New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Richardsonnak nagyon nem örülök hogy elküldtük. Bár a Terminátor szó ami szó odatette magát. Meggyőzőtt engem a preseasonben. Richardson viszont maradhatott volna még egy évet szerintem. Revisnek viszont rettentően örülök, kérdés hogy milyen formában lesz jövőre. Bele kell rázódnia a munkába az biztos... De legalább már aláírt. Nagyon kiváncsi leszek a Baltimore elleni meccsre 😊
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
profootballtalk szerint 4 év, 46 millió, amiből 32 garantált, bár ez utóbbi részletei még nem ismertek...

Lehet fellélegezni. Schefter szerint Reevis ma visszatér; és aláírja az új szerződését. Csapat; de nem NFL rekord lesz a salary-je. 4 újabb évre írt alá.iktriad

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kiraktátok richardsont eljött a terminátor idejebriareos
legnagyobb FAIL becenévadás amiről eddig hallottam.

ha jönne a ligába egy Bruce Wayne az lenne a beceneve, hogy Joker?
Vagy Lex Luthornak, hogy Superman?
Gondolkodjanak már, az ég áldja meg őket. 😛

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
kiraktátok richardsont eljött a terminátor idejebriareos
jöhet vissza hozzánk
😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet fellélegezni. Schefter szerint Reevis ma visszatér; és aláírja az új szerződését. Csapat; de nem NFL rekord lesz a salary-je. 4 újabb évre írt alá.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
kiraktátok richardsont eljött a terminátor ideje

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snapHöri
Ismét köszi! 😊 A munka moráljával van probléma, vagy egyszerűen túlértékelt volt és sok neki az NFL?Proxi
Semmi gond a moráljával, még azzal is megkereste a Jets vezetőséget, hogy bevállal egy paycutot, de maradni szeretne, és dolgozni. Nagyon remélem, hogy összejön neki.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snapHöri
Ismét köszi! 😊 A munka moráljával van probléma, vagy egyszerűen túlértékelt volt és sok neki az NFL?Proxi
nem hiszem, hogy ne dolgozna ő.
csak egyetemen mindenkinél erősebb volt, itt meg nem az.

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snapHöri
Ismét köszi! 😊 A munka moráljával van probléma, vagy egyszerűen túlértékelt volt és sok neki az NFL?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snap

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
mivel nem is edzett, kitudja milyen formában van, és szerintem ez a védelem Revis nélkül is a liga egyik legjobbja, ha nem akar ne játsszon, pénzt nem kap így remélem, mehet nyaralni egy évig aztán majd kiderül kell e valakinek ekkora nagy pofájú sztár
jó hogy jött Brunell, ha Sanchez nem kapja magát össze erre az évre legalább lesz cseréje 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Visszanyal a fagyi, addig hypolták Ryanék amíg el is hitte hogy ő minden pénzt megér. Ettől független leginkább egy telhetetlen idiótűnak tűnik amellet hogy zseniális játékos.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Azért elképesztő, hogy Revisnek ajánlottatok egy 10 éves 120 milliós szerződést, erre a reagálás meg, hogy "the team's treatment of him is "almost like a slap in the face"".

Most komolyan, tényleg kurva jó a srác, de azért 120 millió már nehogy egy "szembeköpés" legyen.zinedine5
De azért 10 évre ajánlották. Valószínűleg nem fog már játszani 10 év múlva, szóval annak a pénznek annyi, cutolhatják is, emellett 10 év múlva ki tudja mi pénzek lesznek itt 😊 Szerintem is kérjen többet, sokkal, ők nyilatkozták végig, hogy ő a legjobb def player a ligában, akkor fizessék meg.tenorx
Ez OK, de azért nem minimálbért ajánlottajk neki.
Nyilatkozza, hogy ő ennél jobb és többet érdemel, ez rendben van, de azért 120 millió nem egyenlő azzal, hogy arculcsapják.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem is kérjen többet, sokkal, ők nyilatkozták végig, hogy ő a legjobb def player a ligában, akkor fizessék meg.tenorx
ezzel szemben én úgy gondolom, hogy maradjon csöndben, tegye a dolgát és játszon.

első cb-ként draftolták, nyilván nem üveggolyókért írt alá 6 évre, azaz vállalta, hogy ő ezen időtartam alatt, korlátlan szolgálatára lesz a csapatnak. és úgy kapott sok pénzt, hogy még akár bust is lehetett volna belőle. aztán most meg azok tányérjába köp, akiktől ezt a bizalmat megkapta, és meggondolja magát, ja hogy ő mégsem akar, ilyen kondíciók mellett szerepelni.

és az a baj, hogy ezt megteheti, mert néhány majom tulajdonos, leszarja ha hülyére veszik a pénzével.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért elképesztő, hogy Revisnek ajánlottatok egy 10 éves 120 milliós szerződést, erre a reagálás meg, hogy "the team's treatment of him is "almost like a slap in the face"".

Most komolyan, tényleg kurva jó a srác, de azért 120 millió már nehogy egy "szembeköpés" legyen.zinedine5
De azért 10 évre ajánlották. Valószínűleg nem fog már játszani 10 év múlva, szóval annak a pénznek annyi, cutolhatják is, emellett 10 év múlva ki tudja mi pénzek lesznek itt 😊 Szerintem is kérjen többet, sokkal, ők nyilatkozták végig, hogy ő a legjobb def player a ligában, akkor fizessék meg.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Azért elképesztő, hogy Revisnek ajánlottatok egy 10 éves 120 milliós szerződést, erre a reagálás meg, hogy "the team's treatment of him is "almost like a slap in the face"".

Most komolyan, tényleg kurva jó a srác, de azért 120 millió már nehogy egy "szembeköpés" legyen.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Úgy tűnik Calvin Pace serülése után szóba került Adalius Thomas szerződtetése. Én örülnék neki, nagy kedvencem volt amikor Baltimore-ban játszott.
http://www.ganggreennation.com/2010/8/29/1657452/jets-possibly-interested-inRicsi80
Adalius Thomas jó lenne szerintem. Tökéletesen tudná pótolni Pacet véleményem szerint.Jet95
nyilván ezért kukáztatok inkább LB-t minthogy szerződést adjatok thomasnak

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy tűnik Calvin Pace serülése után szóba került Adalius Thomas szerződtetése. Én örülnék neki, nagy kedvencem volt amikor Baltimore-ban játszott.
http://www.ganggreennation.com/2010/8/29/1657452/jets-possibly-interested-inRicsi80
Adalius Thomas jó lenne szerintem. Tökéletesen tudná pótolni Pacet véleményem szerint.Jet95
miben, madden overallban?

AD tavaly tökönrúgta magát a Pats-ben, nagyon nem a régi már.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy tűnik Calvin Pace serülése után szóba került Adalius Thomas szerződtetése. Én örülnék neki, nagy kedvencem volt amikor Baltimore-ban játszott.
http://www.ganggreennation.com/2010/8/29/1657452/jets-possibly-interested-inRicsi80
Adalius Thomas jó lenne szerintem. Tökéletesen tudná pótolni Pacet véleményem szerint.
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
na mizújs Revissel?
tombredi meg bekaphatja 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
elég gáz h nekem kell életben tartanom a jets topikot, de hát nincs más megoldás 😊
itt egy podcast sanchezzel hallgassátok
http://espn.go.com/espnradio/player?rd=1#/podcenter/?autoplay=1&callsign=ESPNRADIO&id=5516846

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jets release WR Laveranues Colesbriareos
Úgy tűnik vissza is vonul: "I think I'm done,'' Coles told the Star Ledger. "I don't want to become one of those journeyman football players. I don't need the money."barney
Összeségében azért elég sokat köszönhet neki a csapat 😊
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Úgy tűnik Calvin Pace serülése után szóba került Adalius Thomas szerződtetése. Én örülnék neki, nagy kedvencem volt amikor Baltimore-ban játszott.
http://www.ganggreennation.com/2010/8/29/1657452/jets-possibly-interested-in
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Jets release WR Laveranues Colesbriareos
Úgy tűnik vissza is vonul: "I think I'm done,'' Coles told the Star Ledger. "I don't want to become one of those journeyman football players. I don't need the money."