irányító, aki néha a saját játékos társát eltalálja 10 milla fölött kezdődik. Fitz helyében én is kiröhögném a 7-8 milliót.
tüsi91
Nyilván a 7-8 millió vicc... De Fitznek is be kell látnia, hogy nincs piaca. Szvsz egy 10-11 milliót adunk neki max
Wester
Ez tiszta piac kereslet-kinálat. Egyre jobban abba az iranyba megy, hogy az osszeget aa Jets határozza meg egy komoly határon belül, Fitz meg játszhat a hosszával, pl ha ennyire bizik magában akkor rövid szerződést köt... szerintem. En nem fogadnék rá hogy nagyon 8 fölött kap tőlünk ha nálunk marad.

Green is green
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
NFLPA hivatalos cap reportja szerint 7.4M cap space van.
Beki
Ebben az összes deal benne van?

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
NFLPA hivatalos cap reportja szerint 7.4M cap space van.
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Továbbra is Fitz újraszerződtetése a cél. Csak mi 7-8 milliót adnánk évente, Ő meg a dupláját kéri ennek. Így nehéz lesz.
Lucifer
igaza van Maccéknek, ez azért már túlzás
mzperx
Ha Osweiler 18 milliót kapott, akkor Fitz erre a szezonra szerintem is ér legalább 12-14 milliót. Chase Daniel a pályára sem lépett még kis túlzással a ligában és 7 milliót kap/év. Macc-nek be kell látnia, hogy egy olyan irányító, aki néha a saját játékos társát eltalálja 10 milla fölött kezdődik. Fitz helyében én is kiröhögném a 7-8 milliót.
tüsi91
a texans 21 meccsnyi tapasztalatra lerakott évi 18millát, ettől még nem lesz jobb játékos Fitz....2,5x-es pénzt kapna....azért az nem rossz
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Továbbra is Fitz újraszerződtetése a cél. Csak mi 7-8 milliót adnánk évente, Ő meg a dupláját kéri ennek. Így nehéz lesz.
Lucifer
igaza van Maccéknek, ez azért már túlzás
mzperx
Ha Osweiler 18 milliót kapott, akkor Fitz erre a szezonra szerintem is ér legalább 12-14 milliót. Chase Daniel a pályára sem lépett még kis túlzással a ligában és 7 milliót kap/év. Macc-nek be kell látnia, hogy egy olyan irányító, aki néha a saját játékos társát eltalálja 10 milla fölött kezdődik. Fitz helyében én is kiröhögném a 7-8 milliót.
tüsi91
Nyilván a 7-8 millió vicc... De Fitznek is be kell látnia, hogy nincs piaca. Szvsz egy 10-11 milliót adunk neki max

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Továbbra is Fitz újraszerződtetése a cél. Csak mi 7-8 milliót adnánk évente, Ő meg a dupláját kéri ennek. Így nehéz lesz.
Lucifer
igaza van Maccéknek, ez azért már túlzás
mzperx
Ha Osweiler 18 milliót kapott, akkor Fitz erre a szezonra szerintem is ér legalább 12-14 milliót. Chase Daniel a pályára sem lépett még kis túlzással a ligában és 7 milliót kap/év. Macc-nek be kell látnia, hogy egy olyan irányító, aki néha a saját játékos társát eltalálja 10 milla fölött kezdődik. Fitz helyében én is kiröhögném a 7-8 milliót.
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Továbbra is Fitz újraszerződtetése a cél. Csak mi 7-8 milliót adnánk évente, Ő meg a dupláját kéri ennek. Így nehéz lesz.
Lucifer
igaza van Maccéknek, ez azért már túlzás
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Továbbra is Fitz újraszerződtetése a cél. Csak mi 7-8 milliót adnánk évente, Ő meg a dupláját kéri ennek. Így nehéz lesz.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint meglesz a deal.
Ebbol Ferguson vagy Wilk tavozasa lesz lassan, ennyi penzunk nincs.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
#insiderek vol 2.

Elvileg nincs deal mégse jenkinssel es megy atlantaba

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Jankins kontraktusa mindössze 2 millió/év
Lucifer
Jó mondjuk amennyi helyünk van, ez is sok 😀. Amúgy Beachum látogatásával, Brick elküldését rebesgetik.
Wester
8 misi cap spaceünk volt, erre folyamatosan hozzuk a játékosokat és mégsem fogy el 😀
Bár nem tudom Fitz hova fog beférni már, de gondolom úgy lesz, h első évében csak keveset fog kapni, és utána többet?!

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jankins kontraktusa mindössze 2 millió/év
Lucifer
Jó mondjuk amennyi helyünk van, ez is sok 😀. Amúgy Beachum látogatásával, Brick elküldését rebesgetik.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Jankins kontraktusa mindössze 2 millió/év

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Amazing how many players are in and out of the facility and the media is finding out after the fact #Jets

#insiderek 😀

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 5s6 seconds ago

Cardinals TE Jermaine Gresham visited Jets today, per source.

LEL mondom én
Wester
Hogy tudsz ilyen gyorsan másolni? 😀
Egyébként én is azt mondtam, már tegnap előtt, h Forte megszerzése után sokat már nem fogunk mozgolódni, erre tessék.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 5s6 seconds ago

Cardinals TE Jermaine Gresham visited Jets today, per source.

LEL mondom én

Lesz ez még így se!