New York Jets

32 feliratkozó

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Sparano valakit magával csábíthatna... Jake Long, Marshall, Daniel Thomas, Bush, Bell, bármelyiküknek örülnék 😊

Go Jets!
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
All I can say is wow! 😊 Az utóbbi pár hét/hónap "Schotty takarodj" (jogos) hangjai után nem tudom sajnálni, viszont kell még egy kis idő, hogy feldolgozzam+értékeljem ezt a cserét. Callahan távozása azért kicsit meglepett, Schottyé kevésbé.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Henry Ellard, eddigi elkapó edző nem tér vissza 2012-ben, fő ok, hogy Mason project becsődölt, illetve Holmes karakterér sem tudta kezelni. Meg gondolom a kevesebb, mint 1800 elkapott yard elkapóktól sem éppen vonzó.
Illetve elvilg a DLine edző, Jeff Weeks sem lesz itt 2012-ben már.Deny
Bill Callahan is távozott a Dallashoz OL edzőnek. Itt a támadófal edzése mellett Ryan jobbkeze is volt, mint assistant HC. Tony Sparano érkezése is inkább ennek szólhat (Dallasnál évekig edzette a támadófalat), mivel támadó koordinátorként, játékhívóként 1993 óta csak egy évben dolgozott (2006).

Elkezdődött a nagy takarítás.DoM
Vajon, ezután jönnek a játékosok? :/
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Henry Ellard, eddigi elkapó edző nem tér vissza 2012-ben, fő ok, hogy Mason project becsődölt, illetve Holmes karakterér sem tudta kezelni. Meg gondolom a kevesebb, mint 1800 elkapott yard elkapóktól sem éppen vonzó.
Illetve elvilg a DLine edző, Jeff Weeks sem lesz itt 2012-ben már.Deny
Bill Callahan is távozott a Dallashoz OL edzőnek. Itt a támadófal edzése mellett Ryan jobbkeze is volt, mint assistant HC. Tony Sparano érkezése is inkább ennek szólhat (Dallasnál évekig edzette a támadófalat), mivel támadó koordinátorként, játékhívóként 1993 óta csak egy évben dolgozott (2006).

Elkezdődött a nagy takarítás.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
😀 Na, ez egy olyan hír, ami miatt érdemes megejtenem az első hozzászólásomat, kedvenc csapatom topicjában!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jets release statement that Schottenheimer informs team he will not return for 2012Deny
Its confirmed that Tony Sparano will be the new Jets offensive coordinator.

Júdás! 😀 😀 😀 😀Geeri
Bye-bye Schotty. 😀
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jets release statement that Schottenheimer informs team he will not return for 2012Deny
Its confirmed that Tony Sparano will be the new Jets offensive coordinator.

Júdás! 😀 😀 😀 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jets release statement that Schottenheimer informs team he will not return for 2012
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Henry Ellard, eddigi elkapó edző nem tér vissza 2012-ben, fő ok, hogy Mason project becsődölt, illetve Holmes karakterér sem tudta kezelni. Meg gondolom a kevesebb, mint 1800 elkapott yard elkapóktól sem éppen vonzó.
Illetve elvilg a DLine edző, Jeff Weeks sem lesz itt 2012-ben már.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://twitter.com/#!/Revis24/status/154979587607101440/photo/1

Ámen.Berez
elég hamis mosolynak tűnikbriareos
Van benne valami,ettől függetlenül szerintem egyszerűen csak jobb kedvre akarta deríteni az embereket.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
http://twitter.com/#!/Revis24/status/154979587607101440/photo/1

Ámen.Berez
elég hamis mosolynak tűnik

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://twitter.com/#!/Revis24/status/154979587607101440/photo/1

Ámen.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
Vagyunk többen is, de a többiek meccsnapokon aktívak csak. 😊hellan
Ebbe az aktivitásba ne menjünk bele! 😊tomi-tomi
Én szoktam lenni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
Majd ha lesz ellenfél. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rendben. 😀
Én személy szerint összesen 3 alapszakasz meccsünkről maradtam, le 2 utazás miatt, 1 pedig net hiba miatt volt.

Bár rám igaz, hogy meccsek alatt nem írtam az eredménykövető topicba. 😛
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vagyunk többen is, de a többiek meccsnapokon aktívak csak. 😊hellan
Ebbe az aktivitásba ne menjünk bele! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
A Jets feljavításában azért van kihívás! 😉
Megtisztelsz, de az én magyarázatomtól jottányit sem fog javulni a Pats győzelmi esélye, még a PO-ban sem. Különben is ezzel az ótvar szar D-vel és a tudjuk milyen TB-vel szemernyi esélyünk sincs! 😂
Majd ha meglesz az ellenfél, akkor elmélkedünk.
Személy szerint én nagyon örülök, hogy végre élő, rendszeresen jelentkező, válaszoló Jets-fan keveredett elő, s a topic feltámadni látszik a tetszhalott állapotából. Hátha még többen jönnek és egy idő után külső "segítség" nélkül is pörögni fog a topic. Egy dolog a Jets és egy teljesen másik az itteni Jets-topic.tomi-tomi
Vagyunk többen is, de a többiek meccsnapokon aktívak csak. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
A Jets feljavításában azért van kihívás! 😉
Megtisztelsz, de az én magyarázatomtól jottányit sem fog javulni a Pats győzelmi esélye, még a PO-ban sem. Különben is ezzel az ótvar szar D-vel és a tudjuk milyen TB-vel szemernyi esélyünk sincs! 😂
Majd ha meglesz az ellenfél, akkor elmélkedünk.
Személy szerint én nagyon örülök, hogy végre élő, rendszeresen jelentkező, válaszoló Jets-fan keveredett elő, s a topic feltámadni látszik a tetszhalott állapotából. Hátha még többen jönnek és egy idő után külső "segítség" nélkül is pörögni fog a topic. Egy dolog a Jets és egy teljesen másik az itteni Jets-topic.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
Nem álmodozunk elég, ha a mexikói összeszedi magát új OC-val és remek offense-zel és ti is retteghettek. 😉
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szomorú bár ennek hátterében abszolút feltudom fedezni Ryan kibaszott nagy pofáját. Egy McCarthy vagy Belichick tipusú "zsémbes" edzőnél ilyen biztos hogy nem fordulhatna elő. Ezt nem azért mondom mert most éppen jól állnak a csapataik, valahogy nekem az az edzői mentalitás tűnik a legsikerrevezetőbbnek. Van ezeknek a srácoknak elég nagy mellénye alapból is (kb tinédzser koruk óta), ha egy még nagyobb arcú ember irányítja őket ott jó nem sülhet ki.JayB
Bizony! Ryan amennyit hozzátett az első két évében a stílusával, annyi kárt is okozott, csak ezt eddig fedte az elért eredmény. Erősen alapozott erre a nagy mellényre, mondván ő majd kezeli az ebből adódó konfliktusokat. Aztán amikor ténylegesen konfliktus volt belőle, akkor a nagypofájú Ryan a nyilvánosság előtt nem vállalta fel ezeket. (Legutóbbi példa: ő nem is tudott arról, hogy Holmes kispadra lett ültetve az utolsó drive-ban. De nagyon hasonlóan mentegette magát az erőnléti edző afférjánál is. Jé, az is egy Miami meccs volt. 😊 )
Minden esetre érdekes lesz, amikor a csapatától alázatot, tiszteletet stb. fog kérni. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊hellan
Persze, ezt nem is vitatom 😊 de erre az esetre nehéz lesz még neki is magyarázatt találnigravedigger
Meglátjuk. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊hellan
Persze, ezt nem is vitatom 😊 de erre az esetre nehéz lesz még neki is magyarázatt találni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...gravedigger
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Szomorú bár ennek hátterében abszolút feltudom fedezni Ryan kibaszott nagy pofáját. Egy McCarthy vagy Belichick tipusú "zsémbes" edzőnél ilyen biztos hogy nem fordulhatna elő. Ezt nem azért mondom mert most éppen jól állnak a csapataik, valahogy nekem az az edzői mentalitás tűnik a legsikerrevezetőbbnek. Van ezeknek a srácoknak elég nagy mellénye alapból is (kb tinédzser koruk óta), ha egy még nagyobb arcú ember irányítja őket ott jó nem sülhet ki.