New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
érthetetlen ez az egész :rolleyes:
JayB
inkább hálát kellene adni a jó istennek, hogy nem húzta gerincre az öltözőben pár nagyfarkú feka. 😀Mad
Ezt honnan tudod. Szerintem egyáltalán nem kizárt....sőt lehet azért igazít nadrágot, mert már meg is volt.......

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De szó mi szó, iszonyat jó segge van
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
érthetetlen ez az egész :rolleyes:
JayB
inkább hálát kellene adni a jó istennek, hogy nem húzta gerincre az öltözőben pár nagyfarkú feka. 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
érthetetlen ez az egész :rolleyes:
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Íme egy összeállítás nektek a szexy riporternőkről.
ÉS valóban az Gomes kisasszony volt.

http://fannation.sportsillustrated.cnn.com/blogs/post/479981
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egyébként ki ez a picsa?
valami meccs előtti felszopó? mondjuk nem is vágom mi a botrány.
annyit leszűrtem eddig hogy tömném, de a többi nem világos és lusta vagyok visszaolvasniharomt

Hát Ő lenne az, aki ugyebár jujjuj de nagyon szemérmes mert "meghűházták" 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
dd New England Patriots 52
egyébként ki ez a picsa?
valami meccs előtti felszopó? mondjuk nem is vágom mi a botrány.
annyit leszűrtem eddig hogy tömném, de a többi nem világos és lusta vagyok visszaolvasniharomt
A nő a TV Azteca "riportere". Sztem elég róla annyi, hogy asszem ő volt, aki a SB XLII előtt a sajtótájékoztatón menyasszonyi ruhába öltözve "megkérte" Brady kezét...szerintem ez mindent elmond.
BleedingGreen


Ines Gomes volt a kérő amúgy
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jenkins IR megint. kemény kezdésNoda10
Pats szurkolóként is mielőbbi és teljes felépülést neki.Nagyon sajnálom,iszonyú pechje van 😕

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Van olyan bárhol a világon hogy 5nél több férfi egy helyen nem húúzik egy Ines kaliberű csaj láttán? Mégse a New York Gays..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jenkins IR megint. kemény kezdés
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
egyébként ki ez a picsa?
valami meccs előtti felszopó? mondjuk nem is vágom mi a botrány.
annyit leszűrtem eddig hogy tömném, de a többi nem világos és lusta vagyok visszaolvasniharomt
A nő a TV Azteca "riportere". Sztem elég róla annyi, hogy asszem ő volt, aki a SB XLII előtt a sajtótájékoztatón menyasszonyi ruhába öltözve "megkérte" Brady kezét...szerintem ez mindent elmond.

A botrány kb annyi, hogy a csapat edzése után bement az öltözőbe a picsa (Sanchezzel akart interjút), amikor a játékosok még zuhanyoztak, öltözködtek. Nagyon kényelmetlenül érezte magát amiatt, hogy a játékosok előtte erősen hiányos öltözékben vagy anélkül mutatkoztak + egyes játékosok megbámulták és "Whooo-weee!" felkiáltással illették. Kb ennyi. Ahogy az lenni szokott élményeit azonnal tweetelte és ha jól emlékszem a Női Sportújságírók Szövetsége (már önmagában is vicces szervezet + a nőknek minden szarra van egy szövetségük? komolyan..) a csajjal együtt az NFL-hez fordult akik most vizsgálódnak. + volt vmi olyasmi is hogy az edzésen direkt a nő felé dobálták a labdákat.. de ezt már én sem értem. De ahogy Bástya elvtárs is mondta a telefonba: Azonnal ki kell vizsgálni!


több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Mexikói riportergáré brutál seggel. Kiment valami edzésre riporterkedni, nyilván bokáig érő bő szoknyában. A Jets DB edző direkt oda irányította a drilleket ahol ő állt, Jason Taylor is beállt hozzájuk, és többen huhogtak neki, meg ami ilyenkor szokásos... Ezen felháborodott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként ki ez a picsa?
valami meccs előtti felszopó? mondjuk nem is vágom mi a botrány.
annyit leszűrtem eddig hogy tömném, de a többi nem világos és lusta vagyok visszaolvasni
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
érdekes pletyka:
Reports are circulating that Rex and Schotty had a shoving match at the end of the game. I have to wonder if Schotty connected on a body blow, how far his forearm sunk in to Rex's abdomen. My money is to the elbow.
😂 😂
részletek:
Incarcerated Bob Reported on his Twitter account that there was a "shoving match" after the game between Rex Ryan and offensive coordinator Brian Schottenheimer because of the benching of RB Shawn Green and play calling.

a srác eléggé képben van a Jets-el kapcsolatban, nem nagyon szokott hülyeségeket írnibriareos
Mondjuk Shonn Greene nevét nagyon nem sikerült eltalálnia.

Ines Sainzra csak annyit, hogy rá tökéletesen igaz a mondás: aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha dugják.Döme
a név elírás teljesen normális kinnt, én már rég nem idegesítem magam ezen

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
érdekes pletyka:
Reports are circulating that Rex and Schotty had a shoving match at the end of the game. I have to wonder if Schotty connected on a body blow, how far his forearm sunk in to Rex's abdomen. My money is to the elbow.
😂 😂
részletek:
Incarcerated Bob Reported on his Twitter account that there was a "shoving match" after the game between Rex Ryan and offensive coordinator Brian Schottenheimer because of the benching of RB Shawn Green and play calling.

a srác eléggé képben van a Jets-el kapcsolatban, nem nagyon szokott hülyeségeket írnibriareos
Mondjuk Shonn Greene nevét nagyon nem sikerült eltalálnia.

Ines Sainzra csak annyit, hogy rá tökéletesen igaz a mondás: aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha dugják.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
és hát mindig hülyéskedik a srácokkal, lovagol a vállukon, meg fogdossa a bicepszüket, de ezt akkor sem illik.briareos
Tehát a hölgy adja alájuk a lovat... Én sem tettem volna mást, mint bármelyik focista. Talán nem annyira hangosan. De maradjunk annyiban, hogy a hölgy egy kis reklámot akart magának...Toomy
Természetesen a rendkívül disztingvált és bölcs nyilatkozatairól híres C. Portis is megszólalt az ügyben (hogy amúgy mi köze hozzá azt senki sem tudja...):

"You put a woman and you give her a choice of 53 athletes, somebody got to be appealing to her," Portis said. "You know, somebody got to spark her interest, or she's going to want somebody. I don't know what kind of woman won't, if you get to go and look at 53 men's (bodies). ... I know you're doing a job, but at the same time, the same way I'm going to cut my eye if I see somebody worth talking to, I'm sure they do the same thing." 😂

Természetesen azóta már kijött a bocsánatkérése is 😀 😀 , amit már biztonság kedvéért a Skins sajtósai fogalmaztak, nehogy újabb sértéseket tartalmazzon.


több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
érdekes pletyka:
Reports are circulating that Rex and Schotty had a shoving match at the end of the game. I have to wonder if Schotty connected on a body blow, how far his forearm sunk in to Rex's abdomen. My money is to the elbow.
😂 😂
részletek:
Incarcerated Bob Reported on his Twitter account that there was a "shoving match" after the game between Rex Ryan and offensive coordinator Brian Schottenheimer because of the benching of RB Shawn Green and play calling.

a srác eléggé képben van a Jets-el kapcsolatban, nem nagyon szokott hülyeségeket írni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
és hát mindig hülyéskedik a srácokkal, lovagol a vállukon, meg fogdossa a bicepszüket, de ezt akkor sem illik.briareos
Tehát a hölgy adja alájuk a lovat... Én sem tettem volna mást, mint bármelyik focista. Talán nem annyira hangosan. De maradjunk annyiban, hogy a hölgy egy kis reklámot akart magának...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ilyen teljesitménnyel nem is lehet SB-röl beszélni!! Ennyi büntetést nem lehet csinálni! Szerintem is a play callinggal volt komoly baj.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos
Csak akkor passzoltatták amikor minden hülye tudta hogy passz következik, még paly action se volt soha. Így elég nehéz.JayB
play action persze h nem volt miután a ravens legyilkolta a futást.
én sosem fogadtam el a "mindenki tudja h passzolni fogunk, tehát nem tudtunk passzolni" kifogást. oldják meg, ha SB-t akarnak 😉

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos
Csak akkor passzoltatták amikor minden hülye tudta hogy passz következik, még paly action se volt soha. Így elég nehéz.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
Cromartie biztos nem vágta be neki?JayB
tudtommal nem terhes, szóval nem

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
Cromartie biztos nem vágta be neki?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.Toomy
és hát mindig hülyéskedik a srácokkal, lovagol a vállukon, meg fogdossa a bicepszüket, de ezt akkor sem illik.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kis off téma az Ines Sainz botránnyal kapcsolatban.
Tökéletesen megértem a srácaitokat... Érdemes rákeresni a hölgyre. Nem kicsit provokatív, ahogy öltözik.