New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Edwards ittasan vezetett.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab6e87/article/jets-edwards-arrested-charged-with-dwi-after-early-am-stop?module=HP_headlines
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
sziasztok,

Kris Jenkinsről van valami hír?patf1
IR

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sziasztok,

Kris Jenkinsről van valami hír?
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ezért kellett temetni mindenkinek a mexikóit? 😊
Play action-ok jól működnek főleg rövid szituációknál, Sanchez meg nagyszerűen játszott és ami legjobban tetszik benne (tavaly is)hogy igazi vezérként viselkedik. Amég egy Rivers vagy egy Eli Manning-et sose látok körbe menni a csapattal beszélni-dícsérni, vagy a spec team-hez amikor jönnek le végig pacsizik, igazi vezérként viselkedik ez a legnagyszerűbb benne szerintem és talán ezért is szeretem annyira. Remélem a teljesítménye hasonló lesz a jövőben is és jó lesz ez 😊 Egy Steelers-Jets AFC döntőt elfogadnék.laby
Ja és Sanchezt megenné Polamalu reggelire 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ezért kellett temetni mindenkinek a mexikóit? 😊
Play action-ok jól működnek főleg rövid szituációknál, Sanchez meg nagyszerűen játszott és ami legjobban tetszik benne (tavaly is)hogy igazi vezérként viselkedik. Amég egy Rivers vagy egy Eli Manning-et sose látok körbe menni a csapattal beszélni-dícsérni, vagy a spec team-hez amikor jönnek le végig pacsizik, igazi vezérként viselkedik ez a legnagyszerűbb benne szerintem és talán ezért is szeretem annyira. Remélem a teljesítménye hasonló lesz a jövőben is és jó lesz ez 😊 Egy Steelers-Jets AFC döntőt elfogadnék.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hat igen, iden en is szoritok nektek egy picit LT miatt, bebizonyosodott, hogy meg mindig tud valamit 😊 Cromartie meg felemas teljesitmenyt nyujt eddig, buntetesek es missed tackle-ök, viszont eddig 2 INT es Mosst is eleg szepen leszedte a palyarol a masodik felidoben.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami nekem nagyon tetszik, hogy Tomlinson régi önmagát idézi. Nagyon szeretem a csókát, szal örülök neki, pedig nem bíztam benne.

De továbbra is úgy gondolom, hogy jó védelem lenyeli keresztbe ezt az offense-t. Az más kérdés, hogy a tietek is a másik offense-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szép volt, és én nagyon örültem a győzelemnek.
Főleg azért, mert a már isteni magaslatokba emelt csapattal tették mindezt. (nem bántásnak szántam)Darth
az melyik? a hard knocks star jets? 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Lám normális playcallinggal Sanchez is tud jól játszani. Tomlinson pedig régi önmagát idézi, imádom nézni amit csinál 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nagy gratula a szép győzelemért és az O feltámasztásáért!
Ez nagyon kijárt az egész heti Jets-temetés és a folyamatos offense és Sanchez fikázás után.
A rivális topikjában már szinte mindenki kötelező elvárásnak vette a 2 W-t ellenetek...
Szépen visszatettétek őket a földre Revis és Holmes nélkül is.
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos
Robilluma
ez a Pats és a Ravens védelmét minősíti.

Grat a Jets szurkolóknak a szép, sokpontos győzelemért!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Szép volt, és én nagyon örültem a győzelemnek.
Főleg azért, mert a már isteni magaslatokba emelt csapattal tették mindezt. (nem bántásnak szántam)

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nagy gratula a szép győzelemért és az O feltámasztásáért!
Ez nagyon kijárt az egész heti Jets-temetés és a folyamatos offense és Sanchez fikázás után.
A rivális topikjában már szinte mindenki kötelező elvárásnak vette a 2 W-t ellenetek...
Szépen visszatettétek őket a földre Revis és Holmes nélkül is.
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ezt a meccset szépen megnyertük nektek és kész. Egy tök átlagos Qb-ból félisten csinált a D#. Nekem az Jets arra a Bearsre hasonlít ahol volt 1 brutál védelem meg egy Sexy-Rexy. Nálatok is kb tök ugyanez a helyzet.
Amúgy meg grat a győzelemhez.(Még ha fáj is)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát ez szép volt! Ki hitte volna, hogy az O igy magára talál. A védelem hozta magát, jo play hivások (ezt nem mondhattuk el hétfön), szuper teljesitmény. Ami gond lehet a jövöre nézve a sok sérülés, de remélem valahogy megoldják!! Hajrá JETS!!!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
na a múltheti kritikán aluli szereplés megbocsájtva, a patset elverni mindig dupla öröm, Brady mi is utálunk téged ne aggódj! 😂
Revis remélem felépül, Cromartie miután átvette Mosst egész jól kezdett el játszani, Száncsítá is fejlődő képes meg kell hagyni
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na akkor most, grat, jobbak voltatok

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Natessék, most már a Miami-tól is parázni kell. Ez a Vontae gyerek veszélyes...

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jo lenne nyerni ma este, de ehhez sokkal de sokkal jobb támadó munka kell. Nem lenne baj az sem hogyha többet lenne nálunk a labda, mint volt a Ravens ellen, mert ha Bradyéknél lesz a meccs 2/3-ában akkor bármilyen jo is a védelem nem biztos hogy birják a végéig! Reméljük a Pats benyel 1-2 hosszabb futást. Sok mulik a mai meccsen!! Ja és sokkal jobb O playhivást várok!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Revis-szel akkor most mivan... fog ma játszani?eaglesmcnabb
Már az elöző meccsen is játszott ha jól emlékszem. Ma meg tuti. Nem engedheti meg a Jets magának azt, hogy ne játsszon. Ígyis érdekes lesz a Cromartie,Wilson - Welker+TE-k párharc, hát még ha mondjuk Moss is szabadon mozogna.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Revis-szel akkor most mivan... fog ma játszani?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
"Tom Brady hates the Jets. The Jets hate everybody. Nobody loves Jets coach Rex Ryan. This is as good as it gets." 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most jutottam fórum közelbe...
Védelemel egészen megvoltam elégedve, az említett Cromartie és Wilson büntik szúrták a szememet amit Wilsonál ellehet nézni mert rookie.. De az O az katasztrófa volt, Sanchez nagyon szezon eleji.. Abban reménykedtem hogy majd a playoffos formáját hozza de ilyen playhívásal nem igazán jöhetett ez össze 😕 Tomlinson egész jókat futott, Greene fumbleje szerintem sokat számított..
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
sziasztok
itt van egy olyan összefoglaló, ami teljesen más nézőpontból mutatja hétfői meccseteket, mint amit eddig láttatok (remélem).
jó, a Giants-meccs is hozzá lett vágva, de szerintem nem annyira nagy gáz:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Time-lapse-video-of-Giants-to-Jets-change-at-New?urn=nfl-270269
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 872 — StuG Life
hallgatnivaló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1267

több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Amilyen jól indult ez a meccs, annyira kiábránditó lett a végére, különösen az offense. Hihetetlen volt, hogy ha Sanchez nagy ritkán jót dobott, akkor vagy a receivereke ejtették el a tutit, vagy szabálytalankodott valaki.
Nagy javulás kell ezen a téren vasárnapig, hogy a NE ellen legyen keresnivalónk a pályán. Egyetértek laby 104-es hozzászólásával, hogy jókor jött ez a pofon. Tényleg kell egy kicsit az arcból visszavenni, mert volt itt minden: SB esély, Hardknocks sorozat, tökömtudja mi még.
Jó lesz leszállni a földre, és az offense-t meg a fegyelmet felturbózni.