New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Lám normális playcallinggal Sanchez is tud jól játszani. Tomlinson pedig régi önmagát idézi, imádom nézni amit csinál 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nagy gratula a szép győzelemért és az O feltámasztásáért!
Ez nagyon kijárt az egész heti Jets-temetés és a folyamatos offense és Sanchez fikázás után.
A rivális topikjában már szinte mindenki kötelező elvárásnak vette a 2 W-t ellenetek...
Szépen visszatettétek őket a földre Revis és Holmes nélkül is.
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos
Robilluma
ez a Pats és a Ravens védelmét minősíti.

Grat a Jets szurkolóknak a szép, sokpontos győzelemért!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Szép volt, és én nagyon örültem a győzelemnek.
Főleg azért, mert a már isteni magaslatokba emelt csapattal tették mindezt. (nem bántásnak szántam)

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nagy gratula a szép győzelemért és az O feltámasztásáért!
Ez nagyon kijárt az egész heti Jets-temetés és a folyamatos offense és Sanchez fikázás után.
A rivális topikjában már szinte mindenki kötelező elvárásnak vette a 2 W-t ellenetek...
Szépen visszatettétek őket a földre Revis és Holmes nélkül is.
Brian Schottenheimer playcalling. Semmi más nem történt.DoM
az ifjú zseni.
leghosszabb passz 13 yard...briareos


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ezt a meccset szépen megnyertük nektek és kész. Egy tök átlagos Qb-ból félisten csinált a D#. Nekem az Jets arra a Bearsre hasonlít ahol volt 1 brutál védelem meg egy Sexy-Rexy. Nálatok is kb tök ugyanez a helyzet.
Amúgy meg grat a győzelemhez.(Még ha fáj is)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát ez szép volt! Ki hitte volna, hogy az O igy magára talál. A védelem hozta magát, jo play hivások (ezt nem mondhattuk el hétfön), szuper teljesitmény. Ami gond lehet a jövöre nézve a sok sérülés, de remélem valahogy megoldják!! Hajrá JETS!!!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
na a múltheti kritikán aluli szereplés megbocsájtva, a patset elverni mindig dupla öröm, Brady mi is utálunk téged ne aggódj! 😂
Revis remélem felépül, Cromartie miután átvette Mosst egész jól kezdett el játszani, Száncsítá is fejlődő képes meg kell hagyni
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na akkor most, grat, jobbak voltatok

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Natessék, most már a Miami-tól is parázni kell. Ez a Vontae gyerek veszélyes...

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jo lenne nyerni ma este, de ehhez sokkal de sokkal jobb támadó munka kell. Nem lenne baj az sem hogyha többet lenne nálunk a labda, mint volt a Ravens ellen, mert ha Bradyéknél lesz a meccs 2/3-ában akkor bármilyen jo is a védelem nem biztos hogy birják a végéig! Reméljük a Pats benyel 1-2 hosszabb futást. Sok mulik a mai meccsen!! Ja és sokkal jobb O playhivást várok!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Revis-szel akkor most mivan... fog ma játszani?eaglesmcnabb
Már az elöző meccsen is játszott ha jól emlékszem. Ma meg tuti. Nem engedheti meg a Jets magának azt, hogy ne játsszon. Ígyis érdekes lesz a Cromartie,Wilson - Welker+TE-k párharc, hát még ha mondjuk Moss is szabadon mozogna.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Revis-szel akkor most mivan... fog ma játszani?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
"Tom Brady hates the Jets. The Jets hate everybody. Nobody loves Jets coach Rex Ryan. This is as good as it gets." 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most jutottam fórum közelbe...
Védelemel egészen megvoltam elégedve, az említett Cromartie és Wilson büntik szúrták a szememet amit Wilsonál ellehet nézni mert rookie.. De az O az katasztrófa volt, Sanchez nagyon szezon eleji.. Abban reménykedtem hogy majd a playoffos formáját hozza de ilyen playhívásal nem igazán jöhetett ez össze 😕 Tomlinson egész jókat futott, Greene fumbleje szerintem sokat számított..
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 697 — Cowboys fan
sziasztok
itt van egy olyan összefoglaló, ami teljesen más nézőpontból mutatja hétfői meccseteket, mint amit eddig láttatok (remélem).
jó, a Giants-meccs is hozzá lett vágva, de szerintem nem annyira nagy gáz:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Time-lapse-video-of-Giants-to-Jets-change-at-New?urn=nfl-270269
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
hallgatnivaló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1267

több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Amilyen jól indult ez a meccs, annyira kiábránditó lett a végére, különösen az offense. Hihetetlen volt, hogy ha Sanchez nagy ritkán jót dobott, akkor vagy a receivereke ejtették el a tutit, vagy szabálytalankodott valaki.
Nagy javulás kell ezen a téren vasárnapig, hogy a NE ellen legyen keresnivalónk a pályán. Egyetértek laby 104-es hozzászólásával, hogy jókor jött ez a pofon. Tényleg kell egy kicsit az arcból visszavenni, mert volt itt minden: SB esély, Hardknocks sorozat, tökömtudja mi még.
Jó lesz leszállni a földre, és az offense-t meg a fegyelmet felturbózni.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
ezért is írtam h a körülmények (jenkinsről nem is szóltam) mellett is pariban voltatok egy nagyon erős baltimorral mindenképpen min. erős optimizmusra adhat okot...peach
Hát ez inkább a Ravensre nézve gáz.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
inkább hálát kellene adni a jó istennek, hogy nem húzta gerincre az öltözőben pár nagyfarkú feka. 😀Mad
Ezt honnan tudod. Szerintem egyáltalán nem kizárt....sőt lehet azért igazít nadrágot, mert már meg is volt.......Darth
Képzelt közlemény a vizsgálat eredményéről: 😊

NFL commissioner Roger Goodell announced on Friday, that the investigation on Ms Sainz's case is finished, and the League found out, that Antonio Cromartie is responsible for the whole incident. Therefore the NFL binded Cromartie to pay 10.000 $ fine. The League also binded him to restrain himself from any female person in the area of the Jets or any other NFL teams stadium or training facility (exept female family members).BleedingGreen
Kimás 😀 9 hónap múlva várom a fejleményeket

szerk: Épp csak a kiemelt részt nembírom elolvasni 😛
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
nem olvastam vissza a hsz. eket , szóval nemtom ki h látta..

sztem már az csodálatra méltó h végig meccsben voltatok. a büntetéseket nem is kell ragozni , de a play hívás az valami katasztrófális volt sztem... és nem csak offense téren. mondjuk ilyen szar támadójátékot kb. csak a tavalyi clevelandtől láttam. és elsősorban nem az egyének hibája ez a teljesítmény , hanem az OC sara 80%ban.

de a defense hívásokat sem értettem. a ravens kb. 14 1st downból megcsinált 11et. de ilyeneket h 3. és 13 stb... nem értem ryan miért hívott 3ikra állandóan blitzet? , miért hagyta ilyenkor (is) a cornereket 1-1 ben top10es elkapókkal? ezért is írtam h a körülmények (jenkinsről nem is szóltam) mellett is pariban voltatok egy nagyon erős baltimorral mindenképpen min. erős optimizmusra adhat okot...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ez a meccs pont jó volt arra hogy kicsit arcból visszavétel, és arra hogy rájöjjenek hogy szarok a play-ek. Sanchez jobb lesz ebben biztos vagyok, Edwards-ot elő kell venni, Cotchery és Keller nem szoktak ilyen gyengék lenni, Holmes meg jön nem sokára.
Passz játék szerintem egyre jobb lesz, a futás meg működni fog a védelem meg önmagáért beszél bár akármilyen érdekes Cromartie volt a leggyengébb láncszem a meccsen. Ő is jobb lesz ennél és a rookie Wilson is, zászlókkal meg valamit csinálni kell hogy ne legyen ennyi.

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
a barátágos média nem sokáig várt
New York Post mai példányából
http://twitpic.com/2oo7vdbriareos
ez akárhogy is nézem várható volt, azok után ami lement a meccs előtt a médiában...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ez az. Ha Sanchez nem felel meg akkor mi van? Van egy kiválo védelmed, jo futojáték és egy rossz QB-d (?), és hogy is mondjam közepes elkapoid(vagy még az sem), akik meg nem is segitik Sanchezt. A baj az hogy egy nyilvánvalo futojáték nem biztos hogy elég lesz! Az érdekes az hogy a büntik nélkül akár még hozhatták is volna a meccset. Ha a két csapat között megcserélték volna az elkapo gárdát min 15 ponttal nyert volna a Jets Sanchez ide vagy oda!! Na de a baj az hogy nem lehet ilyet csinálni 😀 .
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lehet hogy nem tetszett neki amit látott az offense-töl? Ha igy van akkor meg tudom érteni, nem mintha ezen mulott volna. LT egész jol nyomta. Nem tudom mit hoz a jövö, de valoszinü még egyszer ilyen erös deffense ellen nem fog támadni a Jets, azt hiszem ebben lehet reménykedni. Ajaj még lesz Pittsburgh, Minnesota, Green Bay szoval nem tudom. Nagyon nehéz a sorsolás, gondolom ezt már a többség tudta én most csekkoltam le. Nehéz szezon elé nézünk.Inter101
Az ok egyértelmű, csak hát ő mégsem újságárus Brooklynban, hanem a vezetőedző, szép fejhallgatóval, és meccs közben csak rászólhatott volna Schottyra, hogy beverted a fejed vagy csak alapból ilyen hülye vagy? Nem a sajtó előtt sajnálkozik, mert egyből kapná a kérdést, hogy te vagy főnöke, és nem tudod mi történik meccs közben a csapatoddal?DoM
Hát igazad van, csak ne felejtsük el hogy a vezetöedzö jelöli ki az edzöi stábot (remélem igy van). Szoval azzal hogy azt mondja valakire hogy alkalmatlan azzal egy kicsit mágarol is véleményt mond. Szoval nem egyszerü, ráadásul Ryan a deffense re koncentrál értelemszerüen, csak hiába van klasszis védelem, kéne egy megbizhato jo teljesitmény az O-tol is különben idén nem terem sok babér a csapatnak! Persze én bizom a javulásban, de egy kicsit hervaszto hogy elvileg kéne látni a javulást, de ez nagyon nem jött le!! Söt!! Nem tudom mit lehetne lépni, nyilván az elsö fordulo után nem kell még levonni következtetést de ez most annyira gyenge volt az O-tol!Inter101
Sanchez nem játszott jól az előszezonban, bármilyen hülyeséget is hordjon össze a média a SB-ről és a csoportfavorit státuszról stb. Nyilván ez a stábnak is feltűnt, ezért lett egy ilyen minimális kockázatot sem vállaló biztonsági gameplan, azzal a szándékkal, hogy idővel úgyis elkapja Sanchez a fonalat, addig meg a védelem és a futójáték elég lesz a győzelmekhez.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
a barátágos média nem sokáig várt
New York Post mai példányából
http://twitpic.com/2oo7vd