New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ebbe belenyultam a turnover mutatonk az egyik legjobb a ligában(a 7. fordulóig). 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leszögezem laikus vagyok, csak szeretem nézni a sportágat !Nekem az a furcsa hogy a védelem nem teljesit az általam elvárt szinten. Alig szereznek labdát(tudom most +2 vel zártunk) vagy legalábbis összességében nem tudják kellően kompenzálni a támadósor eladott labdáit(már amikor ez történik). Ha Sanchez eladja a labdát akkor nagy gond van, tudom hogy mindenhol létfontosságu a turnover mutato de nálunk hatványozotabban igaz ez. Azért láttam már sok olyan meccset ahol -3 turnoverrel még mecsben volt az adott csapat, ezt nem tudom elképzelni a Jetsnél. Na nem akarok panaszkodni mert ha néha nehezen is de csak behuztunk már 7 meccset. Lesz még egy pár rázos meccs de nagyon sokat számit majd a Pats elleni, ott sok minden eldőlhet(megmondom őszintén engem nagyon meglep a Patriots jo szereplése amikor a szezon elején lecsekkoltam a sorsolásukat akkor nem azt vártam hogy ott loholunk majd fej fej mellett a csoport élén). Lehet hogy nem jol látom, de várom az ellenvéleményeket.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Hát istenem, ez van, ha egy SuperBowl MVP kapja a labdát a hosszabbítás végén...
Folknak remélem egész héten two-a-day és gyakorlás 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
húha ez a Folk gyerek rámhozta a frászt, de hálisten nélküle is sikerült hozni a meccset
a végén szerintem szándékosan dobta ICre Száncsíta a labdát, hogy egykét yardról tudjanak csak jönni a barnák, és akkor safety veszélyben kell támadniuk, ezért a végén félnek bevállalni a komolyabb játékot, viszont punt után jó helyzetből kezdhetjük, szerencsére összejött, de nem látom olyan bizakodón a jövőt hiba állunk jól
összekéne kapni magát a csapatnak , és kellenének a sima önbizalom növelő győzelmek, mert eléggé borotva élen táncolunkunearth
Ezek a fajta győzelmek az igazi győzelmek, ebből lehet regenteget tanulni de abban egyetértek hogy lassan sok lesz belőlük😊
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
húha ez a Folk gyerek rámhozta a frászt, de hálisten nélküle is sikerült hozni a meccset
a végén szerintem szándékosan dobta ICre Száncsíta a labdát, hogy egykét yardról tudjanak csak jönni a barnák, és akkor safety veszélyben kell támadniuk, ezért a végén félnek bevállalni a komolyabb játékot, viszont punt után jó helyzetből kezdhetjük, szerencsére összejött, de nem látom olyan bizakodón a jövőt hiba állunk jól
összekéne kapni magát a csapatnak , és kellenének a sima önbizalom növelő győzelmek, mert eléggé borotva élen táncolunk
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem láttam a meccset de ahogy olvasom a kicker nem volt túl meggyőző. El tudom képzelni Rex fejét a kihagyott FG-k után! Ennek alapján szerencsésnek mondható igaz a stat alapján megérdemelt győzelem.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nahát láthattuk a "Hasznos Interception" nevű jelenséget... egy incomplete pass után punt jött volna, azzal nem sikerült volna ilyen jól visszaszorítani a Brownst 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint egy nehéz és szoros meccs, de ismét győzelem! Ezt elfogadnám egészen a végéig!!! 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Viva mexikói 😊
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
biztos sokan látták már, de nekem új volt, van Jets vonatkozása is 😀
http://www.youtube.com/watch?v=M3Ij18ViQvw
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
http://www.nfl.com/videos/new-york-jets/09000d5d81c02d77/Is-it-Rex-or-Rob-Ryan 😂
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
nem jetsel kapcsolatos, de nem tudom melyik topicba kéne tenni, remélem nem gond hogy ide másolom, de ezen meghaltam 😂
http://www.youtube.com/watch?v=0UIdI8khMkwunearth
komment 😀 😀

"fuck these little niggers"
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
nem jetsel kapcsolatos, de nem tudom melyik topicba kéne tenni, remélem nem gond hogy ide másolom, de ezen meghaltam 😂
http://www.youtube.com/watch?v=0UIdI8khMkw
több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 66
Kíváncsian várom majd az összefoglalót, de egy a lényeg, hogy megvan a győzelem!!!
Nehéz volt, ahogy visszaolvasva látom, de egyetlen bajnokcsapat sem nyeri simán az összes meccsét 😉
Remélem lesz ezeknek a húzós meccseknek még valami pozitív következménye, mert ráférne már a csapatra egy kis váltás!

GO JETS!!!!

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
hát a mexikói ma se alkotott sokat szerintem, de azért irtózatos faszmákkal csak nyertünk, volt egy két érdekes megoldása, de a play hívás se volt valami jó már megint
viszont kikapott mind3 csoporttárs szal végülis mindenjó ha vége jó
J-E-T-S JETS JETS JETS 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Na most senki nem szídhatja az ombrét 😊
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem simán, de nyertünk...
Volt már ilyen idén 😊
Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Asztajóbüdösdurva mi volt ezen a meccsen...
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets-Jets-Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
na remélem ma nyugodt éjszaka elé nézünk, egy sima 60-0-s jets győzelemmel elégedett leszek 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én örülök hogy Ryan az edzőnk félreértés ne essék, csak majd ha megnyerjük a SB akkor legyen nagy szája, az viszont még messze van. Ha megnyerik a Lions elleni meccset az a kötelező kategoria, amit a sokszor a legnehezebb behuzni! Hajrá Jets!
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Nekem nem tetszik Ryan nagyképű dumája(annak viszont örülök hogy ő a goré) hogy mi vagyunk a legjobbak, mert bizony egy-egy ilyen vereség után elég megmosolyogtató ez a kijelentés. Én jelen állás szerint félek hogy a csoportgyőzelem sem lesz meg, a wildcard is necces lehet, szóval picit óvatosabban fogalmazzanak és pontosabban játszanak! Csak a védelem nem lesz elég nagy eredményekhez, és nem szabad labdát eladni!! Remélem azért az Oroszlánokat sikerül legyőzni!! Hajrá Jets!!Inter101
Néha tényleg túlzásba viszi, de szerintem még mindig inkább egy ilyen edző, mint egy halvérű Wade Phillips.
1 zakó még nem a világ vége, a 0 pont az aggasztó, de majd most behúzzák a Detroit ellenit és mindenki megint happy lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem nem tetszik Ryan nagyképű dumája(annak viszont örülök hogy ő a goré) hogy mi vagyunk a legjobbak, mert bizony egy-egy ilyen vereség után elég megmosolyogtató ez a kijelentés. Én jelen állás szerint félek hogy a csoportgyőzelem sem lesz meg, a wildcard is necces lehet, szóval picit óvatosabban fogalmazzanak és pontosabban játszanak! Csak a védelem nem lesz elég nagy eredményekhez, és nem szabad labdát eladni!! Remélem azért az Oroszlánokat sikerül legyőzni!! Hajrá Jets!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Mit csinált a mexikói? 7 passzát droppolták az "elkapók", 2 jó passzából csináltak INT-et. Legkevésbé ő tehetett róla.JayB
az egész csapatra irtam hogy szar volt nem csak rá, de ha láttad a meccset akkor láthattad milyen passzokat dobált, lassú volt sokszor passzolhatott volna és ő vagy rosszat választott vagy kidobta a pályáról, asszem első félidőben volt egy olyan lehetősége ahol edwardsot teljesen szabadon megdobhatta volna helyette elszórta a labdát
szal arra a kérdésre mit csinált a mexikói, röviden egy szóval: semmit
de ettől függetlenül akármilyen szarul is megy egy csapatnak, hogy hazai pályán 0 pontot képtelenek szerezni az szégyen

nem ismerem a szabályokat de az nekem érdekes hogy a földön fekvő játékostól akinek már leért a térde hogy lehet elvenni a labdát, nem úgy van a szabály ha a térde vagy könyöke földet ér kontakt által akkor vége az adott playnek?

remélem egyszeri impotencia volt ez a támadójáték és jövőhétre össze szedik magukat, de most megyek szurkolni a mineszódának 😊unearth
Edwardsot aláírom hogy észre vehette volna, az az ő hibája volt. Egyébként szerintem nem játszott rossszul, nem miatta nem sikerült pontot szerezni. Én packers szurkoló vagyok elsősorban de a két INT-et én sem értettem, a földön birtokolták a labdtát.