New York Jets

32 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
egyébként ki ez a picsa?
valami meccs előtti felszopó? mondjuk nem is vágom mi a botrány.
annyit leszűrtem eddig hogy tömném, de a többi nem világos és lusta vagyok visszaolvasni
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
érdekes pletyka:
Reports are circulating that Rex and Schotty had a shoving match at the end of the game. I have to wonder if Schotty connected on a body blow, how far his forearm sunk in to Rex's abdomen. My money is to the elbow.
😂 😂
részletek:
Incarcerated Bob Reported on his Twitter account that there was a "shoving match" after the game between Rex Ryan and offensive coordinator Brian Schottenheimer because of the benching of RB Shawn Green and play calling.

a srác eléggé képben van a Jets-el kapcsolatban, nem nagyon szokott hülyeségeket írnibriareos
Mondjuk Shonn Greene nevét nagyon nem sikerült eltalálnia.

Ines Sainzra csak annyit, hogy rá tökéletesen igaz a mondás: aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha dugják.Döme
a név elírás teljesen normális kinnt, én már rég nem idegesítem magam ezen

több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
érdekes pletyka:
Reports are circulating that Rex and Schotty had a shoving match at the end of the game. I have to wonder if Schotty connected on a body blow, how far his forearm sunk in to Rex's abdomen. My money is to the elbow.
😂 😂
részletek:
Incarcerated Bob Reported on his Twitter account that there was a "shoving match" after the game between Rex Ryan and offensive coordinator Brian Schottenheimer because of the benching of RB Shawn Green and play calling.

a srác eléggé képben van a Jets-el kapcsolatban, nem nagyon szokott hülyeségeket írnibriareos
Mondjuk Shonn Greene nevét nagyon nem sikerült eltalálnia.

Ines Sainzra csak annyit, hogy rá tökéletesen igaz a mondás: aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha dugják.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 261 — Beware the Slim Reaper!
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
és hát mindig hülyéskedik a srácokkal, lovagol a vállukon, meg fogdossa a bicepszüket, de ezt akkor sem illik.briareos
Tehát a hölgy adja alájuk a lovat... Én sem tettem volna mást, mint bármelyik focista. Talán nem annyira hangosan. De maradjunk annyiban, hogy a hölgy egy kis reklámot akart magának...Toomy
Természetesen a rendkívül disztingvált és bölcs nyilatkozatairól híres C. Portis is megszólalt az ügyben (hogy amúgy mi köze hozzá azt senki sem tudja...):

"You put a woman and you give her a choice of 53 athletes, somebody got to be appealing to her," Portis said. "You know, somebody got to spark her interest, or she's going to want somebody. I don't know what kind of woman won't, if you get to go and look at 53 men's (bodies). ... I know you're doing a job, but at the same time, the same way I'm going to cut my eye if I see somebody worth talking to, I'm sure they do the same thing." 😂

Természetesen azóta már kijött a bocsánatkérése is 😀 😀 , amit már biztonság kedvéért a Skins sajtósai fogalmaztak, nehogy újabb sértéseket tartalmazzon.


több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
érdekes pletyka:
Reports are circulating that Rex and Schotty had a shoving match at the end of the game. I have to wonder if Schotty connected on a body blow, how far his forearm sunk in to Rex's abdomen. My money is to the elbow.
😂 😂
részletek:
Incarcerated Bob Reported on his Twitter account that there was a "shoving match" after the game between Rex Ryan and offensive coordinator Brian Schottenheimer because of the benching of RB Shawn Green and play calling.

a srác eléggé képben van a Jets-el kapcsolatban, nem nagyon szokott hülyeségeket írni

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
és hát mindig hülyéskedik a srácokkal, lovagol a vállukon, meg fogdossa a bicepszüket, de ezt akkor sem illik.briareos
Tehát a hölgy adja alájuk a lovat... Én sem tettem volna mást, mint bármelyik focista. Talán nem annyira hangosan. De maradjunk annyiban, hogy a hölgy egy kis reklámot akart magának...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ilyen teljesitménnyel nem is lehet SB-röl beszélni!! Ennyi büntetést nem lehet csinálni! Szerintem is a play callinggal volt komoly baj.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos
Csak akkor passzoltatták amikor minden hülye tudta hogy passz következik, még paly action se volt soha. Így elég nehéz.JayB
play action persze h nem volt miután a ravens legyilkolta a futást.
én sosem fogadtam el a "mindenki tudja h passzolni fogunk, tehát nem tudtunk passzolni" kifogást. oldják meg, ha SB-t akarnak 😉

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos
Csak akkor passzoltatták amikor minden hülye tudta hogy passz következik, még paly action se volt soha. Így elég nehéz.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
Cromartie biztos nem vágta be neki?JayB
tudtommal nem terhes, szóval nem

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
Cromartie biztos nem vágta be neki?
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
és hát mindig hülyéskedik a srácokkal, lovagol a vállukon, meg fogdossa a bicepszüket, de ezt akkor sem illik.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...

több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
hát ez hihetetlen, jó hogy kap fizetést a sapkából, vagy ilyenkor az értékében lehet igazolni? gondolom nem..unearth
Idén nincs fizetési sapka...

több mint 14 éve
unearth 69 — Sanchez hater
hát ez hihetetlen, jó hogy kap fizetést a sapkából, vagy ilyenkor az értékében lehet igazolni? gondolom nem..
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
idén is sokat játszott. pedig hard knocksban vicces volt 😊
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@JasonLaCanfora - Jets DT Kris Jenkins tore his ACL and is out for season
több mint 14 éve
unearth 69 — Sanchez hater
jah Cromartienek volt egy INTje de annyi büntetést összeszedett, hogy eltörpül mellette
Wilsonnál még megérti az ember hogy rájátszanak és hibázik mert rookie
a futás ez ellen a ravens ellen átlagos volt, lehetett volna jobb is de azért LT futott pár szépet, egyértelműen a passzjáték volt rossz szeritnem (kevés, de ami volt is rossz!)..
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sanchez véleményem szerint a rossz play calling miatt nem mutatkozott. végülis nem adta el a labdát. Cromartie csinált egy nagyon szét INT-et amivel kb fél pályát visszafutott...Kyle Wilson-ra játszottak főleg a játék végén de egyértelműen az O-n ment el a meccs. Greenee Fumble-je is teljesen rookie hiba. fogjuk fel annak, h szezon eleje és Ravens ellen játszottunk. persze Special Team respect...
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Karcsú volt nagyon... Cromartie elhúzhatna sperma bankba dolgzoni, Schottenheimer meg benyelhetné a cuccát nyugodtan. A 4. negyed közepéig volt kb 10 passzkísérlet, így nem lehet meccset nyerni. Nemcsoda hogy szenved Sanchez, csak a legegyértelműbb passzszituációban kell dobnia... A fal is szar volt Ravens D ide vagy oda. Green, Keller, Cromartie nemtudom tudta-e hogy meccsen vannak. A Front 7 viszont jó volt és aminek még nagyon örülök az Tomlinson, ismét a régi dinamius formáját mutatta, nem lassult sokat.
több mint 14 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Jenkinsel mi történt van róla infó, remélem nem egy fél negyedet játszott csak a szezonban 😐
több mint 14 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Cromartie , Wilson pocsék játék, Száncsítát meg továbbra is katasztrófának tartom
nagyon remélem hogy mihamarabb Brunell lesz a kezdő irányító, hogy ne csak a futásunk ellen kelljen védekezni
brutális milyen fegyelmezetlenül játszott a csapat, nemis egy megnyert játékot fújtak vissza amiből pontok is születtek..
remélem nem ezen a mexikóin fog elmenni az egész szezon, bár amilyen makacs és önfejű Ryan
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Háát. Az O katasztrofa volt ugy ahogy van. Elejtett labdák rossz passzok és szerintem bűn rossz play hivások, mondjuk nem értek hozzá de 2-4 nél nem futottunk hanem 2 szer passz nincs first down stb. Rengeteg büntetés, tulajdonképpen mi ajándékoztuk meg a Ravenst a TD vel még akkor is ha pár büntetés erösen véleményes volt nálam! De ennek ellenére meg lehetett volna a meccs ha csak egy kicsit jo O szerepel. De hazai pályán ilyen nulla teljesitmény az O-tol, még akkor is ha a Ravens védelme is nagyon jo. Az látszik hogy a védelem elképesztö erös, de ha nem javul drasztikusan a O akkor ne várjunk idén sokat, és ráadásul nehéz sorsolásunk van! Ami a Ravenst illeti bizony idén odaérhetnek egészen a végéig. Nagyon jo D, klasszis elkapók, jo futojáték, persze nem a Jets ellen 😀 de összeségében nagyon egyben vannak.