New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a 34 pont magáért beszél, ennek nagy részét azért az O tette be! Sajnos a 38 kapott pont is magáért beszél! ha valahol keresni kell a vereség okait akkor a D az. Höri megmondta a tutit! Sokszor semmi nyomás nem volt Cutleren! Jöhet a rájátszás(tudom van még előtte egy forduló), ahol jelen pillanatban a Chiefs lenne az ellenfél, bár még a Colts is lehet. Innentől kezdve bármi lehet, csak min. a max.-ot kel nyujtania mindenkinek! Hajrá JETS!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
száncsítá...
unearth
Ezt most nem mondod komolyan...JayB
hát a statisztikák nem hazudnak pontos adatot nem tudok, de egy pillanatra kiirtak valami olyat hogy a jets történelmében a legtöbb td nélküli pass az övé, de végre dobott egy tdt, azért ezzel nem feledteti az elmúlt idők teljesítményét
szerintem a csapat leggyengébb láncszemeunearth
Sanchezért én sem rajongok de ma messze nem vele volt a gond hanem a pass rush maximális hiányával.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
száncsítá...
unearth
Ezt most nem mondod komolyan...JayB
hát a statisztikák nem hazudnak pontos adatot nem tudok, de egy pillanatra kiirtak valami olyat hogy a jets történelmében a legtöbb td nélküli pass az övé, de végre dobott egy tdt, azért ezzel nem feledteti az elmúlt idők teljesítményét
szerintem a csapat leggyengébb láncszemeunearth
nagyon nem csíped, ma például tökéletesen játszott, 1 perces drive-ban az INT nem felróható senkinek se
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
száncsítá...
unearth
Ezt most nem mondod komolyan...JayB
hát a statisztikák nem hazudnak pontos adatot nem tudok, de egy pillanatra kiirtak valami olyat hogy a jets történelmében a legtöbb td nélküli pass az övé, de végre dobott egy tdt, azért ezzel nem feledteti az elmúlt idők teljesítményét
szerintem a csapat leggyengébb láncszeme
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
száncsítá...
unearth
Ezt most nem mondod komolyan...
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Köszönhetően egy szaros netszolgáltatónak csak momentumokat kaptam el a meccsből. Talán a pass def volt rettentő szar (3. negyedben 0 sack, 0 pass rush, 0 hurries)
A hátralévőket hozni kell
Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
száncsítá...
bár az egész csapat szar volt
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden Jets fannak, és mindenkinek aki olvassa 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mielőtt elsüllyednénk a lábfetisizmus mocskában, volt itt néhány steelers szurker, akik a bírókat szidták:
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5943473

csácivilmanu
Jézusom, kaptunk egy yardot, mert rosszhova rakták le 😮
Vajon a jól működő run offensünkkel sikerült volna 1 yardot összehozni 2 downból még?tenorx
Mondjuk kaptatok már 1 yarddal gyűrűt is.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Mielőtt elsüllyednénk a lábfetisizmus mocskában, volt itt néhány steelers szurker, akik a bírókat szidták:
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5943473

csácivilmanu
Jézusom, kaptunk egy yardot, mert rosszhova rakták le 😮
Vajon a jól működő run offensünkkel sikerült volna 1 yardot összehozni 2 downból még?tenorx
Nem. 😀

Go Jets!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mielőtt elsüllyednénk a lábfetisizmus mocskában, volt itt néhány steelers szurker, akik a bírókat szidták:
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5943473

csácivilmanu
Jézusom, kaptunk egy yardot, mert rosszhova rakták le 😮
Vajon a jól működő run offensünkkel sikerült volna 1 yardot összehozni 2 downból még?
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Mielőtt elsüllyednénk a lábfetisizmus mocskában, volt itt néhány steelers szurker, akik a bírókat szidták:
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5943473

csá

Go Jets!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy kis bulvár 😀 😀
http://deadspin.com/5715741/this-may-or-may-not-be-rex-ryans-wife-making-foot+fetish-videos
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Sanchez vállát MRI-zik de valszeg rendben lesz a Bears ellen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Linkeljétek már be a safety-t, mert nem volt módomban megnézni
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
DPIt nem lehet megnézni.FViktor93
Igaz, bocs.

Amúgy sztem az egy olyan play volt ami, ha a meccs felénél van lehet, hogy bedobják. De annyira elenyésző volt az a lökés, hogy azzal nem akarták a sporik eldönteni a meccset.FViktor93
Tipikus dolog, csak ennek a másik oldala az, hogy ha ott, függetlenül a körülményektől jogos zászlódobást mulasztottak el a zebrák, akkor pedig így döntötték el a meccset. Lehet mondani, hogy utána volt még egy esélyünk, és azzal sem tudtunk élni, de ezt nem is szeretném tovább ragozni, mégegyszer mondom, nem tragédia ez a vereség. Azt sem lehet mondani, hogy igazságos eredmény született, mert összkép alapján bármelyik csapat nyerhetett volna - így alakult.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
[Steelers szurkerek: én is fogtam már bírókra vereséget idén...]civilmanu
De azért te is beláthatod, hogy nem teljesen alaptalan, hogy megint megtaláljuk a bírókat (illetve hát ők kezdték 😊 ). Én is talán csak azért nem kezdem szidni hangzatosabban a zebrákat, mert ez az L belefér. De az utolsó előtti play-nél nagyon véleményes volt, hogy DPI-e vagy sem, legalább egy Booth Review-t megért volna...vassadi27
DPIt nem lehet megnézni. Amúgy sztem az egy olyan play volt ami, ha a meccs felénél van lehet, hogy bedobják. De annyira elenyésző volt az a lökés, hogy azzal nem akarták a sporik eldönteni a meccset.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
[Steelers szurkerek: én is fogtam már bírókra vereséget idén...]civilmanu
De azért te is beláthatod, hogy nem teljesen alaptalan, hogy megint megtaláljuk a bírókat (illetve hát ők kezdték 😊 ). Én is talán csak azért nem kezdem szidni hangzatosabban a zebrákat, mert ez az L belefér. De az utolsó előtti play-nél nagyon véleményes volt, hogy DPI-e vagy sem, legalább egy Booth Review-t megért volna...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
ezt se gondoltam volna hogy egy hazai miami elleni vereség után pont acélországban sikerül győzniunearth
Valahogy sejtettem, hogy ennek a Jets-nek nem lesz idén 5 veresége, meg nemhogy Pittsburgh-ben, de még Pennsylvaniában sem nyert soha, valamikor ennek a sorozatnak is meg kellett szakadnia. Grat. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na végre!! Ez egy olyan teljesitmény volt amire büszkék lehetnek a srácok és reményt adhat nekünk arra hogy a csapat képes lesz a PO-ben is jól szerepelni!!! A Steelerst legyőzni ráadásul otthon az bizony acélos( 😀 ) teljesítmény!! Jól játszott az O és főleg a 2. félidőben a D is, a speciális team meg egyenesen szuper volt!! Azt hiszem elmondhatjuk hogy megvan igy a PO, ott is legalább igy kell játszani, labdavesztés nélkül, koncentráltan, ha igy lesz akkor bármi lehet!! Hajrá JETS!!!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
ezt se gondoltam volna hogy egy hazai miami elleni vereség után pont acélországban sikerül győzni, Smith meg egy állat, sokadszor bizonyítja 😀
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nahát, majdnem elfelejtettem az "imát" egy film miatt! Amikor rákattintottam az "elküld"-re, (kedvencem) Brad Smith éppen befutott a return TD-vel 😊
Védelem óriási, főleg a második félidőben, 2 sack, 2 FF, Safety...
Sanchez is komolyan vette a meccset, jól játszott, és végre !!! Edwards elkapta a passzokat 😊
[Steelers szurkerek: én is fogtam már bírókra vereséget idén...]

Go Jets!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!