New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Megmondtam, simán nyertünk 😊
Go Jets!civilmanu
azt nem mondanám, nekem inkább nyögvenyelősnek tűnt, még az utolsó pillanatokban is kétes volt a meccs kimenetele
én sokkal könyebbre számítottam
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
a secondary valami katasztrófa megint miket művelt, a passz elleni védekezéssel kellene valamit kezdeni mert nem lesz ez igy jó, remélem jövőhéten Revis-el kicsit már hatékonyabbak leszünk, sajnos elég sokszor le voltunk maradva az elkapókról
a büntetésekre is jobban oda kell figyelni
Edwards elég jól játszott, elkapókkal talán nem lesz gond
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk 😊
Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagy gratula a csapatnak. 14-0 ig szinte tökéletes volt a csapat. Jo volt nézni komolyan mondom elégedett voltam, aztán magára talált a Dolphins, ök is nagyszerüen játszottak, de csak sikerült behuzni a meccset ami nagyon fontos volt. Ez a Miami szerintem igen erös csapat! Nem tudom miért nem támadták jobban Henne-t, a mérközés közepe táján olyan nyugodtan dobált nem volt rajta nyomás. Az O ismét jo volt, LT meg zseniális, az elmult pár évben nagyon nem jött össze neki (tudom sérült volt), remélem folytatja ezt a játékot, sérülés nélkül!! Bizony ez a csoport nagyon kiegyensulyozott (kivéve Buffalo Bills), még jo hogy eddig 2 gyözelem van a csoporton belül, remélem meglesz a köv. is a Bills ellen!! Hajrá Jets!!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
6 TD 0 INT 105. QB rating - Mark Sanchez
5.6 avg - LaDainian Tomlinson

😛
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
JETS-JETS-JETS!

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Edwards ittasan vezetett.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab6e87/article/jets-edwards-arrested-charged-with-dwi-after-early-am-stop?module=HP_headlinesSzesze
Nagyon várom már Holmes eltiltásának leteltét. 😊Jet95
3 hetet adok neki utána 😀FViktor93
Hát ha nem csinál hülyeséget akkor esetleg még jól is játszhat 😀 Preseasonben szerintem jól nyomta 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Edwards ittasan vezetett.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab6e87/article/jets-edwards-arrested-charged-with-dwi-after-early-am-stop?module=HP_headlinesSzesze
Nagyon várom már Holmes eltiltásának leteltét. 😊Jet95
3 hetet adok neki utána 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Edwards ittasan vezetett.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab6e87/article/jets-edwards-arrested-charged-with-dwi-after-early-am-stop?module=HP_headlinesSzesze
Nagyon várom már Holmes eltiltásának leteltét. 😊
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Edwards amúgy úgy nézz ki azzal a szakállal mint Ahmed the dead terrorist 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Revis nem utazik el Miamibe

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
F@sznak kell rögtön bepiálni és vezetni, ha kicsit jobban megy az embernek... Ráadásul a csapatnak van sofőrszolgálata direkt ilyen esetekre...

Go Jets!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
(mekkora kocsi az 😀 )

Szesze
Dömper, vagy nyerges vontató... éppen van rá pénze 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Ekkora formajavulást egy meccsen belül rég láttam. Remélem Sanchez állandósítja ezt a formáját!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Edwards ittasan vezetett.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab6e87/article/jets-edwards-arrested-charged-with-dwi-after-early-am-stop?module=HP_headlinesSzesze
utasa volt Gholston és D'Brickashaw is.

(mekkora kocsi az 😀 )

Tannenbaum azt nyilatkozta, hogy a történtek miatt házon belül nem kap Edwards eltiltást, de a Miami ellen csak csere lesz.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
The big-talking Jets can still learn something from the quiet demeanor of LaDainian Tomlinson.

nfl.com 😀
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Ha Edwards-nak jön a várható eltiltás,...akkor jöhet Cotchery, mint steal.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Edwards ittasan vezetett.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab6e87/article/jets-edwards-arrested-charged-with-dwi-after-early-am-stop?module=HP_headlines
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
sziasztok,

Kris Jenkinsről van valami hír?patf1
IR

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sziasztok,

Kris Jenkinsről van valami hír?
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ezért kellett temetni mindenkinek a mexikóit? 😊
Play action-ok jól működnek főleg rövid szituációknál, Sanchez meg nagyszerűen játszott és ami legjobban tetszik benne (tavaly is)hogy igazi vezérként viselkedik. Amég egy Rivers vagy egy Eli Manning-et sose látok körbe menni a csapattal beszélni-dícsérni, vagy a spec team-hez amikor jönnek le végig pacsizik, igazi vezérként viselkedik ez a legnagyszerűbb benne szerintem és talán ezért is szeretem annyira. Remélem a teljesítménye hasonló lesz a jövőben is és jó lesz ez 😊 Egy Steelers-Jets AFC döntőt elfogadnék.laby
Ja és Sanchezt megenné Polamalu reggelire 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ezért kellett temetni mindenkinek a mexikóit? 😊
Play action-ok jól működnek főleg rövid szituációknál, Sanchez meg nagyszerűen játszott és ami legjobban tetszik benne (tavaly is)hogy igazi vezérként viselkedik. Amég egy Rivers vagy egy Eli Manning-et sose látok körbe menni a csapattal beszélni-dícsérni, vagy a spec team-hez amikor jönnek le végig pacsizik, igazi vezérként viselkedik ez a legnagyszerűbb benne szerintem és talán ezért is szeretem annyira. Remélem a teljesítménye hasonló lesz a jövőben is és jó lesz ez 😊 Egy Steelers-Jets AFC döntőt elfogadnék.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hat igen, iden en is szoritok nektek egy picit LT miatt, bebizonyosodott, hogy meg mindig tud valamit 😊 Cromartie meg felemas teljesitmenyt nyujt eddig, buntetesek es missed tackle-ök, viszont eddig 2 INT es Mosst is eleg szepen leszedte a palyarol a masodik felidoben.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami nekem nagyon tetszik, hogy Tomlinson régi önmagát idézi. Nagyon szeretem a csókát, szal örülök neki, pedig nem bíztam benne.

De továbbra is úgy gondolom, hogy jó védelem lenyeli keresztbe ezt az offense-t. Az más kérdés, hogy a tietek is a másik offense-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szép volt, és én nagyon örültem a győzelemnek.
Főleg azért, mert a már isteni magaslatokba emelt csapattal tették mindezt. (nem bántásnak szántam)Darth
az melyik? a hard knocks star jets? 😊