New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
MNF nagyon meleg lesz, most sem éreztem azt a nagy átütőerőt amivel egy jó patset el lehetne kapni...JayB
túlértékeled a Patsöt.
a Lions O cserefutóval és csereQB-val késztette őket meccsre.Höri
Ha jól tudom a Lions a Jetset is meccsre kényszeritette, bár azt adom, hogy akkor volt Stafford.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
MNF nagyon meleg lesz, most sem éreztem azt a nagy átütőerőt amivel egy jó patset el lehetne kapni...JayB
túlértékeled a Patsöt.
a Lions O cserefutóval és csereQB-val késztette őket meccsre.Höri
Lehet, de szvsz a jets sem annyira jó mint amennyire a mérleg.JayB
Hát igen, szerintem is csalóka a mérleg.
Azért azt látni kell, hogy az utóbbi 6 meccsből azt az ötöt amit nyertetek, ki ellen tettétek.
Broncos, Lions, Browns, Texns, Bengals. Összesítve az eredményeik 14-38. És ezeknek a meccseknek a többsége nyögvenyelős lett, ahogy te is írtad nemigen volt átűtőerő. Ugye a W az W, azt nem kell magyarázni, viszont az egyetlen vereségetek egy 9-0 az egyetlen épkézláb csapattól.
Van tartása a csapatnak, arról árulkodnak az utolsó vagy azutáni pillanatbeli győzelmek, de ez a 9-2 szerintem nem reális.
Minket megverhettek ettől még, mert adott egy jó D és a mi védekezésünk olyan amilyen. Ellenünk villoghat Sancho.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MNF nagyon meleg lesz, most sem éreztem azt a nagy átütőerőt amivel egy jó patset el lehetne kapni...JayB
túlértékeled a Patsöt.
a Lions O cserefutóval és csereQB-val késztette őket meccsre.Höri
Lehet, de szvsz a jets sem annyira jó mint amennyire a mérleg.JayB
a gyűlölet ereje minden párharcukat kiszámíthatatlanná teszi 😛

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
MNF nagyon meleg lesz, most sem éreztem azt a nagy átütőerőt amivel egy jó patset el lehetne kapni...JayB
túlértékeled a Patsöt.
a Lions O cserefutóval és csereQB-val késztette őket meccsre.Höri
Lehet, de szvsz a jets sem annyira jó mint amennyire a mérleg.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MNF nagyon meleg lesz, most sem éreztem azt a nagy átütőerőt amivel egy jó patset el lehetne kapni...JayB
túlértékeled a Patsöt.
a Lions O cserefutóval és csereQB-val késztette őket meccsre.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
MNF nagyon meleg lesz, most sem éreztem azt a nagy átütőerőt amivel egy jó patset el lehetne kapni...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Folk azért nagy adu ász lehet nálatok a PO-ban egy kiélezett végjátékban,tegnap is kihagyott egy FG-t,nem is tudom idén ez már a hanyadik bakija.Joco
még így is sokkal jobb szeznja van, mint tavaly 😊

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
a második félidőben nagyot alkotott Smith 😂
viszont száncsítá megint alkotott, volt félórája aztán akkora ICt dobott hogy azt hittem lefordulok a székről :mad:
Folk jó lenne ha megemberelné magát
legközelebb a patst meg kell verni 😀
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
sima w volt, de kellett hozzá a Bengals totális xarakodása is

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Folk azért nagy adu ász lehet nálatok a PO-ban egy kiélezett végjátékban,tegnap is kihagyott egy FG-t,nem is tudom idén ez már a hanyadik bakija.

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Na ez tényleg sima volt, örülök, hogy a thriller a Dallas meccsen volt, és nem nálunk. Védelem jó, kevés total yard a Cincynél, +1 turnoverrel hoztuk a meccset. Sok a szabálytalanság. Javítottunk a rush yrd/game átlagon is.
Külön öröm, hogy kedvencem, Brad "Barefoot" Smith csillogott ma 😊
Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Simán nyertek!
S! U! C! K!
Suck! Suck! Suck!
😉 :cool:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
várjuk az újabb postot
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hajrá Jets!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
pont a mi meccsünk lesz hajnalban, a másik kettőt még megtudom nézni élőben de a második végére már hulla leszek
na de sebaj majd másnap az ismétlést megnézem szal addig nem jövök semmilyen nfl portál közelébe nehogy meglássam az eredményt, mindenesetre jó szurkolást mindenkinek, és kitartást aki bírja reggelig 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
nem mondok semmit, mert megint akkora mákunk volt hogy az már nem is igaz, jójó hogy néha betudjuk bizonyítani hogy a végső pillanatban is ott vagyunk a szeren, de nagyon félek a patstől (meg steelers, bears) hogy ilyen luxust ellenük nem engedhetünk meg
23-7ről majdnem elbukni egy meccset, figyeljünk már oda egy kicsit, Fortuna se lehet mindig velünk
szegény texans, fordítanak és a végén csak kikapnak, azért kicsit sajnáltam őket 😐unearth
Az hogy ilyen szorosak a győzelmek az nem feltétlen szerencse. Nem ilyen Garrard féle Hail Mary-vel nyertük meg őket, a legvégén mindig a Jets volt a jobb csapat. Kell hozzá egy clutch védelem és egy clutch irányító. Lehet szídni Sanchezt sokmindenért de iszonyatosan oda tudja tenni magát a fontos pillanatokban, igazi winner.
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
nem mondok semmit, mert megint akkora mákunk volt hogy az már nem is igaz, jójó hogy néha betudjuk bizonyítani hogy a végső pillanatban is ott vagyunk a szeren, de nagyon félek a patstől (meg steelers, bears) hogy ilyen luxust ellenük nem engedhetünk meg
23-7ről majdnem elbukni egy meccset, figyeljünk már oda egy kicsit, Fortuna se lehet mindig velünk
szegény texans, fordítanak és a végén csak kikapnak, azért kicsit sajnáltam őket 😐
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ez kezd ilyen jó ómenné válni neked 😀FViktor93
Én is pont erre gondoltam!! Minden meccs előtt jöhet ez! Csak lehetne azt kérni hogy ne kelljen izgulni az utolso másodpercekre? Hajrá JETS!!Inter101
Nyugi két hét múlva nem fogtok izgulni már a negyedik negyedben 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ez kezd ilyen jó ómenné válni neked 😀FViktor93
Én is pont erre gondoltam!! Minden meccs előtt jöhet ez! Csak lehetne azt kérni hogy ne kelljen izgulni az utolso másodpercekre? Hajrá JETS!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ez kezd ilyen jó ómenné válni neked 😀
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Offense fal jobb oldal gyenge volt, egy ember (Williams) riogatott állandóan. Az ilyen secondary ellen végig passzolni kellett volna, nembaj, ha LT 20 yardot szed csak össze...

Go Jets!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Clutch csapat, clutch irányító.
több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 66
Megvan az újabb győzelem, de megint hogy??? ÁÁÁ! Én már feladtam a végén, hogy elvesztettük annál Texans TD-nél és INT-nél, de utána... Sanchez Clutch helyzetben fantasztikus, Holmes meg No Comment!!! Fantasztikus csapatunk van, de nem szabad eladni a meccset! Egyszerűen nem lehet minden héten így nyerni. Ettől függetlenül boldog vagyok, mert a Houstontól nagyon féltem. Ryan rázd gatyába a fiúkat, mert nem lesz ennek jó vége!

Hajrá Jets!!!

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!